FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.923.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
offline
Re: FIFA 12
CroatianRacer kaže...

ja uopce neznam to radit.. niti ne pokusavam ja idem na ono od noge do noge, na snagu igrača i prodori po bokovima cesto gubim ili igram x... a sta cu neznam te finte niti se imalo zanimam da ih naucim :P :)

Ja sam se naučio heel flick i to mi je dosta za većinu situacija, a ionako nemam igrača sa više od 4 skill zvjezdice da bih mogao radit nešto stvarno posebno. Većinom također kroz posjed i akcije dolazim do pogodaka. 

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
CroatianRacer kaže...

ja uopce neznam to radit.. niti ne pokusavam ja idem na ono od noge do noge, na snagu igrača i prodori po bokovima cesto gubim ili igram x... a sta cu neznam te finte niti se imalo zanimam da ih naucim :P :)

Ja sam se naučio heel flick i to mi je dosta za većinu situacija, a ionako nemam igrača sa više od 4 skill zvjezdice da bih mogao radit nešto stvarno posebno. Većinom također kroz posjed i akcije dolazim do pogodaka. 

današnja situacija povedem 1:0 , povedem 2:0, i onda oko 50-60 minute pada snaga njegovi trce ko nenormalni 2:1 i u 86 min 2:2 :S nikad na zelenu granu s futom, dok head to head imam samo 4-5 poraza od toga 1 poraz ostalo sam moro izac van xD

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
CroatianRacer kaže...

ja uopce neznam to radit.. niti ne pokusavam ja idem na ono od noge do noge, na snagu igrača i prodori po bokovima cesto gubim ili igram x... a sta cu neznam te finte niti se imalo zanimam da ih naucim :P :)

Ja sam se naučio heel flick i to mi je dosta za većinu situacija, a ionako nemam igrača sa više od 4 skill zvjezdice da bih mogao radit nešto stvarno posebno. Većinom također kroz posjed i akcije dolazim do pogodaka. 

ja koristim roulette,berba turn,ronaldo chop obavezno,mcgeady spin,roll i to bi bilo to vise manje

13 godina
offline
FIFA 12

ima di kakav video, mislim kako to radite ne kuzim... ja znam neke gluposti koje on prakticki sam radi drzis l2 i vrtis desnu gljivu i onda on kao neke fore radi lol kako mene ljuudi zivciraju kad mi se pocnu preseravat tamo na fut-u meni dode da razbijem pola kuce nemos loptu uzet :S

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 12
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
win4crazzy kaže...

moze li mi netko pronaci originalni xbox 360 controler na ebayu za pc.

 

Ja sam trazio a neznam kako izgleda original.

Po mogucnosti da seller salje u hrvatsku.

 

Hvala

 

ja nebi kupovao na ebay-u jer je sve krcato kopija gamepada

imali negdje u hrvatskoj neki ducan koji prodaje originale a da nisu preko 200 kn, jer to mi je previse.

i dali je tesko radit fore s njim, uzimam ga samo zato sto na playstationovom joysticku tesko radim finte.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
win4crazzy kaže...
Logigamer kaže...
win4crazzy kaže...

moze li mi netko pronaci originalni xbox 360 controler na ebayu za pc.

 

Ja sam trazio a neznam kako izgleda original.

Po mogucnosti da seller salje u hrvatsku.

 

Hvala

 

ja nebi kupovao na ebay-u jer je sve krcato kopija gamepada

imali negdje u hrvatskoj neki ducan koji prodaje originale a da nisu preko 200 kn, jer to mi je previse.

i dali je tesko radit fore s njim, uzimam ga samo zato sto na playstationovom joysticku tesko radim finte.

http://www.supernet.hr/pc-gaming#M0630807

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Danas sam igrao najdosadniju FUT tekmu dosad. Protivnik mi je bio lik koji je svaki put kad je primio loptu s nekim igračem, morao napravit 10 bicikala, 6 okreta s loptom, tu i tam stati i tehnicirati te slične gluposti kojima se takva ekipa pravi važna.

 

Niš nemam protiv ljudi sa stvarnim skillom koji te sje** s pravim driblingom, ali ovi koji bezveze lupaju po gamepadu i rade finte na sredini terena bez ikakve logike mi stvarno dignu živac. Naravno, lik je ujedno i glup jer je iako je u prvom poluvremenu tak izgubio 3 lopte na sredini terena i iz kontri popušio 3 gola, ostao je pri svojoj "taktici". Razbio sam ga na kraju 6:2. Stvarno ne kužim neke ljude.

 

 

@Racer

Link ti ne radi više.

karlo moj dragi, jel te podsica taj lik na nekoga? :P

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
StormHB kaže...
Hexfire kaže...

Danas sam igrao najdosadniju FUT tekmu dosad. Protivnik mi je bio lik koji je svaki put kad je primio loptu s nekim igračem, morao napravit 10 bicikala, 6 okreta s loptom, tu i tam stati i tehnicirati te slične gluposti kojima se takva ekipa pravi važna.

 

Niš nemam protiv ljudi sa stvarnim skillom koji te sje** s pravim driblingom, ali ovi koji bezveze lupaju po gamepadu i rade finte na sredini terena bez ikakve logike mi stvarno dignu živac. Naravno, lik je ujedno i glup jer je iako je u prvom poluvremenu tak izgubio 3 lopte na sredini terena i iz kontri popušio 3 gola, ostao je pri svojoj "taktici". Razbio sam ga na kraju 6:2. Stvarno ne kužim neke ljude.

 

 

@Racer

Link ti ne radi više.

karlo moj dragi, jel te podsica taj lik na nekoga? :P

Da, par puta sam tijekom tekme pomislio: Bokte, pa ovaj biser je gori čak i od Storma. {#}

13 godina
offline
Re: FIFA 12
httpsmaniac kaže...

Je, original je, ali ne vidim logike kupovanja s e-baya kad ga za te pare kupiš u RH.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
httpsmaniac kaže...

Je, original je, ali ne vidim logike kupovanja s e-baya kad ga za te pare kupiš u RH.

pa gle nisam iz HR. ponekad idem u HR (imam rodbinu u karlovcu ) ali pitanje je kad cu sljedeci put pa mozda mi ovo dobijem prije nego odem u karlovac. 

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
win4crazzy kaže...
Logigamer kaže...
win4crazzy kaže...

moze li mi netko pronaci originalni xbox 360 controler na ebayu za pc.

 

Ja sam trazio a neznam kako izgleda original.

Po mogucnosti da seller salje u hrvatsku.

 

Hvala

 

ja nebi kupovao na ebay-u jer je sve krcato kopija gamepada

imali negdje u hrvatskoj neki ducan koji prodaje originale a da nisu preko 200 kn, jer to mi je previse.

i dali je tesko radit fore s njim, uzimam ga samo zato sto na playstationovom joysticku tesko radim finte.

http://www.supernet.hr/pc-gaming#M0630807

previse mi je toliko dat jer bi uzeo 2 komada a nemam bas 400kn

 

koja je razlika izmedju kopije i originala

 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Re: FIFA 12
win4crazzy kaže...

 

previse mi je toliko dat jer bi uzeo 2 komada a nemam bas 400kn

 

koja je razlika izmedju kopije i originala

 

Original vrijedi svake lipe i radit će godinama, a kopija je vjerojatno neko kinesko smeće koje će ti trajat 2 mjeseca.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

uff.. ovaj turnir je bia predobar ljudi moji.. 3 momcadi sam zavrsia sad, doduse jednu sam ima i prije njega eli..

al presretan sam sad, jedva cekam neki novi :D

 

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
12 godina
offline
FIFA 12

ko te navea na turnir konju? :D

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

kako se vi snosite s ovim jeb**im ugovorima sugavim zbog retardirane igrice se ja nazivciram... nemam coinsa nemam nista stalno neki ugovori ozljede ovo je bolest jako su darezljivi jbt

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
CroatianRacer kaže...

kako se vi snosite s ovim jeb**im ugovorima sugavim zbog retardirane igrice se ja nazivciram... nemam coinsa nemam nista stalno neki ugovori ozljede ovo je bolest jako su darezljivi jbt

Ok, evo matematike.

 

Po tekmi dobim 700-1000 coinsa. Za oko 800 kupim si srebrni ugovor sa 24 utakmice. Zbog contract bonusa dobijem još 12 na to pa je to 36. U tih 36 tekmi zaradim oko 30000, a da cijeloj momčadi (18 igrača, a igra mi aktivno 13-14) produžim ugovor za 36 treba mi oko 15000. Ne mogu imat problema s ugovorima čak i da hoću.

14 godina
offline
FIFA 12

hex,al kako si dosao do toga,to i mene brine,lako je kasnije al mene isto ovaj pocetak ubija kad ti igrac moze odigrati 5 utakmica,pa kupi ugovor, a nisi skupio dovoljno,to i mene zivcira i nazalost ne igram FUT,iako bi jako volio

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ja updateo drivere i igra stuttera nenormalno koje god postavke da stavim sve je isto. vot d fak

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

hex,al kako si dosao do toga,to i mene brine,lako je kasnije al mene isto ovaj pocetak ubija kad ti igrac moze odigrati 5 utakmica,pa kupi ugovor, a nisi skupio dovoljno,to i mene zivcira i nazalost ne igram FUT,iako bi jako volio

S onim Adidas turnirom sam najviše profitirao. Fino single player na professional, 5000 nagrada i pare su samo išle. Nedavno je bio identičan turnir. Trebalo se malo potrudit i zgrnut pare.

 

A do tog turnira sam najviše zaradio na AH. Bilo je ful lako zaradit onda, bilo sa zlatnim managerima ili onim all 10 karticama. Ne znam kak je sad situacija.

 

Mogu ti dat nekih 15000 coinsa ak će ti što pomoć, ionak ne trebam pare kad mi je momčad sređena, a ugovori najmanja briga. Ak hoćeš javi mi se na Origin ili pošalji pp prek foruma pošto sam češće na Diablu nego na FIFI.

 

 

 

@Wicked 

Vrati stare drivere ili probaj sa Direct3D overriderom u RivaTuneru. Pokreneš i uključiš force triple buffering.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 11:43 (Hexfire).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

hex,al kako si dosao do toga,to i mene brine,lako je kasnije al mene isto ovaj pocetak ubija kad ti igrac moze odigrati 5 utakmica,pa kupi ugovor, a nisi skupio dovoljno,to i mene zivcira i nazalost ne igram FUT,iako bi jako volio

tocno ovo sto ti je hex rekao..

ja sam uzea onu prvu momcad, odigra 7 utakmica, skupia par tisuca i isa tradeati takva sranja.. skupia par 10taka tisuca i onda pocea igrat normalno.. sad imam 3 momcadi pune iako je istina da mi je dobrim dijelom turnir pomoga oko toga, ali i da nije ako imas volje tradeati se skupit ces para ka blata..

ali isto je malo teze to na PCu nego na xboxu ili ps3

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
13 godina
offline
FIFA 12

kako da krenem na single player turnir??

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

za pocetak slozite si hebenu Bronze Ekipu i kupujte bronz pakove od 400 ili 750  nakon svake tekme i kad imate jedno 20-30 ugovora mozete mirne duse cuvat pare za kupit nesto

 

evo da vam pomognem malo

 

sastavite ovu ekipu

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#bFYkKSAJbdGhN

 

imate golmana koji ne prima krumpire,solidnu obranu,odlicnu veznu liniju i benta koji teze fali nego zabije

sta se tice odrazavanja kupis bentu i hartu shiny ugovor (24 utakmice ako se ne varam) za 1000 max,a ostalima kupujes PAKETICE od 750 (po 3ugovora se dobiju u prosjeku)

sta se tice cijena pogledajte pod bio(takoder i za statistiku ako vas zanima)

ugl s tom ekipom ja (smatram da nisam bas neki igrac) pobijedujem vise manje svakog sa +5 gol razlikom,osim ako mi ne uleti neki full gold/siver squad :P

ako su vam neki igraci preskupi javite se na origin da vam pomognem naci adekvatnu zamijenu (puno jeftiniju)

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 12:51 (Logigamer).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Jel ima možda netko slučajno 12.3 drivere?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Wicked_Sick87 kaže...

Jel ima možda netko slučajno 12.3 drivere?


Danas ih maknuo.

 

Što ti treba?

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
12 godina
offline
FIFA 12

pozdrav, dali se može fifa12 igrat besplatno 1v1 npr. kao što je bilo prije s hamachijem

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
bjong kaže...

pozdrav, dali se može fifa12 igrat besplatno 1v1 npr. kao što je bilo prije s hamachijem

ne, nema više LAN opcije u igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
bjong kaže...

pozdrav, dali se može fifa12 igrat besplatno 1v1 npr. kao što je bilo prije s hamachijem

 

Ne može besplatno.

 

Kupi key i igraj do mile volje.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
14 godina
offline
FIFA 12

ljudi pomazite...

svje je radilo dobro i maloprije mi se fifa zamrzne,ja izađem i ponovno je pokrenem

i pise da mi je onaj personal settings unisten -.-'

ajde sve ostalo al virtual pro igraca sam izgubio a razvio sam ga skoro 80% -.-'

 

mogu li ga ikako vratiti,hoce li pomoci system restore na neki raniji datum...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 19:56 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice