Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.452
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
insight kaže...

nisam jos igrao agrar 2013 niti fs 2013 i trenutno ispitujem stanje jer cu se malo zabavljati ove dane...,

no bugova na agraru 2012 jest bilo i neki su uklonjeni pachevima.To je i mene smetalo u pocetku..no kasnije je ispravljeno.

 

Mozda kod nas jest FS no.1 ali ne i na sirem prostoru. Agrar ima siroku publiku.

FS zaostaje za agrarom po vise stvari-nisu samo detalji u pitanju..vecinom se to odnosi na doradenost i igrivost..nesto sam vec opisao..jos primjera...cemu stavljati oranje ako nema svrhe??

no zasto vec duze vremena ekipa koja stvara FS ne napravi te inovacije u igrici?? To mene najvise brine..nedostaje u igri jer mislim da FS ima veci potencijal...ne samo zbog modova,vec i zbog prihvacenosti..modovi su za entuzijaste.

Agrar nije bezveze..svatko tko malo analiticki pristupa igricama vidi da jest ideja dobra..ali ocito nedoradena sto je krivnja izvrsnih programera..

Sto se tice modova..oni nisu neka posebna prednost..iako sam skinuo i stavio u upotrebu preko 10gb modova :-D ...

Te dvije igrice itekako pripadaju u istu grupu ili kos jer je tema identicna.

Da li si igrao origigi agrar 2013? Pitam jer ako nisi onda je izjava da je puna bugova nerelevantna..torrent je dobar koliko to dobro napravi "posiljatelj"..

e pa to je ono sto agrar nije dorađen, svake godine nakon izbacivanja igre prvo 3 mjeseca vodim bitku sa bugovima... a FS ima potencijala i previse, pa pomalo i mene cudi kako to da momci ne prave bas neki pomak. ali je zato jakoo puno mjesta ostavljeno moderima koji ovu igra naprave 3x boljom od agrara i originalnog FS-a bez modova. ako si u 2011 koristio lexiona 770 od SFM modinga vidio bi koliko FS moze! a igre ovog tipa su bar meni bez modova cisto bez veze. nakon mjesec dana dosadi stalno lupati po jednim te istim traktorima i kombajnima, a FS uvijek, iz dana u dan ima nesto novo ponudit. dajmo jos malo vremena moderima dok ne naprave neke "prave stvari" za ovu igru i ja garantiram da joj agrar nece bit ni do koljena ;)

edit: ovo sto kazes za istu grupu... tema je identicna, ali ideje nisu. FS se bazira upravo na modovima, jer da nema modova, agrar bi bio puno popularniji ;)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 11:41 (karlo666).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
karlo666 kaže...
insight kaže...

nisam jos igrao agrar 2013 niti fs 2013 i trenutno ispitujem stanje jer cu se malo zabavljati ove dane...,

no bugova na agraru 2012 jest bilo i neki su uklonjeni pachevima.To je i mene smetalo u pocetku..no kasnije je ispravljeno.

 

Mozda kod nas jest FS no.1 ali ne i na sirem prostoru. Agrar ima siroku publiku.

FS zaostaje za agrarom po vise stvari-nisu samo detalji u pitanju..vecinom se to odnosi na doradenost i igrivost..nesto sam vec opisao..jos primjera...cemu stavljati oranje ako nema svrhe??

no zasto vec duze vremena ekipa koja stvara FS ne napravi te inovacije u igrici?? To mene najvise brine..nedostaje u igri jer mislim da FS ima veci potencijal...ne samo zbog modova,vec i zbog prihvacenosti..modovi su za entuzijaste.

Agrar nije bezveze..svatko tko malo analiticki pristupa igricama vidi da jest ideja dobra..ali ocito nedoradena sto je krivnja izvrsnih programera..

Sto se tice modova..oni nisu neka posebna prednost..iako sam skinuo i stavio u upotrebu preko 10gb modova :-D ...

Te dvije igrice itekako pripadaju u istu grupu ili kos jer je tema identicna.

Da li si igrao origigi agrar 2013? Pitam jer ako nisi onda je izjava da je puna bugova nerelevantna..torrent je dobar koliko to dobro napravi "posiljatelj"..

e pa to je ono sto agrar nije dorađen, svake godine nakon izbacivanja igre prvo 3 mjeseca vodim bitku sa bugovima... a FS ima potencijala i previse, pa pomalo i mene cudi kako to da momci ne prave bas neki pomak. ali je zato jakoo puno mjesta ostavljeno moderima koji ovu igra naprave 3x boljom od agrara i originalnog FS-a bez modova. ako si u 2011 koristio lexiona 770 od SFM modinga vidio bi koliko FS moze! a igre ovog tipa su bar meni bez modova cisto bez veze. nakon mjesec dana dosadi stalno lupati po jednim te istim traktorima i kombajnima, a FS uvijek, iz dana u dan ima nesto novo ponudit. dajmo jos malo vremena moderima dok ne naprave neke "prave stvari" za ovu igru i ja garantiram da joj agrar nece bit ni do koljena ;)

edit: ovo sto kazes za istu grupu... tema je identicna, ali ideje nisu. FS se bazira upravo na modovima, jer da nema modova, agrar bi bio puno popularniji ;)

agrar ima mikro-ekonomiju i to je ono sto mnoge privlaci...kombinacija voznje i igre brojeva..mozda meni i vise jer su brojevi moja svakodnevnica.Upravo ta mikroekonomija nedostaje u FS.Agrar obraca paznju detaljima..u FS mi to vise djeluje kao sirova snaga i udri.

Danas sam malo gledao FS 2013 i svidaju mi se dodaci..nova normalna okolina(ideja smjestaja farme je odlicna),a ne farma u texaskoj ravnici gdje nema normalnih cesta...tamo sam volio velika zemljista,sto ovdje vise nema..mozda 2 parcele,sve ostalo sitno...no to mi je ok jer je realno..

napredak je i banka,kredit neke realne cijene zivotinja,dodaci igri (usred zetve idemo kositi travu za odlicnu lovu :-D )..

odrzavanje mehanizacije...to je dio koji igru uvodi u neku realnost..kupovanje zemlje je odlican potez (jos nisam skuzio kako kupiti zemlju,no ne mogu u jednom danu vjerojatno niti doci do prodaje).

Mozda je moj subjektivni dio naklonjen strateskim igrama,pa zelim vise detalja u jedinici vremena..a ne sjesti na zvijer od 200KW i udri sa 6 brazdi i 9m kultivatorom i sijacicom.

Ne znam da li se kasnije siri asortiman strojeva jer je ovaj koji postoji vrlo siromasan..mozda zbog modova..ali nije mi to opravdanje.Razgranicavanje farmi je odlicno..to je npr.u agraru odlicno rijeseno..

No jos uvijek moram sam voziti do obradive povrsine sve sto zelim tamo i napraviti da bi mogao koristiti pomocnog radnika..to je zaista glupost.

Modovi mogu nadopuniti samo ono sto vec postoji,ali se ne mogu razvijati u sirinu.Tu sirinu ima agrar,no kada u agraru nakon 10-sati igranja i prolaska kroz sve faze pripreme zemlje (u postotcima-sto je meni npr.odlicno) pise da raste psenica,a ja to nigdje ne vidim onda takvi bugovi zaista ubiju volju za bilo kakvom dobrom igrom. To je bilo na jednom "torrent" agraru..origigi je bio ok..ili su ga popravili u meduvremenu.

Ovdje mi se svida i pocetak sa strojevima..odlican izbor traktora..(vec imam ideju ove male ukljuciti u sijanje da vidim kako izgleda kada par malih juri gore-dolje :-) )

Mislim da uz dobro ulaganje preostale love u banci se sa zivotinjama moze vrlo brzo doci do kapitala..a onda lexion 770 vec bude doraden i krecemo u zetvu :-D

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav može li mi ko poslat product key. izgleda mi ko super igrica i htio bi ju igrati a nigdje ga nemogu naci

zahvaljujem unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
stigao Farming Simulator i na Android platformu da li tko igra xD
warrior
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Tomicaxd kaže...

ei... decki ima ko Product key el nemogu igrat MP bez toga pa ako neko ima NEKA mi pošalje u PORUKU bio bih mu jako zahvalan :)

imaš na steamu

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Baš zanimljivi ovi padobranci. Jedan dan na forumu i traže ključ...

Ili kupite original, ili igrajte preko lana

 

Sve je moguće...
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

koji su jezici na izboru u igri? imali na hrvatskom kao truck sim. 2 ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ako zelite vise novaca

- udite u mapu Farming Simulator 2013 (ne u My Computer nego u Documents)
- u Savegame (ima od 1 do 30 vi odete u onu gdje igrate)

- otvorite careerSavegame u Notepad ili u Word
- pokaze vam se otprilike ovako:
 <?xml version="1.0" encoding="utf-8" standalone="no" ?><careerSavegame revision="1" valid="true" money="9999046732" dayTime="1337.113037" playTime="536.795654" densityMapRevision="1" resetVehicles="false" mapId="Map01" difficulty="1" autoBackupIndex="10" fuelUsage="760.812927" seedUsage="1748.810547" traveledDistance="134.465363" hectaresSeeded="1.748810" seedingDuration="32.448475" hectaresThreshed="1.741697" threshingDuration="53.197437" hectaresWorked="0.000000" revenue="0.000000" expenses="6121.269531" currentDay="6" timeSinceLastRain="10000094.000000" longSnowBreakCounter="2" saveDate="2012-12-23" loan="50000" missionFrequency="5" plantGrowthRate="3" loanAnnualInterestRate="50" timeScale="1.000000" completedTransportMissions="0" completedMowingMissions="0" eastState1="0" eastState2="0" foundHorseshoeCount="0" foundHorseshoes="0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000" foundHelpIcons="01111111110011" showIconsOnPDA="true">

- ima i nastavak ali sam izbrisao da ne bude predugo.
- tamo gdje su podebljana slova pise koliko imate novaca (samo sam ovdje podebljao da vidite gdje je, inace je normalno) 

- upisite koliko zelite

- I Kraj {#}

 

 
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

pozdravljam

novi sam na forumu i zanimaju me nek stvari u vezi igre

instalior sam i je i igram,stavio par modova normalnijih

zanima me zasto mi vecina modova neradi tj kad ih ubacim u "mod mapu" neocita ih nikako

i jos jedna stvar dali neko ima link da skinem kombajn new holland CR 9090 ali da radi :)

unaprijed hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Mod mora biti za Farm Sim 2013, i mora biti u zip-u. Raspakirano i rar neće učitati

Sve je moguće...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav ljudi imam pitanje kako da napravim traktor ili objekt  sa ovim progrmom sketch up 8? molim pomoč! ko zna neka mi snimi video ako bi htio

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

U onome programu GAINTS EDITOR koji je namjenjen za uređivanje mape, mi imamo neke stvari koje možemo normalno u njemu uređivati ali ako želimo unositi objekte nekakve prvo ih moramo skinuti s interneta ili već imamo tamo? 
I dali mogu ovu mapu koja je već u fs2013 ponovo urediti tj izmjeniti neke detalje? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19Rocco96 kaže...

U onome programu GAINTS EDITOR koji je namjenjen za uređivanje mape, mi imamo neke stvari koje možemo normalno u njemu uređivati ali ako želimo unositi objekte nekakve prvo ih moramo skinuti s interneta ili već imamo tamo? 
I dali mogu ovu mapu koja je već u fs2013 ponovo urediti tj izmjeniti neke detalje? 

Objekte i sve što želiš u igri skidaš,a postojeću mapu možeš uređivati po volji.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

E hvala.. i jos jedno pitanje, vidim da Flo132 spominje ovaj neki sketch up.. pa me zanima jel mogu u njemu napraviti nekakv objekat pa ga ubaciti u mapu u gaints editoru?

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Naravno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...

Mod mora biti za Farm Sim 2013, i mora biti u zip-u. Raspakirano i rar neće učitati

http://prntscr.com/nbqiu

kao sto vidis u zipu su i za FS 2013 su modovi

kliknem 2x na mod i otvori ga odem gore na extract to i onda nadjem folder sa modovima i tamo ga extraktam "tako je bilo do sada" hehe

samo sto si napravim u modovima poseban folder gdje ga spremam u slucaju da neradi da ga izbacim van da mi nesmeta

ali dosta sam ih vidio da neradi sad neznam u cemu moze biti problem jbg

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Zanima me za fs2013 kad se igra MP jel svatko ima svoju njivu al mogu suradivati ili svi zajedno obraduju jednu njivu i kupuju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
balvanar kaže...
johi bro kaže...

Mod mora biti za Farm Sim 2013, i mora biti u zip-u. Raspakirano i rar neće učitati

http://prntscr.com/nbqiu

kao sto vidis u zipu su i za FS 2013 su modovi

kliknem 2x na mod i otvori ga odem gore na extract to i onda nadjem folder sa modovima i tamo ga extraktam "tako je bilo do sada" hehe

samo sto si napravim u modovima poseban folder gdje ga spremam u slucaju da neradi da ga izbacim van da mi nesmeta

ali dosta sam ih vidio da neradi sad neznam u cemu moze biti problem jbg

Trebaš samo JD9750 raspakirati jer ima više zip-ova zapakirano u jedan. A Lexion samo staviš u mod mapu

 19Rocco96 kaže...

Zanima me za fs2013 kad se igra MP jel svatko ima svoju njivu al mogu suradivati ili svi zajedno obraduju jednu njivu i kupuju?

Ko pokrene igru bude host-domaćin a ko se prikljući bude guest-gost. Znači tvoja igra i ti si glavni, a "ja" samo dođem raditi kod tebe. Budem "tvoj" šljaker i pomažem ti igrati, a ti si gazda {#}

Sve je moguće...
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

http://prntscr.com/nc3u0

kolega evo 3 "moda"u jednom "modfolderu" od holland kombajna

sad me zanima dali moram svaki posebno raspakirati ili sva 3 zaplavim i extraktem u "mod"folder

ili kako to ide jer sam svakako pokusavo nece ....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
balvanar kaže...

http://prntscr.com/nc3u0

kolega evo 3 "moda"u jednom "modfolderu" od holland kombajna

sad me zanima dali moram svaki posebno raspakirati ili sva 3 zaplavim i extraktem u "mod"folder

ili kako to ide jer sam svakako pokusavo nece ....

Taj NHTC5070_unpackzip ima tri zipa koje trebaš raspakirat. Dobiješ  zip heder, zip kombajn i zip prikolicu za heder.

Desna tipka na  mišu i stisni extract to NHTC5070_unpack. Win rar ti napravi folder po imenu NHTC5070_unpack i u njemu budu zip-ovi koje kopiraš u mod folder

Ako neće nikako učitati mod, može biti i da nije dobro spakirano, ili da nevalja zip arhiva

Sve je moguće...
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

rijeseno hvala na pomoci :)

 

nego dali netko zna dali postoji mod za "sjetvenu liniju"

rotodrljaca +hidro lift+ sijacica  i da je veca od 4m hehe

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel tko0 radio u onome gaints editoru..
ja uopce nemogu okretati kameru i pomicati se... pa jel mi moze netko reci kako? posto mi je prvi put da radim u tome..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Farming Simulator 2013

Budući da je vrijeme darivanja, darovat ću svoj ključ Farming Simulatora 2013, prvoj osobi koja mi pošalje PM.

Igru sam instalirao i deinstalirao jednostavno mi ne leži.

 

EDIT: dobio Maki96

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 17:22 (igy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19Rocco96 kaže...

Jel tko0 radio u onome gaints editoru..
ja uopce nemogu okretati kameru i pomicati se... pa jel mi moze netko reci kako? posto mi je prvi put da radim u tome..

Idi na giants stranicu, i tamo imaš osnovne upute, za kontrole i šta je što. Kolko znam možeš se i free registrirati i onda imaš više uvida u dokumentaciju.

A kamera... Drži Lalt i mrdaj miš, lijeva, desna i točkić...

Sve je moguće...
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozzz ekipa..dali netko zna kako da promjenim mapu.  Hvalaa {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Imal ko da zeli igrat multiplayer samnom i jos jednim mojim prijateljom, ako ko zeli neka mi se javi da zajedno igramo. 

MZ
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Skines mod tj neku mapu koju zelis, i onda je moras ubaciti u igru kao ostale modove..
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel mi moze netko dat lin di da skinem mod tj pravu mapu u ls 2013, znaci one koja vec bude u igri.. jer mi se komp pokido pa bi je preuredio malo na laptopu..
ili ako netko koristi neku drugu mapu, a da je dobra.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 16:26 (19Rocco96).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

e Hvala ti proba cu sad :) {#}

 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo ti mapa.. radi 100% meni je odlicnaa :) http://www.ls2013.com/category/farming-simulator-2013/maps-farming-simulator-2013 zove se Oberhessische Map Open Beta v0.85 :D

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice