FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.080.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

Neke novosti koje ce donijeti FIFA 13: 

 

David Rutter je otkrio kako će FIFA 13 podržavati Kinect, ali će to biti manji tehnološki pomak nego što ga ovogodišnji Player Impact engine donosi.

 

David Rutter:

"Sljedeće godine nećemo izmisliti novi Player Impact engine, jer je ovaj dovoljno dobar za budućnost, a pomaci u tehnologiji dogodine vjerojatno neće biti tako dramatični kao ove godine. Otkada je Kinect izašao, pitaju nas hoće li ga naša sljedeća igra podržavati, a nismo htjeli to napraviti dok ne smislimo nešto dovoljno kul i dovoljno smisleno. Napokon smo to uspjeli, pa Kinect stiže sljedeće godine" ...

 

 

Više pročitajte ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Fifa 13

FIFA 13 First Screens & Info

We’ve got our hands on the first screens of FIFA 13 and many other information about the features that the upcoming FIFA will have.

In our first article about FIFA 13 we’ve told you about that secret showcase that EA Sports held in London last month.Well in that showcase EA Sports released the first details about FIFA 13 and the very first set of screens:

At the showcase,the main producer David Rutter,told to his guests that FIFA 13 will have 5 major improvements and we will list them bellow:
First Touch Control

One of the first things to do at FIFA 13 was to implement a more realistic ball control.Now it will be more difficult to control a receiving ball with your player.It all depends on the strength, the speed, the ball height and the technical skills of your player to achieve the control of the ball and run with it.
Player Impact

Another feature that got improved is the player impact engine.There will be no more unrealistic animations in the players challenges!The engine has been optimized and new a set of impact values ​​has been added at the hip and the upper body area.
Complete Dribble

In FIFA 12 you could dribble just by changing direction,in FIFA 13 this won’t be possible anymore!
Tactical Free-Kicks

The free-kicks got a new free kick system.Up to three players can now gather around the ball and make fun of the opponent’s defense and goalie. You can now feint a direct shot and adjust it to a player who comes off the wall. Also the defense set pieces have been improved to go with the new free kick system.For example, you can make a defensive team with more players into the wall and send out a player to block the ball.
Attacking AI

The offensive Artificial Intelligence got a huge improvement. The CPU-controlled players got better running routes and better guessing options of where you pass the ball.Also the strikers are smarter and move with the offside line of your defenders,waiting to receive the ball and run with it towards your goal post.

Beside all of these improvements,David Rutter still wants to make other upgrades to the game such as, new passing types,new shot rotation moves and new goalkeeper animations.Also the cheering animations have been adjusted to the current football atmosphere.One last thing he really wants to improve is the referee!

Source: game2gether

The graphics in FIFA 13 will also have a big update after EA Sports adopted the new Dimensional Imaging software to boost player likeness!Full article
http://www.computerandvideogames.com/346332/fifa-13-players-to-look-more-realistic/
At GameStop.co.uk the release date for FIFA 13 was unveiled.As you can see in the next screen the date is 29/09/2012!

http://img823.imageshack.us/img823/1803/6copye.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/8183/70102353.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/5929/62590288.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/1696/78791340.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/5848/96127569.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/7436/71982764.jpg

Moj PC  
6 0 hvala 7
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

Jedva čekam.

Fifu 12 igram još uvijek i predobra mi je, bila bi još bolja da su serveri bolji.

 

Ma najbolja nogometna igra. Fifa 13 se jedva čeka i najverojatnije kupuje original CD KEY.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Fifa 13

Pa baš se i ne vidi razlika u grafici. , malo da je poboljšaju i bit će super!
Po ovim informacijama mi se čini da će igra biti bomba! Kad bude dostupno pada pre-order¨! {#}

Igra izlazi 29.09.2012

Čeka se trailer!  

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 13:30 (KiX777).
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 13

Ako im uspije sve što su zacrtali, onda i ove godine PES nema šanse. Čekat ću samo da vidim što će riješit sa serverima jer je to bila daleko najslabija stvar kod 12. Ako to ne riješe, neću kupovat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

Ja ću pričekat Fifu 13 demo i Pes 13 demo pa ću se odlučit šta ću kupit. Al najvjerojatnije Fifu. Al možda nas Konami iznenadi, al teško.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 13

Nisam napisao ali
The screen were made in an early beta version of FIFA 13

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

EA Sportsu definitivno će biti teško nadmašiti uspjehe prošlogodišnje Fife, ali u novom izdanju ove nogometne simulacije pokušat će to učiniti uvođenjem šest glavnih noviteta i preinaka. Prvi će se pozabaviti grafičkom stranom igre koja bi uvelike trebala biti poboljšana u smislu izgleda igrača. Naime, FIFA će po prvi puta koristiti novi Dimensional Imaging softver, s kojime bi lica igrača trebala izgledati prirodnije i autentičnije.

Nadalje, očekuje nas realističnije (čitaj: teže) upravljanje loptom po primitku iste. Drugim riječima, neće svi igrači jednako moći kontrolirati loptu kada im ona dođe pod noge, već će o kvaliteti kontrole odlučivati jačina, brzina i visina dodavanja, kao i sama vještina igrača. Ni driblinzi više neće biti isti – tzv. Complete Dribble onemogućit će klasično driblanje jednostavnom promjenom smjera kretanja.

FIFA 13 također uvodi novi sustav izvođenja i branjenja slobodnih udaraca. Taktički slobodni udarci omogućavaju da se pri izvođenju udarca oko lopte „motaju“ tri igrača te da raznim fintama zbune živi zid i golmana. Kada se pak branite od protivničkog udarca, sada imate mogućnost da stavite više igrača u živi zid, a moguće je narediti jednom igraču da istrčava iz zida kako bi blokirao udarac.

Ostala dva poboljšanja vežu se uz Impact Engine i umjetnu inteligenciju napadača. Impact je ove godine obogaćen novim izračunima / animacijama u gornjem dijelu tijela igrača, dok je AI unaprijeđen tako što CPU-kontrolirani igrači bolje uočavaju prilike za ulazak u prostor te su više svjesniji opasnosti od upadanja u zaleđe.

Kako je i uobičajeno, FIFA 13 izaći će ove jeseni na X360, PS3 i PC platformama, dok verzije za Wii U, PS Vitu i 3DS još uvijek čekaju potvrdu. U nastavku imamo nekoliko slika iz igre, pa svakako bacite pogled na njih.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 13
milanji kaže...

FIFA 13 First Screens & Info

We’ve got our hands on the first screens of FIFA 13 and many other information about the features that the upcoming FIFA will have.

In our first article about FIFA 13 we’ve told you about that secret showcase that EA Sports held in London last month.Well in that showcase EA Sports released the first details about FIFA 13 and the very first set of screens:

At the showcase,the main producer David Rutter,told to his guests that FIFA 13 will have 5 major improvements and we will list them bellow:
First Touch Control

One of the first things to do at FIFA 13 was to implement a more realistic ball control.Now it will be more difficult to control a receiving ball with your player.It all depends on the strength, the speed, the ball height and the technical skills of your player to achieve the control of the ball and run with it.
Player Impact

Another feature that got improved is the player impact engine.There will be no more unrealistic animations in the players challenges!The engine has been optimized and new a set of impact values ​​has been added at the hip and the upper body area.
Complete Dribble

In FIFA 12 you could dribble just by changing direction,in FIFA 13 this won’t be possible anymore!
Tactical Free-Kicks

The free-kicks got a new free kick system.Up to three players can now gather around the ball and make fun of the opponent’s defense and goalie. You can now feint a direct shot and adjust it to a player who comes off the wall. Also the defense set pieces have been improved to go with the new free kick system.For example, you can make a defensive team with more players into the wall and send out a player to block the ball.
Attacking AI

The offensive Artificial Intelligence got a huge improvement. The CPU-controlled players got better running routes and better guessing options of where you pass the ball.Also the strikers are smarter and move with the offside line of your defenders,waiting to receive the ball and run with it towards your goal post.

Beside all of these improvements,David Rutter still wants to make other upgrades to the game such as, new passing types,new shot rotation moves and new goalkeeper animations.Also the cheering animations have been adjusted to the current football atmosphere.One last thing he really wants to improve is the referee!

Source: game2gether

The graphics in FIFA 13 will also have a big update after EA Sports adopted the new Dimensional Imaging software to boost player likeness!Full article
http://www.computerandvideogames.com/346332/fifa-13-players-to-look-more-realistic/
At GameStop.co.uk the release date for FIFA 13 was unveiled.As you can see in the next screen the date is 29/09/2012!

http://img823.imageshack.us/img823/1803/6copye.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/8183/70102353.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/5929/62590288.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/1696/78791340.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/5848/96127569.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/7436/71982764.jpg

Pogledajte screen gdje Ozil uklizuje Messiju.Rekli su da koriste Dimensional Imaging softver a Marcelo izgleda kao negi romski izgrednik.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

Ovo su like iz beta verzije Fife i već sad izgledaju odlično.

Ma jedva čekam igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 13
Ovo su rane slike koje nemaju veze sa onim kako će igra izgledati kad bude dovršena,nisu sigurno gotove slike iz FIFE 13. Ne sumnjam da će poboljšati igru,jer iz godine u godinu to rade.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 13
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 13

Koliko god puta pročitao tekst nije mi jasna ova rečenica: "Treće čudo koje ćemo gledati u FIFA 13 je poboljšani sustav obrane i napada gdje čak tri igrača mogu u istom trenu driblati loptu."

 

Na papiru sve ovo zvuči super, posebno me veseli taj sustav primanja lopte. Driblanje je u 12 stvarno nekad smiješno lagano, a i tactical defending nije još ispoliran do kraja. Jako dobar potez da to otežaju i dovedu bliže realnosti.

 

Već sam reko prije par dana, ako ispune sve što su naveli (a zbog 12 nemam razloga sumnjati kao prethodnih godina), onda ni ove godine (nažalost) neće biti dvojbe koji virtualni nogomet zaigrati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

Meni je baš super bilo u 12 što se moglo lako dribljat, vidiću kak će bit u 13.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 13
Bilo je i vrijeme da otežaju driblanje. U najmanju ruku je bilo glupo što se driblat moglo samo trčavši lijevo-desno..
šumski put je bio ravan.
15 godina
offline
Re: Fifa 13
dreammaker kaže...
Bilo je i vrijeme da otežaju driblanje. U najmanju ruku je bilo glupo što se driblat moglo samo trčavši lijevo-desno..

 

 

Inače na telki kada gledaš nogomet nitko tako ne driblja?  Svi trče unazad pa dribljaju... ili imaju neka tajna tri poteza koja moraju naučiti da bi mogli dribljati?

14 godina
offline
Re: Fifa 13
Kod lošeg obrambenog ces mozda i proci lijevo desno. Kod ostalih ces barem morati zarolati loptu, baciti si ju u for i sl. Ne pricaj gluposti..
šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Fifa 13
meni je također drago da su napokon obratili pažnju na primanje lopte igrača. Glupo je da je uvijek primanje savršeno, bez obzira kojom jačinom dodaš suigraču, i to svaki igrač ima savršeno primanje, nadam se da će taj dio odraditi dobro i bez bugova, jer je jako bitno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 13

Nadam se da će to dobro napravit, zbilja je glupo kad i teške lopte primaju savršeno i to ovi slabiji igrači.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 13

Evo još neke novosti i još slika:

- poboljšani Career Mode sa velikim promjenama
- novi dodaci Online igri, uključujući i poboljšanje H2H Seasons Modea
- novi dodaci EA Sports Football Clubu
- više od 500 licenciranih klubova

Dodatna poboljšanja i nove stvari biti će objavljene u narednim mjesecima.

Više o svemu ovdje:
http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150940815834534

 

Također posjetite FIFA Soccer Blog, tamo nekoliko tekstova u kojima je objašnjeno detaljno što je poboljšano za svaki aspekt igre.

 

Evo i nekoliko novih slika:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 17:13 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Sad sam vesel ko malo dijete. Jedva čekam igru.

 

Terrya stalno prikazuju u klizećem startu s kopačkom u glavi{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

sigurno kupujem jer me fifa 12 ostavila bez daha :) igram ju odkada sam je kupio svaki dan skoro :D

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jedva čekam, napokon su to s primanjem lopte ispravili :)


A vidim i grafika je nešto bolja.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 14:08 (donator_bubrega).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

22,23,24 će neki od pozvanih moći probati novu fifu13 u Engleskoj.I uskoro dolazi teaser Trailer u 6 mjesecu.

Evo nekih slika.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2012 20:12 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Nekak mi ove slike vuku na Pes, neznam zašto.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Praetorian1 kaže...

Nekak mi ove slike vuku na Pes, neznam zašto.

Evo jedan zanimljiv članak o tome.

 

KLIK

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Tommy_123 kaže...
Praetorian1 kaže...

Nekak mi ove slike vuku na Pes, neznam zašto.

Evo jedan zanimljiv članak o tome.

 

KLIK

 

kakve veze ovaj članak ima s time? ovdje se spominje kako su im govorili prije nekoliko godina da samo kopiraju PES i imaju zagarantiran uspjeh, ali oni to nisu htjeli napraviti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...
Praetorian1 kaže...

Nekak mi ove slike vuku na Pes, neznam zašto.

Evo jedan zanimljiv članak o tome.

 

KLIK

 

kakve veze ovaj članak ima s time? ovdje se spominje kako su im govorili prije nekoliko godina da samo kopiraju PES i imaju zagarantiran uspjeh, ali oni to nisu htjeli napraviti.

Oke ?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
FIFA 13
pa samo kažem da ne razumijem zašto si stavio taj članak koji nema veze sa ovim iznad s čime si ga povezao, ništa uvredljivo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice