Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 861.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
15 godina
offline
Far Cry 3

dečki tko je igrao kakvi su dojmovi? Jel grafika bolja od crysisa? 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Sa beta driverima, na Ultra ce te dobivat, koliko ste nekad prije beta drivera dobivali na High..znaci veliki pomak!

 

Govorim za ATI kartice :) za NVIDIA neznam :)

 

Testirao sam na kompu od brata, kojeg inace i ne koristi bas za igrice...znaci Pentium Dual Core 2.7 default..dignut danas za još 200, znaci 3.2 sveskupa. ATI GIGABAYTE HD5850OC 1GB, 4 GB DDR2 ram...

 

Sad malo prije igrali na njegovom, sa novim beta driverima na Ultra Graphic sad dobiva 25-45 FPS--a na 1360×768 rezi

 

Dok za moju konfu...beta driveri, su mi po mojoj procjeni dali skoro pa duplo bolje rezultate...MAXED OUT 100+ FPS-a....

 

Poanta ovoga...da i dualci sa pristojnom grafickom...barem HD5500+ mogu igrat FC3 na High bez problema :)

 

 

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Zanima me kako promjeniti s ruskog na engleski. Pokušao sam zamjeniti fajlove ali ništa, probao u registru ništa ??

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Far Cry 3

e došel je freeleech{#}

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

Sa beta driverima, na Ultra ce te dobivat, koliko ste nekad prije beta drivera dobivali na High..znaci veliki pomak!

 

Govorim za ATI kartice :) za NVIDIA neznam :)

 

Testirao sam na kompu od brata, kojeg inace i ne koristi bas za igrice...znaci Pentium Dual Core 2.7 default..dignut danas za još 200, znaci 3.2 sveskupa. ATI GIGABAYTE HD5850OC 1GB, 4 GB DDR2 ram...

 

Sad malo prije igrali na njegovom, sa novim beta driverima na Ultra Graphic sad dobiva 25-45 FPS--a na 1360×768 rezi

 

Dok za moju konfu...beta driveri, su mi po mojoj procjeni dali skoro pa duplo bolje rezultate...MAXED OUT 100+ FPS-a....

 

Poanta ovoga...da i dualci sa pristojnom grafickom...barem HD5500+ mogu igrat FC3 na High bez problema :)

 

 

bogme ti je nabrijan komp 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Horned Reaer kaže...

dečki tko je igrao kakvi su dojmovi? Jel grafika bolja od crysisa? 

Grafika na MAXED OUT izgleda dosta dobro.....ali mislim da još uvijek Crysis 1,2,3 grafika je bolja.

 

FC3 je dosta uglađen, al ako s ebas zagledate u texture, manje su rezolucije nego Crysis to sigurno.

 

Sve u svemu, grafika FC3 je stvarno impresivna u smislu vrtenja. znaci netreba vam bas toliko jako kompjuter kakav oni preporucuju na svojim system requirements...

 

Zelenilo, pjesak, otoci, pirati, zivotinje, baze, oruzija, sveopci kaos...ovo je definitivno najbolji FC dosad...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Tommy_123 kaže...

Zanima me kako promjeniti s ruskog na engleski. Pokušao sam zamjeniti fajlove ali ništa, probao u registru ništa ??

 

ELS BLAUGRANES <3
14 godina
offline
Far Cry 3

reloaded

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
8 3 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Nbaavit multicom langage. Prebacit di je instaliran FC3 u data_win32 u pripadajuce. Ja sam prije neznam 4-5h nabavio eng fileove sa nekom ruskog foruma di smo ja i brat se snalazili i prevodili sa ruskog da bi dosli. Znaci stavio sam english voice acting da bi dobio u igri eng glas...ali subtitlovi mogu mi bit ili OFF ili ruski...iz nekog razloga ne rade eng subtitleovei, al nema veze.

 

Sa tog ruskog foruma su ti fileovi skinuti jer kao nevalja jer nerade engleski subtitleovi.

 

Treba pogledat u "Piratskoj luci" mozda tamo ima nesto novo...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

ste probali kartati poker?

bas je dobro izveden

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Par savjeta koji se izprve cine sitni, al pomazu uveliko u igranju FC3

 

 

1. Kad ulazite u terotoriji koji vam nije oznacen, odnosno prvi put ulazite budite na oprezu, jedna od najbitnijih stvari je drzat se što dalje glavnih ceta, i u globalu izbjegavat bilo kakvu vožnju po cesti, jer ce te cesto naic na đipove od neprijatelja koji patroliraju tim dijelom. Najidelnije bi bilo ici pjesice, kroz sume, đunge, lagano ic pratit ispred sebe i oko sebe, jer zna se desit da vam patrola dođe iza leđa a vi niste ni skuzili, ili ste kasno skuzili. Isto tako dok idete đunglom, niskim i visokim raslinjem, šumom, budite na oprezu na zivotinje....tigrovi, medvjedi, psi i svakakve zivotinje. Neke vas nece napast osim ako se ne priblizite jako blizu, a neke ce vas napast cim vas zapaze. Sukobe sa zivotinjama na koje ste naisli najbolje je riješavat nozem ( znam nije uvijek lako, al bolje od pucnjeva koji vam mogu odat poziciju). Isto tako, prije nego planirate ulazit u "neosvojeni" teritoriji munidiju na max uzmite, ispraznite backpack, sve sta vam netreba. Naoruzajte se medikitova ( odnosno inekcija koje radite od zelenih biljaka)

 

2 .Kad ulazite u novi terotoriji, di vam ni mapa nije otkrivena, znaci jos je radar upaljen da ometa signal. Prvo sta treba napravit je doc do antene i ugasit ometac signala. Znam, nekad nije tako jednostavno i lako doc do tornja, odnosno antene, al to vam treba bit prioritet, sa savjetom 1. kojeg sam napisao.

 

3. Kad ugasite ometac signala, sljedeci podez bi vam trebao biti preuzet sve baze tako da mapa nije vise crvena nego zeleno, odnosno bez boje. Baza po komadu mape ima 2-3 nekad i više. Valja početi od one koja je najbliža teritoriju koji ste ocistili, znaci najbliza mapi na kojoj ste sve ocistili imakli ometac.

 

4. Dolazak do baze, napad i preuzimanje. Doc do baze cete na nacin koji sam napisao u 1. savjetu. E sad, jedna od najvaznijih stvari kod preuzivamanja baze je, prvo je proucit bazu, vidjet di se protivnika najviše nalazi na okupu, malo proucit njihova kretanja, slabe tocke ulaska, tagirat sve neprijatelje koje mozete uocit( na tipkovnici Y vam dolazi fotoaparat, preko kojeg zumirate i tako tagirate neprijatelje, zivotinje i sve sta se mice tako da vam je poslje prikazano na mapi)

 

Kod prucavanja baze, prripazite na to da pokusate locirat Alarm, i ako ima mozda kakvih zivotinja u kavezu ( tigrovi, pantere, psi) koje mozete ako pucate oslobodit pa oni ociste pola baze i nekad cijelu za vas.

 

Ako u bazi vidite snajperiste, oni bi vam trebali bit prioritet kod ulaska u bazu, znaci njih se prvo rijesit, diskretno, tiho

 

Ulazak u bazu bi trebalo organizirat ako je moguce, tako da sto lakse i prije stignete do Alarma, kojeg ce te ugasit, tako da oni u slucaju i da vas skuze i izbije otvoreni sukob nemogu pozvat pojacanja.

 

Ulazak u bazu bi trebalo obavit tiho, znaci stealth. I ubijat jednog po jednog nozem a da vas ne skuze. Isto tako dobro bi bilo da nabavite oruzija koja imaju prigusivace.

 

Prioritet bi vam trebao bit noz i tiho ubijanje i takedown iza leđa, ili ako stignete mu se priblizit sprijeda a on ne stigne reagirat ( derat se ili pocet pucat na vas) isto takedown napravit na

njemu...

 

Ako ima više neprijatelja koj su na okupu, znaci jedan pored drugog, njih ostavit za kraj ako je moguce (tako da ako i izbije otvoreni sukob bit ce ih par pa ce bit lakse, nego da cijelu bazu dignu na noge) ili im pratit kretanja, jer mozda i odu malo prosetat jedan od drugog, pa je tu mogucnost da ih se ubije.

 

Valja napomenut, treba pripazit, da znaju prolazit patrole pored ulaza u bazu ako je cesta, ili ako je baza na obali, uz rijeku, ili more, znaju proc patrolni brodovi, pa i na to treba pripazit. Isto tako, ako idete oko baze( njenih zidova i vanjskog perimetera) treba pripazit i na zivotinje koje se mogu pojavit i neocekivano napravit problem.

 

U slucaju da ste detektirani, znaci cijela baza se probudila, svi vas hvataju, alarm se oglasio ( netko ga je upalio) najpametnije vam je, trazit uzvisene platforme, tornjeve, krovove sa nekakvim zaklonom. Jer time ce te dobit malu pomoc u lociranju i ubijanju ih. Naravno nekad je i na normalnoj razini dobar zaklon. Smao pazite jer znaju nekad ic u formaciji da vas opkole ili stjeraju u kut...

 

5. Zasto odma preuzet sve baze i deaktivirat ometac singala na tornju? Zato jer kad ugasite ometac prikazat ce vam se cijela mapa, a kad preuuzmete sve baze, vise nece bit nepriajteljskih patrola po cestama, tad ce vasi ( plavi Raki pleme) se vozikat tamo i pazit). Naravno zna se desit da ce doc neprijatelj, i pokusat preuzet jednu od baza, tad je najbolje pomoc. Dobit ce te keša, a i imat ce te skoro uvijek suborce koji ce vam posluzit kao meso...dok s eoni budu mešusobno pucali vi ih micete jednog po jednog.

 

I da, dok se kretene đunglom, ili opcenito mapom koju nist eocistili i svojili, nemojte se zadrzavat na jednom mjestu puno. Zivotinje, a i patrole....Isto tako, ako naiđete na patrolu i zbije sukob, nakon sta ubite, odma krenite sto dalje od tog mjesta jer skoro sigurno ce ubrzo naic druga patrola. Ili vise vojnika ako su culi pucnjeve...

 

 

 

Ja igram ovako kako sam opisao gore. Na najtezoj onoj tezini...nikad umro, nikad problema....Imam pistolj sa prigusivacem, assault rifle sa prigusivacem i najzadnji snajper isto sa prigusivacem...

 

Ako pak volite igrat na nacin da samo ide korz mapu i da stalno pucaju po vama. Onda zanemarite sve ovo...u bazu uletite sa autom, naoruzani do zuba pa nek pocne vatromet..al ocekujte i puno pojacanja koja ce doc ( kasnije jako dobro naoruzanih i pametnih )

 

Nadam se da ce pomoc :) Jel se moze nekako stavit sticki da ljudi lakse pronadju ako ih zanima :) Hvala na citanju :)

 

 

 

 

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ljudi , hoceli meni igra ici ikako na moj pc ???

Gledajuci po vasim komentarima izgleda da je dobra igra...

 

iskoo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Iskoo19 kaže...

Ljudi , hoceli meni igra ici ikako na moj pc ???

Gledajuci po vasim komentarima izgleda da je dobra igra...

 

Igra je FENOMENALNA - apsolutni broj jedan ove godine! Barem što se tiče žanra FPS-stealtha.

 

Priča i cijela atmosfera me podsjeća na film Žal sa Di Capriom, cijela igra je perfektno osmišljena i realizirana, izvlačeći maksimum iz starog pokretača (dodana su DX11 poboljšanja). Ukratko - jako lijepa i jako zabavna. 

 

Autori su ispravno odlučili vratiti nas na tropsko otočje, kao u prvom FC-u (ona dosadana, isprana Afrika im stvarno nije trebala) i dati nam smislene misije. Baš zbog toga gušt mi je ovu igru i platiti i sačuvati je pa je opet zaigrati za koji mjesec...

 

One koji očekuju bogznakakvu grafiku moram razočarati - ona NIJE kao u Crysisu (prvom i Warheadu), ali je jako lijepa (boje, dizajn...) i solidno optimizirana, pogotovo za ATI kartice - moj stroj (i5, HD7870) ovo vrti na konstantnih 50 FPS-a (nema pada!), a sve što sam mogao stavio sam na maksimum, i igram je u DX11 modu.

 

Palac gore. Po meni, što se tiče pucačina imamo pobjednika za 2012.!

 

95/100.

 

+: kvalitetna grafika, boje (zelenilo i plavetnilo), sloboda (''open world''), smisleni, logični zadaci, kvalitetna inteligentna priča i zanimljivi (osebujni) karakteri; ma uživancija...

 

-: za sada još ništa nisam pronašao vrijedno spomena (igram tek 2 sata..)

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 6:26 (Danyel).
11 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Nek netko proba pokrenuti ovo na low end laptopu ili računalu i javi stanje. Po mogućnosti da je ispod min sys req.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 7:39 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 3

Jbt ja preorderao na G2playu ima 20 dana i još mi nije key stigao a vi naveliko igrate {#}

Dama_The_Crow
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
Tommy_123 kaže...

Nadam se da će meni ić pristojno na medium i hd rezi :)

 

Jesi probao igru? Kako ide na tvojoj konfi? Imamo sličnu pa me zanima.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
15 godina
offline
Far Cry 3

Igra je odlicno optimizirana,na mojem laptopu sve na najvisim postavkama bez MSAA i shadows na high vrti oko 30 fps,ako spustim malo ide preko 40.
Svaka cast na optimizaciji,nije podbacila kao Assassins Creed 3.
Svijet je detaljan,graficka prezentacije je prelijepa,vec sve receno.
Sad tek krecem u istrazivanje svijeta :)

 

Tako da ekipa sa slabijim konfiguracijama i laptopima,staviti ati beta drivere i igra ce ici bez problema. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...

Jbt ja preorderao na G2playu ima 20 dana i još mi nije key stigao a vi naveliko igrate  {#}

  Sa njihove facebook stranice doznao sam od jednog tipa koji im je poslao mail da će početi slati keyeve oko 13h po našem vremenu (CET).

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
13 godina
offline
Far Cry 3

Pogledao par review-a i izgleda vrhunski. Još je i odlično optimizirana.

Meni je osobno veliki plus RPG elementi. A i tu je veliki otok i puuno stvari za raditi. Ovo će se dugo igrati.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 3

Evo da se i ja pridružim ostatku ekipe - igra je odlična, definitivno ubisoft rastura ove godine

Igra na mojoj konfi (pod moj pc) radi odlično...fps od 38-50 (average 41) - postavke nisam dirao već su automatski postavljene na -optional- (sve ultra, bez aa, 1080p)....eh da Vaas - definitivno najluđi lik kojeg sam do sad vidio u igri...sve skupa EPIC

Nadam se da će mi stić danas key pa da probamo i multy, iako sumnjam da ću igrat narednih tjedan dana uz ovako ogromnu mapu u singleplayeru {#}

 

edit: evo još da dodam da je igirn svijet stvarno živ u punom smislu riječi i ugodno me iznenadila AI neprijatelja

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 10:11 (-zip-).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3

odlično, znači mogu se nadat nekom mediumu?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

dali vam POST FX udara jako po frameratu

i koliko je on uopce bitan za grafiku dali nesto bitno propustam ako je na low?

 

 

samo me taj setting muci skida mi frame jako

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 3

ček jel sistem isti kao u far cry 2, otvoreni svijet onako?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
fila2208 kaže...

ček jel sistem isti kao u far cry 2, otvoreni svijet onako?

A o cemu se govori cijelo vrijeme,jel pratis temu ?
Ogroman otvoreni svijet na otocima,puno aktivnosti i free roam,ides gdje hoces i ubijas sta hoces. {#} 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3
doky01akablava kaže...

Igra je odlicno optimizirana,na mojem laptopu sve na najvisim postavkama bez MSAA i shadows na high vrti oko 30 fps,ako spustim malo ide preko 40.

pardon, koja reza... 

skank666 kaže...

odlično, znači mogu se nadat nekom mediumu?

jel mogu? da ne skidam bezveze

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
doky01akablava kaže...
fila2208 kaže...

ček jel sistem isti kao u far cry 2, otvoreni svijet onako?

A o cemu se govori cijelo vrijeme,jel pratis temu ?
Ogroman otvoreni svijet na otocima,puno aktivnosti i free roam,ides gdje hoces i ubijas sta hoces. {#} 

NE pratim temu, uletio sam samo to pitat. Onda preskačem jer mi se to ne sviđa baš, možda ako mi frend da svoju.

hvala pozdrav,

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
dv14 kaže...
Tommy_123 kaže...

Nadam se da će meni ić pristojno na medium i hd rezi :)

 

Jesi probao igru? Kako ide na tvojoj konfi? Imamo sličnu pa me zanima.

Ma nešto malo al nemogu ti točno reć jel sve mi je na ruskom pa ko čorava baba idem an slijepo po opcijama i grafičkim postavkama.

ELS BLAUGRANES <3
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 3
Ima jogurt na partisu
Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 3

Zna li iko?

Dobio sam ključ sa G2playa, ali ne i link za download igre (?)

Dama_The_Crow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Updejto na 1.01 i imam engleski jezik. :D

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice