Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 169.030
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

nakon odigrana ~153 sata mape pleasant valley evo mali review ako još nekoga zanima mapa...

mapa je napravljena X4 sa bazom goldcrest valley (wright farm) a okružena sa 5 dodanih farmi (cock, evans, robert, johnson i allen)...

mapa nije klasična farming nego ima dodatne kulture (multi fruit, staklenici i voćnjaci) te proizvodne pogone koji otkupljuju i prerađuju proizvode.

od ukupno 32 tvornice neke u startu posjedujete, neke tek treba izgraditi (betonara, željezara..) a neke vremenom kupujete.

za kupovanje tvornicâ je bitna reputacija koju zarađujete kroz igru (polja u posjedu, obrađenja površina, vrijeme igranja...) i sposobnost zarađivanja novca, što nije teško..

tri kompleta tračnica pokrivaju mapu i iako su relativno duge zadovoljavaju jer se može kombinirati bez puno vozikanja.

životinje su ostale iste (krave, ovce, svinje i koke) sa dodatkom proizvodnje hrane za svinje, te mogućnošću prodaje životinja tvornici za preradu.

sječa šume je opcija ali treba kupit "licencu" koja je za 100 kom 50000€, a ilegalno sječenje je kažnjivo oduzimanjem reputacije

mapa je zamišljena za multi player ali ja igram sâm (X1 vrijeme) i stižem obrađivati 10-15 polja te se baviti izgradnjom infrastrukture

 

neznam što bi još vrijedilo napomenuti pa ako nekoga zanima pitajte.

 

vanka je i novija inačica sa seasons mod, ali mene ne zanima, a za info posjetiti stranicu izdavača http://pvmods.enjin.com/ , ako nije ilegalno stavljati link

meni odlična zamjena za mapu projektunna

 

happy farming

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Farming Simulator 2017

Kada se kupuju objekti, micanje kroz mapu je uzasno sporo...

Postoji kakav mod/update da ubrza to kretanje/navigiranje ?

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Pozdrav!

Ljudi moze pomoc kupio sam original igricu fs17!!

Ali kada instaliram mods bilo koji s bilo koje stranice, onako kako na youtube pokazuju!! Fs 17/mods/paste, kada pokrenem igricu nista mi ne ocitava u modovima kao da nisam nista ubacio!! Bilo zip ili rar nista ne funkcionira!

 

Molim savjet kako da ovo rjesim:))

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

živio,

modovi rade isključivo sa .zip extenzijom, a ubacuju se u mod mapu (npr. documents>my games>farming simulator 2017>mods)

kad završiš "ubacivanje" modova pokreneš igru i u trgovini tražiš modove..

ako je u pitanju traktor skrolaš desno dok ispod imena traktora ne piše (crvenim slovima) mod..

 

valjda je razumljivo a ako opet nešto zašteka ekipa će (rado) pomoći

sretno na farmi

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Opet isto radi se o kamionu i kada udjem i dalje ona osnovna cetiri kamiona imaju!!:)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

pojavi li se novi "prozorčić" kad otvoriš trgovinu? malo skrolaj desno i prati..

možda je mod kamion smješten u novom direktoriju (npr. ar frame...)

ili ako znaš ime moda idi na ulazu u trgovinu gornju strelicu desno da ti otvori ponudu po proizvođačima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 2017

Mislim da nije označio modove pri pokretanju mape. Prije ulaska u željenu mapu moraš označiti modove koje želiš aktivirati u igri.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Ja cim udjem u igricu tamo gdje pise career multiplayer i ostalo kada kliknem na mods apsolutno nista mi nema! A kada pokrecem igricu kada kliknem na save game odmah mi pokrene igricu nema onih prozora sta im iskoce modovi pa da ukljucim i ja kod sebe!!😀

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Nemilosrdni kaže...

Ja cim udjem u igricu tamo gdje pise career multiplayer i ostalo kada kliknem na mods apsolutno nista mi nema! A kada pokrecem igricu kada kliknem na save game odmah mi pokrene igricu nema onih prozora sta im iskoce modovi pa da ukljucim i ja kod sebe!!😀

 Da, onda nije to što sam ja napisao. Možeš staviti screenshot od mape gdje stavljaš modove i screenshot ekrana u igri kada si u početnom izborniku sa modovima. Možda ti tako možemo pomoći. 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
benji kaže...
Nemilosrdni kaže...

Ja cim udjem u igricu tamo gdje pise career multiplayer i ostalo kada kliknem na mods apsolutno nista mi nema! A kada pokrecem igricu kada kliknem na save game odmah mi pokrene igricu nema onih prozora sta im iskoce modovi pa da ukljucim i ja kod sebe!!😀

 Da, onda nije to što sam ja napisao. Možeš staviti screenshot od mape gdje stavljaš modove i screenshot ekrana u igri kada si u početnom izborniku sa modovima. Možda ti tako možemo pomoći. 

 I koju verziju imaš igre? Ako nemaš Steam verziju igre mislim da moraš sam instalirati updejtove (neka me neko ispravi ako nisam u pravu).

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

video za lubitelje mehanizacije "preko bare", od svega pomalo..

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

Pozdrav svim farmerima (real i virtual) !
Ja oopet resia da vikend provedem na farmi ...

I dobio neodoljivu zelju da imam ove dve prikolice sa dve osovine obe. Ma znao sam da ce mi biti problem prikaciti drugu prikolicu i da bi bilo mnoogo jednostavnije da je bar jedna (uz traktor) sa jednom osovinom.
Ali vrag nebi bio to sto je da mi je dozvolio da uzmem bar jednu sa jednom osovinom.

Pa priznajem da sam duduk za prikaciti drugu prikolicu pa me sad bas zanima kako vama to ide/islo ?
Ili ih jednostavno uopce niste nikad koristili (mislim na te dve na slici) ?
Ma ja ne napustam farmu dok to ne ukapiram pa taman trajalo dva vikenda ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

u težim slučajevima (kao i u RL) ju prikačiš na prednji kraj pa je malo lakše upravljanje ili kad već dovezeš blizu traktorom kuckaš "rudu" (druge prikolice) dok ju namjestiš blizu mjesta kačenja

 

to su one male metaltech 21000l?

Moj PC  
1 1 hvala 1
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

Ehh, ma cim sam procitao odmah sam sve skuzio i naravski odlucio se za ovu drugu varijantu ... thanksss

To su one najmanje metaltech od 8.000 lit.

Jednu sam dobio na samom startu (kao i sve ostalo) a drugu sam ja kupio, pa ja sam jos siroma' ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

Probaj Trailer assist. Olakšava te probleme s prikolicama.

15 godina
offline
Farming Simulator 2017

Jel se kome dogodilo da su mu nestala imena nekih vozila u trgovini? Mislio sam da je do nekog moda, ali bez modova je tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

imamo li u temi nekoga tko se dobro razumije u giants editor?

naime, želim zamijeniti jednu vrstu drveća drugom, tj. neka sve ostane na istom mjestu (nije problem) samo da nije oak nego pine (npr), ako je moguće?

igram odličnu mapu ali bezvezno drveće mi pravi puno problema i želim ga se riješiti a yubito ne pomaže..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

koja mapa,daj link

I <3 Chiropractic
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
krokodil kaže...

koja mapa,daj link

 http://pvmods.enjin.com/downloads17

 

landscape tree mi pravi probleme i jede fps

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

kupio sam org

gdje da napravim update na zadnju verziju

kupio sam preko stema ali nezz gdje mi ju je instaliralo??

kako da napravim update i dali to treba????

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

Na Steamu bi ti igra trebala automatski napraviti update na zadnju verziju. Kada pokreneš igru u lijevom kutu gore ti piše koja je verzija igre. Trebala bi ti biti 1.5.3.1.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

@bivsi branitelj

 

Mogu se zamjeniti sva stabla u Giants editoru. Imaš opciju Replace. Tu sam ti stavio slike mape Pleasamt Valley gdje sam zamjenio par stabala samo za primjer.

 

Jesi tako nešto mislio? Mogu ti urediti mapu tako da sva stabla budu pine_stage5 ili koje već želiš.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 9:52 (benji).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

koja je shema sa ovim sesson modom??

vidim ima vise vrsta a neznam sta se dobije sa njime??  dali je netko probavao??

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
benji kaže...

@bivsi branitelj

 

Mogu se zamjeniti sva stabla u Giants editoru. Imaš opciju Replace. Tu sam ti stavio slike mape Pleasamt Valley gdje sam zamjenio par stabala samo za primjer.

 

Jesi tako nešto mislio? Mogu ti urediti mapu tako da sva stabla budu pine_stage5 ili koje već želiš.

 da, želja je promijeniti sva landscape stabla sa npr. pine

pokušavam i ja ali treba vremena za naučiti štogod u GE..

 

edit: uspio iako ni sam neznam kako..izgleda je moja mašina slaba za GE ali nekako sam ubo..

sad se bacit na istraživanje kako uređivati putove i ostale sitnice..

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 18:54 (bivsi branitelj).
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...
benji kaže...

 

 da, želja je promijeniti sva landscape stabla sa npr. pine

pokušavam i ja ali treba vremena za naučiti štogod u GE..

 

edit: uspio iako ni sam neznam kako..izgleda je moja mašina slaba za GE ali nekako sam ubo..

sad se bacit na istraživanje kako uređivati putove i ostale sitnice..

Drago mi je da si uspio. Imaš isti proc kao i ja, i meni šteka dosta kada ga koristim.

Evo ti link od GDN GIANTS Developer Network ako te zanima modanje, tu sam ja naučio jako puno o uređivanju mapa, promjenu tekstura i ostalih stvari što su me zanimale. Mislim da se moraš registrirati kako bi ga koristio, ali nisam siguran.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

 Nekada i sada ... 

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Pozz svima, imam jedan problem koji me zivcira zadnjih par dana, ugl igrica je original, sve normalno radilo i neki dan udem na mapu, kad tamo neka stabla crna, neti traktori i prikolice imaju felge ali ne i gume, onda neki traktori imaju odredene djelove crne i jos neke stvari su tako crne, a igrica i sve funkcionira normalno ali mene to zivcira... ugl kad sam promjenio rezoluciju i detalje (smanjio sam rezoluciju i povecao detalje) onda je sve normalno, nema tih crnih problema... ali onda mi zna malo sjeckati i uza je slika sto mi opet smeta... neznam u cemu je problem nastao preko noci...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

Koja grafička i koliko stara?

14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
grimlock kaže...

Pozz svima, imam jedan problem koji me zivcira zadnjih par dana, ugl igrica je original, sve normalno radilo i neki dan udem na mapu, kad tamo neka stabla crna, neti traktori i prikolice imaju felge ali ne i gume, onda neki traktori imaju odredene djelove crne i jos neke stvari su tako crne, a igrica i sve funkcionira normalno ali mene to zivcira... ugl kad sam promjenio rezoluciju i detalje (smanjio sam rezoluciju i povecao detalje) onda je sve normalno, nema tih crnih problema... ali onda mi zna malo sjeckati i uza je slika sto mi opet smeta... neznam u cemu je problem nastao preko noci...

Probaj obrisati shader-cache. Nalazi se u Documents/mygames/farmingsimulator2017/shader-cache i obriši sve što je u toj mapi.

 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice