Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 168.602
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Farming Simulator 2017

Poz svima, imam jedan veliki problem, znaci imam original igru, i danas sam apdejtovao windows, i posle toga nisam mogao pokrenuti farming, ja ga deinstaliram i onda ponovo instaliram, i on mi trazi kod, ja ga upišem, i onda mi izbaci da je cd key invalid, nesvatam zasto je tako kad sam do danas igrao normalno, jel ima ko sličnu situaciju, ili neki savjet da mi kaze sta dalje da radim??

miki12345
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=hr&mod_id=89690&title=fs2017

 

dali tko igra slucajno ovu mapu?

 

krenio sam ju igrati

za sada je odlicna

sve se mora kupiti,polja,pasnjaci,suma,silosi i farme bas sve se kupuje sto mi je fora

 

jedino mi nije fora sto nemogu naci svoju maticnu kucu,tj svoj silos gdje kipam i skladistim zitarice

pa ako netko moze pomoci bio bih zahvalan :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

postoje li cheateri u fs17 ili općenito fs seriji?

 

naime, sinoć mi na stream uleti lik sa pričom kako sam čiter  i kako će me prijaviti

 

did you really have to use cheats to get that much money?


u have too much money


dont you have any farming simulator morals??? getting reported for being cheater


im reporting you to the makers of the game, ive been playing this series since 2003 and to see cheaters like you just come and use money cheats really grinds my gears

 

https://www.twitch.tv/weinerjar , sumnjam da je nečiji alter ego ali

 

ovo je bila naša konverzacija i naposlijetku sam pukao od smijeha...

trenutno završavam mapu pleasant valley V3 a lik očito ne razumije ekonomiju i postavke mape..

 

poslije ovoga k'o i svaki rvat idem na rad u obećanu zemlju tj. prelazim na mapu projektunna 2017

pozz svim farmerima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2017

Kako se to završi mapa u farming simulatoru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

posjeduješ sva polja, svu potrebitu mehanizaciju..pokrenuta proizvodnja u svim tvornicama i dalje samo gomilaš novce..meni dovoljno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

dali je netko instalirao seson mod sa official stranice

ja neki dan i sve radi ljepo sijanje lisca nema pa ima ma super

ali doslo vrijeme da trebam skidati psenicu i niti jedan kombajn niti heder nerade

ti prolaze kroz polje ali neskidaju??

 dali tko zna u cemu bi mogao biti problem

prije nego sam stavio seson mod radiolo je sve normalno

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017
trebaš pratiti dodatni izbornik koji govori koje godišnje doba je i kad se nešto radi..
boja može biti žuta ali ti neće dati branje do (recimo) kasne jeseni..razumiješ?

môd ima potencijala ali treba još dorade, i na nekim mapama nemaš što raditi po par dana..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

e to me pati uslo u zutu boju i nista...

a pricekat cu ili ici sumu rusit hehe

fora je mod ali predugo je 9 dan da traje sezona...i ova 3 je previse heheh

 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Farming Simulator 2017

Ekipa, dali netko igra na Ryzen procesorima FS 2017 od vas? Zanima me koliko je stabilan FPS u igri sa Ryzenima. Na sadašnjem AMD FX 8350, uparen sa Sapphire Nitro+ RX 580 8 GB, imam konstantne dropove u FPS-u i konstantan micro stutter koji me iritira, bez obzira koju mapu igram.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Jel zna netko neku dobru mapu gdje su dvorišta mala i uska? Po mogućnosti da dvorište ima štagalj? I spod dvorišta njive?

Pozdrav!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

znam da nije tema ali dali netko zna kada izlazi FS 2019????

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
balvanar kaže...

znam da nije tema ali dali netko zna kada izlazi FS 2019????

 20.11.2018.

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Ahoy....vidi ja opet tu:-)  nije me bilo jedno vreme....

 

Nego branitelju, sigurno kupujes FS 19...ako vec i nisi.... igramo se? :-)

 

https://www.g2a.com/r/mmarko
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
@Mac1981 kućo stara živ si?
19 još nisam kupio jer je jako malo ljudi imalo preorder 17 pa bonus traktore nisam koristio..
trenutno igram FS17 multi, pleasant valley V3, a vidjet ću kakva će biti konfiguracija servera za 19
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

di, Kad, da i ja malo zaigram...pogledo mapu...to big....:-)

https://www.g2a.com/r/mmarko
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

dali netko zna gdje ima za skinuti farma 2019??
malo da ju probam prije nego sto kupim org....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Nije bas dopusteno pricati o tom na forumu, imas ju na “piratskoj” stranici. Ali ako volis farming igre uzmi ju, 250kn je za pc a 300kn za ps4. Sto stvarno nije puno, meni je za 6 dana od izlaska stigla iz uk za ps4.
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

ja sam fs19 prednarucio i mogu ti reci da mi je zao....dao sam 35 eura za usrani polu proizvod...

engine stari, stuca svako malo, masa bugova, ostajem ipak na fs17

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
online
Re: Farming Simulator 2017
balvanar kaže...

dali netko zna gdje ima za skinuti farma 2019??
malo da ju probam prije nego sto kupim org....

 Imaš privatnu poruku. Javi se na pp ako zapneš.

kicmabrajker kaže...

ja sam fs19 prednarucio i mogu ti reci da mi je zao....dao sam 35 eura za usrani polu proizvod...

engine stari, stuca svako malo, masa bugova, ostajem ipak na fs17

 Jako puno ljudi se buni kako je igra loše napravljena, bez obzira na grafičko poboljšanje igre. Po meni je igra postala još više arkadnija, što je jadno za jedan tako razvikani naslov i jednu izdavačku kuću koja je napravila FS17. Đabe im i toliko modova ako igra ne radi dobro. Mislim da uopće nisu slušali poznate modere koji imaju jako dobre modove u FS17 koji poboljšavaju i fiziku i grafički dio igre. Ali to je moje mišljenje. 

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
benji kaže...
balvanar kaže...

dali netko zna gdje ima za skinuti farma 2019??
malo da ju probam prije nego sto kupim org....

 Imaš privatnu poruku. Javi se na pp ako zapneš.

kicmabrajker kaže...

ja sam fs19 prednarucio i mogu ti reci da mi je zao....dao sam 35 eura za usrani polu proizvod...

engine stari, stuca svako malo, masa bugova, ostajem ipak na fs17

 Jako puno ljudi se buni kako je igra loše napravljena, bez obzira na grafičko poboljšanje igre. Po meni je igra postala još više arkadnija, što je jadno za jedan tako razvikani naslov i jednu izdavačku kuću koja je napravila FS17. Đabe im i toliko modova ako igra ne radi dobro. Mislim da uopće nisu slušali poznate modere koji imaju jako dobre modove u FS17 koji poboljšavaju i fiziku i grafički dio igre. Ali to je moje mišljenje. 

 da, i tvoje mišljenje dijeli puno ljudi....znaci, workeri glupi u pm, nevjerojatno mi je da u 2018 postoji moguucnost da trava ide kroz prikolicu, iznajmio prikolicu za balu pamuka, onu malu, i vidi fore, nema je u retrovizoru od mana, samo vidis balu od pamuka kako lebdi u zraku, postavljanje animal pensa je umijece, tempo planter malo sije, malo ne, plugovi nekad uopce ne oru, nego kao ostaju u zraku jer je neravna njiva, ma zalost teska.... 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

e bas zbog takvih stvari prvo skinem pirata pa igram par dana i onda kupim org

tako sam i sa 2017 koji nenamjeravam obrisati nakon ovih komentara hehe naravno  org i sa pravim modovima srikto sam ju kako meni pase hehe

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

kako ubacujete modove u 2019?  nevidim mod mapu hehe

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

mapa je tamo di ti je i od fs17....my documents - my games - farming simulator 19 - mods

https://www.g2a.com/r/mmarko
8 godina
offline
Farming Simulator 2017

Pozdrav momci!

Evo dobio sam na steamu kupon za Pure Farming 2018 od -60%. Pa ako netko želi ili znate nekog tko želi rado ću mu pokloniti

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

posto nema FS 2019 pitat cu ovdje hehe

dali netko ima mod za pare za 2019??  ali da radi u pm ako moze poslati link

skinio neku rusku mapu em neznam jezik em polja skupa ko da zlato rodi na njima

a prilicno fora mapa samo da mi je malo vise para da kupim 2-3 polja za pocetak hehe

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

Moras otici u save game, i urediti dva filea careersavegame i farms, tamo ctrl+f i upises koliko love ti treba, save i udjes u igru. 

He who dares, Wins!
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Da li neko ima da igra FS 17 preko interneta (multiplayer) ?. Trazim nekog ko igra Farming Simulator 17...

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 1:20 (Slaven23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Moja farma :) - Farming Simulator 17... 

0 Dobra farma
0 Lepo sređeno
4 Uredna farma
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice