Euro truck simulator

poruka: 145
|
čitano: 97.669
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

ima igra na cd neznam dal mogu poslat u mail-u nikakav problem

Ivan Šimunović
13 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

E mozeli mi netko dati link da skinem ovu igru ( ET ) . jer ja sve sto sam do sad skidao nevalja , instaliram , pa pokrenem on mi izbaci da moram kupit igru .. :P

S.V
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

igra je prebrutalna,bas za opustanje malo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator hacking
Ako želite znati kako hakirati novac u Euro Truck Simulator posjetite moju web stranicu http://www.wix.com/kristijanpavlin100/euro-truck-simulator
K.P
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Sorry delete this post.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:05 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

eee pozz ja imam problem skinem mods za euro truck simulator npr. kamion scania i kako da ja napravim da mogu ga voziti 

unaprijed hvala pomoććć plizz

valentin
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

imam farming simulator 2011 kliknem na start ide please wait  i nakon nekoliko vremena nestane s ekrana u čemu je problem. pomoč

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro truck simulator
fikola kaže...

imam farming simulator 2011 kliknem na start ide please wait  i nakon nekoliko vremena nestane s ekrana u čemu je problem. pomoč

reci jel igra pirat ili org i navedi svoju konfiguraciju.

btw ovo ti je tema za truck simulator da nebi bilo {#}

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 7:16 (Kewin).
12 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

kak da stavim pjesme u igru

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Imam pitanje u vezi volana

Kada vozim sa volanom,i kada brzo idem,kada je velika krivina i ja skrećem ali kamion mi prokliza i sudarim se,a na nekim videima sam gledao da cim skrene volanom da i kamion odma skrene,bez proklizavanja,molim vas pomozite mi. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Imam pitanje u vezi volana
Sinara kaže...

Kada vozim sa volanom,i kada brzo idem,kada je velika krivina i ja skrećem ali kamion mi prokliza i sudarim se,a na nekim videima sam gledao da cim skrene volanom da i kamion odma skrene,bez proklizavanja,molim vas pomozite mi. Hvala

Tribas skiniti neki grip mod, dok sam igrao to i dok sam radio kamione za to znao sam, ali sam zaboravio.

I uostalom zasto igrate to smece, OMSI je 100x bolja od ETS i najbolja je simulacija za PC ikad..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Imam pitanje u vezi volana
Kiki287 kaže...
Sinara kaže...

Kada vozim sa volanom,i kada brzo idem,kada je velika krivina i ja skrećem ali kamion mi prokliza i sudarim se,a na nekim videima sam gledao da cim skrene volanom da i kamion odma skrene,bez proklizavanja,molim vas pomozite mi. Hvala

Tribas skiniti neki grip mod, dok sam igrao to i dok sam radio kamione za to znao sam, ali sam zaboravio.

I uostalom zasto igrate to smece, OMSI je 100x bolja od ETS i najbolja je simulacija za PC ikad..

OMSI može puni naziv

12 godina
neaktivan
offline
Re: Imam pitanje u vezi volana

OMSI ili ti Omnibus simulator!!
Ja sam ga kupio, neznam jeli se ima za skinuti. Bas sam ga htjeo kupiti jer su dvojac iz Berlina koji je radio simulaciju napravili odlican posao.

Evo par videa:





PS:
Ova simulacija se striktno mora igrati volanom, jer na tipkovnici je smece ;)
Ja iman Logitech G27 pa je odlicno!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2011 13:16 (Kiki287).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Imam pitanje u vezi volana

jel mi mozes rec kako da instaliram volan u igricu

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Imam pitanje u vezi volana
Kiki287 kaže...
Sinara kaže...

Kada vozim sa volanom,i kada brzo idem,kada je velika krivina i ja skrećem ali kamion mi prokliza i sudarim se,a na nekim videima sam gledao da cim skrene volanom da i kamion odma skrene,bez proklizavanja,molim vas pomozite mi. Hvala

Tribas skiniti neki grip mod, dok sam igrao to i dok sam radio kamione za to znao sam, ali sam zaboravio.

I uostalom zasto igrate to smece, OMSI je 100x bolja od ETS i najbolja je simulacija za PC ikad..

slazem se da je omsi realan, sve te komande u busu njegovo gibanje zvuk trube.... sve to stoji ali opzimizacija je za goli kesten :)

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
12 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

jel mi moze ko pomoc u instalaciji volana 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro truck simulator
optima kaže...

jel mi moze ko pomoc u instalaciji volana 

 

hmmm sve sto trebas je u opcijama prebacit na keyboard+steering wheel probas kako reagira i smanjis si ako je pre osjetljiv :)

 

ontopic vozio teret neki dan taman da cu ga isporucit  i rikne mijenjac nije mogo prebacit u prvu {#} i sve ispocetka{#}

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
11 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

e de neki link na kojem mogu igrat ili skinut euro track .

IceMen
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Molim nekog da ako zna gdje se može igrat euro truck simulation online da mi da neki link za to. unaprijed hvala...

IceMen
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro truck simulator
IceMan69 kaže...

Molim nekog da ako zna gdje se može igrat euro truck simulation online da mi da neki link za to. unaprijed hvala...

Nemozes igrat online nigdje. Ovdje -http://eurotrucksimulator.com/  na official stranici mozes skinut demo koji mozes igrat sat vremena, a kasnije kad istekne tih sat vremena treba kupit igricu. 

12 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Molim pomoć imam volan genius speed wheels 3 i nemogu sa njim voziti kamion ne znam zašto namjestim u postavkama na vožnju volanom ali neće !

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro truck simulator

Pa odeš tamo u postavke staviš keyboard+joypad za upravljanje i to e to...

11 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

zanima me kako da ubacim mod(mapu) u igricu euro track simulator

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Ako zelis igrati igru koliko god zelis skini si EURO TRUCK SIMULATOR GOLD EDITON!!

 

 

mk
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
germann truck

e ovako mozel mala pomoc imam pentium 4 i hocu da igram german truck komp.. ima sledece .. 3 gige rama 128 graficka 160 giga HD i 3.o procesor igricu skinem i instaliram ali kad treba da se puni ono zuta stvar nrce da ide..bilo ko pomoc javite se na fb muhamed husicic ili ovde

muhamed
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice