Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.381
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

.... mada ne vozimo kao nekada/nedostatak vremena - evo i od mene kilometraža, R 730...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 23:53 (lion002).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Danas napokon dolazi cuveni ProMods na ETS2 MP 

 

Edit: serveri stigli, za sad nije lose i ima cak 2300 igraca od 6000... uskoro ce i black friday pa ce bit DLCeva po sici 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2019 16:31 (hahhaajaads).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel treba raditi novi profil za ProMods u MP?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Jel treba raditi novi profil za ProMods u MP?

 Po onom sta sam citao, ne. Tj. nigdje se nije spominjalo da treba novi profil, glavno je da imas sve mape ( tj. DLCe) i promods se skine normalno kao i prije...

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napravio sam ipak novi profil

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i ja danas prvi put probao promods u mpu i ugodno sam iznenadjen... FPS je odlican te nema nikakvog laga, presao cca 15tkm danas i sreo hrpa igraca, znaci ceste i nisu bas prazne iako bi bilo lijepo vidjet AI iz SPa, i lijepo je da nema toliko trolova jer se boje dobit ban pa vise nema igranja mpa i promodsa...  

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Evo i ja danas prvi put probao promods u mpu i ugodno sam iznenadjen... FPS je odlican te nema nikakvog laga, presao cca 15tkm danas i sreo hrpa igraca, znaci ceste i nisu bas prazne iako bi bilo lijepo vidjet AI iz SPa, i lijepo je da nema toliko trolova jer se boje dobit ban pa vise nema igranja mpa i promodsa...  

Svaka čast ak si toliko odvozio u jednom danu 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Svaka čast ak si toliko odvozio u jednom danu 

 I ja sam se iznenadio, inace tih 15tkm nisam vozio nit zadnjih godinu dana, a desilo se cudo i ets2 mi je opet postao zanimljiv pogotovo sa MPom sad 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam sinoc popio ban na tjedan dana bezveze, fraer se u guzvi spawno na meni i ja se makno u travu da ne krenemo letit po zraku oba i admin me bana. Vjerojatno je mislio da zelim preticat kolonu

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ja sam sinoc popio ban na tjedan dana bezveze, fraer se u guzvi spawno na meni i ja se makno u travu da ne krenemo letit po zraku oba i admin me bana. Vjerojatno je mislio da zelim preticat kolonu

 Ja maloprije imao turu u taj quarry, mercedes, 3 osovine nazad i dupla prikolica i jedva nekak dosao do mosta pred ulaz u quarry, i tamo zapeo zbog majmuna i naravno morao ic zavrsit offline... Sljedeci put moram pazit i gledat gdje tocno ide teret 

 

 

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kakav kuršlus na drugoj slici 

Držim se ja singleplayera za sad 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

 Ja nit do tunela nisam uspio doci

Život je jedan al Omega je 2.0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

za promods jel mozras imati nes posebno ili dovoljno standard verzija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Trebao bi imati sve map DLC-eve

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
macgyver 53 kaže...

Ja sam sinoc popio ban na tjedan dana bezveze, fraer se u guzvi spawno na meni i ja se makno u travu da ne krenemo letit po zraku oba i admin me bana. Vjerojatno je mislio da zelim preticat kolonu

 Ja maloprije imao turu u taj quarry, mercedes, 3 osovine nazad i dupla prikolica i jedva nekak dosao do mosta pred ulaz u quarry, i tamo zapeo zbog majmuna i naravno morao ic zavrsit offline... Sljedeci put moram pazit i gledat gdje tocno ide teret 

 

 

 

Ja zadnja 3 dana se motam po tom quarryu, meni je fora stat u non-colision zoni i spectatat nered koji se stvara... Znaju se naci specijalci pa naprave kompletan zastoj da nitko ne mrda s mjesta po 10-15 minuta, onda je zanimljivo citat chat kak jedni drugima mater hebuckaju :P

Ako nekog interesira o kakvoj se guzvi radi imam VOD od jucerasnjeg streama na twitchu gdje sam malo spectate radio:> https://www.twitch.tv/videos/498399816

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad izlazi DLC Corsica ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 17:44 (Night-Spider).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Night-Spider kaže...

Kad izlazi DLC Corsica ?

 Corsica nije posebni dlc, dobiješ ju sa Viva la france dlc-om, ali trebaš instalirati 1.36 verziju igre.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam pitanje u vezi saveanja profila pomocu steam clouda... Znaci ukratko, nedavno mi je iz nekog razloga obrisan cijeli profile folder i nema ga nigdje, s obzirom da opet ne zelim izgubit profil kak napravit da steam cloud automatski sejva profil, i ako se opet nekim slucajem izbrise, kako ga vratit preko njega ? Na googlu nisam bas nasao informacije, a mozda uspijem vratit i stari profil ako je bio "povezan" preko steam clouda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A misliš da si vidio sve.... Moderi znaju zbilja biti kreativni

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

E, kupio sam si još onih EVR sound modova i ne mogu vjerovati koliko to poboljša doživljaj igranja. Više ni sam ne znam koji kamion voziti 

Svakako preporučam svakome tko si može to priuštiti!

 
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...evo link za : EVR Sounds  / unutra ima oko 37 sound modova / kuća časti - za one koji si ne mogu priuštiti/kupiti.   

Moj PC  
16 0 hvala 14
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo teasera iz nadolazećeg DLC-a. Dopada mi se ovo što su napravili i jedva čekam da izađe.

Doduše, uz novi DLC u ATS bit će teško naći vremena za vožnju na oba kontinenta. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav kamiondžije,

nakon puno lutanja bespućima net-a danas nađem rješenje za problem koji me je dugo mučio..

naime, ljevoruk sam i komande koristim "naopačke" pa sam bio u problemu po uvođenju voice chat-a u MP..

tu na forumu sam pokušavao naći rješenje kroz mijenjanje tipki u postavkama ali u MP to nije izvodivo..

nekako sam riješio problem smanjivanja retardera, sa Y na D, ali voice chat (X) nisam mogao do danas a rješenje je pred nosom ali nije prezentirano..

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/28612-how-to-use-the-cb-radio/

u postu je video kako manualno promijeniti kanal ali meni važnije može se ugasiti cb radio! a sa F9 ugasiti chat tako da mi opet ostaje izbor korištenja po navici..

ako pomogne nekome drago mi a ako smeta uklonite...

brum-brum do daljnjega

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja sam ljevoruk pa mi standardne postavke odgovaraju 

I <3
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav kamiondžije.
Prije nekih mjesec-dva kad sam igrao ETS2 i kad bih alt-tab-ao, igra bi se minimizirala i kamion bi ostao na istome mjestu, sad nije tako. Kad prebacim na neki drugi program/aplikaciju i vratim se u igru, kamion je ili prešao nekoliko kilometara ili se sudario s drugim vozilom. Kako da tu postavku vratim u prijašnje stanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zašto jednostavno ne stisneš tipku F1 i onda alt tab 

I <3
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

zašto jednostavno ne stisneš tipku F1 i onda alt tab 

 Zašto ne bih još jednostavnije samo pritisnuo windows tipku kao što sam i radio?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Keyboard shortcuti nikad nisu neka sreća u igrama sa puno komandi, pogledaj si MATRIC, omogućava ti da si složiš na mobitelu ili tabletu komande za igru ili aplikaciju i onda na tabletu imaš gumbe/komande, a MATRIC ih na PC prenosi kao keyboard hotkey, možeš i makro slagati. Svaštanešto

 

 

Instaliraš MATRIC za Windowse i MATRIC za Android, ima i hrpa već gotovih "deckova" koji se mogu skinuti besplatno s community galerije, ima ih već više gotovih za ETS2.

 

Ako si želiš prilagoditi layout, sve je jako jednostavan drag & drop. Uostalom, da ne prepričavam, tu je video. Ekipa na DCS simulatoru dosta koristi MATRIC (a u DCSu imaš po par stotina komandi u avionu...

)

 

 

Bailey's ETS2 grid port for MATRIC Bailey's ETS2 grid port for MATRIC
Na mobitelu (bolje bi bilo da je tablet) Na mobitelu (bolje bi bilo da je tablet)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dr.Evil kaže...

Keyboard shortcuti nikad nisu neka sreća u igrama sa puno komandi, pogledaj si MATRIC, omogućava ti da si složiš na mobitelu ili tabletu komande za igru ili aplikaciju i onda na tabletu imaš gumbe/komande, a MATRIC ih na PC prenosi kao keyboard hotkey, možeš i makro slagati. Svaštanešto

 

 

Instaliraš MATRIC za Windowse i MATRIC za Android, ima i hrpa već gotovih "deckova" koji se mogu skinuti besplatno s community galerije, ima ih već više gotovih za ETS2.

 

Ako si želiš prilagoditi layout, sve je jako jednostavan drag & drop. Uostalom, da ne prepričavam, tu je video. Ekipa na DCS simulatoru dosta koristi MATRIC (a u DCSu imaš po par stotina komandi u avionu...

)

 

 

 Pa kud nisam ovo prije vidio... Da li radi u MPu ? Izgleda mi predobra stvar, pogotovo kad mi fali par stvarcica jer su mi G29 tipke prezatrpane komandama 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobra stvar, još bolja na tabletu ali sam si odlučio napraviti button box, nema do fizičkih tipki. Čekam dijelove s alija i ebaya i nikak da dočekam.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice