Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Oš da i Fortnite dodam? To imaš neki problem zbog PUBGa?
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja igram ETS2 od prvog dana i već bi odavno prestao ili bi jako rijetko igrao da nema modova, pogotovo za mape makar je SCS sa ova 3 zadnja super posao napravio. Danas konačno stigao do Španjolske (Promods), odlično napravljeno, baš sam uživao u vožnji. Poslije ovih 6 godina druženja, razvoja default igre pa i poboljšavanja iste modovima za što su uz modere jako zaslužni i developeri koji slušaju i podržavaju zajednicu mogu reći da mi je to najbolja igra ikad, pogotovo sad kad su ubacili vlastite prikolice i našao sam vremena da napravim svoj skin onak nabrzaka sklepan, slike dolje. Ako ju igram od prvog dana i nije mi dosadna nakon svih ovih godina zbilja bi bilo šteta da ih ne podržim kupnjom jer su očito zaslužili makar igra ima ponekad problema s AI (i u RL je glup ponekad) i grafički zaostaje za današnje vrijeme ali jebemu mater, koja je igra danas bez problema. Recimo, iskeširao sam za Far Cry 5 prek 400 kn a AI je užas u većini slučajeva. Ako ću raditi usporedbu... Za ETS2 sa DLC-ima sam dosad dao negdje isto koliko i za taj FC5. ETS2 mi sad vrijedi svaki € uložen, pa i više a FC5 ni desetinu toga. Uskoro i ništa pošto ju skoro više ni ne palim. Najveći gušt mi je sjesti za volan, upaliti neku radio stanicu, staviti headtracking na glavu i guštati u vožnji. Igrao bi i ATS da imam vremena za obje, prestao sam nedugo nakon izlaska ali privlači me ponekad dok vidim kakve DLCove su izbacili i one US krajolike. Al opet kakav sam, moram biti u toku s modovima i sigurno sam jako u zaostatku kaj se toga tiče pa ne znam da li imam volje zajebavati se s tim u još jednoj igri

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Upravo nabacio 1.32

Dakle, opet mi nešto ne štima.

Prvo, koliko sam skužio garaže nemaju ograničenje za prikolice, niti se garaža mora proširiti kako bi stale prikolice(dobro jedna, dvije...) - nije realno

Bilo bi dobro da kad uđem u garažu, da tamo biram koju ću prikolicu uzeti. Ovako u trailers manageru je sve nabacano.

Fali dosta prikolica. Recimo prikolica za drva, ADR(cisterne), labudice, kiperice.

Također nema opcije da radniku dam recimo platformu i kažem mu traži samo ture koje mogu na platformu ići(barem je tako u RLu). A nije mi ni jasno(barem nema nigdje objašnjenje IG) kako sustav funkcionira itd...

 

To treba popravit/dodat i bit će super.

Također ne kužim šta su ograničili doublove samo na Skandinaviju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 4:44 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
vidim nove postove - nadam se nekim novostima, a ono troll!!
stvarno ne razumijem današnje prištavce.. u nedodstatku ideje "kako riješiti patnje mladog werthera" dolaze srati na mjesta koja služe zabavi i edukaciji..
poslije preko 1.5 milijuna kilometara (RL) mogu napisati da se AI ponaša točno onako nepredvidivo kao u stvarnom životu (kolega naveo događaj u kružnom) i na kraju shvatite ovo je igra!!
engine funkcionira odlično, detalji su super, zabava sa prijateljima-neprocjenjivo, stalno dolaze osvježenja...što još!?
ja već odavna pizdim što nemaju podršku za ljevoruke korisnike (miš u lijevoj ruci) ali ne prestajem igrati, iako sam pizdio kad su MP vezali za steam danas vidim da je dobar potez jer su riješili padobrance..

ako kupiš igru - dobrodošao u klub, a ako ne auf Widersehen

priznajem, DLC ne kupujem odmah nego čekam popust, jegiba, ima toga prilično..ETS2, ATS, FS17 (FS19)...
Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ma djabe mi pisemo, on ce ga srat i srat... doslovno gorstak v2

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Da nisam nabavio?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
AI je savršen? Pokušaj ubacit u rikverc pa ćeš vidit dal će se AI iza tebe pomaknut unazad ili će ti svirati
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dex.pwn ako hoćeš potpunu realnost odi u autoškolu, položi C kategoriju, pa vozi do mile volje i pametuj drugima na cesti...

 

Jel ti kužiš da je ovo igra i da je namjenjena i za klince i za sve ostale i da ne može sve bit kao u stvarnosti? Sa druge strane, jel se ti uopće kužiš u razvoj igara i općenito neke stvari ili misliš da je sve što si ti zamisliš u glavi samo tako lako napraviti, da se otvori editor, upiše par linija koda i da je to to?

 

Uostalom, skačeš sam sebi u usta. Pametuješ tu kako nešeto nije realno, a u slijedećoj rečenici se pitaš zašto su ograničili duple prikolice samo na Skandinaviju. 

 

Pokri se ušima i šuti dok je još vrijeme, samo se ukopavaš sve dublje i dublje. Na ovom forumu su i više nego tolerantni prema tebi. Pokušaj se registrirati na službeni forum i tamo pisati ovakve gluposti, garantiram da ti account ne bi izdržao više od jednog dana....

Moj PC  
12 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Uostalom, skačeš sam sebi u usta. Pametuješ tu kako nešeto nije realno, a u slijedećoj rečenici se pitaš zašto su ograničili duple prikolice samo na Skandinaviju. 

 

Sva sreca da nema Australije, onda bi srao zasto u njemackoj nema "road traina"  

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

možda sam malo "zločest" ali ja bi pokoji novi kamion.....

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dobro, de mi objasni onda zašto nema duplih prikolica u ostatku eu..
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Umm... Možda zato što zakon u ostalim državama EU ne dopušta duple prikolice na cestama? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dopušta, bar unutar EU.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Road_train

Ne mogu uredit poruku iznad
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U Njemačkoj je samo na određenim cestama, odnosno samo u određenim pokrajinama dopušten promet tzv. Gigalinera, ne i u cijeloj državi. Isto vrijedi i za još par država. Već se duže vrijeme vode rasprave oko toga, ali zasada je EU uglavnom i dalje protiv.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Decko stvarno pricas gluposti...
Ma di je to u EU dozvoljeno da se voze duple prikolice (25m kompozicija)??
U nekim drzavama je max dopustena tonaza sa 40t dignuta na 44t, osobno znam za Italiju, jer nju vozimo 90% i njima je cak i dopusteno da sa prikolicarem 3 osovine vucu 3 osovine prikolicu, sto kod nas nije moguce nego 2+3 ili 3+2, ali to nema veze sa duplim prikolicama!!

 
Pa njega da je zapravo sisti u kamion nebi ga znao pomaknuti sa mista, kamo li poloziti C kategoriju kao sto mu je netko gore savjetovao..

 

PS:

I da, mislim da je svima jasno da je cilj ove igre biti "simulator", ali ova igra nazalost ima samo jedan mali dio simulacije voznje sto se stvarnosti tice, te imaju jos puno toga napraviti da bi bili uopce blizu "s" od "simulatora".

Tko misli probati po meni najbolji simulator voznje je OMSI2, ali OMSI je isto u k**** jer je na starom enginu, jedva se vrti na 20-30 FPSa, tako da tko ima zivaca nek proba, iznenaditi ce se !!

Moj PC  
3 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Slazem se za OMSI2! Ali za njega bas moram biti u mood-u jer katkad samo zelim odvoziti rutu dvije i za to mi je ETS2 taman. Ima taman toliko simulacije koliko mi treba. Kod OMSI2 je pusta procedura prije pocetka same voznje. Namjesti ovo  namjesti ono... vise vremena provedem u uputama nego u voznji, pa se onda putnici zale da im je hladno, pa im je vruce pa meni dode da bacim bus s mosta kao onaj kinez neki dan 

Ali mislim da je daleko najbolja simulacija. Za onoga tko moze podnijeti da se igra vrti na 20-30 FPSa, naravno 

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imao sam problema sa grafom.. https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/pcie-x16-ne-radi/264006.aspx

I nakon sto sam stavio grafu u pcie x4,u ETS 2 na low postavkama imam 10-20 fps,dok sam prije na high igro 40-60 fps

Ne znam da li taj sporiji slot toliko utice samo na ETS 2,jer u GTA V nemam pada fpsa

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mozda Dex trazi previse i cjepidlaci,ali za neke stvari je skroz u pravu.Npr ono sto meni fali,su npr rupe po starim cestama,razlika u fizici voznje po kisi i po suhome.Vremenske neprilike fale kao sto je vjetar i magla...Vidio sam da ima magle,ali to je dosta lose odradjeno.Sto se tice same voznje,popravilo se tu dosta toga,ali i dalje nemam neki feeling da je to to.Mozda jer vozim sa tipkovnicom,pa zato nemam taj feeling,ali mislim da nije toliko do toga.Ono sta naj vise cekam su te vremenske neprilike,magla,jak vjetar i poledica.To bi vjerujem dalo jos vise na realnost i na realnost same voznje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Mozda Dex trazi previse i cjepidlaci,ali za neke stvari je skroz u pravu.Npr ono sto meni fali,su npr rupe po starim cestama,razlika u fizici voznje po kisi i po suhome.Vremenske neprilike fale kao sto je vjetar i magla...Vidio sam da ima magle,ali to je dosta lose odradjeno.Sto se tice same voznje,popravilo se tu dosta toga,ali i dalje nemam neki feeling da je to to.Mozda jer vozim sa tipkovnicom,pa zato nemam taj feeling,ali mislim da nije toliko do toga.Ono sta naj vise cekam su te vremenske neprilike,magla,jak vjetar i poledica.To bi vjerujem dalo jos vise na realnost i na realnost same voznje.

 

 

Ljubav na prvi pogled 😍 ❤❤

Cijelo vrijeme i govorim da igri fale neke stvari koje bi dale "onaj" efekat i zbog kojeg bi dao novac na igru.

Ovako no-no.

Nema magle, cijelo vrijeme je ljeto. Kad dođem u Skandinaviju očekujem da ću čekati da se dizel ugrije da ga mogu upalit, no koliko vidim na tabli nema ni lampice za grijač.

I još tu stvari ima koji su se mogle napraviti u ovih šest godina, al raji je draže vozit po novim DLC-ovima.

 

Sve te detalje želim jer daju na dinamici igre. Dakle bez njih mi je igra previše statična, svaki "game" je jedno te isto u 90% slučajeva

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 1:11 (Dex.pwn).
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jebiga, ne mozes usporedivati voznju sa tipkovnicom i voznju sa volanom. Razlika je nebo i zemlja.

Za maglu postoje modovi, ali ne znam kakvi su pa ne mogu nista reci o njima. Ne znam kakve promjene bi donio vjetar u igri pa me ni on toliko ne zanima. Jedino mozda ako zelim da mi svaki drugi most u igri bude zatvoren radi jakog vjetra 

Za kišu se slažem jer za sad osim vizualnog efekta nemam nikakvog drugog efekta na samu voznju. Ali i to mogu prožvakati jer kiša ni ne pada tako često.

Ne znam, čini mi se da previše tražite stvari koje se ne mogu samo tako lako ubaciti u igru koja je na kraju ipak samo igra, a ne ultra realan simulator svijeta kamiona. Za sad je samo simulator vožnje kamiona i to radi jako dobro. Ostali "simulatori" nisu ni blizu ETSu.

Probaj OMSI2, mozda je bas to igra za tebe

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ključno je da se igra i dan danas razvija od strane developera i modera poslije svih ovih godina, kao da je prije mjesec dana izašla. Ko zna što nas sve još čeka ali velika je razlika kako je izgledala na početku i sad. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Mozda Dex trazi previse i cjepidlaci,ali za neke stvari je skroz u pravu.Npr ono sto meni fali,su npr rupe po starim cestama,razlika u fizici voznje po kisi i po suhome.Vremenske neprilike fale kao sto je vjetar i magla...Vidio sam da ima magle,ali to je dosta lose odradjeno.Sto se tice same voznje,popravilo se tu dosta toga,ali i dalje nemam neki feeling da je to to.Mozda jer vozim sa tipkovnicom,pa zato nemam taj feeling,ali mislim da nije toliko do toga.Ono sta naj vise cekam su te vremenske neprilike,magla,jak vjetar i poledica.To bi vjerujem dalo jos vise na realnost i na realnost same voznje.

 Tražiti neku realnost a u drugu ruku voziti tipkovnicom? Pa normalno da tu nema feelinga, barem meni nikakvog. Ne bih se više vratio na gamepad a kamoli na tipkovnicu pa da je igra ne znam kako dobra, da mi sutra krepa volan ne bih ju igrao dok ne nabavim drugi. Kad jednom probaš volan, sve drugo postaje besmisleno. 

Ima modova koji dodavaju proklizavanje, to je na onim modovima za snijeg (kao i maglu) kao dodatno i bilo bi super kad bi developeri dodali to kao dio igre. Kao što sam rekao gore tko zna što nas čeka još, developeri slušaju igrače i to su pokazali puno puta.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 9:11 (vrinho).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Još malo slika iz nadolazećeg Baltika. Ne izgleda to nimalo loše, SCS je i ovaj put odradio dobar posao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Koristim dualshock 2. Za druge ne znam. Nije kao volan al nije kao ni tipkovnica.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad smo vec na Baltiku - https://www.instant-gaming.com/en/3162-buy-key-steam-euro-truck-simulator-2-beyond-the-baltic-sea/?currency=EUR
Datum treba uzeti kao najranije moguc, ali je zato cijena od 18(13) eur gotovo sigurna ... 

 

 

 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A ja 27.11. na operaciju koljena. Nema igranja najmanje do sredine prvog mjeseca 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Poz, imam ets2 "golu" verziju a htio bih uzet sa svim dlc-ovima e sad me zanima dal mogu kupit sve u komadu pa da prođem jeftinije ili moram jedan po jedan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam siguran dal ima bundle sa svim DLC-evima, ali u svakom slučaju gledaj bundleove jer jeftinije prođeš nego da svaki posebno kupuješ. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
99Mile99 kaže...

Poz, imam ets2 "golu" verziju a htio bih uzet sa svim dlc-ovima e sad me zanima dal mogu kupit sve u komadu pa da prođem jeftinije ili moram jedan po jedan?

 

https://www.kinguin.net/category/17959/euro-truck-simulator-2-deluxe-bundle-steam-cd-key/

https://www.kinguin.net/category/45455/euro-truck-simulator-2-cargo-bundle-dlc-steam-cd-key/

 

Takva nekakva kombinacija.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice