Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...
Prte kaže...

 

RIJEŠENO!!! Mjenjač ide kolegi macgyver53

 Ovim putem se zahvaljujem još jednom kolegi, mjenjač je stigao prije tjedan dana. Pošto koristim Logitech DFGT volan moram shifter prebaciti na USB pa dok čekam dijelove s ebaya evo video postupka možda će nekoga zanimati.

 

Lp!

 

 Jel ces onda morat ic opet na polovne pedale sa kvacilom ili nije potrebno ?

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

 Nije potrebno, do sad sam koristio DIY H sihfter bez kvacila ali je u zadnje vrijeme krenuo zahebavat

Život je jedan al Omega je 2.0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajmo dalje 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U zalazu sunca ka Amsterdamu vučemo Special Cargo 👌 Scania S410 😁

https://idzan.eu
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Goodyear Roll-Out Challenge

 

Pozdrav ekipa, evo neki novi čelendž. Budući da nisam nikad vozio te online rute, zanima me koja je procedura u vezi toga? Također me zanima kako dobit taj cd-key za Goodyear DLC?

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Slucajno sam naletio na ove slike, na koju foru je napuhao zadnje jastuke? Jel postoji neki mod za simulaciju zracnog ovjesa?

 

LINK

 

Sto se tice mjenjaca kojeg je kolega poslao jos uvijek nestrpljivo cekam dijelove.

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas završio onaj Goodyear challenge i dobio sam samo onaj cepelin. Čitam i vidim da su maknuli free ključeve prije 2 dana makar još traje event

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 20:26 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, Goodyear DLC su dijelili samo u prvom dijelu eventa. Ovo su ponovno otvorili event za one koji nisu uspjeli završiti do kraja, ali bez mogućnosti osvajanja DLC-a. Vidim da je sad i natječaj za najbolji screenshoot sa Goodyear skinom, ali taj dio ću preskočit.

 

Nego, baš si razmišljam u zadnje vrijeme kako je ova tema polako mrtva. Svi prestali igrat ili nitko više ne objavljuje?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa godišnji traju, trebaju i šoferi odmora

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja igram kad stignem vecinom vikendom, jer mi se neda bas nakon cijeli dan IRL u kamionu sjest za komp i opet u kamion

 

Ali da primjetio sam i ja da se dosta manje objavljuje u temi, nekada je tema bila jedna od najcitanijih na forumu, zato evo par starijih slika iz doba srednje skole u to vrijeme se petkom nije izlazilo van nego su se vozili konvoji po 5-6 sati

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ja igram kad stignem vecinom vikendom, jer mi se neda bas nakon cijeli dan IRL u kamionu sjest za komp i opet u kamion

 

Ali da primjetio sam i ja da se dosta manje objavljuje u temi, nekada je tema bila jedna od najcitanijih na forumu, zato evo par starijih slika iz doba srednje skole u to vrijeme se petkom nije izlazilo van nego su se vozili konvoji po 5-6 sati

 Jaoo kakvi su to dani bili... Da se bar ekipa moze opet skupit bar svake nedjelje navecer da odvozimo koju 

 

 Ali opet vidim da se vozi na teamspeaku a meni je bed igrat bez volana jer stvarno mi unisti doslovno sve, skekac je isto uzeo novu strojcinu ( i7 8700k + 2080ti) pa vidim da udara na najjace 

 

Edit: Evo dvije stare slike, tad nije jos niti bilo vtca transporti runko i nas cetvorica (skeki, bobo i matej i ja) smo svaki dan vozili po 5+ sati 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 22:17 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 

Nego, baš si razmišljam u zadnje vrijeme kako je ova tema polako mrtva. Svi prestali igrat ili nitko više ne objavljuje?

 sada smo na GO

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Prije  "Runka" ja sam bia u "Blakan Šped"... sićam se @kinder, @zekat, @skeki, @racko, @emrah BIH, @Tino29CRO, ali ima nekoliko godina ne igram mp  

I <3
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Teško pitanje.

Nakon 1 godine opet sam malo vozio ETS2 i zanimljiva činjenica da mi svi vozači posluju sa gubitkom.

Jel to neki bug ili nagrada što nisam vozio?

Koristio stari savegame.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma prepravljali su ekonomiju ako se dobro sićam pa će ti sad neko vrime vozači gubiti novce. Ali doći će to na svoje tako da ne brini

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako koristiš modove probaj isključiti, pa da vidiš dal će se nastaviti. U nekim slučajevima su i modovi znali radit probleme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

Prije  "Runka" ja sam bia u "Blakan Šped"... sićam se @kinder, @zekat, @skeki, @racko, @emrah BIH, @Tino29CRO, ali ima nekoliko godina ne igram mp  

  @Tino29CRO sam ja Koliko se sjećam,to je bilo negdje tamo 2014 god..

 

Evo par slika iz tog vremena kad se ekipa s foruma družila u ets2 mp..

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moo bitch

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel zna netko mod za ovakvu tandem prikolicu bez prednjih osovina koja se može kupiti i da odgovara ovom MANu?

 

Mod kamiona:

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=185585

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Probaj ovaj, mislim da ima. Trebaš imati i ovaj mod od istog autora. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 7:08 (vrinho).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

e da to su bili dani, osao volan pa osao i ets, nekako nemam volje igrat na tipkovnici. kakav je sad mp jel radi bolje ili zna zastekati tu i tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nažalost isti problem, pitao sam u temi moda na SCS forumu jer sam vidio neke slike da vuku takve prikolice.

Život je jedan al Omega je 2.0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Čeka se utovar

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mjesecima nisam pokrenuo igru, nemam baš vremena niti volje za igre u zadnje vrijeme, pa bih prodao svoj G27 jer samo skuplja prašinu. Korišten je isključivo za ETS2. Ako nekoga zanima može kontakt u inbox.
Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i ja se vratio u vozacke vode nakon dobrih 3-4 mjeseca... Sad imam pitanje u vezi start/stopa, znaci imam G29+Shifter (normalno i kvacilo), no nemam blage kak namjestit da start/stop radi. Ocekivao sam da stisnem tipku te kad dodjem pred semafor i izbacim iz brzine (normalno i da pustim kvacilo) da ce se on automatski ugasit, te kad pritistem kvacilo da ce se automatski upali.. Jel to radi nekak drukcije ili ? Znaci u vezi toga nisam nista pronasao na guglu tak da bi svaka pomoc dobro dosla   

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam baš siguran da li igra uopće ima tu funkciju, prvi glas.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Nisam baš siguran da li igra uopće ima tu funkciju, prvi glas.

 Ima u postavkama za bindanje, "start/stop engine electricity" ak je to to..

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

RL kamioni niti nemaju start stop, neka me netko ispravi ako griješim jer najmlađi kamion sto sam vozio je 2010. godina ali vjerojatno bi bilo dosta problema sa zrakom npr. ako neki jastuk pušta malo a tebi se ugasi kamion dođe zeleno i ne možeš krenut. A i nije bas zdravo za motor opcenito.

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne kuzim cemu onda sluzi ona opcija ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice