Far Cry Primal

poruka: 77
|
čitano: 15.967
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Far Cry Primal

Najavljen je novi nastavak Far Cry franšize, Ubisoft smješta igru 10 000 godina prije Krista kada čovjek nije bio na vrhu hranidbenog lanca, nego se tek počeo boriti za to. Igra izgleda vrlo zaimljivo i osvježavajuće, izlazi za PC u ožujku 2016.

 

neke informacije o igri http://www.gamespot.com/articles/far-cry-primal-trailer-release-date-gameplay-detai/1100-6431181/

 

 

ono što me najviše zanima u ovom trenutku, jesu li developeri imali dovoljno vremena za napraviti igru, Far Cry 4 je izašao prije godinu dana, dakle Primal će izaći 1 godinu i 4 mjeseca poslije četvorke. Je li to dovoljno vremena za napraviti odličnu igricu? Npr. Witcher 3 , Fallout 4, MGS Phantom Pain, takve brutalne igre su rađene 3-4, čak i 5 godina

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Far Cry Primal

Uzmu sve od 4. i promjene dizajn i priču... Za to im je dovoljno godina i 4 mjeseca... Pogledaj FC3 i FC4, gotovo sve iste mehanike imaju.. Ovo je za mene štancanje igara, čisto da se proda

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Dex.pwn kaže...

Uzmu sve od 4. i promjene dizajn i priču... Za to im je dovoljno godina i 4 mjeseca... Pogledaj FC3 i FC4, gotovo sve iste mehanike imaju.. Ovo je za mene štancanje igara, čisto da se proda

 i mislio sam, tog sam se i bojao, to za FC3 i FC4 je apsolutno istina, samo stvarno šteta da se na takav način uništi takva dobra ideja za igricu. vjerojatno će igra biti ok ali bi mogla biti puno bolja si uzmu vremena i naprave nešto novo

13 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

Samo ne znam odakle im podatak "10000 BC"? Truju mladež odvratnim lažima koda nisu mogli napravit kako je stvarno bilo..

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Far Cry Primal

Zato je FC3 zadnja igra koji ću igrati od FCa, za sada mi ne pada napamet skidati FC4 da bi vidio kako Nepal izgleda u virtuali

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Zekat kaže...

Samo ne znam odakle im podatak "10000 BC"? Truju mladež odvratnim lažima koda nisu mogli napravit kako je stvarno bilo..

 niko ne zna kaj je bilo stvarno 10 000 bc

http://www.youtube.com/user/Brzi559
9 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

Usrano!!!! Želim novu Prince of Persiu.I to odličnu kao Prince of Persia WW

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Far Cry Primal

zanimljivo im je to razdoblje zato što se malo zna, a uklapa se u taj far cry đir, divljina zvijeri preživljavanje i tako to. u svakom slučaju me zanima kako će ispasti, možda bude žešći promašaj a opet možda bude dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry Primal

Četvorka je bila dosta velika kopija trojke pa su očito odlučili veći zaokret napraviti ali po mom ukusu malo preveliki. Borba sa toljagom protiv svih onih živina koje te hoće požderati, nemam živce za to :) Ne znam, po meni Far Cry bez vozikanja i napucavanja nije više Far Cry.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

Far Cry sa kaubojima i indijancima bi bio najbolji

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Winchester01 kaže...

Far Cry sa kaubojima i indijancima bi bio najbolji

 Već ga ima i zove se Call of Juarez

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

Ali CoJ nema otvoreni sandbox svijet... ne može se to uspoređivati

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal

Da se mene pita trebali bi napravit tropske otoke kao fc1/fc3 stil i stavit ga u doba pirata, nesto slicno AC black flagu...znaci otocici, brodovi, i tako to..to mi je nekako predobro :)

Origin ID: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal
hawt bitch 66mijau-rawr kaže...

Usrano!!!! Želim novu Prince of Persiu.I to odličnu kao Prince of Persia WW

 Kakve to sad veze ima sa temom ovdje... Idi na temu POP pa piši svoje prohtjeve.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

Eto, pošto ste se stalno žalili da je četvorka kopija trice sad su otišli u sasvim pedesetom smjeru pa se opet češete za glavu... Nije se taj rodio koji je narodu ugodio...

Ja osobno sam uživao u apsolutno svim FC nastavcima i ne sumnjam da ću jednako i u ovome.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry Primal

GAMESPOT - Far Cry Primal Review 8

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal
Winchester01 kaže...

Far Cry sa kaubojima i indijancima bi bio najbolji

 Pa cekaj polako, sad su poceli od pocetka (kameno doba) i sad ce svake godine izlaziti novi FC, tako da ce doci i do pirata, kauboja i šta ti ja znam. 

10 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry Primal
Da ima pirata odma mi skinuo da probam i vidim da li igra ista valja. Jer nakon 4 tesko me uvjerit. A da im dam pare ne hvala.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

ja cekam Far Cry u buducnosti..to bi bila prava igra......

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry Primal

Ovo je tragikomedija 

 

FC Primal mapa

 

FC4 mapa

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Alex Mercer kaže...

Ovo je tragikomedija 

 

FC Primal mapa

 

FC4 mapa

Znači dali su si truda kartu izmjenit

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
10 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry Primal
Alex Mercer kaže...

Ovo je tragikomedija 

 

FC Primal mapa

 

FC4 mapa

 E o tom ti govorim. Jedan forumas me u ps4 temi pitao zasto mi toliko smeta slicnost primala sa ostala dva far crya, kada recimo dark souls igre su slicne jedna drugoj. Ne smeta meni toliko slicnost koliko lijenost ubisofta. Ocigledno se radi o manje kvalitetnim igrama.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry Primal
kostolomac kaže...

Znači dali su si truda kartu izmjenit

 Nemoj tako, ipak je to punokrvni nastavak 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal
IvanDado kaže...
kostolomac kaže...

Znači dali su si truda kartu izmjenit

 Nemoj tako, ipak je to punokrvni nastavak 

 Ljudi jel ima tko da igra primal? Dajte brzinski bench s gtx 970 ili r9 390!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal
Alex Mercer kaže...

Ovo je tragikomedija 

 

FC Primal mapa

 

FC4 mapa

 volim ja far cry al ovo je sramota

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry Primal

Meni je dobar.Za promjenu nema puskaranja,nema vozila.Vec sam otprcao tri maratona,hodanje je zdravoNocni lov sa zvijerima je zanimljiv uz pripitomljene zivotinjice.Volim se pohrvat s medjedima,zešće su zahebani.Nije za 10ku ali je vrlo dobra.Po meni bolja od FC 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry Primal

Službeno je probijen denuvo na ovoj igri :D

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal

Bilo je i vrijeme.

 

ma da
12 godina
offline
Far Cry Primal

još da je i igra čemu...

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry Primal
amd freak kaže...

Službeno je probijen denuvo na ovoj igri :D

 Odzvonilo mu, još da probiju Just Cause 3....

Meda
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice