Euro Truck Simulator cheat zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 10.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator cheat
pitanje

Trebaju mi šifre za gore navedenu igru

ako zna ko neka napiše

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator cheat

Ovaj link je sjajan - klik

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro Truck Simulator cheat

hahahah svaka čast na tom linku!!

sve je više ovakvih likova kojima je teško PAZI upisat u google ime igre i riječ cheat!

ja ću reč samo ovo: UTFG. ak neznaš šta znaći to, guglaj!

16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator cheat

Mislim da je to za neke ljude pretesko...mislim nije ko da je google poznat ili tako nesta, sad oni bi trebali koristit tamo neki google...

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator cheat

hehe

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro Truck Simulator cheat
Ige kaže...

Mislim da je to za neke ljude pretesko...mislim nije ko da je google poznat ili tako nesta, sad oni bi trebali koristit tamo neki google...

 Imaš pravo ko da im je teško sac se na googleu oko cheata što bi oni tek kad bi tražili neki crack npr. za GTA 4
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator cheat

Kako mogu instalirati euro truck,instaliram i onda mi se pojavi Please insert the correct CD-ROM and restart aplication

Sta trebam raditi??????

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 16:58 (igor1984).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator cheat

Trebaš crack....

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Euro Truck Simulator cheat
igor1984 kaže...

Kako mogu instalirati euro truck,instaliram i onda mi se pojavi Please insert the correct CD-ROM and restart aplication

Sta trebam raditi??????

 Skočit s mosta s puškom. Ako se pitaš zašto s puškom, odgovor je zato da se upucaš ako preživiš.
Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator cheat

gugl is jor frend

I7 965 @5.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , WD1000BE X2 ,Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Euro Truck Simulator cheat
Matija111 kaže...

Trebaju mi šifre za gore navedenu igru

ako zna ko neka napiše

 
A zašto ne odeš u save file ko i svi ostali cheateri i modificiraš file prema svojim željama!?
On ti se obično nalazi u dokumentima u mapi Euro Truck Simulator. 
CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: ASRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice