Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se vozamo 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Odakle ti žuti farovi?

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

... ali imam sve podatke koje sam ručno kopirao znači euro truck simulator 2 cijeli folder ...

 Ako mi to das (zip), onda mogu pogledati (moze pm) ...

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dex.pwn Takav je mod..

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tko ceka taj je docekao, Update 1.35 je vani ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ja malo krenuo po Finskoj... 

 

 

 

DLC: Beyond the Baltic Sea

 

Koji Vam je DLC, od ovih ovde, najbolji ?. 

 

 

8 Scandinavia
1 Beyond the Baltic Sea
0 Going East
Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jedna od najdražih i najljepših ruta mi je u Skandinaviji, Stavargen - Bergen, a nema mi većeg gušta nego kad na toj relaciji vozim specijalni teret. 

 

Nego, dok čekamo novosti za Balkan malo se uzeo godišnji od prijevoza tereta, ali od Volva se ne odvajam. Testiram Iron Knighta malo. :D

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Jedna od najdražih i najljepših ruta mi je u Skandinaviji, Stavargen - Bergen, a nema mi većeg gušta nego kad na toj relaciji vozim specijalni teret. 

 

Nego, dok čekamo novosti za Balkan malo se uzeo godišnji od prijevoza tereta, ali od Volva se ne odvajam. Testiram Iron Knighta malo. :D

 Slažem se. I meni je ta ista ruta najlepša. Čak sam stavio kao glavni grad/glavnu garažu, grad/garaža Bergen. Ovi iz SCS Software nisu normalni, pored onako moćne Hrvatske, oni otišli na rasturenu Rumuniju, Bugarsku i još goru Tursku... Po mojim procenama, kada budu radili Grčku, uradiće i celu bivšu Jugoslaviju, i možda Albaniju. Kao što vidite oni su sada preskočili Belorusiju, Ukrajinu i malu Moldaviju... Mnogo bolje im je da idu redom, ili u jednom update urade sve to... Da bi ova simulacija opravdala ime treba da urade još: Island, Irsku, Severnu Irsku, Španiju, Portugal, Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu/Hercegovinu, Crnu Goru, Severnu Makedoniju, Srbiju, Grčku, Rumuniju, Bugarsku, Moldaviju, Ukrajinu, Tursku i još pola Rusije, jer u Evropu ulazi pola Rusije. 

 

Dobar ti je taj kamion Igzy20... Je li to neki mod ili ?.

 

Šta mislite, posle DLC-a Road to black sea, koje države će biti sledeće ?.

0 Ukrajina Belorusija Moldavija
5 Grčka Eks Jugoslavija Albanija
0 Samo Grčka
9 Španija Portugal
0 Island Irska Severna Irska
0 Ostatak Evropske Rusije
1 Hrvatska Slovenija
0 Srbija
0 Samo Ukrajina
1 Samo Belorusija
Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 23:55 (Slaven23).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kamion je iz Forza Horizon 4, nabavio sam je neki dan, pa uz dostavu tereta malo i trke vozim. :D

 

Što se tiče slijedećeg DLC-a mislim da bi mogao biti Španjolska i Portugal. Bilo je neslužbenih govora o tome, ali vidjet ćemo uskoro. Po mom mišljenju vrlo vjerojatno ostatak Balkana (među time i Hrvatska) dolazi u DLC-u iza slijedećeg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ja bi rekao prvo Španjolska i Portugal i onda ostatak Balkana
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Gas, gas.. Koja je bolja prikolica ? :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 21:20 (vuki696).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Konačno nakon više odgoda sam se uhvatio updateiranja na novi patch. Ovaj 1.35 s dx11 je definitivno napravio najveći kuršlus s modovima, pogotovo kad ih imate hrpetinu ko ja. Nakon nekoliko sati yebanja i bar 50 ctd-a konačno radi normalno Osjeti se pomak u performansama s dx11 a s vremenom će biti i bolje kad to popeglaju.

 

Evo nekih slika i informacija iz sljedećeg updatea, Turska

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Krenuo sam igrati American Truck Simulator, pa me interesuje Vaše mišeljnje o toj igri ... Meni lično je mnogo bolji Euro Truck Simulator 2, mada i American Truck Simulator ima dobrih delova kao što su ovi u ovom videu. 

 

 

Pitanje: Koja simulacija je bolja ?. 

7 Euro Truck Simulator 2
0 American Truck Simulator
4 Dobre su obadve simulacije !
Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudovi, na Steam sam uploadao (svoj prvi) mod koji sam sklepao danas. Radi se o modu za glasovnu navigaciju na hrvatskom s iGO-a pa ako želite slušati Natašin ''seksi'' glas isprobajte

 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1773149338

 

Link za non Steamere.

 

https://sharemods.com/qy6bnlvud1va/iGO_maps_voice_-_CRO.scs.html

 

 

 

Google maps verzija

 

https://sharemods.com/nzro2pzau9jg/Google_maps_navigation_voice_-_CRO.scs.html

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 12:41 (vrinho).
Moj PC  
5 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
...može "Nataša" na upload negdje drugo, pa da je "probamo" malo tj. čujemo.. :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo u prethodnom postu je link i za one koji ne koriste Steam.

 

Sutra uploadam i Google maps verziju.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 21:55 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

....hvala, radi i u American Truck Simulatoru.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Odlično... Mislio sam da će biti pitanja a bude i za ATS, dobro da je i to riješeno odmah

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Ljudovi, na Steam sam uploadao (svoj prvi) mod koji sam sklepao danas. Radi se o modu za glasovnu navigaciju na hrvatskom s iGO-a pa ako želite slušati Natašin ''seksi'' glas isprobajte

 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1773149338

 

Link za non Steamere.

 

https://sharemods.com/qy6bnlvud1va/iGO_maps_voice_-_CRO.scs.html

 

 

a nije ti baš nešto,previše je generički 

 

ja sam isto probao raditi mod za Hr,ali slično sam dobia takav zvuk pa sam odustao...treba naći neku bolju verziju org navi 

I <3
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Radio sam po komandama na engleskom, samo prevođeno iz iGO komandi HR pa morao spajati riječi s zasebnim programom. Bolje od ovog mislim da ni ne mogu jer su komande ograničene. Drugo da imaš opciju da možeš staviti više rečenica za jednu radnju pa si igra izabire, ovako baš i ne ali svejedno kad je i u iGO izbor riječi ograničen a i u Google maps. Kopat ću i dalje da poboljšam koliko mogu.

 

Evo Google maps verzije

 

https://sharemods.com/nzro2pzau9jg/Google_maps_navigation_voice_-_CRO.scs.html

 

 

Edit: vjerojatno bi si i moglo ubaciti više komandi za jednu radnju (kao što je ovaj dolje na videu napravio i očito mu funkcionira) ali za to bi trebalo nekog komada s lijepim glasom angažirati i snimati različite verzije jer ove navigacije su ograničene po pitanju toga. Za većinu radnji imaš samo jedan izbor, zato i zvuče generički.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 12:41 (vrinho).
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

da istina. ja sam probao sebe snimati pa ubacivati,ali nije to to jednostavno kao što si rekao treba neki ženski ljepši glas da bi to sve odgovaralo 

I <3
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zadnji glas koji bih htio slušati je svoj haha. A i muški općenito mi ne ide u uho za navigaciju. Ne mogu nigdje naći od ostalih navigacija glasove pa da čujem kako zvuče.

 

Uploadao sam nanovo Google maps verziju, stara je imala pogrešku koja bi vas odvela na krivi put

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel se vama MP crasha nakon par minuta igranja?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Jel se vama MP crasha nakon par minuta igranja?

 Ne. Je li imas instalirane modove ?. Modovi znaju biti problem ili ako drugi igraci imaju modove... 

Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...

 Ne. Je li imas instalirane modove ?. Modovi znaju biti problem ili ako drugi igraci imaju modove... 

 Rješeno updateom drivera graficke.

Život je jedan al Omega je 2.0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dečki, treba li kome pomalo neispravan logitch driving force mjenjač? Ja sam si naručio novi pa bih ovaj poklonio nekome kome baš treba.

E sad, zašto je pomalo neispravan... Znači kad sam ga kupio (polovni volan) nakon par dana je poceo izbacivati iz 5. i 6. brzine, a katkad ne bi ni ubacio u brzinu. Tad sam ga rastavio i malo pročačkao po njemu i radio je besprijekorno zadnje dvije godine. E sad, ista stvar se počela opet dešavati ali nije tako drastično kao taj prvi put ali dovoljno da me je natjeralo da kupim novi. Evo zadnja dva dana opet radi normalno bez greške ali kako sam vec narucio novi nema potrebe da imam dva mjenjača.

Ne znam što bi mogao biti uzrok tome. Možda je samo oslabio kontakt ili nešto drugo.... Uglavnom, meni stiže novi, a vi ako vam treba i mislite da bi ga mogli popraviti da bude kao nov poklonit ću vam ga

 

 

RIJEŠENO!!! Mjenjač ide kolegi macgyver53

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2019 21:32 (Prte).
 
9 0 hvala 3
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uletavam kao padobranac, no nakon duže vremena se vraćam u ETS2 vode.

napokon sam (nakon dužeg oklijevanja heh) uzeo Italy i Beyond Baltic Sea DLC, ako da imam cijelu mapu sa svim do sad izašlim Map DLC-ovima. 

Koji su još recimo must have DLC za kupiti jer nisam ništa bio uzimao od kraja 2017. godine kad sam preuzeo par tuning DLC-ova (Cabin Accessoris, Wheel Tuning Pack, Window Flags) te od prije imam High Power Cargo DLC i otale Map DLC-ove.

 

P.S.: Ako netko treba Vive La France DLC javite se, jer sam ne gledaući da ga već imam uzeo ponovno te sad imam viška key (G2A sam kupovao zadnja 2 DLC kao i za sve ostale Map DLC) pa kome treba ili zn nekog da treba DLC neka se javi preko poruka.

https://idzan.eu
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

MOzete mi rec pravila sva uzeo bih to kako to ide sta za tu igru

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Tornjo kaže...

MOzete mi rec pravila sva uzeo bih to kako to ide sta za tu igru

 Krv mi je šikljala iz očiju dok sam čitao tvoj komentar, vjeruj mi da interpunkcijski znakovi nisu bezveze u upotrebi.

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

 

RIJEŠENO!!! Mjenjač ide kolegi macgyver53

 Ovim putem se zahvaljujem još jednom kolegi, mjenjač je stigao prije tjedan dana. Pošto koristim Logitech DFGT volan moram shifter prebaciti na USB pa dok čekam dijelove s ebaya evo video postupka možda će nekoga zanimati.

 

Lp!

 

Život je jedan al Omega je 2.0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice