Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...

e jel neko stavio onaj mod za maglu,ja ga postavim al nema magle ujutro {#}

Magla se pojavi tek drugi dan ujutro

Sve je moguće...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
DM-969 kaže...

e jel neko stavio onaj mod za maglu,ja ga postavim al nema magle ujutro {#}

Magla se pojavi tek drugi dan ujutro

ma meni je prošlo vec tri,četri dana,de mi reci di si ti to instaliro 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...
johi bro kaže...

Imaš dynamic i static. Dynamic magla se mijenja, nekad je ima nekad ne, nekad jača nekad slabija, itd... A static je uvjek ista magla.

Odabereš samo jedan od ta dva zip-a i staviš u mods folder.

U modu što si skinuo imaš folder/mapu sky. To kopiraš tamo gdje je igra instalirana. Recimo C:/program files/farm sim 2013/data/sky i zamjeniš kad te pita

Sve je moguće...
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Još malo zezanja a možda i bude nešto od toga {#}

Bar sam ga uspio pokrenuti i voziti. Sad ću probati  teksture srediti jer log je u sekundi pun

Sve je moguće...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...

Još malo zezanja a možda i bude nešto od toga {#}

Bar sam ga uspio pokrenuti i voziti. Sad ću probati  teksture srediti jer log je u sekundi pun

jooooj majstore... ako ga uspijes sredit, sjeti se mene ;)  placam pivu :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013
gdje se moze ova igra u RH kupit ... u ducanu shopu svejedno?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
nix2811 kaže...
gdje se moze ova igra u RH kupit ... u ducanu shopu svejedno?

http://www.facebook.com/key4game

steam verzija 110kn...

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

zna netko gdje skinuti modding tutorials za farming simulator 2013??? a da ne kupujem. jer kupio sam igru. pokušao bi napraviti neki mod pa mi treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

de napisi jos 3 puta, nismo vidili...

i nema key za multiplayer... moras ga kupit, pa prema tome ne budi dosadan :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
DM-969 kaže...
johi bro kaže...

Imaš dynamic i static. Dynamic magla se mijenja, nekad je ima nekad ne, nekad jača nekad slabija, itd... A static je uvjek ista magla.

Odabereš samo jedan od ta dva zip-a i staviš u mods folder.

U modu što si skinuo imaš folder/mapu sky. To kopiraš tamo gdje je igra instalirana. Recimo C:/program files/farm sim 2013/data/sky i zamjeniš kad te pita

 eo ga napravio sa,hvala 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
medjimurac kaže...

zna netko gdje skinuti modding tutorials za farming simulator 2013??? a da ne kupujem. jer kupio sam igru. pokušao bi napraviti neki mod pa mi treba

Skinuo sa steam-a 3 eura. Al nije mi baš nešto korisno. Mogli su to i opširnije napravit. Na fs-uk možeš nać zanimljivih stvari i savjeta o moddingu

Sve je moguće...
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

e jel neko zna zasto nemogu orat njivu,stisnem V plug se spusti al neore {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Mozda nisi kupio njivu ili ti polje. 

MZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Maki96 kaže...

Mozda nisi kupio njivu ili ti polje. 

ma kupio sam i posadio conolu,i kad sam pokosio,kreno orat kad ono nece

16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...
Maki96 kaže...

Mozda nisi kupio njivu ili ti polje. 

ma kupio sam i posadio conolu,i kad sam pokosio,kreno orat kad ono nece

Vjerojatno su lemeši tupi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...
Maki96 kaže...

Mozda nisi kupio njivu ili ti polje. 

ma kupio sam i posadio conolu,i kad sam pokosio,kreno orat kad ono nece

 

Prvo moraš kod kovača da ti iskuje lemeše. {#}

 

Da nisi stavio neki mod ili nešto, pa ti pravi probleme?

Na onoj slici oreš po magli...

Sve je moguće...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
DM-969 kaže...
Maki96 kaže...

Mozda nisi kupio njivu ili ti polje. 

ma kupio sam i posadio conolu,i kad sam pokosio,kreno orat kad ono nece

 

Prvo moraš kod kovača da ti iskuje lemeše. {#}

 

Da nisi stavio neki mod ili nešto, pa ti pravi probleme?

Na onoj slici oreš po magli...

pa imam 17 modova,probacu ih obrisat pa da vidim oce radit onda

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...
johi bro kaže...
DM-969 kaže...
Maki96 kaže...

pa imam 17 modova,probacu ih obrisat pa da vidim oce radit onda

Dosad nisam primjetio tako nešto, iako je bilo raznih problema sa modovima. Al hajde probaj obrisati pa javi ako uspiješ riješiti.

Ja  trenutno imam 108 modova {#}

 

EDIT: Jesi probao neki drugi plug ili traktor, ili je sa svima isto?

Sve je moguće...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 21:21 (johi bro).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Dali se piratska verzija farming simulatora 2013 može igrat u multiplayeru ???

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

sa O riktaš

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
jantar kaže...

Dali se piratska verzija farming simulatora 2013 može igrat u multiplayeru ???

 

O {#}piratskim verzijama{#} je zabranjeno raspravljati na ovom forumu.{#}{#} I da si pročitao zadnje dvije stranice ove teme bi našao odgovor{#}. Koliko si dugo na forumu?{#} Jedan dan!{#} Dobro nam došao. {#}{#}

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Bok dečki! Jel može netko cd key u privat???

 

Unaprijed Zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
DM-969 kaže...
johi bro kaže...
DM-969 kaže...
Maki96 kaže...

pa imam 17 modova,probacu ih obrisat pa da vidim oce radit onda

Dosad nisam primjetio tako nešto, iako je bilo raznih problema sa modovima. Al hajde probaj obrisati pa javi ako uspiješ riješiti.

Ja  trenutno imam 108 modova {#}

 

EDIT: Jesi probao neki drugi plug ili traktor, ili je sa svima isto?

e sad mi ore al sam obriso onaj mod za maglu pa vratio sve na normalu,izgleda da mi taj mod smeta

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Moze li mi ko poslati product key u poruke hvala{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...

e sad mi ore al sam obriso onaj mod za maglu pa vratio sve na normalu,izgleda da mi taj mod smeta

Nisam primjetio neke smetnje sa magla modom. Vjerovatno neki mod conflict, da neki nekom neodgovara...

 

 

Evo i dalje radim na JD 9630, brišem, lijepim, šarafam {#}

Može se raditi snjim, dobro radi, log je čist, ali želim ga malo urediti

Moram srediti auspuh, neke texture i probati ubacit rasvjetu v3.1 (ovoj se vide zrake i obrisi, a i malko usporava igru) i uteg naprijed...

 

 

Sve je moguće...
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 19:18 (johi bro).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
DM-969 kaže...

e sad mi ore al sam obriso onaj mod za maglu pa vratio sve na normalu,izgleda da mi taj mod smeta

Nisam primjetio neke smetnje sa magla modom. Vjerovatno neki mod conflict, da neki nekom neodgovara...

 

 

Evo i dalje radim na JD 9630, brišem, lijepim, šarafam {#}

Može se raditi snjim, dobro radi, log je čist, ali želim ga malo urediti

Moram srediti auspuh, neke texture i probati ubacit rasvjetu v3.1 (ovoj se vide zrake i obrisi, a i malko usporava igru) i uteg naprijed...

 

 

kao sto rekoh, kad ga zavrsis ja se javljam da ga isprobam... :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
prijatelju jesi nabavio product key
mikac
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozz...

Igrao sam FS 2011 i 2009..ovaj stariji mi se vise svidao jer su bili Fendt-ici :-D

Dobra novost FS 2011 su bile krave...no neke stvari su i dalje ostale iste..npr. smetalo me sto moram vozati satima tisuce litara manure i da to pomocni radnik ne moze odraditi..i sl.gluposti gdje se nije mogao koristiti pomocni radnik.

ili npr.moram osobno odvesti traktor na njivu..zapoceti tzv. prvi red i nakon toga ukljuciti pomocnog radnika ??

Objasnjenja tipa da te igra "tjera" da sam odradujes stvari su nerealne..zasto se nije postavila opcija da netko zeli ograniceno ili neograniceno koristenje pomocnih radnika i ostavi se korisniku na izbor...npr.sto ako se meni samo vozi urod u silos danas i nista drugo..no zbog gluposti programera moram sam odraditi odredeni broj poslova osobno...ako se vec postavljaju stvari kao simulacija i stavljaju u funkciju takvi veliki strojevi(traktori 200ks na dalje) tada treba i znati da se takav biznis radi u obitelji ili sa dodatnom radnom snagom...pojedinac to ne moze obavljati sam...naravno to je samo igra..ali ako je simulacija treba biti kritican.

 

Ove godine vidim da ima dosta poboljsanja..cak krediti,odrzavanje strojeva itd..to pozdravljam jer su to mnogi prizeljkivali kako bi se ta simulacija vise priblizila realnosti.Igru cu svakako isprobati i vjerujem da ce biti zabavno..

 

Usput, zelio bi zamoliti one koji su igrali agricurtural (agrar) simulator 2012 i LS 2011 da opisu svoja iskustva..moze i LS 2013 jer je ipak blizi agrar s.2012. Ima li tema o agraru na forumu? thx

Agricurtural za razliku od FS2011..vjerojatno i FS 2013 nudi dosta sitnih opcija u igri koje vise nalikuju stvarnosti..od samog kretanja traktora po njivi,kupovini zemljista do cijene mlijeka koja se isporucuje ovisno da li se prodaje iz spremnika ili se prevozi do naselja ili trgovine.Po strukturi dosta ljudi je misljenja da je agrar doradeniji i blizi stvarnom stanju.Tamo su pomocni radnici npr.puno bolje napravljeni nego ovdje..sama infrastruktura i smisao prirodnog zemljista je bolja u agraru..i sl..

FS jest popularan ovdje..no mozda tek sa ovom 2013 verzijom i dobije opravdanje za tu popularnost.Osobno mislim da je agrar 2012 bio bolji od FS-a 2011..i vidim da u FS 2013 dolaze tek sada detalji koji u agraru vec postoje duze vremena..

tesko je usporedivati jer ne izlaze najcesce u istoj godini...mozda agrar bude u 2013 pa cemo usporedivati..

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
insight kaže...

Pozz...

Igrao sam FS 2011 i 2009..ovaj stariji mi se vise svidao jer su bili Fendt-ici :-D

Dobra novost FS 2011 su bile krave...no neke stvari su i dalje ostale iste..npr. smetalo me sto moram vozati satima tisuce litara manure i da to pomocni radnik ne moze odraditi..i sl.gluposti gdje se nije mogao koristiti pomocni radnik.

ili npr.moram osobno odvesti traktor na njivu..zapoceti tzv. prvi red i nakon toga ukljuciti pomocnog radnika ??

Objasnjenja tipa da te igra "tjera" da sam odradujes stvari su nerealne..zasto se nije postavila opcija da netko zeli ograniceno ili neograniceno koristenje pomocnih radnika i ostavi se korisniku na izbor...npr.sto ako se meni samo vozi urod u silos danas i nista drugo..no zbog gluposti programera moram sam odraditi odredeni broj poslova osobno...ako se vec postavljaju stvari kao simulacija i stavljaju u funkciju takvi veliki strojevi(traktori 200ks na dalje) tada treba i znati da se takav biznis radi u obitelji ili sa dodatnom radnom snagom...pojedinac to ne moze obavljati sam...naravno to je samo igra..ali ako je simulacija treba biti kritican.

 

Ove godine vidim da ima dosta poboljsanja..cak krediti,odrzavanje strojeva itd..to pozdravljam jer su to mnogi prizeljkivali kako bi se ta simulacija vise priblizila realnosti.Igru cu svakako isprobati i vjerujem da ce biti zabavno..

 

Usput, zelio bi zamoliti one koji su igrali agricurtural (agrar) simulator 2012 i LS 2011 da opisu svoja iskustva..moze i LS 2013 jer je ipak blizi agrar s.2012. Ima li tema o agraru na forumu? thx

Agricurtural za razliku od FS2011..vjerojatno i FS 2013 nudi dosta sitnih opcija u igri koje vise nalikuju stvarnosti..od samog kretanja traktora po njivi,kupovini zemljista do cijene mlijeka koja se isporucuje ovisno da li se prodaje iz spremnika ili se prevozi do naselja ili trgovine.Po strukturi dosta ljudi je misljenja da je agrar doradeniji i blizi stvarnom stanju.Tamo su pomocni radnici npr.puno bolje napravljeni nego ovdje..sama infrastruktura i smisao prirodnog zemljista je bolja u agraru..i sl..

FS jest popularan ovdje..no mozda tek sa ovom 2013 verzijom i dobije opravdanje za tu popularnost.Osobno mislim da je agrar 2012 bio bolji od FS-a 2011..i vidim da u FS 2013 dolaze tek sada detalji koji u agraru vec postoje duze vremena..

tesko je usporedivati jer ne izlaze najcesce u istoj godini...mozda agrar bude u 2013 pa cemo usporedivati..

 

pa agrar 2013 je izaso i pun je bugova bezze je totalno i nevalja po pi*ke ladne vode... a i ja te dvije igre nebi stavljao u isti koš... agrar nikad nece bit ko farming simulator upravo zbog modova i tih nekih sitnica koje FS cine jedinstvenim... agrar ima neke detalje bolje od FS-a, daleko od toga da ne, ali ipak ce FS bit uvijek no.1

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

nisam jos igrao agrar 2013 niti fs 2013 i trenutno ispitujem stanje jer cu se malo zabavljati ove dane...,

no bugova na agraru 2012 jest bilo i neki su uklonjeni pachevima.To je i mene smetalo u pocetku..no kasnije je ispravljeno.

 

Mozda kod nas jest FS no.1 ali ne i na sirem prostoru. Agrar ima siroku publiku.

FS zaostaje za agrarom po vise stvari-nisu samo detalji u pitanju..vecinom se to odnosi na doradenost i igrivost..nesto sam vec opisao..jos primjera...cemu stavljati oranje ako nema svrhe??

no zasto vec duze vremena ekipa koja stvara FS ne napravi te inovacije u igrici?? To mene najvise brine..nedostaje u igri jer mislim da FS ima veci potencijal...ne samo zbog modova,vec i zbog prihvacenosti..modovi su za entuzijaste.

Agrar nije bezveze..svatko tko malo analiticki pristupa igricama vidi da jest ideja dobra..ali ocito nedoradena sto je krivnja izvrsnih programera..

Sto se tice modova..oni nisu neka posebna prednost..iako sam skinuo i stavio u upotrebu preko 10gb modova :-D ...

Te dvije igrice itekako pripadaju u istu grupu ili kos jer je tema identicna.

Da li si igrao origigi agrar 2013? Pitam jer ako nisi onda je izjava da je puna bugova nerelevantna..torrent je dobar koliko to dobro napravi "posiljatelj"..

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 0:36 (insight).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice