Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

ne može se nigdje skiniti mora se kupiti ako hoćeš igrati multiplayer

13 godina
protjeran
offline
Re: Farming Simulator 2013
tota kaže...

ne može se nigdje skiniti mora se kupiti ako hoćeš igrati multiplayer

Kupit?Nemože se nikako drugaćije?

 

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

da li multplayer koristi njihove servere samo radi autentifikacije ili se tamo i hostaju igre? ako je hosting player sided, mozda i ima nade za neki mp/lan patch, a ako ne, ne vjerujem da ce netko ici emulirati server..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

samo kupiti 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

pozdrav, igram tjedan dana fs 2013 na racunalu nije multiplayer, zanima me par stvari pa ako bi netko bio dobre volje da pomogne ... prvo - dal postoji mod a cuo sam od kolege da za 2011 je bilo to da se moze prikolica koja je djelomicno napunjena iskipati bilo gdje i to onda tovariti bagerom itd , druga stvar mi se desila da đubrivo od krava ono kruto mi vise neprikazuje nema ga uopce nakon sto sam prvi dio odvezao bagerom na 0% .  eto unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

nema još toga moda za 2013 ... moraš kupiti krave i tako ti se onda skuplja

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

 

 e hvala, skuzio sam da moram ubacivat sijeno unutra da bi se stvavara đubrivo, u biti vidio na youtube-u.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
ako nije kasno ja bih igrao s vama Farming Simulator 2013 multiplajer
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Bok ljudi!

Citam malo sto pisete po ovom forumu o FS2013-u i cini mi se da se dobro zabavljate.

Isplati li se poceti igrati? Koliko, po vasoj procjeni FS kao igra moze 'trajati'? Mjesec? Dva? Vise?Onako, bez money cheatova i slicno.

Jos nesto o cemu nisam vidio da se govori ovdje: u offline igri (karijera?), kako se obracunava proteko vrijeme? Tece dok smo u igri u smislu 1 skund real life je xxx sekundi proteklo u igri? Vrijeme ne tece kad nismo u igri (ne koristi interni sat racunala?). Pitam ta glupa pitanja jer ne zelim igrati jos jedan farmville/cityville/frontierville/blabla-ville pa da se moram ustajati u 3 ujutro i kopati van mrkvu..

Pozz svima a posebno onima koje prepoznajem sa ETS2-foruma! {#}

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Bok ljudi!

Citam malo sto pisete po ovom forumu o FS2013-u i cini mi se da se dobro zabavljate.

Isplati li se poceti igrati? Koliko, po vasoj procjeni FS kao igra moze 'trajati'? Mjesec? Dva? Vise?Onako, bez money cheatova i slicno.

Jos nesto o cemu nisam vidio da se govori ovdje: u offline igri (karijera?), kako se obracunava proteko vrijeme? Tece dok smo u igri u smislu 1 skund real life je xxx sekundi proteklo u igri? Vrijeme ne tece kad nismo u igri (ne koristi interni sat racunala?). Pitam ta glupa pitanja jer ne zelim igrati jos jedan farmville/cityville/frontierville/blabla-ville pa da se moram ustajati u 3 ujutro i kopati van mrkvu..

Pozz svima a posebno onima koje prepoznajem sa ETS2-foruma! {#}

Ovisi koliko će tebi to biti zanimljivo, ali može trajati i više od 2 mjeseca. Vrijeme sam podešavaš, na F7 kontroliraš koliko će brzo ići vrijeme, može biti realno, da jedna sekunda stvarno bude jednako jednoj sekundi u stvarnosti, ili možeš ubrzato do maksimalno 120x. Recimo dok sadiš smanjiš vrijeme da sporije tee, jer ako je vrijeme jako brzo onda nisi posijao do kraja, a već na početku njive rastu plodovi :D Zato ljudi kad posiju onda ubrzaju vrijeme da im brže sazrije. Kad nisi u igri vrijeme NE TEČE, znači vrijeme teče samo dok si u igri, samo dok igraš. Hehe, ne brini, ne moraš se buditi u 3 ujutro, kad ti je igranja dosta spremiš igru i nastaviš kada god želiš :)

Pozz {#}

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Hvala.

Sinoc probao demo igre, vazno mi je da je isprobam prije nego je kupim jer imam prilicno staru kantu, pa da ne bi poslije bilo 'jojmenejoj'.

Igra se super vrti na 'medium' 1920x1200 i jako dobro na 'high' hardver profilu. Ne znam kako ce biti kasnije hoce li stekati kad bude sve okolo posijano i vise masina itd. Ali slika je okej, puno bolja nego sam ocekivao jer sam dosta pratio filmice o igri na Jutjubu, a tamo se uglavnom snima u prilicno niskoj kvaliteti slike.

Evo upravo kupio igru, instalirala se bez frke i sad sam na tutorialima, onako, da steknem filing. Orem sve nesto ukoso pa cik-cak, ima da polude krumpiri kad ih posadim hehe.Naucit cu vec. {#}

 

Ima li negdje za skinut SLIKA citave mape, cijele igre? Na 'Njokiji' se vidi samo sve na mikro slicici. Volio bih stampat cijelu mapu dok malo ne vidim gdje je sto.

pozz.

 

P.S. Ima li kakva bolja mapa od ove standardne?

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 17:42 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Hvala.

Sinoc probao demo igre, vazno mi je da je isprobam prije nego je kupim jer imam prilicno staru kantu, pa da ne bi poslije bilo 'jojmenejoj'.

Igra se super vrti na 'medium' 1920x1200 i jako dobro na 'high' hardver profilu. Ne znam kako ce biti kasnije hoce li stekati kad bude sve okolo posijano i vise masina itd. Ali slika je okej, puno bolja nego sam ocekivao jer sam dosta pratio filmice o igri na Jutjubu, a tamo se uglavnom snima u prilicno niskoj kvaliteti slike.

Evo upravo kupio igru, instalirala se bez frke i sad sam na tutorialima, onako, da steknem filing. Orem sve nesto ukoso pa cik-cak, ima da polude krumpiri kad ih posadim hehe.Naucit cu vec. {#}

 

Ima li negdje za skinut SLIKA citave mape, cijele igre? Na 'Njokiji' se vidi samo sve na mikro slicici. Volio bih stampat cijelu mapu dok malo ne vidim gdje je sto.

pozz.

 

P.S. Ima li kakva bolja mapa od ove standardne?

 

Upišeš u google pod slike "farming simulator 2013 map". Evo našao sam jednu kaj je lijepo i napisana legenda gdje je što.

 

http://i1229.photobucket.com/albums/ee473/wizznall/PDA.png

 

Druge mape ja nisam sprobavao, ali ima puno mapa ovdje recimo:

 

http://www.ls2013.com/

 

Imaš sa strane kategorija, odabareš maps i deri :) Ako nađeš neki dobar mod ili zanimljivu mapu, javi {#}

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ahaaa, mapa za papke! Toooo!! {#}

 

 

153 hektara {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 22:32 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ma nije za papke, ko bi sve odmah zapamtio :D

 

haha to 2 dana obrađuješ{#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

A sad malo ozbiljnije, ova bi bas mogla biti Ok za mene, pocetnika da malo vjezbam sa velikim strojevima.

Zove se.. a kako drukcije nego Central kansas {#}

 

Razmisljam kao bi bilo zgodno jedno polje obradjivati sa 2 kombajna, svak krene sa svoje strane pa se sretnu nasred polja :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 22:47 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Zamisli radiš kao poljoprivrednik, znači svaki dan hranjenje svinja, ovce, krave i druge životinje. Zatim porujes, posijes zemlju. Povadiš sve moguće plodove i nakon dugog dana sjedneš na računalo malo da se odmoriš, ispušeš upališ ovu igru :D
***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Mislim da sam pronasao svoju 'idealnu' mapu. Zapravo je to preradjena (malo) ona originalna  mapa. Super je sto konacno moddana mapa bez milijuna na racunu i bez bijesne top-lvl masinerije.

Samo su neka sitna polja spojena dva u jedno na par mjesta, farma NIJE u sredistu mape vise (zasto mora biti u sredistu??) vec je blizu INN-a, ali daleko od svega ostalog, u gornjem desnom kutu, tako da ima vozikanja po mapi i previse. Dobije se 4 traktora, oni tek malo bolji od najjeftinijih prdekalica iz originala, ali je jedan od njih neki od 131 konja, i ima 250/dan odrzavanje. Pomislio sam sto ce mi to na pocetku?? I bio ljut na moddera zbog skupog 'poklona'. Kasnije odem na bankomat i sto vidim? Lik je digo kredit na 100.000 dolara i to sad moram otplacivati! Hvala na traktorima, majmune!! Salim se, mrzim kad je sve pre-lagano. Igram na medium tezini, ono, prosjecan gejmer pa cemo vidjeti.

Za sada je central Kanzas na ledu. Svidja mi se ta mapa, ima puno 'zivica' od stabala tako da nema puno jurnjave preko drugih polja, treba koristit ceste (logicno), ali su polja MAAALO prevelika i pre-jeftina. AKo cu imat ful jeftina polja za kupit, onda si mogu stavit i money-cheat, cemu?

Ok kolege seljaci, jucer smo kupili novo malecno polje tik do prvog, i uposlili plugove. Uzorao sam sve okolo polja jedno 2-3 prolaza pazeci na stabla da se mexikanac moze normalno okretati, tako sam 'ukrao' malo prostora od oba polja (hvala Headshotu na tipu. Isto hvala mu za savjet o kupnji prskalice, dobar tip. Lose je sto u mojoj mapi nema onih nikakvih traktorcica pa nemam sto prodati da bi kupio prskalicu. Morao sam prodati sve sto je bilo u silosima [isto ko u originalnoj mapi]).

Zasad ide okej, moram priznati da mi je zanimljivije od Truck Simulatora. Grafika na mojoj NVidiji gtx 250 radi super. Simulirana voznja je drek, ali to nije bio cilj igre, valjda.

Slijedeca investicija: kupnja vece prikolice. Mlin je sada uf-daleko. Inn je blizu, ali ne treba pretjerivati s uljanom repicom, hocu je drzati na preko 1200 dolara/tona.

WTS sestru za mod sa upravljanjem vozila misem kao u ETS2!!{#}

P.S.: {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 16:57 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Mislim da sam pronasao svoju 'idealnu' mapu. Zapravo je to preradjena (malo) ona originalna  mapa. Super je sto konacno moddana mapa bez milijuna na racunu i bez bijesne top-lvl masinerije.

Samo su neka sitna polja spojena dva u jedno na par mjesta, farma NIJE u sredistu mape vise (zasto mora biti u sredistu??) vec je blizu INN-a, ali daleko od svega ostalog, u gornjem desnom kutu, tako da ima vozikanja po mapi i previse. Dobije se 4 traktora, oni tek malo bolji od najjeftinijih prdekalica iz originala, ali je jedan od njih neki od 131 konja, i ima 250/dan odrzavanje. Pomislio sam sto ce mi to na pocetku?? I bio ljut na moddera zbog skupog 'poklona'. Kasnije odem na bankomat i sto vidim? Lik je digo kredit na 100.000 dolara i to sad moram otplacivati! Hvala na traktorima, majmune!! Salim se, mrzim kad je sve pre-lagano. Igram na medium tezini, ono, prosjecan gejmer pa cemo vidjeti.

Za sada je central Kanzas na ledu. Svidja mi se ta mapa, ima puno 'zivica' od stabala tako da nema puno jurnjave preko drugih polja, treba koristit ceste (logicno), ali su polja MAAALO prevelika i pre-jeftina. AKo cu imat ful jeftina polja za kupit, onda si mogu stavit i money-cheat, cemu?

Ok kolege seljaci, jucer smo kupili novo malecno polje tik do prvog, i uposlili plugove. Uzorao sam sve okolo polja jedno 2-3 prolaza pazeci na stabla da se mexikanac moze normalno okretati, tako sam 'ukrao' malo prostora od oba polja (hvala Headshotu na tipu. Isto hvala mu za savjet o kupnji prskalice, dobar tip. Lose je sto u mojoj mapi nema onih nikakvih traktorcica pa nemam sto prodati da bi kupio prskalicu. Morao sam prodati sve sto je bilo u silosima [isto ko u originalnoj mapi]).

Zasad ide okej, moram priznati da mi je zanimljivije od Truck Simulatora. Grafika na mojoj NVidiji gtx 250 radi super. Simulirana voznja je drek, ali to nije bio cilj igre, valjda.

Slijedeca investicija: kupnja vece prikolice. Mlin je sada uf-daleko. Inn je blizu, ali ne treba pretjerivati s uljanom repicom, hocu je drzati na preko 1200 dolara/tona.

WTS sestru za mod sa upravljanjem vozila misem kao u ETS2!!{#}

P.S.: {#}

 

jel imaš link od te mape?

 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pokusaj ovdje:

http://depositfiles.com/files/8mas1nil1

 

Evo, nakon isprobanih tridesetak 'dobrih' mapa, ona koja me se najvise dojmila i koju bi svakome preporucio je Two Rivers, navodno famozna mapa idealna za multiplejer.

Od  'tehnike' se dobije:

1 zeleni traktor od onih srednjih,

1 vilicar od srednjih

1 kombajn (svi su zeleni)

+ razna krama kao tanjuraca, plug, sijacica, fertilizer onaj najmanji i ono za travu. Mislim da je i ona crvena stvar za repe i krumpire, ali nema zasadjenih repa ni krumpira.

Krajolik je prekrasan, lik se zaista potrudio! neka dolina u blizini Salzburga u Austriji, prica kaze da ti je stari otac farmer ostavio farmu na upravljanje (a sto je umro!?!?!)

Evo i slike, sa X su oznacena polja koja su vec u vasem vlasnistvu,sva osim jednog zasadjena tako da se ne pocinje bas od nule. Mehanizacija je 'OK' za sada, a posla ima preko glave. Lova je standard: 5000 dolara i 100.000 kredita :(

Igram je vec nekoliko sati i super mi je. Ima cak i rusevinu starog dvorca na brdu koji se moze posjetiti :)

Ima i neki 'oil farm' koji dobro kupuje onu canola- uljanu repicu. Nisam jos nis prodavao.

Prvi korak mi je bio dici jos malo kredita i kupiti onu drugu , vecu prikolicu za prinos (crvena 21000 litara valjda) jer se taj zeleni kombajn prebrzo napuni a ove 2 prikolice koje se dobiju su bijedne. Polja su prilicno velika.,,

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 4:55 (BULIGO).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Eto, posla ima, bit ce i para valjda :)

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Eto, posla ima, bit ce i para valjda :)

 

 

Ej ajd mi daj link od mape koju ti igraš?

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Hvala na mapi :) izgleda zanimljivo, možda probam dok mi dosadi ova početna mapa koja je u igri :)

 

@bebrinac, pa dao je link za skidanje mape :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 11:19 (GeraltTheWhite).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Farming Simulator 2013
GeraltTheWhite kaže...

Hvala na mapi :) izgleda zanimljivo, možda probam dok mi dosadi ova početna mapa koja je u igri :)

 

@bebrinac, pa dao je link za skidanje mape :)

a jel to ona velika?

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
bebrinac kaže...
GeraltTheWhite kaže...

Hvala na mapi :) izgleda zanimljivo, možda probam dok mi dosadi ova početna mapa koja je u igri :)

 

@bebrinac, pa dao je link za skidanje mape :)

a jel to ona velika?

 

Ne, link je za onu preradjenu FREILAND mapu.

A ona o kojoj sam se raspisao se zove TWO RIVERS. Ta mi je najbolja.

P.S. Ima prepuno stabala posvuda i super izgleda. Problem je sto je malo...previse stabala. Srecom, lik je stavio NO-CLIP na stabla pa mozes prolaziti izmedju njih. Mislio sam da je to bezveze ali nije. Da nema no-clpa, meksikanci ne bi mogli obraditi niti jedno jedino hebeno polje :)

Molim malu pomoc:

savladao sam oranje, tanjuranje, sijanje, gnojenje itd. Zetva je ok, nitko mi nije rekao za tipku "4" koja prisili moj kamion da ide istom brzinom kao kombajn pa onako super on sipa zito u moju veliku prikolicu.. onda zakacim bale-kompaktor i prodjem polje i pokupim slamu, on pravi bale, koje kasnije nabodem na onaj vilicar i tovarim na flat-bed prikolicu, vozim doma na farmu i opet vilicarem istovarim sa flatbeda i odlozim na ;mjesto za bale' i tu dobijem valjda neku sicu para po bali..

E sade me pocele zanimati zivotinje (hehe bez prljavih primisli).

Kako radim SILAZU? Od cega? Cime? Vidim da postoje neke prikolice-mixeri.. nemam blage..   HOCU KRAVE na farmi!! Sto s onim velikim pogonom bio-gas? Sto on radi, kako i kada?

 

Ae hvala za sada :) Ocito sam dobrano zapeo za Farming Simulator hehe.

 

P.S. Mali savjet za pocetnike: skinite i instalirajte 'Kompas' mod, tu je negdje lebdi po internetu. Ogromno mi pomaze u igri!! Sad meksikancu u tren oka namjestim stroj u pravom smjeru. Hebga,kad je sve na cetvrtinu kruga, 0 stupnjeva ili 90-180-270 pa je sad lako. I kod spricanja jako pomaze da se sprica najsira povrsina jednim prolazom bez nepospricanih 'fleka'.

Jesam li dosadan? {#}

 

P.S.

Stigla prva krava na buducu famoznu farmu kompanije CHOBANI INC.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 15:28 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

tko zna riješiti ovaj problem sa grafikom 

šta treba napraviti da toga vise ne bude šta treba napraviti da toga vise ne bude
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

to se nemoze rijesit treba ti jaca graficka tj jaci pc kod mene je tako bilo dok nisam ga promjenio.

MZ
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ako se nekome da malo filozofirati, moze li mi netko detaljno objasniti kako i gdje se stavlja koja vrsta hrane za krave na kravjoj farmi (tamo gdje pasu)?

Mogu za pocetak koristiti bale pa ih rezati? A travu? Nemam jos para za sprave koje rade silazu, u kreditu do grla :(

Sto zapravo jedu krave? Cemu sluze oni betonski bunkeri/pregrade? Itd. Bem ti igru sa nikakvim uputama....

Vaze li upute od FS 2011?

 

Koji bed, vecina modova mi ne radi uopce. Svi su u .zip formatu i u mod folderu su, ali predmeta/masinerije itd u igri nema. Osim rijetkih.Mape mi rade.

 

 

EDIT:

 

Ae, otkrio da ima vise vrsta Farming simulatora, ima neki Americki s kojega mi modovi ne rade. Rade mi za FS 2013 i onaj 'njemacki' LS 2013 (LS=Landwirtschaft Simulator). To je valjda isti nas, drugi jezik. Taj Americki mora bit nesto drukciji jer mi nijedan mod ne radi iako na sajtovima s modovima za nj pise da radi i na FS2013. Bah.

Uglavnom nasao sto mi treba za dugo dugo u buducnosti: par dobrih tipova traktora, jedan da je snazan i moze povuc sve zivo (tu ce vjerojatno uletit ona 900-konjska zvijer made in Serbia.Ili onaj Ruski Zurovec traktor koji je nekad sluzio Rusima za vuc one nuklearne rakete po Crvenom Trgu za Prvomajsku paradu. Svi vidili rakete, niko vidio na cemu su zapravo bile rakete. Ovaj lik jest i napravio super mod.

Par dobrih velikih prikolica (nasao jednu koja dolazi skupa sa specijalnim traktorom, koji izgleda ko da ide unazad ali je ok). Traktor+ golema zelena prikolica od 200.000 litara. BAM cijena: 600.000 eura. Sitnica.

Par dobrih kombajna, sa sirokim nozem ali ne presirokim, igram TWO RIVERS mapu koja je sva u brdima. Uvjet: da ima vlastitu prikloicu za prijevoz sjekaca. 7-8 metara sirine ce bit ok. Radije cu da radi vise kombajna na istom polju nego jedan od 50 metara.

Trebam takodjer jedan dobar stroj za travu kosit te za kositi/drobiti koruzu za stoku.

Ubija me taj frontloader vilicar! Nikako da poslozim bale sijena kako treba. Nasao mod koji ima nastavak ko stipalica za rublje haha. For papaks onli!! Za one sa 2 lijeve noge lol.

E da i jedan traktor za prijevoz okolo ali da je BRZ!! da moze povuc bar 2-3 prikolice zakacene skupa. ONAJ Schlutter originalni izgleda ok. Nasao da ima max brzinu 38mph (prazan) i OK brzinu sa do 3 prikolice prikljucene.

Mapa je sredjena, ima jos jedna koja je super, ima samo 19 polja, i lik se potrudio da docara mapu koja kao da dolazi iz sredisje Engleske, ono, svako polje omedjeno zelenom zivicom i vrata-kapija na svakoj parceli od metalnih cijevi i prepreka da ovce ne ulaze u njivu. Nijedno polje nije cetvrtasto, sva su nepravilna oblika. To je cisto okej.Odlicno izgleda ali imas samo jedno polje i 5k para. U odnos  na orig mapu je zbilja malena, ali sto ce ti golema mapa ako mas samo 5k para i jedno pislijivo polje? Osim money cheata za pokupovati 3-4 polja, start igre je isti posvuda.

 

Citao na netu blog tipa koji sam obradjuje svih 42? polja na originalnoj mapi! Ima 85 traktora i stotinjak ostale masinerije. Kako dovraga uspijeva sjest za odredjeni stroj, nije mi jasno. Ja se zbunim vec s ovih 4-5 sprava koje imam haha.

 

 

Jojmene! Seljanke napadaju!!{#}

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 3:03 (BULIGO).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Oh. Ljubav na prvi pogled {#}

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Eto, posla ima, bit ce i para valjda :)

 

 

ova slika nema smisla, eto barem meni.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
tomo007 kaže...
BULIGO kaže...

Eto, posla ima, bit ce i para valjda :)

 

 

ova slika nema smisla, eto barem meni.

Kako ti nema smisla? Igras li ti FS uopce? :)

Tu moj Meksikanac vozi kombajn a ja ga pratim sa velikom prikolicom u koju mi on automatski ubacuje zito koje je pokosio. 1,2,3 su brzine na tempomatu dok je tipka '4' brzina kombajna. Dodjes pored njega, stisnes 4 i tada vozite paralelno istom brzinom. Dok kombajn ima kapacitet 4000 litara zita, ta prikolica ima kapacitet 24.000 litara.

Kuzis? {#}

Stvar se zove 'course harvesting' (ne mijesati sa modom za zetvu istog imena).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice