Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 768.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
Ige kaže...
Korny1603987 kaže...

Uza svu pljačku na pes10 ipak sam u Master Ligi rekordno sredio sa Barcom Real Madrid 10-0... (što mi je rekord na toj igri)

Sa defult igračima, sa normal conditionom, na top player i 10 minuta?

 

nisam reko da se ne može pobijedit, ali suci ubijaju svu čar igre

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
16 godina
offline
RE: Fifa 11

da u prvoj sezoni, različito su imali moji moral (ipak je to master liga), na TOP PLAYER i na 10 minuta...????

 

Mene muči kada igram protiv ljudskog protivnika koji igra na kontre.... Kompjuter želi da se natječe u posjedu lopte samnom.. To je nemoguće.

16 godina
offline
RE: Fifa 11
mobitel kaže...
AlterEgo kaže...
Pošto vidim da je podforum PC igre govorimo o FIFI u PESu za PC. PES na pc-u je svjetlosnim godinama ispred FIFE. Nažalost igrao sam i jednu i drugu igru i jedino s čim se mogu složiti da je kvaliteta iz godine u godinu sve slabija (gameplay). Ove godine PES radi potpuno novi team i puno se od njega očekuje i po prikazanim videima puno toga će se i dobiti, ali opet dok ga ne budemo igrali ne ćemo znati kolko je bolji tj. lošiji. EA Sport je i sam rekao da se oni orijetiraju na konzole što se može viditi da tamo FIFA razbija PES u svakom segmentu. Ako EA Sports ove godnine porta FIFU sa konzola (xbox360, ps3) biti će to gusta borba, ali ako to ne učini FIFA će ostati još uvijek ispod prosječna simulacija.

a joj sad ti tu pričaš samo o PC-u a konzole su "mnogo svjetlosnih godina" kako si ti rekao,ispred pes-a uopće..a i po onom gameplayu pes koji je netko stavio..nije nista puno bolji nego inace osim grafike..igrači su kao kipovi stoje..

Podforum je PC igre pa sam predpostavljao da se prica o PC verziji Smijeh

maxsisac_cro kaže...
mobitel kaže...
AlterEgo kaže...
Pošto vidim da je podforum PC igre govorimo o FIFI u PESu za PC. PES na pc-u je svjetlosnim godinama ispred FIFE. Nažalost igrao sam i jednu i drugu igru i jedino s čim se mogu složiti da je kvaliteta iz godine u godinu sve slabija (gameplay). Ove godine PES radi potpuno novi team i puno se od njega očekuje i po prikazanim videima puno toga će se i dobiti, ali opet dok ga ne budemo igrali ne ćemo znati kolko je bolji tj. lošiji. EA Sport je i sam rekao da se oni orijetiraju na konzole što se može viditi da tamo FIFA razbija PES u svakom segmentu. Ako EA Sports ove godnine porta FIFU sa konzola (xbox360, ps3) biti će to gusta borba, ali ako to ne učini FIFA će ostati još uvijek ispod prosječna simulacija.

a joj sad ti tu pričaš samo o PC-u a konzole su "mnogo svjetlosnih godina" kako si ti rekao,ispred pes-a uopće..a i po onom gameplayu pes koji je netko stavio..nije nista puno bolji nego inace osim grafike..igrači su kao kipovi stoje..

da sam se orjentiro po video-ima pes 2010 bi bio savršen

al odigrajte ga pa recite:

- na najtežem suci za komp sude skoro svaki put kad uzmeš loptu, a komp te masakrira, 10 čistih penala mi nije sudil i to je bilo dosta da odustanem, a čito sam o ljudima kojima je u 300 tekmi u Legendu sudil 1 penal samo

ako se imalo kužite onda nećete sudit po video-ima jer ponalvljam od kud znate da će sad suci bit dobri, a oni koji kažu da su suci dobri u 2010-tki očito igraju na 2 zvjezdice i misle da su pes igračine, ponavljam stavite 5 zvjezdica pa da vidim dal je super kad ti sudac skoro svaki drugi put za uzetu loptu sa običnim presingom (x-om) sudi faul, a komp te masakrira  i ništa mu se ne sudi

Isto se može reći i za FIFU. Novi team je prosle godine najavljivao čuda, a dobili smo istu igrivost sa nuklarno zelenom travom Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
bokito200 kaže...

ma svake godine ista prica i PES-a i FIFE biti ce takva biti ce ovakva na kraju i jedna i druga budu cisto sranje...ali ako PES bude ko u videu sloboda kretanja mozes poslat loptu gdje oces,FIFA nece biti PESU ni do koljena onda

 Joj pričaš gluposti pa takva dodavanja fifa na PS3 i Xboxu360 ima zadnje tri godine... PES je u svim elementima igre zaostao par godina za fifom, a da je i fifa na kompu next gen neznam kako bi se PES prodao inače svake godine KONAMI najavi revoluciju, a jedino što dobijemo je minimalno grafičko poboljšanje i još minimalnije gameplay poboljšanje.

BC2 ingame:Croat-hunter
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
kejbl kaže...
 Joj pričaš gluposti pa takva dodavanja fifa na PS3 i Xboxu360 ima zadnje tri godine... PES je u svim elementima igre zaostao par godina za fifom, a da je i fifa na kompu next gen neznam kako bi se PES prodao inače svake godine KONAMI najavi revoluciju, a jedino što dobijemo je minimalno grafičko poboljšanje i još minimalnije gameplay poboljšanje.

može se reći i pogoršanje Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

neznam imao sam xbox 360 i priznat cu da nisam pes na kompu ni gledao onda a sad jedino mi preostaje pes jer fifa na kompu je SRANJE CISTO

14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

prvo većina vas govori o pes 10 iako je riječ o novim igrama koje tek očekujemo...ja nigdje nisam rekao da je 10 valjala...nije valjala bila je bugovita a sudije su bile katastrofa.....a ovi što govore kako pes samo grafiku našminka pogledajte slike na pes 10 i ovih par sa 11 vidjet ćete da skoro ništa od grafike nije dorađivano neki sitni detalji...što znači da moraju neki drugi aspekt igre odnosno gameplay unaprijedit jako puno...uostalom čekajte 10-11 mjesec odigrajte i jedno i drugo pa onda odlučite iako ja znam što je moj izbor i koja je igra uvijek bila na tronu....P.S. ovi što govore kako igrači stoje kao kipovi pročitajte malo i starije postove već sam napisao da je to zato jer je u videu gameplay stavljen na niži nivo da bi se lakše demonstrirale novine koje su uvedene ako je to tako teško shvatit onda neznam da li ima se smisla raspravljat o bilo čemu....pa ffs tko bi igrao igru u kojoj CPU igrače prolaziš kao čunjeve...

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Fifa 11

Joj daj pola vas tu nema pojma o čemu pričate, a najmanje znate nešt o PES-11.Ja pratim redovito iz tjedna u tjedna  vijesti, slušam podcaste, gledam filmove, i ja vam velim da 11 bude veliki napredak.OVi kaj govore tak sam čul i za 08,09,10 nemate blage, novi team radi pes 11, i radil je na 11 paralelno dok je druga ekipa radila pes 10.Znači rade več dulje od godine i pol, neznam ni sam točno.Uglavnom dobra bude igra.Ne tvrdim da bude bolja od FIFE na konzoli, al bude  bar vraški blizu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Bez Bayerna, sa onolikim lagom online, sa katastrofalnom organizacijom...ne pada mi napamet kupovat.

 

EDIT: U ovoj temi se toliko priča o pesu da sam mislio da je tema PES 11

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 8:19 (Ige).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fifa 11

Ja tu ne vidim da pise da ce izac za PC..

Nadam se da ne vidim dobro..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
steve90 kaže...

Ja tu ne vidim da pise da ce izac za PC..

Nadam se da ne vidim dobro..

FIFA 11 will be available in stores world-wide this Fall for the PlayStation3, Xbox 360, Wii, PC, PlayStation2 computer entertainment system, Nintendo DS, PSP (PlayStation Portable) system and mobile.

13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

ja se jako nadam ad će fifa 11 pc biti ng......ali teško.......jer jako me je razočarala fifa 10.......

Antonio Boltek
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

fifa 2010 sve jedno ima nesto sto nijedan pes nema..moze se igrat prek hamachia a ne da moram kupit original..

 
1 2 hvala 0
14 godina
online
Fifa 11

Joj mobitel igraj to smeče staro i dalje na hamachiju.Da je EA briga za fifu na pc-u napravili bi next gen i maknuli onda LAN.I može se i PES preko hamachija odavno, samo se još neda PES10.
Nadam se da bude EA napravil next gen na kompu tak da imamo na izbor dvije odlične igre.A ne da moram imat konzolu da bi ju igral.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
mobitel kaže...

fifa 2010 sve jedno ima nesto sto nijedan pes nema..moze se igrat prek hamachia a ne da moram kupit original..

faco pa dam odma 300 kuna za nju da je dobra. To što se može preko hamachija igrat samo dokazuje koliko EA boli k... za PC

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
15 godina
offline
RE: Fifa 11
ogmix333 kaže...

taj trailer nije od fife 11

14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

ty

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

reko sam mogući .

13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

to je od super sunday on barclays premier league od sky sports-a

Antonio Boltek
15 godina
offline
RE: Fifa 11
bokito200 kaže...

ma svake godine ista prica i PES-a i FIFE biti ce takva biti ce ovakva na kraju i jedna i druga budu cisto sranje...ali ako PES bude ko u videu sloboda kretanja mozes poslat loptu gdje oces,FIFA nece biti PESU ni do koljena onda

 

 

 

 

Jedini im je problem što na golmanu nisu ništa radili niti ove godine.  Opet pada ko da je na piciginu. Pa ovo nema veze s ničim ! Za njih je vrijeme stalo 1996god.  Neka pogledaju kako je lijepo animiran golman u fifi i što sve može.  Samo sam zbog golmana bacio pes kojeg igram godinama a onda sam otkrio i druge dobre strane fife. Samo da napomenem radi se o fifi10 i fifi world cupu na PS3. World cupu pes nije niti do one stvari a po viđenom tamo će i ostati.  Da nam serviraju fifu 11 kao što je world cup pes nema šanse a sa svim poboljšanjima čisto me strah kako će pes biti ponižen i poražen !

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
movie kaže...
bokito200 kaže...

ma svake godine ista prica i PES-a i FIFE biti ce takva biti ce ovakva na kraju i jedna i druga budu cisto sranje...ali ako PES bude ko u videu sloboda kretanja mozes poslat loptu gdje oces,FIFA nece biti PESU ni do koljena onda

 

 

 

 

Jedini im je problem što na golmanu nisu ništa radili niti ove godine.  Opet pada ko da je na piciginu. Pa ovo nema veze s ničim ! Za njih je vrijeme stalo 1996god.  Neka pogledaju kako je lijepo animiran golman u fifi i što sve može.  Samo sam zbog golmana bacio pes kojeg igram godinama a onda sam otkrio i druge dobre strane fife. Samo da napomenem radi se o fifi10 i fifi world cupu na PS3. World cupu pes nije niti do one stvari a po viđenom tamo će i ostati.  Da nam serviraju fifu 11 kao što je world cup pes nema šanse a sa svim poboljšanjima čisto me strah kako će pes biti ponižen i poražen !

a ps3..bolje da nisi spominjo da si na ps3 igro pes prije fife..

15 godina
offline
RE: Fifa 11
mobitel kaže...

fifa 2010 sve jedno ima nesto sto nijedan pes nema..moze se igrat prek hamachia a ne da moram kupit original..

 

 

 

Zbog takvih kao što si ti za koju godinu niti neće više izaći za pc a vrlo vjerojatno sada zbog takvih i nije ng ....

15 godina
offline
RE: Fifa 11
mobitel kaže...
movie kaže...
bokito200 kaže...

ma svake godine ista prica i PES-a i FIFE biti ce takva biti ce ovakva na kraju i jedna i druga budu cisto sranje...ali ako PES bude ko u videu sloboda kretanja mozes poslat loptu gdje oces,FIFA nece biti PESU ni do koljena onda

 

 

 

 

Jedini im je problem što na golmanu nisu ništa radili niti ove godine.  Opet pada ko da je na piciginu. Pa ovo nema veze s ničim ! Za njih je vrijeme stalo 1996god.  Neka pogledaju kako je lijepo animiran golman u fifi i što sve može.  Samo sam zbog golmana bacio pes kojeg igram godinama a onda sam otkrio i druge dobre strane fife. Samo da napomenem radi se o fifi10 i fifi world cupu na PS3. World cupu pes nije niti do one stvari a po viđenom tamo će i ostati.  Da nam serviraju fifu 11 kao što je world cup pes nema šanse a sa svim poboljšanjima čisto me strah kako će pes biti ponižen i poražen !

a ps3..bolje da nisi spominjo da si na ps3 igro pes prije fife..

 

 

moj prvi izbor je uvijek bio pes.  Bilo na pc ili ps2 pa sada ps3. No od ove godine igram fifu jer je jednostavno miljama od pesa.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
movie kaže...
mobitel kaže...

fifa 2010 sve jedno ima nesto sto nijedan pes nema..moze se igrat prek hamachia a ne da moram kupit original..

 

 

 

Zbog takvih kao što si ti za koju godinu niti neće više izaći za pc a vrlo vjerojatno sada zbog takvih i nije ng ....

glavno da ti imas 500kn za igru koja ne valjda K????..

15 godina
offline
Fifa 11

sutra je prezentacija u Koelnu za fifu 11 pc , cim oni stavljaju prezentaciju i to za pc jer ovih godina to nisu to mora biti nesto novo nadajmo se i dobro

evo clanak of FIFA 4 FANS.de
There have been a lot of information about the console versions of FIFA 11 during the last days, but there less information about the PC version. But this Thursday will be changed: EA Sports presents the PC version of FIFA 11 in Cologne, and FIFA 4 Fans was invited.

We are very excited what we will see there, in the official invitation it is said:

There will be presented the all around renewed PC version of the game.


That really sound that the "yearly minimal update" of FIFA has an end. Especially because it is the first time that EA holds an own event for the PC version of the game!

Of cource we will hold you up-to-date as soon as we have some information!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

ljudi imamo fifu ng na pcu :D :D :D

 

slika u hd http://img197.imageshack.us/img197/8399/pcbremenxmunichozilatta.jpg

 

clanak s ea stranice http://www.ea.com/de/news/ea-sports-fifa-11-pc-version-erstrahlt-in-neuem-glanz

 

imamo ng :D:D:D new king for pc is born

Moj PC  
6 0 hvala 3
16 godina
offline
RE: Fifa 11
milanji kaže...

ljudi imamo fifu ng na pcu :D :D :D

 

slika u hd http://img197.imageshack.us/img197/8399/pcbremenxmunichozilatta.jpg

 

clanak s ea stranice http://www.ea.com/de/news/ea-sports-fifa-11-pc-version-erstrahlt-in-neuem-glanz

 

imamo ng :D:D:D new king for pc is born

Jel ima tog članka na engleskom?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
milanji kaže...

ljudi imamo fifu ng na pcu :D :D :D

 

slika u hd http://img197.imageshack.us/img197/8399/pcbremenxmunichozilatta.jpg

 

clanak s ea stranice http://www.ea.com/de/news/ea-sports-fifa-11-pc-version-erstrahlt-in-neuem-glanz

 

imamo ng :D:D:D new king for pc is born

 

Sada ako pes ne napravi nešto revolucionarno mogao bi imati veliki prodajni fail.

14 godina
offline
Fifa 11

OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG NAPOKON!

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
6 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice