FIFA 13 vs PES 13

poruka: 68
|
čitano: 24.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Pokrečem ovu temu ne s ciljem da nastane opci kaos, i svađa, nego da normalno diskutiramo i usporedimo neke stvari iz ove dvije igre. Znaci ponavljam. Normalna rasprava.

 

Ja osobno volim FIFU od 2009 verzije, i od tad se nisam odvojio, prije toga sam rokao PES stalno, al jednostavno FIFA je meni puno bolja ali neke stvari me i dalje smetaju kod FIFE a PES ih ima odavno.

 

Naprimjer, FIFA nema neogranicene sezone u karier modu, dok PES to ima odavno u master ligi. To me najviše smeta jer nemogu baš radit tako reč svoje igrače u 15 sezona koliko pušta FIFA.

 

Isto tako u PESu kad se pocinje Pro Player, odnosno igranje sa jednim igračem, počinje se od nule, nemora se birat klub kao u FIFI...sta mi se uvelike sviđa...jer se dobije osječaj napretka...

 

Muce li vas još neke stvari? Iznesite al normalnim tonom, govorom i obrazloženjem....nezelim nikakva prepucavanja ko da smo djeca od 12 godina.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 14:30 (TheDarkSide).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

ja sam bio pes fan do nedavno.Probao fifu i svidjela mi se jako.Mozda zato sto se prvi put susrecem sa njom.Iako pes ima neke stvari bolje nego fifa.Nekako na pes su mi bolji udarci,realniji su nekako,ne znam kako da to opisem,osim sto mogu samo reci da na pes mi je gust pucat iz velikih udaljenosti.Dok fifa ima omogucuje prekrasna dodavanja i lijepe akcije se mogu kombinirati.Posto vise volim barcin stil igre,sto vise dodavanja i lijepih akcija,ostao sam igrat fifu.

 
4 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13

Nema tu rasprave nikakve, fifa je trenutno jednostavno bolja.... prije nekoliko godina sam tu stvar mogao reći za pes, ali u ovom trenutku, nema teoretske šanse da pokraj fife uzmem pes.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13

Sječam se i ja dana kad je FIFA 06 imala loptu kao balon i neku cudnu gracitaciju lopte, da je letila ko luda i golovi sa centra su se mogli zabijat bez problema...tad sam gledao FIFU u cudu...danas gledam PES u cudu...nije mi jasno, zasto su se toliko unazadili, zasto ne srede novi engine za svoj PES nego koriste verziju koja je tako reč i za PS2.

 

Ovim smjerom ako PES nastavi totalno ce propast...

13 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13
Još bi čovjek sve to sa samim gameplayem nekako i pretrpio da igra ima zabavne online modove, ali i tu FIFA rula i uništava PES. Zašto u PES-u ne postoji nešto zabavno kao FIFA Ultimate Team ili H2H Seasons? Zbog toga mi je FIFA posebna, ima prezarazni online sistem koji privlači milijune igrača, a uz to i sami gameplay je dosta bolji.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Fifa je bolja, može lock teme.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 16:37 (Praetorian1).
Moj PC  
3 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
Praetorian1 kaže...

Fifa je bolja, može lock teme.

Nismo se dosli svađat i raspravljat , šta je bolje, nego usporedit stvari iz obje igre...

15 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13

Dok igram fifu s prijateljima param se od smijeha. Sve na manual + Impact engine = komedija.

 

Inace su oba nogometa dobra, ali eto trenutno FIFA na repertoaru kad uleti ikakvo grupno igranje. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13

Pes je prije imao igrivost a Fifa licence. Danas sve ide u korist Ea-ovog proizvoda.

 

Pes još samo igraju nostalgičari i "hipsteri" a Fifu igrači željni dobre simulacije. Obje igre imaju nedostataka (kod pesa je taj popis puno duži) ali EA svake godine radi na njihovom ispravljanju i konstantno poboljšaje igru.

 

btw. ovakve teme su nepotrebne. Svake godine se bar jedna otvori i nakon svađanja forumaša dođe lock...

0_o
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
Dr. Zoidberg kaže...

Dok igram fifu s prijateljima param se od smijeha. Sve na manual + Impact engine = komedija.

 

Inace su oba nogometa dobra, ali eto trenutno FIFA na repertoaru kad uleti ikakvo grupno igranje. :)

Rekli su valjda da ce sredit impact engine u 13...a ne ono da kad igrac padne preko drugog da "skace" hahahaha

 

U PES-u još uvijek padaju šablonizirano...

15 godina
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
TheDarkSide kaže...

Rekli su valjda da ce sredit impact engine u 13...a ne ono da kad igrac padne preko drugog da "skace" hahahaha

 

 

Ma sto se mene tice mogu ga pustiti i ovako, s obzirom da svi igramo cist za razbibrigu ovo zna biti izvor histericnog paranja od smijeha :D

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Evo anketa, bolja nogometna igra za mene je:

 

 

14 PES
43 FIFA
7 igram obje ponekad
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 18:33 (Đapa club).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
Dr. Zoidberg kaže...
TheDarkSide kaže...

Rekli su valjda da ce sredit impact engine u 13...a ne ono da kad igrac padne preko drugog da "skace" hahahaha

 

 

Ma sto se mene tice mogu ga pustiti i ovako, s obzirom da svi igramo cist za razbibrigu ovo zna biti izvor histericnog paranja od smijeha :D

Ja nebi volio da ga puste, jer me ovaj impact engine kosta dosta nedosuđenih penala, a i puno penala u njihovu korist...

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Igram PES još od nekadašnjeg ISS Pro Evolution i mogu reć da je bio vladar nogometnih simulacija sve do 2009-2010. Onda je došlo do promjene na vrhu i dok FIFA zadnje tri godine grabi koracima od 7 milja prema savršenstvu, PES 2013 (11 i 12 nisu spomena vrijedne) ostavlja dojam arkadnog nogometa, rosteri nisu updateani (cak ni nakon skidanja najnovijih updateova). Žalosno, ali ono što smo nekad mrzili u FIFI (istrzanost pokreta, skriptiranost, općenita sporost) danas su obilježja PES-a. FIFA je svojim pristupom taktičkoj obrani, povečanoj inteligenciji CPU suigrača, trikovima, brzinom i fizikom daleko nadmašila današnji PES. I tako, od strane nekad zagriženog ljubitelja PES-a, FIFA 12 i 13 su najbolje nogometne simulacije ikad izdane. Ipak, nada umire zadnja pa ako se ovi iz Konamija trgnu iz apatije do iduce godine, mozda dobijemo dvije podjednako vrijedne nogometne igre!!! 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13

Da, fifu igram od 2002 godine, i pes je bio samo jednom bolji , neznam koja tocno godina, igrao sam ga ko lud, a od onda fifa 08,09,10,11,12 i 13 su se vrtile na mom hdd-u ^^

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
CroatianRacer kaže...

Da, fifu igram od 2002 godine, i pes je bio samo jednom bolji , neznam koja tocno godina, igrao sam ga ko lud, a od onda fifa 08,09,10,11,12 i 13 su se vrtile na mom hdd-u ^^

Nebi se baš složio, FIFA je bila očaj do FIFE 10, čak i ta FIFA 10 je bila dobra samo na konzolama, a na PC-u se i dalje prodavao škart sve do FIFE 11. PES je imao potpunu dominaciju do 2010. godine, ne toliko zbog svoje kvaliete nego zbog FIFE koja je bila smiješna u to vrijeme. Zadnje 2-3 godine su se stvari skroz promijenile, a prije toga je PES bio bolja igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 16:31 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
antimadridista kaže...
CroatianRacer kaže...

Da, fifu igram od 2002 godine, i pes je bio samo jednom bolji , neznam koja tocno godina, igrao sam ga ko lud, a od onda fifa 08,09,10,11,12 i 13 su se vrtile na mom hdd-u ^^

Nebi se baš složio, FIFA je bila očaj do FIFE 10, čak i ta FIFA 10 je bila dobra samo na konzolama, a na PC-u se i dalje prodavao škart sve do FIFE 11. PES je imao potpunu dominaciju do 2010. godine, ne toliko zbog svoje kvaliete nego zbog FIFE koja je bila smiješna u to vrijeme. Zadnje 2-3 godine su se stvari skroz promijenile, a prije toga je PES bio bolja igra.

kako kome, ja sam dao svoje misljenje, a ti svoje.

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
13 godina
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
CroatianRacer kaže...
kako kome, ja sam dao svoje misljenje, a ti svoje.

naravno, zato sam i napisao "nebi se baš složio". To je moje mišljenje. A svoje mišljenje ću potkrijepiti, recimo na metacriticu je prosječna ocjena reviewa za FIFU 10 bila 72/100, a user score katastrofalnih 3.2. FIFA je u to vrijeme iz godine u godinu bila ista igra po pitanju gameplaya, to je činjenica. I zato smo svi bili oduševljeni kad smo doznali da će FIFA 11 na PC-u barem malo sličiti na onu verziju sa konzola koja je bila "next-gen". Ali razumijem ako ti misliš drugačije jer nemamo svi isti ukus.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 16:45 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13

Ajmo ovako PEs 13 i Fifa 13 su najgora izdanja....

 

Sto se tice PEs-a 13 isti je kao i 10,11,12 znaci sve isto samo drugi broj (robotika  i sve ostalo i sto je postao meni odvratan kao nekada fifa)

 

Sto se tice fife 13 veliki pad u odnosu na fifu 12,po meni fifa 12 je revolucionarna i ako ne i najbolja fifa 12 u poslednjih 10 godina tj najbolji fudbal na pc-u i konzolama.Ova fifa 13 je toliko retardirana da ja nemam ne reci vec su sve unistili (odbranu,taktiku,skill - dribling ; sto se tice impact engina nisu oni nista tu ni poboljsali ni unapredili znaci na isto je,jedino sto su poboljsali recimo sut al koji? a to je lob sve ostalo je toliko postalo lagano da sa 16 m je ponekad lakse dati gol nego 1 na 1 sa golmanom, kada hoces da plasiras-fels sut u fifi 13 i ne postoji cak i ta fizika lopte je cudna prilikom njenog leta, dok u fifi 12 je bila prva liga.Druga stvar ocene i oduzimanje skilova pojedinih igraca i davanje nekim za koje sam prvi put cuo su totalna ne logicnost i glupost)

 

 

I na kraju,Pitanje je da li cu kupiti fifu 14 jer sam video da demo fife 13 je pet puta bolji nego sam original.

 

Na svom kompu imam fifu 13 i pes 6 (sto njega?pa zato sto je on zakon )

 

Edit: I da zaboravio sam ,optimizacija je na najvise nivou da nemam reci tj odlicna sve prsti,ni super komp mu nije ravan.Pokidao sam sve zivce danas kod druga,koji je kupio mnogo jak komp sa 8 jezgra i sve ostalo i njemu seecka a meni kao sada vise ne,koja komedija od fife 13 .

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 19:38 (Nokialino).
12 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13

oduzimanje skillova tezi prema realnosti pa neki nepoznati dolaze. A ja ne znam stA JE ne optimizirano sve radi na ultra high ko beba... ostalo se slazem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
Nokialino kaže...

Ajmo ovako PEs 13 i Fifa 13 su najgora izdanja....

 

Sto se tice PEs-a 13 isti je kao i 10,11,12 znaci sve isto samo drugi broj (robotika  i sve ostalo i sto je postao meni odvratan kao nekada fifa)

 

Sto se tice fife 13 veliki pad u odnosu na fifu 12,po meni fifa 12 je revolucionarna i ako ne i najbolja fifa 12 u poslednjih 10 godina tj najbolji fudbal na pc-u i konzolama.Ova fifa 13 je toliko retardirana da ja nemam ne reci vec su sve unistili (odbranu,taktiku,skill - dribling ; sto se tice impact engina nisu oni nista tu ni poboljsali ni unapredili znaci na isto je,jedino sto su poboljsali recimo sut al koji? a to je lob sve ostalo je toliko postalo lagano da sa 16 m je ponekad lakse dati gol nego 1 na 1 sa golmanom, kada hoces da plasiras-fels sut u fifi 13 i ne postoji cak i ta fizika lopte je cudna prilikom njenog leta, dok u fifi 12 je bila prva liga.Druga stvar ocene i oduzimanje skilova pojedinih igraca i davanje nekim za koje sam prvi put cuo su totalna ne logicnost i glupost)

 

 

I na kraju,Pitanje je da li cu kupiti fifu 14 jer sam video da demo fife 13 je pet puta bolji nego sam original.

 

Na svom kompu imam fifu 13 i pes 6 (sto njega?pa zato sto je on zakon )

 

Edit: I da zaboravio sam ,optimizacija je na najvise nivou da nemam reci tj odlicna sve prsti,ni super komp mu nije ravan.Pokidao sam sve zivce danas kod druga,koji je kupio mnogo jak komp sa 8 jezgra i sve ostalo i njemu seecka a meni kao sada vise ne,koja komedija od fife 13 .

Lob u fifi je toliko smijesan (pes ne igram, pa ne znam), za plakat je kad vidim da je golman izasao na vrh 16-erca, a ja ne mogu nista ako nemam Persia, a i sa njime je pitanje...

Ok, mozda ce neki reci da ne znam, da je to lahko kad se uvjezba, ali brate da je teze dati gol kad golman izađe, vec preci obranu... e to nije realno...

U sljedecoj fifi bi trebali radit malo vise na akcijama, a ne da se vise od pola akcija svodi na trokut...

I pored svega je fifa ispred pesa ipak, Pes je zaostao u nekim osnovnim stvarima i trebat ce im dosta napora da se povrate, a fifa se moze sredit ako zasuku rukave vec sljedece godine...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 19:54 (frenky17).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
PA recimo danas drug me pozvao da vidim kakv mu je komp i ja ga pitam koliko para on kaze oko 1500 eura ja mu kazem bolje da si kupio sony 3 u pakovanju doijes i tri igrice po izboru i miran si mada kada sam video komp i video sta ima ,bukvalno zverina od kompa sa 2x2 TB ,32 gb rama,intel
i7-3930K 3.2G i grafu radeon hd 7970 3 gb ddr5 i ako na to ne moze normalno da radi fifa 13 onda je to veliki minus za fifu.Ortak se dvoumi da li da vrati komp koji je slagao i uzme sony 3 ili ceka da mu neko resi problem jer njemu cim fraps padne ispod 60 i dodje na 59 secka do zla boga.Sve sam probao sa d3d i runa tuner i stavljao original drivere i novije i one ja mislim 10-12 verziju i nista.dok recimo hitman sljaka ko blesav tj idu ko po loju,nba 2k13 isto tako samo ga fifa 13 zeza.
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Moze mi tko objasnit koji su modovi u Fifi singleplayer.Ono da ja upravljam igracima a ne komp.Valjda ima tog. :P

Zasad sam na Pesu ali razmisljam o prelasku na Fifu. Pa bilo kakva pomoc ce biti dobrodosla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
antimadridista kaže...
CroatianRacer kaže...

Da, fifu igram od 2002 godine, i pes je bio samo jednom bolji , neznam koja tocno godina, igrao sam ga ko lud, a od onda fifa 08,09,10,11,12 i 13 su se vrtile na mom hdd-u ^^

Nebi se baš složio, FIFA je bila očaj do FIFE 10, čak i ta FIFA 10 je bila dobra samo na konzolama, a na PC-u se i dalje prodavao škart sve do FIFE 11. PES je imao potpunu dominaciju do 2010. godine, ne toliko zbog svoje kvaliete nego zbog FIFE koja je bila smiješna u to vrijeme. Zadnje 2-3 godine su se stvari skroz promijenile, a prije toga je PES bio bolja igra.

 

Next-gen FIFA je krenula od '08 i ako je nisi u to vrijeme igrao, onda ne možeš tvrditi da je bila očaj do '10.  FIFA 10 i FIFA 11 su bile vrh next-gen FIFE. Pričam u kontekstu da je ovaj sadašnji gen "next gen". 

 

Inače, FIFA 12 i FIFA 13 polako rade ono očekivano, a to je pad. Svako pametan je mogao to i pretpostaviti. Većina nas je bila svjesna da će se serijal "iscjediti". Jednostavno je nemoguće raditi 6 godina zaredom igru i da je jedna bolja od druge, jer dođe do jednog peak-a, određene točke od koje više ne može. Sada čekamo FIFU 15 i next gen, FIFA14 će teško uvesti neke drastične promjene i to opet moramo biti svjesni. 

 

PES je došao do peeka tako oko PES-a 5, makar je PES 4 možda bio i najbolji. PES 6 je još tu bio u priključku i tu je došao taj peak, nakon toga PES se nije pogoršavao, samo zadržao isti level, dodao par noviteta, ali ljudi su se zasitili. 

 

EA radi sada ono jedino što može, zadržati i privući još više igrača na sadašnjem genu kako bi mogli nastaviti s drastičnijim promjenama u next genu. Sad, da li će to tako i biti, vidjet ćemo. Nadam se da neće napraviti grešku kao Konami pa lupati još 3-4 godine slične verzije kao od FIFE 12. 

 

Inače, u EAu su mnogo puta naglašavali da jednostavno mjesta na disku nemaju. Priča se o X360 diskovima jer obje verzije moraju biti identične, dok bi na PS3ov bluray to fino stalo. To ih je dosta puta sprečavalo, od stadiona, vizualnih dodataka, animacija i slično...tako da su uvijek morali nešto izbaciti da bi dodali nešto novo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 2:04 (DangerouS).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Igrao sam pes 10 godina i stvarno bio sma zadoovljan i bio sam zadrti pesaš,međutim zadnje dvije godine igram fifu i nebih se više vraćao na pes...zašto sam prešao na fifu?..pa pes mije bio odličan stavrno ali uvijek su me živcirale stavri na pesu jer nikad u novom broju neke stavri nisu mjenjali tako da je golman najveći razlog prelaska i probavanja fife...strašno me živciro golman jer mora bit bolje odrađen,nisam ja morao igrati paralelno fifu da bi vidio da neke stavri idu na živce međutim golaman je bio kap koja je prelila čašu i zato sam probo fifu 12 koja mi se svidila,jest da sam se na neke stavri morao naviknuti al nema veze,pes sam volio jer mi je prije bio bolji i realni od fife i zato sam ga igro,ali kad sam probo fifu 12 mogu reći da sam bio začuđen novim stavrima unutra i jednostavno više opcije unutra igre...ono što mi se jako svidilo da su igrači pametnij i da u  igri znaju improvizirati..kad recimo npr. lopta ide u autu on je spašavai tako niz situacija..engine impact isto tako jedna velika prednsot i oduzimanje lopte i recimo naštimavanje gameplaya je dobra stavr da si po želji svako može naštimati kako voli...znači ima tu puno dobrih stavri ili kad lopta ide u gol a igrač je izbije..mislim nekažem da tog sada nema u pesu ali onda nije bilo....grafika je isto bila zadovoljavajuća iako na priješnjim fifama nije bila...sam menu i modovi mi nisu tolko bitni jer igram sa prijeteljima turnire...ono što mi je bilo uviejk bilo bitno na igrici je igrivsot i zato sam volio pes...manjak licenci klubova me nije smeto isto tako kao i sami izornik ili menu..na to zaboravite nakon mjesec dana igranja i kakav god da je(dobar ili loš),navikente se na njega...znač popratni sadržaji koji isto tako čine igricu....grafika..menu..modovi...mi toliko niakd nisu bili bitni...samo igra...i mogu reći samo da u malo čemu pes sad može reći da je bolji od fife...mislim govorim općenito gledajući na ponuđeno..druga je stvar što ej nekom pes možda bolji...čak su na fifi stavri koje su viđene na pesu...puno više taktika i formacija...ocjene igrača do 100...puno stavri koje postoje i na pesu...vidim da se neki žale na šuteve na fifi...mislim da su šutevi dobro odrađeni i sviđa mi se što igrač iz koraka može dobro odpucati loptu..što se može fino gađati sa unutarnjom stranom..to je jako dobro odrađeno i jako dobra fizika lopte...iz daljine nisam puno zabio glova ali se može zabiti.....mislim da su s tim ppribližili neke igrače pesa..nekažem da fifa nema neke mane..ima..ali mogu reći da me ta igrica nije nasekirala zbog nekih grešaka u igri..jako malo...dok u pesu sam se strašno živciro zbog glupih nepotrebnih grešaka koje jednsoavno nisu trebale biti u igri...iskreno mi je žao što je pes neću reć loš jer sam probao 2013 ali nije mi to to...fifa je sad ono što je pes trebao biti...

Mario Posavac
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13

FIFA na PC.u je smece kakvog nema. Puno citera, laggera i kojecega. Citeri upravljaju marketom, a koliko sam skuzio vise se moras baviti marketingom da bi imao ekipu nego samom igrom sta je suludo.

Oni njihovi kupovi su bezvrijedni i mutavi. Sa premalim nagradam i uzaludnim igranjem. A kad izbace kup, taj kup ima glupa i bezvezna pravila oko igraca, zvjezdica i ostalog. Ja se uvijek pitam ko ima para za sastavljat takve timove a da nije citer i da ne visi od 0-24h na marketu. Da sam mogao prije birati izabrao bi PES ispred FIFE sigurno. U pocetku je sve bilo bajno. Ali negdje od nove godine nisam jednu postenu tekmu u FUTU odigro. 
A FUT je jedini nacin zarade velikih para u igri. Paketic + 8000coinsa + coinsi od tekmi. Vecinom je to 7x400 coinsa znaci punih 11k coinsa od FUT.a + paketic. Sad se je to izgubilo, vise ces para potrosit na contracte nego sta ces osvojit. Jos nek ti zalaga, izbaci te van, resetira se status pa eto me iz pocetka bez coinsa i paketa :)

 

Da se mene pita i da sad uzimam. Nebi nista uzimao, nije vrijedno tih para. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Da li je tko igrao ove igre na play station 2? To bi bio poklon da ne ulazim u detalje. Na youtube mi izgleda fifa 13 puno zanimljivija, al eto ako je tko igrao da napiše nešto više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13 vs PES 13
SimeKZ kaže...

FIFA na PC.u je smece kakvog nema. Puno citera, laggera i kojecega. Citeri upravljaju marketom, a koliko sam skuzio vise se moras baviti marketingom da bi imao ekipu nego samom igrom sta je suludo.

Oni njihovi kupovi su bezvrijedni i mutavi. Sa premalim nagradam i uzaludnim igranjem. A kad izbace kup, taj kup ima glupa i bezvezna pravila oko igraca, zvjezdica i ostalog. Ja se uvijek pitam ko ima para za sastavljat takve timove a da nije citer i da ne visi od 0-24h na marketu. Da sam mogao prije birati izabrao bi PES ispred FIFE sigurno. U pocetku je sve bilo bajno. Ali negdje od nove godine nisam jednu postenu tekmu u FUTU odigro. 
A FUT je jedini nacin zarade velikih para u igri. Paketic + 8000coinsa + coinsi od tekmi. Vecinom je to 7x400 coinsa znaci punih 11k coinsa od FUT.a + paketic. Sad se je to izgubilo, vise ces para potrosit na contracte nego sta ces osvojit. Jos nek ti zalaga, izbaci te van, resetira se status pa eto me iz pocetka bez coinsa i paketa :)

 

Da se mene pita i da sad uzimam. Nebi nista uzimao, nije vrijedno tih para. 

Majstore, nauci igrat FUT pa onda pljuj po njemu.

12 godina
offline
FIFA 13 vs PES 13

Znam ja jako dobro igrati FUT i vise nego dobro. Samo nisam noobina da visim 15h na dan za marketom da bi nesto zaradio. FUT je osmisljen da se zaraduje igranjem a ne da moram marketing vjezbat.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 13 vs PES 13

Vi koji pljujete pes vjerojatno ste igrali SKIDROW ili  neke glupe verzije ali s pravim PESOM sa svim updateima i orginlanim patchevima fifa je za pes 0 !

 

 
0 8 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice