Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...
Evil Access kaže...

Nije zbog igre, vec zbog svega onoga sto predstavlja. Umijetnost je odraz vremena u kojem zivimo, a to sto ova igra uopce postoji je hitac u srce normalnim ljudima i jedan od dokaza koliko je zapadna civilizacija zastranila.

 

 

tebi je jasno da su igre za pametne umrle prije 10 ili više godina !??  nema više igara za koje ti treba pamet, koje će bit vrhunske, koje će te ufurati, nema više Bladurs gate 1/2, Ice windale, Planscape tournament, Fallout 1/2 itd..itd..  sad se rade igre za mutave i retarde jer njih je puno a pametnih je malo i pametni troše pametno dok ostali troše na mikrotransakcije u obliku obleke i puške sa hello kitty naljepnicama -- nema frende više dobrih igra, dobre muzike ničega, kad kulturu / umjetnost spominješ pogledaj tekstove današnjih pjesama koje su hitovi a pogleda iz 80ih itd...itd..

 

- to ti ide ovako ili se prilagodi ili ćeš morati kao možda i ja sve odhebati i zaboraviti na igre jer sigurno više ne budu napravili online multiplayer igru di će na cijeni biti pamet i skill nego će biti zaglupljen ado bola da je svaki av-joe može igrati na svojoj konzoli dok ždere masni hamburger is mcshita ;)

 

Ja se nekako bar malo nadam da ako ju je radio studio koji je radio New Vegas da bu bar možda nećemu za razliku od ovoh govna 4ke koju sam prestao igrati nakon 30-40 sati kaj sam bio u igri... 

 XCOM 2, Pillars of eternity, Pathfinder, Mass effect serijal ... nađe se svašta u ovih zadnjih 10 godina.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Jarvan kaže...
VooDooZg kaže...
Evil Access kaže...

Nije zbog igre, vec zbog svega onoga sto predstavlja. Umijetnost je odraz vremena u kojem zivimo, a to sto ova igra uopce postoji je hitac u srce normalnim ljudima i jedan od dokaza koliko je zapadna civilizacija zastranila.

 

 

tebi je jasno da su igre za pametne umrle prije 10 ili više godina !??  nema više igara za koje ti treba pamet, koje će bit vrhunske, koje će te ufurati, nema više Bladurs gate 1/2, Ice windale, Planscape tournament, Fallout 1/2 itd..itd..  sad se rade igre za mutave i retarde jer njih je puno a pametnih je malo i pametni troše pametno dok ostali troše na mikrotransakcije u obliku obleke i puške sa hello kitty naljepnicama -- nema frende više dobrih igra, dobre muzike ničega, kad kulturu / umjetnost spominješ pogledaj tekstove današnjih pjesama koje su hitovi a pogleda iz 80ih itd...itd..

 

- to ti ide ovako ili se prilagodi ili ćeš morati kao možda i ja sve odhebati i zaboraviti na igre jer sigurno više ne budu napravili online multiplayer igru di će na cijeni biti pamet i skill nego će biti zaglupljen ado bola da je svaki av-joe može igrati na svojoj konzoli dok ždere masni hamburger is mcshita ;)

 

Ja se nekako bar malo nadam da ako ju je radio studio koji je radio New Vegas da bu bar možda nećemu za razliku od ovoh govna 4ke koju sam prestao igrati nakon 30-40 sati kaj sam bio u igri... 

 XCOM 2, Pillars of eternity, Pathfinder, Mass effect serijal ... nađe se svašta u ovih zadnjih 10 godina.

 Da, jednom godisnje izidje dobra igra. Necu nista komentirat vezano za F 76 jer me ne zanima ni najmanje, nego sam vidio kako vas par nije moglo zavrsit Fallout 4 pa se samo zelim dodat na popis. Ja koji mrtve veze nemam sa razvojem igara, programiranjem, developmentom, sad ovog istog momenta mogu slozit mail bethesdi sa jedno 50 ideja koje bi poboljsale tu igru za 1000%. Skidam kapu svima koji su uzivali u F4 i koji ce uzivat u F76, peace out

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 13:51 (infernoxcro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Rhodin kaže...

Iskreno, vidio sam taj početak, nakon što je kolega to spomenuo ovdje.

Dečki rade preko godinu dana na modu, ako je taj početak sve što imaju ispeglano, neće ovo do 2022. biti gotovo.

 

Šteta, a baš mi se igra NV... u novom formatu :D

 

(Da mi F4 ne skuplja prašinu u steam libraryu :P)

 Svaki tjedan naprave jako velik posao, ekipa im se stalno siri, cijeli svijet je prakticki gotov samo su njega prikazali jer je najdetaljniji za sada, strpljenje je vrlina ;)

7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Mapa svijeta. Cudno mi je sto su je ovako okrenuli, bas je iritantno.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Nemrem opisat kolko mrzim  ovu kompaniju :(

Više od ubisofta.

7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Da su se potrudili napraviti nove animacije razmislio bih o kupnji igre, samo to da su sredili. Jedini smisao postojanje ove igre vidim u tome sto ce Starfield i TES6 imati neku vrstu coop ili multiplay tipa Dark Souls pa hoce da nauce kako to napraviti i kako ce sve raditi. Znatizeljan kakav jesam vjerovatno cu kupiti igru na kinguinu ili na nekom popustu jer je to jace od mene, moram vidjeti kako izgleda kada igras, ali i dalje smatram da je ova igra zlocin.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fallout 76

Mogli su biti bar toliko pošteni pa staviti cijenu koja bi bila adekvatna tome da nešto isporbavaju i da kak su sami napisali da ne znaju ni sami kak će ispast - mogli su staviti nekakavih 25-30€ pa poslje na dlc-ovima derat ili season pass ako igra bude dobra i pogodak ..

 

Ovako će biti ziher kojih 50-60€ i onda bi još trebao biti pokusni kunić kojih mj do pola godine dok ne polove uopće kaj hoće i kak će biti i gazilion glicheva koje će ljudi nać i maltretitati sve oko sebe online...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...

Mogli su biti bar toliko pošteni pa staviti cijenu koja bi bila adekvatna tome da nešto isporbavaju i da kak su sami napisali da ne znaju ni sami kak će ispast - mogli su staviti nekakavih 25-30€ pa poslje na dlc-ovima derat ili season pass ako igra bude dobra i pogodak ..

 

Ovako će biti ziher kojih 50-60€ i onda bi još trebao biti pokusni kunić kojih mj do pola godine dok ne polove uopće kaj hoće i kak će biti i gazilion glicheva koje će ljudi nać i maltretitati sve oko sebe online...

 I svejedno će biti DLCova i svejedno će ljudi to sve kupovat... i iz godine u godinu dobivamo sve gori krš, za sve više para i sve više kupujemo. MI... jer i meni se omakne na steam sale kupit igru koju znam da je krš, ali je na 85% popusta i upalim ju na 10 minuta i nikad više. Pa kupim igru poput fallout 4 sa season passom na releaseu pa nikad ne dovršim jer je krš... i kažem sam sebi da me Fallout 76 apsolutno ne zanima i opet sam ovdje na temi. I pljujem godinama po Star Citizenu, ali nisam se 100% mako od njega, i dalje povremeno odem na temu i pročitam i po webu vijesti u nadi da se nešto promijenilo...

 

Ja sam barem svjestan svojih problema... nostalgije i razloga što to radim, pa se u 99% slučajeva suzdržim i nedam in novce.

 

Ali večina nije, ili ih barem dovoljno poklekne, dovoljno često i za male pare (samo jedan lootbox... ili 10 na rasprodaji kad su po 80%).

 

Tržište je globalno, nešto što se nekad prodavalo na 100 000 DVD-a, danas se prodaje online, a pristup mu ima (barem) milijarda ljudi od kojih je 10 posto marginalno zainteresirano. svaki 1000-ti da poklene, a desi se i više, neki i više puta, zarada je višestruko veća nego ikad u povijesti.

Pa DLC, pa lootbox, pa GOTY, pa "special" ili "legendary" edition, pa... ako ništa 10 godina kasnije "remastered".

11 godina
offline
Fallout 76

Jos ako je GOTY,onda nesto game i vrijedi.Ali kada dobivas smece u ruke...Dodje ti da im zapalis kompaniju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76
Rhodin kaže...
VooDooZg kaže...

Mogli su biti bar toliko pošteni pa staviti cijenu koja bi bila adekvatna tome da nešto isporbavaju i da kak su sami napisali da ne znaju ni sami kak će ispast - mogli su staviti nekakavih 25-30€ pa poslje na dlc-ovima derat ili season pass ako igra bude dobra i pogodak ..

 

Ovako će biti ziher kojih 50-60€ i onda bi još trebao biti pokusni kunić kojih mj do pola godine dok ne polove uopće kaj hoće i kak će biti i gazilion glicheva koje će ljudi nać i maltretitati sve oko sebe online...

 I svejedno će biti DLCova i svejedno će ljudi to sve kupovat... i iz godine u godinu dobivamo sve gori krš, za sve više para i sve više kupujemo. MI... jer i meni se omakne na steam sale kupit igru koju znam da je krš, ali je na 85% popusta i upalim ju na 10 minuta i nikad više. Pa kupim igru poput fallout 4 sa season passom na releaseu pa nikad ne dovršim jer je krš... i kažem sam sebi da me Fallout 76 apsolutno ne zanima i opet sam ovdje na temi. I pljujem godinama po Star Citizenu, ali nisam se 100% mako od njega, i dalje povremeno odem na temu i pročitam i po webu vijesti u nadi da se nešto promijenilo...

 

Ja sam barem svjestan svojih problema... nostalgije i razloga što to radim, pa se u 99% slučajeva suzdržim i nedam in novce.

 

Ali večina nije, ili ih barem dovoljno poklekne, dovoljno često i za male pare (samo jedan lootbox... ili 10 na rasprodaji kad su po 80%).

 

Tržište je globalno, nešto što se nekad prodavalo na 100 000 DVD-a, danas se prodaje online, a pristup mu ima (barem) milijarda ljudi od kojih je 10 posto marginalno zainteresirano. svaki 1000-ti da poklene, a desi se i više, neki i više puta, zarada je višestruko veća nego ikad u povijesti.

Pa DLC, pa lootbox, pa GOTY, pa "special" ili "legendary" edition, pa... ako ništa 10 godina kasnije "remastered".

 

 

Ma to sve stoji ali to je tako u ljudima i psihi i to oni znaju i tak nas vabe jbg, meni čak nije problem ni te navlakuše sa popustima i "isplati se"  - mene hebe hype koji se napravi i navuče te sa slatkim itd i onda zaroniš ko mandrilo u jagode, razočaraš se i nakon kojih 50-100 sati prestaneš igrati jer je jednostavno glupo a još te pere osječaj kak si glup i popušio si foru.....

 

Ovo s Goty-em je bar prica koj sam igrao i uživao i kupim ih da ih ima da bi odigrao ali je činjenica da ih dosta ne igram jer sam igrao prije u "posuđenoj" varijanti dok su bile aktualne pa ajde ovak na neki nacin to vratim a i ima ih u bazi pa kad mi dođe ne moram to imati na kompu nego me spremno čeka sa zadnjom aktualnom popatchanom verzijom ...

 

Problem je kaj nema dovodljno dobre kvalitetne igre koju bi guštao igrati svaki dan mjesecima ili godinama a da bude stalno zanimljiva i dobra sa dobrim playerbaseom - pa dao bi za takvu igru i 200€ ali kaj kad im je lakše izdat 10 igra uzet 2-3 puta više na hype prevaru 

8 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

nek izbace igru, nek bude vani par mjeseci pa kad se vidi kako i što, onda će dobiti novce. a do tada FUCK PREORDER!

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Mene već par godina na hype nemre nijedna kompanija dobit. Boli me kita za preoder i igranje na launchu kad svaka igra treba par mjeseci i pečeva nakon launcha...I onda dodjem do toga da ja kao pažljiv consumer opet ispaštam jer ima hrpetina gamera novije generacije koji jednostavno ne kuze a sačinjajvaju veliku vecinu playerbasea (nazalost). I eto ti sranja. Dok god se kupuju sranja igre imat cemo sranje gaming industriju,simple as that. To ti je kao s pivom,po broju prodanih komada Žuja je najbolja piva u hrvatskoj ,isto kao što je neki Skyrim velikoj vecini najbolji RPG (LOL) u zadnjih 10 godina.  Dođe mi muka

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Neznam, po gameplayu to ispada FO4 sa online komponentom, ne vidim bas nekakav pomak

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

doslovce ista grafika samo druge lokacije. kao neki dlc za fallout 4 koji te tjera da kreneš od nule

15 godina
offline
Re: Fallout 76
Skullscar1989 kaže...

doslovce ista grafika samo druge lokacije. kao neki dlc za fallout 4 koji te tjera da kreneš od nule

 A i dosta prazno mi nekako sve ovo djeluje, barem ovih par gameplayeva što sam gledao.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Ovo po meni nije punokrvni nastavak FO-a...Zasto recimo ne napravie FO di si recimo u kini, u rusiji, neka druga zemlja u istom tom dobu nakon nuklearnog rata. Zar nebi bilo zanimlivo vidit sta je sa ostatkom svijeta se desilo, sa rusima, kinezima, europa, kako su oni prosli u tom nuklearnom ratu, i dal su oni bili jedini na koje su pale nuiklearke osim amera i kineza. Toliko mogucnosti imaju za rasirit pricu a oni pokuisavaju napravit online fallout

Origin ID: ReaLazio
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Ovo je zapravo prequel. Radnja se odvija prije Fallouta 1.
15 godina
offline
Re: Fallout 76
Paolo Maldini kaže...
Ovo je zapravo prequel. Radnja se odvija prije Fallouta 1.

Kao da je to iole bitno za išta... Nice gimmick, ali osim easter eggova, radnje ostalih nisu baš vezane - najbliži su bili F1 i F2 gdje si u F2 potomak lika iz F1... ostatak se igra odvojeno i reć "ovo se desilo prije" - možeš, ali čemu? Tehnologija u igrama bi trebala biti identična, ništa u nijednoj igri nije "nova tehnologija", sve recikliraju "pre-war". Možda je koji mutant/ghoul mlađi u ovoj igri, ali to je to.

15 godina
offline
Fallout 76

Fallout ljudi moji 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Od one mracnosti iz F1 pa sve do NV dosli su do ovoga, presmijesno. Vjerojatno cu jednom probati igru ali to nije sada po ovoj cijeni... Back to NV i novom modu New California :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 76

Igrao sam FNV ispočetka vođen kolegom koji je ovdje napisao kako se radi na FNV modu za F4... totalno me nabrijao. Došao sam u strip, radio dosta za NCR, imao počišćen quary i dosta "bitnih" lokacija poput heliosa, BoS, black mountain... da ne nabrajam, recimo skoro 1/2 glavne igre, s time da sam na main questu za NCR bio, nešto sitno sa House, ali islio sam ga otvorit iz kutije... kad nemrem loadat nijedan save. Probam save ot prije 3 godine isto neide. Probam na drugom kompu - neide.

Pišem Bethesdi, odgovor je - imaš corruptan save, često se desi na puno save datoteka odjednom, sorry, više sreće drugi put.

 

Pop*zdio sam... taman ošlo sve u krsan k. da ne velim i godinama stari savevovi koje sam bio pretkraj, na nekima i DLCove rješavao... nisam sve još ni provjerio, ali imam osjećaj da su svi otišli.

 

Steam cloud ih ne vraća, valjda nema kopije, Bethesdu boli k.

 

Igru nisam modao.

 

Jadan zbog toga probam New Californi i skužim koliko nije ispoliran. Mislim OK je priča, nisam ni izišao iz Vaulta, rješavam one gluposti sa centralim računalom, pričam okolo, sa Overseerom itd... ok je, malo nezgrapni dijalozi, ko da sam ih ja pisao, ali mod je, pa kužim, to je nekome hoby. Nadams se nečemu što će me držat do F5, budući da ovaj F76 izgleda ko Fornite prije nego Fallout igra.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Rhodin kaže...

Igrao sam FNV ispočetka vođen kolegom koji je ovdje napisao kako se radi na FNV modu za F4... totalno me nabrijao. Došao sam u strip, radio dosta za NCR, imao počišćen quary i dosta "bitnih" lokacija poput heliosa, BoS, black mountain... da ne nabrajam, recimo skoro 1/2 glavne igre, s time da sam na main questu za NCR bio, nešto sitno sa House, ali islio sam ga otvorit iz kutije... kad nemrem loadat nijedan save. Probam save ot prije 3 godine isto neide. Probam na drugom kompu - neide.

Pišem Bethesdi, odgovor je - imaš corruptan save, često se desi na puno save datoteka odjednom, sorry, više sreće drugi put.

 

Pop*zdio sam... taman ošlo sve u krsan k. da ne velim i godinama stari savevovi koje sam bio pretkraj, na nekima i DLCove rješavao... nisam sve još ni provjerio, ali imam osjećaj da su svi otišli.

 

Steam cloud ih ne vraća, valjda nema kopije, Bethesdu boli k.

 

Igru nisam modao.

 

Jadan zbog toga probam New Californi i skužim koliko nije ispoliran. Mislim OK je priča, nisam ni izišao iz Vaulta, rješavam one gluposti sa centralim računalom, pričam okolo, sa Overseerom itd... ok je, malo nezgrapni dijalozi, ko da sam ih ja pisao, ali mod je, pa kužim, to je nekome hoby. Nadams se nečemu što će me držat do F5, budući da ovaj F76 izgleda ko Fornite prije nego Fallout igra.

 

 

 Da mod je pa ima dosta problema, npr fps u atrijumu mi pada ispod 30, to je vec od njih napisano da je lose optimizirano, dijalozi su malo cudni ali je sve u svemu mod jako dobar, izasao sam iz Vaulta i igram za republiku kalifornije :)

15 godina
offline
Fallout 76

Ja se hebem sa onim otključavanjem različitih tierova, došo sam na T3, nisam siguran koliko ću skila imat za to. Problem je što sam "sucker" za lore i čitanje, a svaki tier otključa hrpu konzola... dali su si truda sa raznim zapisima. Jesu neki generički, ali onako... čitam ih, jače je od mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Shroud igra i nesto mu cudo, nakon par minuta je skontao da igra ima mouse acc i da se ne moze iskljuciti. Bethesda je zakon, a fov je takav da me zabolila glava dok gledam, mogu zamisliti kako je kada igras. Ne kontam kako mogu biti takvi debili...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Fallout 76

zena me zamolila da pitam vamo na forumu :D

neka prijateljica je kupila fallout za PC (cini mi se) i dobila je kod ili sta vec za PC,X-BOX i PS4...i dala je mojoj zeni taj kod za PS4 i navodno ona sada moze skinit neku betu koja je teska 43GB, kad cijela igra izadje jel ta Beta automatski nekakvim updateom postaje full game ili sta?

ne kuzim...ako ima taj code koji je dobila od prijateljice jel ga moze iskoristit za full game ili ce si ipak morati kupit igru?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 76

Iskreno, ne razumijem se ni ja, ali 99% bih ti rekao da se radi o beta kodu (koji se usput prodaje na netu po 1.5€)

Nekako sumnjam da prednaručiš igru i dobiješ 3 koda za 3 platforme i teoretski tri accounta po cijeni jednog. Ovom ne djeluje istinito ni za jednu kompaniju, pa ni indie kompanije koje znam, a kamo li Bethesdu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fallout 76

ako je beta key onda to vrijedi samo za Betu, ako hoće igrati full igru onda mora keširati 60eura

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Fallout 76

Znam da je na Football Manageru uvijek bilo da kad imaš betu, da se automatski updatea u Full Game na datum izlaska igre, pa zato pitam...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fallout 76

 

 

strašno 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice