Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

1. Sve svoje DLC-e s mapama sam uzeo s Instant Gaminga a ovaj Baltic s HRK-a, nikad problema.

2. A da pogledaš u konfiguraciju tipki pa si sam dodjeliš.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Taj za ekonomiju
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da je ono realno, odma bi proda sve i kupia kamion. Radia godinu dana i zaradia 120 000 000€ 

Ne znam, meni je nekako zanimljivije igrati s tim modom. Treba se malo više potrudit za neke stvari i cak i malo razmisljati i taktizirati. Npr. necu uzeti posao gdje morm koristiti trajekt ako ce mo trajekt pojesti pola zarade i putovanje traje 8h na primjer. Jer treba platiti gorivo, kredit i trajekt, a 8h potrosis na nista tako reći i onda taj dan zavrsis u minusu... Eto, meni je zanimljivije tako

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

1. Sve svoje DLC-e s mapama sam uzeo s Instant Gaminga a ovaj Baltic s HRK-a, nikad problema.

2. A da pogledaš u konfiguraciju tipki pa si sam dodjeliš.

 Gledao sam i nigdje nisam uspio pronaći, jel mi možeš ti ili netko drugi pomoći?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako nisi ništa mjenjao po defaultu je tipka I za mjenjanje putnog računala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ako nisi ništa mjenjao po defaultu je tipka I za mjenjanje putnog računala.

 Probat ću, hvala!

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...
vrinho kaže...

1. Sve svoje DLC-e s mapama sam uzeo s Instant Gaminga a ovaj Baltic s HRK-a, nikad problema.

2. A da pogledaš u konfiguraciju tipki pa si sam dodjeliš.

 Gledao sam i nigdje nisam uspio pronaći, jel mi možeš ti ili netko drugi pomoći?

 Dashboard display mode iliti na našem režim instrument ploče.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Super, hvala ti puno!
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...



2. Kako mogu navigirat putnim računalom u kabini kamiona, koja je defaultna tipka? Konkretno vozio sam DAF kamion, ne znam koji tip točno, i nikako nisam mogao ,,prebacivat stranice" putnog računala...

 Sa slovom "I"

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pa ti nemoj vezati teret....

 

kao sto moj gazda kaze  sta toliko stezes pa nece u nebo heheheh

 

nego moze preporuka za mp4 tuning mod?? malo ono inox lampice i to... u RL vozim mp4 pa da ga makar u igri skockam kad guzda nece uzivo hehe

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nastavljamo dalje polako 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima kakvih novosti o bozicnim popustima ? Imam nesto vise od 5€ na steamu pa bi frendu htio giftat igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A biti ce ih sigurno sad oko Božića. Ne želim sad bubati napamet neki datum ali sam siguran da će uskoro početi popusti

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Uff, hvala prijatelju 😅
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na pretprošloj stranici sam stavio neke svoje best of modove a nisam stavio Grimesove za okoliš, ima za sva godišnja doba na njegovoj stranici kao i za zimu koju je danas ažurirao za 1.33, preporuka  Ima i zasebnu za skinuti prerađenu fiziku tako da vam bude malo klizavo :)

PS. Logično, nije kompatibilno s ostalim modovima za okoliš, znači Next gen ili RGM otpada.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..pure power ... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

čisto da se ne zapusti tema od Italije do Mađarske pa dalje za Baltik.....

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i malo s moje strane mali video uradak, random prometne nesreće u vrijeme Božićnog eventa 2018.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 10:33 (tazmaniac).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ima li mrtvih i ozljeđenih  ili je samo materijalna šteta? 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Od svih kamiona baš Renova si morao uzet?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

stipe_gs

Za sad samo materijalna šteta, valjda. Nisam zavirio u kola hitne pomoći, ne puštaju unutra.

 

Dex.pwn

Inače vozim Scaniju, DAFa ili Volva, tim redosljedom, ali dolaskom Baltic expanzije, a i u ovo blagdansko vrijeme imam malo više vremena za igre,

kako kupim novu garažu u gradu i koji prodavač je u tom gradu tako kupim kamion, pa se baš potrefilo, kad sam snimao je bio Renault.

Nisam ni ja previše oduševljen, pa sam ga brzo predao drugom vozaču u ruke.

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tazmaniac kaže...

Evo i malo s moje strane mali video uradak, random prometne nesreće u vrijeme Božićnog eventa 2018.

 

 

Koristiš neki mod za random event ili je ovaj prvi sudar sa kamion nešto novo na što još nisam naletio?

 

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako sam završio event na ATS-u, krenuo sam tražit teret za obavit event i u ETS-u, međutim uopće mi se ne pokazuju mogući "božićni" tereti za event, već samo obični tereti. čak u pojedinim gradovima (u Njem) pokazuje da uopće ne postoji teret u External Contracts. zna li tko u čemu je caka?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20
Nije mod, random event.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 21:27 (tazmaniac).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

EU 2 server in nutshell 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jedna od sinoć - Stream s ekipom, malo testirali novi winter mod u mulitplayeru.

 

Shranje kreće od 09:10 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 22:04 (GreenLife).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa ponajprije Sretna Nova 2019 Vama i vašim obiteljima

 

Kao drugo u Novoj želim Vam svima (pa naravno i sebi) još mnogo kilometara a SCS timu da izdaju još 2,3 DLC-a i da napokon vidimo i našu Rvacku

 

I ono šti bi zaista želio u ovoj 2019 je to da dobijemo 2,3 (ma može i jedan) novi official kamion u igri (jer odavno novi nisu bili)

 

SVAKO DOBRO

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dečki, koristi li netko od vas delanclip? Ako da, kako ste zadovoljni s njim?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Uzeo sam prije 3-4 mjeseca Gamer pack s modificiranom kamerom i jedino što mogu reći da sam prezadovoljan, neusporedivo mi je veći gušt voziti ETS2 i Assetto Corsu. Uparena s Opentrackom i s malo ćaćkanja po postavkama radi odlično, s Facetrack Noir-om i nije baš. Vidim da sad imaju u ponudi bežičnu verziju, to bih odmah uzeo da nemam ovu. 

Mala napomena... imao sam PS kameru već otprije i moguće ju je modificirati tako da se izvadi IR filter jer to je obavezno ako hoćete da delanclip funkcionira ali moja je imala ravnu leću tako da sam je sjebao jer nisam znao to prije. Treba imati okruglu leću ako ćete se upuštati u to pa evo da znate. Najjednostavnije je naručiti s delanclipom i kameru i nemate brige.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 13:53 (vrinho).
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Bas sam i ja vidio taj bezicni ali ne znam dolazi li i kamera s njim (nisam bas proucio dobro). Najbitnije mi je da cujem iskustva iz prve ruke i ako su pozitivna (a jesu) onda uzimam. 

Imam velike planove za ETS kad se oporavim pa do tad kupujem sve sto mi je potrebno za to 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice