Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Interesantno kako 'vise zna' onaj koji stalno nesto pita od onih koji pokusavaju pomoci ... 

 

 Baš, interesantno 

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bestro350 kaže...
suMaper kaže...

Interesantno kako 'vise zna' onaj koji stalno nesto pita od onih koji pokusavaju pomoci ... 

 

 Baš, interesantno 

  interesantno

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Zanimljivo. Rekao bih da je bug u pitanju jer čim se približiš lokaciji utovara (čak ne moraš ući sa dijelom kamiona unutar označenog polja) automatski ti se pojavi da možeš preskočiti utovar.

Vjerujem da će sa službenom verzijom to biti riješeno 

 a kako sada recimo da pekinem taj "posao"....

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako baš želiš prekinuti posao (ne isporučiti, nego odustati od njega skroz) na početnom meniju gore lijevo klikni na one podatke o teretu i kad ti se otvori prozor samo klikni abandon. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako pekinuti, kako pekinuti

I <3
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Beyond the Baltic Sea

I službeno je na Steam Store-u.

 

Available: Later this year

 

Sviđa mi se jako, bit će manje autocesta, smorih se živ vozeći tamo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izašao je neki update za igricu, težak je 289.5 MB, ne znam jesam li nesposoban ili jednostavno nema nikakvih informacija u vezi navedenog update-a...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

1.32.2.30
open beta

 

  • Standard trailers show as first in the online dealer.
  • Turn off engine to not waste fuel during time fast forward when using auto parking/loading feature. The engine state will be restored afterward.
  • Change the way job cancellation works, any visual changes (respawn, time fast forward) should now be properly hidden by screen fade.
  • Fixed job deadline changing after taking cargo market job.
  • Fixed cargo market generator not taking the assigned truck into account when limiting units count by per-axle weight country limitations.
  • Fixed crash during garage upgrade while standing on it's prefab.
  • Fixed auto parking during loading-phase on the job not being offered when parking difficulty was not preselected.
  • Fixed next/previous pagination buttons being active even if there are no pages available to go forward/backward in online dealer screens.
  • Fixed various issues and crashes with online dealer screens when there are two or more brands available.
  • Fixed "g_cargo_load_require_engine_off" and "g_cargo_load_require_park_brake" not saving to config file.
  • Fixed cargo market offering invalid cargoes after changing the body of the trailer in the configurator.
  • Fixed AI vehicle sound clipping.
  • Fixed traffic vehicles not spawning ahead of the player.
  • Added ability to open depot job market straight from the delivery screen for the company and online jobs.
  • Fixed an exploit that let the player select any job when selecting next job right from the delivery screen.
  • Change the way how preselecting city and company work in job screens making it survive market changes.
  • Added ability to open depot job market straight from the delivery screen for company and online jobs.
  • Fixed an exploit that let the player select any job when selecting next job right from the delivery screen.
  • Change the way how preselecting city and company work in job screens making it survive market changes.
  • Prevent cargo market job generator from generating duplicate offers.
  • To swap trailers player has to be at the prefab of the garage where the trailer to take is located.
  • Apply 2-phase job cancellation improvements for external contracts.
  • Remove timer from the external contract cancellation fade out screen, the time is not fast forward during online job cancellation.
  • Fixed selected job not being reset when cargo market is regenerated after trailer configuration change.
  • Fixed urgency of cargo market job changing randomly.
  • Fixed duplicate paint job reset in the configurator.

 

Isto tako, tko ima Wheel Tuning Pack, sad su updateali da se isti može koristit i na prikolicama.

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Promods 2.30 - samo za 1.31 verziju igre, za 1.32 će izbaciti update kad izađe iz bete

 

Map Changes:
Bulgaria: Монтана (Montana), Плевен (Pleven), Видин (Vidin)
Croatia: Senj, Šibenik, Split, Zadar 
Cyprus: Λάρνακα (Larnaca), Λεμεσός (Limmasol), Λευκωσία (Nicosia), Πάφος (Paphos)
Denmark: Rebuilt: Padborg
France: Rebuilt: Lyon
Greece: Ηγουμενίτσα (Igoumenitsa, port), Ιωάννινα (Ioannina), Πτολεμαΐδα (Ptolemaida), Θεσσαλονίκη (Thessaloniki)
Italy: A4 Torino-Milano, A8-A9, Como (border). Rebuilt: Milano
Lithuania: Šiauliai, Ukmergė
Macedonia: Битола (Bitola), Скопје (Skopje), Охрид (Ohrid)
Netherlands: Moerdijk. Rebuilt: Rotterdam
Norway: Grumantbyen, Hammerfest. Improved: Longyearbyen
Poland: Ełk. Rebuilt: Suwałki
Serbia: Београд (Beograd), Крагујевац (Kragujevac), Ниш (Niš)
Spain: Jaca, Pamplona, Soria, Teruel, Valencia, Vinaròs, Zaragoza
Sweden: Kalix, Skellefteå, Ystad
Switzerland: Rebuilt: Bern
UK (England): Rebuilt: Croydon, London & M25
UK (Wales): Aberystwyth, Porthmadog
General: Many bug fixes and tweaks versus 2.27

Vehicles:
General: Police cars added for Cyprus, Greece and Macedonia

Special Transport DLC:
General: You can now enable support in the Def Generator for extra routes.

You must own the Going East! DLC, the Scandinavian DLC, the Vive La France! DLC as well as the Italia DLC in order for ProMods to work.

There is also a file testing tool for those who are struggling with the multi-part 7-zip archives. You can find the tool on the download page and the archive contains some instructions if you need them.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Ekipa koja koristi Promods, jesu li riješili bar u međuvremenu ono sa stutteringom (pad FPS ispod 60 fps) u pola djelova mapa tih extra ?? Mene je to toliko smetalo što nije glatko kao što je u originalou da nisam Promods instalirao negdje od lani.

13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Negdje jesu ali ima dijelova gdje lijepo padne ali nije samo na njihovoj mapi, svaka ima te probleme. Npr. na Rus mapi mi zna negdje pasti na 25 fps al pregrmim to, ne mogu igrati samo na default mapi da ga jebeš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam jos igrao ovu igru al ako budem igrao u skorije vrjeme ako  citom nabagas pare jel te mogu ban?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam jos igrao ovu igru al ako budem igrao u skorije vrjeme ako  citom nabagas pare jel te mogu ban?

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Mislim da ti nece biti nista. Ali iskreno ti govorim da nema potrebe za tim. Nakon par sati igranja neces vise znati gdje ces s novcima

12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji program koristite za head tracking?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bok

Jel se jos kome dogada na multiplayeru na Europa 2 gdje nema ogranicenja brzine da mu su ukljuci ogranicenje ako se prebaci u servis. Nakon toga vise ne mogu iskljuciti ogranicenje nikako, odem u postavke, maknem kvacicu, izadem, vratim se nazad u postavke kvacica i dalje stoji. U TruckersMP je zgaseno ogranicenje brzine

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Ja sam pokusao sa web kamerom preko facetrack noir. Ne cini se lose, ali mi se znalo nerijetko desiti da se program zblesira pa sam odlucio nastaviti bez toga. Vjerujem da bi se moglo i to srediti uz malo podesavanja ali ja nisam imao volje.

Ali dok radi, radi sasvim pristojno

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja koristim Opentrack program, Ps3 modiranu web kameru, Delanclip i super zadovoljan sam. 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Tony1999 kaže...

Bok

Jel se jos kome dogada na multiplayeru na Europa 2 gdje nema ogranicenja brzine da mu su ukljuci ogranicenje ako se prebaci u servis. Nakon toga vise ne mogu iskljuciti ogranicenje nikako, odem u postavke, maknem kvacicu, izadem, vratim se nazad u postavke kvacica i dalje stoji. U TruckersMP je zgaseno ogranicenje brzine

 Jel to samo kad si u gradu ? Inace imas ogranicenja u gradu (mislim da je 80 ili cak negdje manje), tak da kad izadjes iz grada onda se tek makne ogranicenje

Battleog - 191silvinjo
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
benji kaže...

Ja koristim Opentrack program, Ps3 modiranu web kameru, Delanclip i super zadovoljan sam. 

 

Može link odakle si ga preuzeo i kako si podesio? Koristim Genuis FaceCam 1000X i FaceTrackNoIR trenutno loše radi...

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
Tony1999 kaže...

Bok

Jel se jos kome dogada na multiplayeru na Europa 2 gdje nema ogranicenja brzine da mu su ukljuci ogranicenje ako se prebaci u servis. Nakon toga vise ne mogu iskljuciti ogranicenje nikako, odem u postavke, maknem kvacicu, izadem, vratim se nazad u postavke kvacica i dalje stoji. U TruckersMP je zgaseno ogranicenje brzine

 Jel to samo kad si u gradu ? Inace imas ogranicenja u gradu (mislim da je 80 ili cak negdje manje), tak da kad izadjes iz grada onda se tek makne ogranicenje

 E moguće, da u gradu je dok izvan nornalno vozim. Hvala

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
benji kaže...

Ja koristim Opentrack program, Ps3 modiranu web kameru, Delanclip i super zadovoljan sam. 

 

Može link odakle si ga preuzeo i kako si podesio? Koristim Genuis FaceCam 1000X i FaceTrackNoIR trenutno loše radi...

 Evo link za Opentrack. 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
benji kaže...

Ja koristim Opentrack program, Ps3 modiranu web kameru, Delanclip i super zadovoljan sam. 

 Nisam znao za taj Delanclip dok nisi napisao. Mislim da ću ga naručiti jer koliko vidim to fino funkcionira. PS3 kameru već imam i sam ću ju modificirati, uz malo strpljenja nije problem izvaditi ir filter i negdje floppy disk nabaviti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 12:18 (vrinho).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
benji kaže...
Dex.pwn kaže...
benji kaže...

Ja koristim Opentrack program, Ps3 modiranu web kameru, Delanclip i super zadovoljan sam. 

 

Može link odakle si ga preuzeo i kako si podesio? Koristim Genuis FaceCam 1000X i FaceTrackNoIR trenutno loše radi...

 Evo link za Opentrack. 

 

 

Kako si podesio program(pitch, jaw itd..)? Meni hvata stolicu iza haha

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
benji kaže...

 

 

 Nisam znao za taj Delanclip dok nisi napisao. Mislim da ću ga naručiti jer koliko vidim to fino funkcionira. PS3 kameru već imam i sam ću ju modificirati, uz malo strpljenja nije problem izvaditi ir filter i negdje floppy disk nabaviti.

 Super radi Delanclip. Košta dosta, ali se isplatila kupovina. Za razliku od ostalih clipova koji su od plastike, on ima metalnu konstrukciju. Na PS3 kameru sam morao staviti dupli filter jer je prolazilo dosta svjetline. 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Mislio sam da je dosta izvađeni IR filter u kameri. U ponudi s uređajem ima daylight crveno plavi filter, baš to si još dodatno stavio ili nešto drugo?

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

 

Kako si podesio program(pitch, jaw itd..)? Meni hvata stolicu iza haha

A to ipak moraš sam namjestiti. Tebi je bitnije da ti lice bude dovoljno osvjetljeno i da nemaš previše pozadinskog svjetla (zato ti hvata stolicu ). Probaj se igrati sa filterima, ima dosta tutoriala na googlu o tome.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Mislio sam da je dosta izvađeni IR filter u kameri. U ponudi s uređajem ima daylight crveno plavi filter, baš to si još dodatno stavio ili nešto drugo?

 Nisam kupio te filtere, mislim da ih nije bilo kada sam ja naručivao. Naručio sam samo Delanclip i Ps3 webcam mouting clip. Stavio sam na leću dupli sloj trake od floppy diska i super radi. Sve je crno i vide se samo 3 IR ledice bez obzira koje je doba dana. 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
benji kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Kako si podesio program(pitch, jaw itd..)? Meni hvata stolicu iza haha

A to ipak moraš sam namjestiti. Tebi je bitnije da ti lice bude dovoljno osvjetljeno i da nemaš previše pozadinskog svjetla (zato ti hvata stolicu ). Probaj se igrati sa filterima, ima dosta tutoriala na googlu o tome.

 

 

Koristim ipak FaceTrackNoIR. Samo mi treba pogled lijevo desno i tjt.

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
benji kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Kako si podesio program(pitch, jaw itd..)? Meni hvata stolicu iza haha

A to ipak moraš sam namjestiti. Tebi je bitnije da ti lice bude dovoljno osvjetljeno i da nemaš previše pozadinskog svjetla (zato ti hvata stolicu ). Probaj se igrati sa filterima, ima dosta tutoriala na googlu o tome.

 

 

Koristim ipak FaceTrackNoIR. Samo mi treba pogled lijevo desno i tjt.

 Sta nije da se sada placa taj facetracknoir?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice