FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.081.402
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
14 godina
offline
Re: FIFA 13
CroChef kaže...

koliko je ova stranica sigurna?

To ne znam. Nisam nikad preko nje naručivao.

šumski put je bio ravan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
dreammaker kaže...

Ja se baš i nebi za*ebavao s tim Indijskim piz*arijama.. 

Ma nema veze, 100 kuna je bilo u pitanju. APP

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Vidim da se nekog napalo jer je spomenuo PES2013. Ja sam ga skinuo jučer (da nisam ovdje vidio, ne bi ni znao da je izašo demo). Igra je grafički očajna, čak FIFA 12 ju ubija u svemu. Jedino kaj mi se stvarno sviđa je ono sa strelicom kada recimo možeš strašno dobro asistirati. Inače je igra stravično loša. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
CroChef kaže...

koliko je ova stranica sigurna?

WOT kaze da je stranica sigurna

15 godina
offline
Re: FIFA 13
CroChef kaže...

koliko je ova stranica sigurna?

Što je danas sigurno osima da će sammir igrati za khurach?

13 godina
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
CroChef kaže...

koliko je ova stranica sigurna?

Što je danas sigurno osima da će sammir igrati za khurach?

Da će se Mamić skinuti ako Dinamo uđe u LP. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

previse mi je dati 50€ za igru, ali sigurno cu ju kupiti, makar morao i po 50€ :) koliko je onda sigurna ona stranica koju ste napisali po 21$ :) ako netko kupi neka javi

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
strbi kaže...

previse mi je dati 50€ za igru, ali sigurno cu ju kupiti, makar morao i po 50€ :) koliko je onda sigurna ona stranica koju ste napisali po 21$ :) ako netko kupi neka javi

Pa ako je FIFA 12 bila 200 kuna na g2play, vjerojatno će tak biti i sa ovom.

 

A s ovim za 20 dolara i onim indijskim piz*arijama se sigurno neću igrat. Radije dam 50-100 kuna više ako znam da je iz pouzdanog izvora.

13 godina
offline
Re: FIFA 13

tak je strašno sigurna da ni ne radi kak treba...

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

FIFA 13 DEMO kroz koju min na

 

http://www.ea.com/1/summer-showcase

 

Pocelo je

 

Live demo

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 22:07 (drahic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 13

Brutalno izgleda ovo s touch kontrolama. Na kraju će Wii U ispast moćna konzola.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

jel bila fifa 13 za pc, ili samo ovo za ipad i wii?

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Samo za wii i ipad

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
drahic kaže...

Samo za wii i ipad

pa šta je ovo...nije niti bilo za pc :) nadam se da ce biti i nekakav demo fife 13 za pc, i još da vidim ovaj BF3 armored kill

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Da,ja sam isto mislio da ce bit za pc. Bila je usporedba sa konzole vs ipad i wii

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 22:32 (drahic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Pozdrav ;) novi sam na forumu i imam pitanje,zna li itko kako da napravim svoj cover za Fifa 13,sa igracima iz Istre 1961,nadam se da cete mi pomoci

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jel šljaka ovo ?

 

http://www.ebay.com/itm/Black-USB-Wireless-Gaming-Controller-Receiver-Adapter-For-Windows-PC-Xbox-360-/150853933541?pt=Video_Games_Accessories&hash=item231f9859e5#ht_3323wt_1271

 

Imam od xboxa dva original gamepada ali više neigram box i kupio sam PC. Pa me zanima jesu dovoljna samo ova dva za svaki gamepad da šiljimo ja i razbu Fifu ? 

 

 

EDIT: 

 

Kolko čitam dovoljan mi je samo jedan za 4 gamepada ?!

 

"Support up to 4 devices simultaneously, lets you play with up to other 3 friends at the same time."

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 11:05 (hrvoje_zg91).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
zubonja kaže...

Pozdrav ;) novi sam na forumu i imam pitanje,zna li itko kako da napravim svoj cover za Fifa 13,sa igracima iz Istre 1961,nadam se da cete mi pomoci

Photoshop...

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
hrvoje_zg91 kaže...

Jel šljaka ovo ?

 

http://www.ebay.com/itm/Black-USB-Wireless-Gaming-Controller-Receiver-Adapter-For-Windows-PC-Xbox-360-/150853933541?pt=Video_Games_Accessories&hash=item231f9859e5#ht_3323wt_1271

 

Imam od xboxa dva original gamepada ali više neigram box i kupio sam PC. Pa me zanima jesu dovoljna samo ova dva za svaki gamepad da šiljimo ja i razbu Fifu ? 

 

 

EDIT: 

 

Kolko čitam dovoljan mi je samo jedan za 4 gamepada ?!

 

"Support up to 4 devices simultaneously, lets you play with up to other 3 friends at the same time."

ovo ti nije originalni tako da moze biti lagga

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Okejj..može link orginala jer se nisam susretao s njim prije. IMa toga u RH?

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
hrvoje_zg91 kaže...

Okejj..može link orginala jer se nisam susretao s njim prije. IMa toga u RH?

http://www.sophoslab.hr/kontroleri/33/x360-microsoft-wireless-gaming-receiver-for-windows/1441/ ali ovdije je jako skupo

 

malo sam citao i kazu ljudi da je gotovo isto sa pravim i fake

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
lnova65 kaže...
hrvoje_zg91 kaže...

Okejj..može link orginala jer se nisam susretao s njim prije. IMa toga u RH?

http://www.sophoslab.hr/kontroleri/33/x360-microsoft-wireless-gaming-receiver-for-windows/1441/ ali ovdije je jako skupo

 

malo sam citao i kazu ljudi da je gotovo isto sa pravim i fake

za te pare kupi xbox kontroler za pc...mislim da ima na ebayu po 15 dolara

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
13 godina
offline
Re: FIFA 13
strbi kaže...
lnova65 kaže...
hrvoje_zg91 kaže...

Okejj..može link orginala jer se nisam susretao s njim prije. IMa toga u RH?

http://www.sophoslab.hr/kontroleri/33/x360-microsoft-wireless-gaming-receiver-for-windows/1441/ ali ovdije je jako skupo

 

malo sam citao i kazu ljudi da je gotovo isto sa pravim i fake

za te pare kupi xbox kontroler za pc...mislim da ima na ebayu po 15 dolara

Za 15$ je isto neko kinesko smeće, pa mu dođe na isto ko da kupi i kineski receiver. Opet nije siguran koliko dobro će raditi.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Ovo je original..ali je 125 kn

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Da li možete otvoriti neke druge teme za puste kontrolere?
Za nabavku po nižoj cijeni već postoji tema "Popusti i akcije za igre".
Svaki put dođem nadajući se da je neka nova vijest, al zapravo je netko kupio Fifu preko indijskog origina, ili mu treba receiver za kontroler. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
2 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Slash 666 kaže...

Da li možete otvoriti neke druge teme za puste kontrolere?
Za nabavku po nižoj cijeni već postoji tema "Popusti i akcije za igre".
Svaki put dođem nadajući se da je neka nova vijest, al zapravo je netko kupio Fifu preko indijskog origina, ili mu treba receiver za kontroler. 

Ne.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Slash 666 kaže...

Da li možete otvoriti neke druge teme za puste kontrolere?
Za nabavku po nižoj cijeni već postoji tema "Popusti i akcije za igre".
Svaki put dođem nadajući se da je neka nova vijest, al zapravo je netko kupio Fifu preko indijskog origina, ili mu treba receiver za kontroler. 

Oprosti molim te. Evo zbog tebe neću više nikada. 

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Ne shvaćam čemu ujedljivi i sarkastični komentari, nije da sam u svojem postu poludio i izvrjeđao sve koji to rade, samo mi nije jasno zašto to rade ako postoje teme koje su adekvatnije tim problemima.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Slash 666 kaže...

Ne shvaćam čemu ujedljivi i sarkastični komentari, nije da sam u svojem postu poludio i izvrjeđao sve koji to rade, samo mi nije jasno zašto to rade ako postoje teme koje su adekvatnije tim problemima.

A zašto ne pitati ovdje. Moraš se složiti samnom da ima mnogo goreg spama i trollanja po forumu od ovog moga. 

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Zato jer mislim da bi ova tema bila namijenjana Fifi, barem dok ne izađe. Svaki put dođem u iščekivanju novosti pa se razočaram.
A i malo su mi dosadne više priče sa nabavkama po nižoj cijeni. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
3 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice