Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.251
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovdje

 

Nisam za kompom ali verzija je top center mcb tcb, tako nesto. Imas hrpu varijanti pa isprobavaj, mozda ima i neka koja ti bude bolja. Meni je ova broj 1 vec godinama.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Šta mislite hoće li u novom "update"-u doći Balkan ?. :) Rumunija, Bugarska, Grčka, Makedonija, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Moldavija, Slovenija, Bosna i Hercegovina... Ja mislim da će doći neki gradovi u Rumuniji, Bugarskoj, možda u Srbiji, Grčkoj i Turskoj... kako bi "progulili" mapu do Instanbula... a kada to završe... sigurno će na red doći Španija i Portugalija... Ja bi voleo da u sledećem "update"-u dođu zemlje bivše Jugoslavije... Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Srbija, Makedonija... 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sve manje imam nade da uz Rumunjsku, Bugarsku i najvjerojatnije Moldaviju budemo vidjeli ex yu države, možda pokoji grad ali sumnjam da bude više od toga. Vidjet ćemo, nadam se da ćemo saznati sve do ljeta.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nema šanse da u jednom "updateu" budu tolike zemlje. Hrvatskas, Bosna i Srbija sigurno neće biti, odnosno govori se da će doći Rumunjska, Bugarska i tako te....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije da mi je drago ali što je tu je. Ako smo čekali do sad na balkan onda možemo i još malo. Ima ljudi koji čekaju i na irsku i španjolsku i portugal i ne znam što jos tako da i nije tako strašno na kraju 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mene više zanima kada se može očekivati dostunpst DLC-a?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Mene više zanima kada se može očekivati dostunpst DLC-a?

 Ja ocekujem pred kraj godine. Negdje 11 ili 12 mjesec...

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mene kad će bit predstavljanje Dlca
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze li mi neko objasniti kao funkcionira ovaj trenutacni event, jer ne razumijem. 

Ako sam dobro shvatio, moram 10 timova iz 10 gradova dostavit i to je to. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 20:08 (NiDJO7Z7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, iz određenih gradova se dostavlja do gradova koji se mijenjaju svaka 3 dana i imaš pravih 24 sata da odvoziš turu. Jučer sam stigao na odredište 3 minute do roka  Ne priznaje se vožnja ako se vozi iz grada iz kojeg si već vozio.

Meni je još Bratislava ostala.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Da, iz određenih gradova se dostavlja do gradova

  Hmm, fora je u tome sto sam posjetio svih 10 gradova i ni u jednom nisam nasao te terete 🤔 

Znaci bukvalno ne mogu da rijesim ovaj event jer ne mogu naci teret...

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Probaj refreshati ponudu poslova. Katkad je potrebno to napraviti ili cak i prespavati.

Pretpostavljam da imas world of truck account i da u igri gledas pod external contracts

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa možda malo glupavo pitanje no zanima me dali se ikako može "namjestiti" da se prilikom prikazivnja dostupnih poslova prikažu samo oni  koji gradovi još nisu otkriveni?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
NiDJO7Z7 kaže...
vrinho kaže...

Da, iz određenih gradova se dostavlja do gradova

  Hmm, fora je u tome sto sam posjetio svih 10 gradova i ni u jednom nisam nasao te terete 🤔 

Znaci bukvalno ne mogu da rijesim ovaj event jer ne mogu naci teret...

 

Vjerovatno ne mozes naci niti jedan teret jer je do sutra destinacija za terete St. Petersburg koji se nalazi u ovom zadnjem DLCu. Tako da ako nemas taj DLC moras cekati do sutra kada je destinacija Budapest onda ces naci te terete pod external contracts.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 15:14 (dtomicic).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

80 % mape otkriveno... Idemoo... DLCovi: Vila la France, Scandinavia, Italy, Going East, Baltic Sea... 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Sardinia - Mediteranski biser ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Upravo skidam ProMods v2.40 - serveri optereceni samo oko 25% ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Konačno, nadam se da će netko ubrzo napraviti spoj za Rusmapu kojoj je nažalost budućnost dosta neizvjesna ako niste znali. Jedan od kreatora modela je navodno umro a glavni čovjek se nije ulogirao tamo na forum još od početka godine. To je jedna od najboljih mapa i bila bi šteta da više ne možemo voziti po njoj.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidi ovog geliptera

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Vidi ovog geliptera

  hahahaha koji si ti kralj 

I <3
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze li mi neko objasniti kako da obacim mod u ETS2 ?. Mod za mapu Srbije i Hrvatske, neki dobar... Sta sve treba da imam instalirano da bi mod radio... ?. 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Imas Promods i Project Balkan pa biraj. Ne znam koja je razlika izmedu ta dva ali pretpostavljam da je Project Balkan detaljniji posto se fokusira samo na balkan. Za Promods je uvjet da imas sve DLC-eve dok za Project Balkan nisam siguran sto sve treba imati.

Ubacivanje modova je jednostavno. Skines ga i ubacis ga u documents/euro truck simulator 2/mod i onda ga aktiviras u igri. Samo trebas paziti na redosljed ucitavanja modova ali to lako nades online

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

nakon dugo vremena vratio se malo igri hehe

ima vidim puno noviteta

molba za znalce...trebam tuning mod za mercedesa i volva

ovaj sto imam je za scaniu to imam sredjeno

ali u RL sam zaduzio mercedesa pa da ga malo sriktam po svojem gustu kad gazda nezeli eheh pa ako moze tko pomoci bio bih zahvalan

org je igra a nisam naletio na neki DLC tuning mod  :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

1.35 Preview Stream Episode 1 + Tobii Giveaway! ... 

 

Ovaj četvrtak, 2. svibnja, uživo od 15:00 UTC (17:00 CEST)

 

balvanar - redovniji tuning modovi zahtijevaju tuning DLC ...
https://store.steampowered.com/dlc/227300/Euro_Truck_Simulator_2/list/43342

 

vrinho kaže...

Konačno, nadam se da će netko ubrzo napraviti spoj za Rusmapu ...

 Here's the much awaited new Promods v2.40 to RusMap v1.8.1 road connection ...

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 22:33 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, trebao bi malu pomoc. Nisam odavno igrao igru jer vozim u rl pa nemam bas previse vremena. Medjutim, pozelio sam se voznje bez cekanja na utovar, istovar, na granici... 

Sredio sam sebi neki cockpit, logitech g29, tv LG 55uj634v zd, ali pc je preslab da zavrti to u 4k rezoluciji a na full hd detalji u kabini su mutni. Uplanu mi je sastaviti novi pc al za pocetak jel mogu proc sa novom grafom da se to zavrti kako treba. Tv nije kupovan zbog igranja pa nisam obracao pozornost, kako ce se on nosit sa tim. Pod "Moj PC" imate podatke o pc-u. Hvala unaprijed. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pretpostavljam da bi nova graficka dosta pomogla. Mozda cak i jos 8gb RAM-a ne bi skodilo.

A sto se tice toga da su detalji i kabini mutni mislim da tu nema pomoci. I sam igram na TV-u i isto mi je tako. Doduše, kad stavim TV u PC mod onda je stvarno mutno, a kad stavim TV u bilo koji drugi mod onda je slika osjetno bolja i ostrija ali i dalje nije to to. Dobro, ja imam neki truli Vivax tv od 32" tako da ni ne čudi što mi je tako. Možda kod novijih televizija to sve izgleda bolje

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Kad stavim na 4k rezoluciju sve je citljivo i puno ostrija slika ali je zato fps 10-15 haha. A tv ako nje u PC modu je neupotrebljiv, input lag je velik, nisam pokusavo igru paliit, ali mislim da nebi bilo igrivo zbog laga.

edit:

Sad sam pokusao, malo su boje bolje, a input lag nije drasticno veci. Primjetio sam da kad upalim igru u 4k na niskim detaljima igra krene na nekih 20-25 fps i onda se digne na 50-60 fps.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 11:38 (josip199).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ti bi trebao komotno na novu platformu, ak ces uzimat novu grafu ne gine ti i novi procesor jer ce stari bit u bnu cijelo vrijeme... Ili da si nabavis negdje jeftino neki i7 4770/4790 i bubnut neku rx 580 unutra... S tim da bi onda trebao i drugo napajanje, ovo napajanje sta imas je vjerovatno ono sa zelenom naljepnicom sta je dosta kvarljivo, a rx 580 zna povuc dosta struje zajedno sa ostalim komponentama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 12:01 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice