Farming Simulator 2011 zaključana tema

poruka: 186
|
čitano: 193.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Nato kaže...

e a kak da upotjebim ovaj cheats ne kužim šta treba ako neko zna

http://www.ls-planet.info/download-715-money_cheats.html

pretpostavljam da imaš skinuti mod u zip formatu pa ga samo kopiraš u mod folder

http://www.ls2011-mods.com/category/landwirtschafts-simulator-2011-mods/other/ tu je malo opširnije opisano

 

inače ja sam počeo igrati FS 2011 ovaj tjedan i nije mi htio prepoznati modove za FS 2009, ako nekome treba FS 2011 modovi su na http://www.ls2011-mods.com/ po meni najbolja stranica za FS 2011 modove.

 

Što se tiče same igre volio bih da ima neke aspekte iz Simfarm koja je napravljana oko 1993 i John Deere American Farmer iz 2002, znači nekaj tipa da ja kliknem s mišem na određenu parcelu i radnik vozi sam do parcele. Ova opcija u FS 2011 "Hire worker" mi je malo nespretna jer ga je prvo treba postaviti na parcelu pa mu onda dati posao. Ali inače mi je igra ok.

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Imam par pitanja:

1.Gdje taj farmer spava?
2.Sta trebam uradit kako bi posadio nesto na polje..Polje je samo onako sivo pa dalje neznam sta treba.....

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...

Imam par pitanja:

1.Gdje taj farmer spava?
2.Sta trebam uradit kako bi posadio nesto na polje..Polje je samo onako sivo pa dalje neznam sta treba.....

 

1. Nigdje, nemože se spavat u toj igri. Možeš jedino u glavnom izborniku igre promjeniti brzinu kojom protjeće vrijeme u igri. Tamo gdje ti pišt X16 promjeni u x60 onda ti se vrijeme jako ubrza.

2. Da bi mogao posijati trebaš prvo orati njivu i onda kultivirati ( tanjurati , raubirati) ili možeš odmah kultivirati, nakon toga uzmeš sijačicu i odes do paleta gdje ti je sjeme i stisneš R i napuniš sijačicu i onda ideš na njivu i siješ. Nakon nekog vremena će poćeti nicati to što si posijao. Vrstu sjemena biraš sa tipkom O.

I've got balls of steel.......
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 12:51 (Dad0).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Dad0 kaže...
Intelovac123 kaže...

Imam par pitanja:

1.Gdje taj farmer spava?
2.Sta trebam uradit kako bi posadio nesto na polje..Polje je samo onako sivo pa dalje neznam sta treba.....

 

1. Nigdje, nemože se spavat u toj igri. Možeš jedino u glavnom izborniku igre promjeniti brzinu kojom protjeće vrijeme u igri. Tamo gdje ti pišt X16 promjeni u x60 onda ti se vrijeme jako ubrza.

2. Da bi mogao posijati trebaš prvo orati njivu i onda kultivirati ( tanjurati , raubirati) ili možeš odmah kultivirati, nakon toga uzmeš sijačicu i odes do paleta gdje ti je sjeme i stisneš R i napuniš sijačicu i onda ideš na njivu i siješ. Nakon nekog vremena će poćeti nicati to što si posijao. Vrstu sjemena biraš sa tipkom O.

Moze slika sijacice...Gdje se ona nalazi...Uslikaj u igri ili nadji na netu sliku..

13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...
Dad0 kaže...
Intelovac123 kaže...

Imam par pitanja:

1.Gdje taj farmer spava?
2.Sta trebam uradit kako bi posadio nesto na polje..Polje je samo onako sivo pa dalje neznam sta treba.....

 

1. Nigdje, nemože se spavat u toj igri. Možeš jedino u glavnom izborniku igre promjeniti brzinu kojom protjeće vrijeme u igri. Tamo gdje ti pišt X16 promjeni u x60 onda ti se vrijeme jako ubrza.

2. Da bi mogao posijati trebaš prvo orati njivu i onda kultivirati ( tanjurati , raubirati) ili možeš odmah kultivirati, nakon toga uzmeš sijačicu i odes do paleta gdje ti je sjeme i stisneš R i napuniš sijačicu i onda ideš na njivu i siješ. Nakon nekog vremena će poćeti nicati to što si posijao. Vrstu sjemena biraš sa tipkom O.

Moze slika sijacice...Gdje se ona nalazi...Uslikaj u igri ili nadji na netu sliku..

Sijačice ti izgledaju kao na ovim slikama, većinu možeš kupiti u trgovini ali su dosta skupe dok onu najjeftiniju dobiješ na početku igre.

I've got balls of steel.......
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

A sta je ono veliko sa dosta otvora

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...

Imam par pitanja:

1.Gdje taj farmer spava?
2.Sta trebam uradit kako bi posadio nesto na polje..Polje je samo onako sivo pa dalje neznam sta treba.....

 

Ti mora da si gradski čovjek to jest čovjek od asfalta i betona, vidiš to ti ne možemo objasniti, to moraš znati to jeste moraš biti seljačina da to kužiš!

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

E ja sam iz grada al dosta vremena provodim u selu.Sve sam skonto i nemorate vise nis objasnjavat.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Sa cim da oberem kuruze.

Jel tu masinu trebam kupit ili.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 14:52 (Intelovac123).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

hahaha....ne provodiš dosta vremena na selu koliko vidim! salim se
da to treba kupiti u onome ducanu, i to zakopcas na kombajn ko i ono za žito brati, jednostavno!Cool

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 15:54 (Bernard Huky Hux).
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Ja vidim da nema nista slicno onam sto ja imam na selu za kuruze...Pa vec su mi sazreli sta da radim..A nemam para za masinu..

 

Edit:Koji je to dio u ducanu???Slika.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 20:13 (Intelovac123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

šta treban skinut da bo mogo igrat u mutiplayeru a da nemoram plačat......i jel se to može preko x-fire

 
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2011

e šta kad u taj folder stavim  onda čemi se pare povečat ili ja trebam nešt stisnut kad uđemBelji se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Nato kaže...

e šta kad u taj folder stavim  onda čemi se pare povečat ili ja trebam nešt stisnut kad uđemBelji se

Evo ovo ti piše u uputsvima za mod

"Description:
- Put this mod in your mods folder
- You heave must be on a vehicles to this mod works
- Then press Ctrl + Alt + B – for money.."

13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

ajd probaj jel to valja.

nekužim ovo drugo šta treb napravit

jel ima još koji način d nemoram to pravit a da mi se sam pare povečaju

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

jel ovo dovbro pokazaano

i kad bi ušo u igru onda bi trebalo da mi novci budu povečani

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...

Ja vidim da nema nista slicno onam sto ja imam na selu za kuruze...Pa vec su mi sazreli sta da radim..A nemam para za masinu..

 

Edit:Koji je to dio u ducanu???Slika.

Ma kani se ti te igre, nije žvaka za seljaka!Cool

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

ti kažeš nije žvaka za seljaka

ja baš živim u selu od malena i bavim se poljoprivedom sam što to neznam napravi šta treba

 
0 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

di trebam otič da bi kupio trtaktor i u kojem folderu trebam stavit mods za trakore u winrar datoteki su mi . ne kužim još kad počnem sijat di trebam uzet npr. žito ili kukuruz da sijem.hvala unpirjed

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
Nato kaže...

di trebam otič da bi kupio trtaktor i u kojem folderu trebam stavit mods za trakore u winrar datoteki su mi . ne kužim još kad počnem sijat di trebam uzet npr. žito ili kukuruz da sijem.hvala unpirjed

 jao današnja mladež nepismena lol

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Ja sam zasio pšenicu otiso sa kombajnom požnjeo i samo mi na njivu izbacio tu pšenicu...Kako sad da je pokupim sa njive??

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...

Ja sam zasio pšenicu otiso sa kombajnom požnjeo i samo mi na njivu izbacio tu pšenicu...Kako sad da je pokupim sa njive??

Mani se ćorava posla, nije poljoprivreda za tebe.{#}

I've got balls of steel.......
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...

Ja sam zasio pšenicu otiso sa kombajnom požnjeo i samo mi na njivu izbacio tu pšenicu...Kako sad da je pokupim sa njive??

nije ti pšenicu izbacio, pšenica je u košu, a ono što je izašlo je slama

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
Farming Simulator 2011

citajuci zadnjih par postova :D uljepsalis te mi dosadan dan :D

ludnica :D

 

hehehehehehehehehehehehehehehe

 

kao sto su vam ljudi rekli,ako neznate manite se corava posla, nije poljoprivreda za vas ili vi i doma pitate susjeda gdje kupujete traktor i raznorazne prikljucke a ovo da kombajn izbacuje PŠENICU!!!! mi je najveca provala :D a jos covjek zivi na selu ili je cesto na selu (ili sta vec)...pa jesam ti.

 

a mozda vise ni selo nije sta je nekad bilo :D

 

joj,nisam izdrzal a da nekaj ne natipkam :D

idem kavu pit,za to ne treba traktor samo kune :)

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

instalirao sam fs2011 i igrao sam preko cd sve dok mi nije dvd pogon nije crko pa sad da vas pitam odakle da skinem crack

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

sa interneta! {#}

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Evo jedan cheat koji 100% radi...

Kad pocnes karijeru i snimis igru (ja sam snimio na prvi slobodan slot), izadjes iz igre
i editujes careerSavegame.xml koji se nalazi u:

My Documents\My Games\FarmingSimulator2011\savegame1

sa notpedom otvoris careerSavegame.xml


nadjes gde pise money= i izmedju navodnika ("") upises koliko hoces da imas kesa!


primer
money="500000"

 

upises bilo koliko para na primjer "1000000000" i dobijes pare.

 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e ljudi jel mi moze neko rec kak igrat multiplayer plzzzz i preko cega...

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e ljudi ja instaliram novi petch kako mi kaze za multiplayer i onda mi nece onaj serial key jel mi moze ko pomoc..

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Šta sa onim kad baliraš?....jel se može to prodat kome?....

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice