Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne možeš osobno dodijeliti prikolicu vozaču, ali ako imaš više prikolica vozači mogu sami uzeti jednu od tih prikolica i voziti je (osim one koju označiš da je privatna).

 

Usput još malo informacija i slika nadolazećeg Baltika. Već par puta mi se dogodilo da sam umjesto Baltik napisao Balkan, pa se nadam da će slijedeći map DLC uistinu i biti Balkan. :D

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ne možeš osobno dodijeliti prikolicu vozaču, ali ako imaš više prikolica vozači mogu sami uzeti jednu od tih prikolica i voziti je (osim one koju označiš da je privatna).

 

Usput još malo informacija i slika nadolazećeg Baltika. Već par puta mi se dogodilo da sam umjesto Baltik napisao Balkan, pa se nadam da će slijedeći map DLC uistinu i biti Balkan. :D

Je li ikako moguće ograničit brzinu, tipa hoću držat papučicu gasa i želim nešto pritisnut da mi ograniči brzinu npr. na 70, a ja cijelo vrijeme držim gas i da ne ode iznad 70, je li to ikako moguće? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 16:36 (playjob).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi DLC, nikakav update.

 

A za ovo drugo, jednostavno koristiš tempomat. U igri ti je defaultno na tipki C, složiš si u postavkama kako ti paše. A isto tako možeš namjestit tipke za povećanje i smanjenje brzine tempomata po 5 km/h (ili ako u postavkama drugačije odrediš).

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Novi DLC, nikakav update.

 

A za ovo drugo, jednostavno koristiš tempomat. U igri ti je defaultno na tipki C, složiš si u postavkama kako ti paše. A isto tako možeš namjestit tipke za povećanje i smanjenje brzine tempomata po 5 km/h (ili ako u postavkama drugačije odrediš).

 Da i slozi si u postavkama od gameplaya da nemas odstupanje od 5 Km/h koji po defaultu ima tempomat jer ces kao i ja u pocetku placat speeding kazne kad se spustas niz brdo ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali netko zna jel radi promods 2.27 u novom update-u?

. .
Electronic Dance Music ♥
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 16:49 (Strumf123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa, vozio sam malo kamione i pri posljednjoj u nizu isporuka, dogodio mi se mali bug...
Čitao sam na internetu i ljudi to ne nazivaju bugom, ma da je meni to čisti bug, al' evo, zanima me vaše mišljenje...

Vozim i stignem do pružnog prijelaza prema Kölnu, upale se crvena svjetla, rampa se spušta, ja stanem, propustim vlak, rampa se podigne, svjetla ugase i krenem, no međutim, naletim na neku barijeru, neki nevidljivi zid koji me ne propušta preko pruge, probam malo gasa uhvatit, u nadi da će proradit, no i dalje ništa, probam u suprotnom smjeru - ništa, probam preko livade i tamo je nevidljivi zid, imao sam dovoljno vremena pa sam mogao put Mannheima i okružit tu rutu s nekih 480km, a od pruge do Kölna sam imao cca 150...

Prilažem vam i sliku, u tom predjelu, unutar samog kruga, se nalazi taj pružni prijelaz...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 13:19 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

To se i meni desilo kada sam imao teski teret.E sad...Mozda je radi toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam vozio cut flowers, tako nekako, teret 1 tona hahahahaha, iz sprdnje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...

Pozdrav ekipa, vozio sam malo kamione i pri posljednjoj u nizu isporuka, dogodio mi se mali bug...
Čitao sam na internetu i ljudi to ne nazivaju bugom, ma da je meni to čisti bug, al' evo, zanima me vaše mišljenje...

Vozim i stignem do pružnog prijelaza prema Kölnu, upale se crvena svjetla, rampa se spušta, ja stanem, propustim vlak, rampa se podigne, svjetla ugase i krenem, no međutim, naletim na neku barijeru, neki nevidljivi zid koji me ne propušta preko pruge, probam malo gasa uhvatit, u nadi da će proradit, no i dalje ništa, probam u suprotnom smjeru - ništa, probam preko livade i tamo je nevidljivi zid, imao sam dovoljno vremena pa sam mogao put Mannheima i okružit tu rutu s nekih 480km, a od pruge do Kölna sam imao cca 150...

Prilažem vam i sliku, u tom predjelu, unutar samog kruga, se nalazi taj pružni prijelaz...

 Nije bug, napravljeno je na svakom prijelazu da nakon podizanja rampe moras pricekat bar jos 2 sekunde. (citaj da se rampa nije podigla skroz nego je odskocila nazad cirka 2/8, nakon sto rampa bude skroz mirna onda mores prec prek pruge)

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kroz 10ak minuta nova vožnja, iz Genove do Kristiansanda, tko želi može gledati...


Twitch

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 10:52 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo sam mali predah od testiranja i traženja bugova, pa sam odlučio napraviti skin za svoju kompaniju.

Treba još neke sitnice doraditi, ali poprilično sam zadovoljan kako je ispalo. Obzirom da mi je to prvi skin koji sam radio, trebalo mi je nešto više vremena, ali dosta toga sam naučio tako da bi dalje trebalo ići lakše.

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Biti će update Reshade i za ETS 2 u neko dogledno vrijeme.............

Max1985
 
4 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Uzeo sam mali predah od testiranja i traženja bugova, pa sam odlučio napraviti skin za svoju kompaniju.

Treba još neke sitnice doraditi, ali poprilično sam zadovoljan kako je ispalo. Obzirom da mi je to prvi skin koji sam radio, trebalo mi je nešto više vremena, ali dosta toga sam naučio tako da bi dalje trebalo ići lakše.

 Ima mozda neki tutorial kako, sta i gdje u vezi toga ? Ovo ti je stvarno super ispalo 

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moozda je netko propustio ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 23:12 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Radio sam po tutorialu iz videa. Ukoliko ti se odmah ne prikažu titlovi, samo ih uključi dolje u opcijama. Isto tako, template i svi potrebni programi su u opisu videa.

Ja sam dizajn radio u Photoshopu i to je zapravo najteži dio bio, da smislim i iskombiniram što i kako želim. :D

 

-

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudi jel ima tko sličnih problema: otvorio sam maloprije igricu (koja je u open beti 1.32) i javilo mi kao da je detektirana nova nadogradanja, reko OK i nastavim dalje i onda mi je zapelo na učitavanju profila. Stala ona crta što označava oading i ne mrda dok nisam komp restartao.

Drugi put sam uspio ući u profil ali ona slika kamiona mi bez točkova

Kliknem na vozi, baci me u kamio i to je to, dalje ne mrda, ne reagira - opet restart.

Treći put mi javi kod ulogiravanja da profil da je detektirano rušenje igrice i da izaberem automatsku snimku koju želim pokrenut i uzmem predzadnju i baci me na cestu gdje sam bio i sad mi kamion ovako stoji kao na slici. može se i voziti i skretati i sve ali ovako stoji.

Koji vrag?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
bestro350 kaže...

Ljudi jel ima tko sličnih problema: otvorio sam maloprije igricu (koja je u open beti 1.32) i javilo mi kao da je detektirana nova nadogradanja, reko OK i nastavim dalje i onda mi je zapelo na učitavanju profila.

Koji vrag?

 

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

OK, znam što sam napisao i znam što to znači, ali pretpostavljam da nisam jedini na ovom forumu koji je u open beti pa sam zato i postavio pitanje s početka moje poruke. Jel ima netko sličnih problema?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

To je beta sa 1001 greškom, jedino ih scs može popraviti, nitko ovdje sa foruma ne može tako da nije bitno ko još ima takav problem. Prijavi im na forum makar ne sumnjam da već netko je, pogledaj koliko samo stranica i tema s bugovima u novoj beti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa dali se ikako moze preskocit ono kad se ide to točke gdje se ukraca teret na duplim prikolicama? Nikako da ispravim prikolicu pravilno u ono obilježeno polje i nikako da dobijem za ukrcavanje tereta....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Gale92 , misliš na to da ne moraš parkirati prikolice u obilježeno polje da bi ti se ukrcale?

Kad se približiš mjestu ukrcaja (obilježenom polju) trebao bi ti iskočiti prozor u kojem piše da ako želiš preskočiti parkiranje pritisneš enter. Isto kao i kad dođeš na iskrcaj, pa odabereš da nećeš parkirati nego ti automatski preskoči do statistike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Netko mi marnio tocak 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Netko mi marnio tocak 

 

 

 Što se tiče kotača i propadanja kamiona nakon u tlo nakon  učitavanja igre, trebate samo otić samo s kamionom bez prikolice u servis i na kamionu promjenit gume. Ja sam stavio one prve na popisu i problem riješen.

 

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=235&t=258221

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kako da dođem do servisa kad mi se zamrzne sve čim uđem "u kamion" neda mi ni ono putno račuinalo da otorim pa da pozovem servis.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Gale92 , misliš na to da ne moraš parkirati prikolice u obilježeno polje da bi ti se ukrcale?

Kad se približiš mjestu ukrcaja (obilježenom polju) trebao bi ti iskočiti prozor u kojem piše da ako želiš preskočiti parkiranje pritisneš enter. Isto kao i kad dođeš na iskrcaj, pa odabereš da nećeš parkirati nego ti automatski preskoči do statistike.

 nažalost toga prozora nema.......

 

prilažem fotku kao dokaz.... vidi se da mi je zadnji dio prikolice izvan a ostali dio je unutar označenog ali mi ne iskače ništa

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 11:43 (Gale92).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bestro350 kaže...

kako da dođem do servisa kad mi se zamrzne sve čim uđem "u kamion" neda mi ni ono putno račuinalo da otorim pa da pozovem servis.

 I ja sam imao isti problem. Onda trebaš vratit igru na stariju verziju, pa maknuti modove jer nisu kompatibilni sam novijom verzijom igre, i onda instaliraš 1.32.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Zparavo ne.

Nisu problem modovi nego runner gume.

Ja sam se preko konzole teleportirao u servis, zamijenio gume i sada je sve ok.

 

EDIT: im i aktivne modove cijelo vrijeme, tako da nije do njih

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 12:52 (bestro350).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Gume su problem. Ali i meni se zamrzavala igra, nisam mogao ništa,  pa je to bilo zbog modova. Kad sam ih maknuo tek onda sam mogao u servis promjenit gume. A prije svega sam morao instalirat stariju verziju igre.

 

Zapravo nemamo ni svi iste modove, neki rade neki ne s novim upodateom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 13:24 (medjimurac).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Interesantno kako 'vise zna' onaj koji stalno nesto pita od onih koji pokusavaju pomoci ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

 nažalost toga prozora nema.......

 

prilažem fotku kao dokaz.... vidi se da mi je zadnji dio prikolice izvan a ostali dio je unutar označenog ali mi ne iskače ništa

Zanimljivo. Rekao bih da je bug u pitanju jer čim se približiš lokaciji utovara (čak ne moraš ući sa dijelom kamiona unutar označenog polja) automatski ti se pojavi da možeš preskočiti utovar.

Vjerujem da će sa službenom verzijom to biti riješeno 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice