FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.080.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antiljano27 kaže...
,
jedino šta mogu je preporučit te. 

Ništa bez dobre veze, kao i u RL{#}

14 godina
offline
Re: FIFA 13
d3stroy3r_cro kaže...

eplati prije mozda 5 dana

ja danas uzeo na basehostu i dobio ključ u roku odma

Stranice su trenutno nedostupne.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Defa.psd kaže...

Jel budu neki popusti za keyeve nakon nekoliko mjeseci što igra izađe? Kako je bilo s fifom12?

 

 

 

 

?

 

13 godina
offline
Re: FIFA 13

kolko para i nacin placanja?

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Zoki Mpek kaže...

Mislim da ce malo FUT da izgubi na zanimljivosti sada, jer ja vec na primer imam 25000 coinsa zaradjenih a da nisam odigrao niti jednu tekmu!

Ono od prosle godine je bio bas veliki izazov, ovde ce za mesec dana svi imati vec nabudzene ekipe!

Kako si to uspio?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Slash 666 kaže...
Zoki Mpek kaže...

Mislim da ce malo FUT da izgubi na zanimljivosti sada, jer ja vec na primer imam 25000 coinsa zaradjenih a da nisam odigrao niti jednu tekmu!

Ono od prosle godine je bio bas veliki izazov, ovde ce za mesec dana svi imati vec nabudzene ekipe!

Kako si to uspio?

trade. jučer sam barem 15k tradeom zaradio

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Ne znam, ja muku mučim sa contractima, imam oko 1500 coinsa, i taman contracta za još jedan turnir.
Offline sezona mi je preteška, online mi team ne zadovoljava nikakve kriterije. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Ako je bilo, ispričavam se. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 15:25 (Jabulani).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

znaci, izasla je full igra?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jel netko za "prijateljsku" :P

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Tri puta sam naručio igru sa eplati: Prvi put, zadnji put i nikad više.

 

15:35 još uvijek nisam dobio Key.

 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

molim za pomoc, mozda se nesto slicno desavalo vama i sa fifom 12. pokrenem igru, odaberem jezik, igra provjeri konekciju, ispise da je connected i ostaje na screenu kao na slici dolje s tim da je ovaj loading aktivan, vrti se.  Ne znam sta da radim, reinstalirao sam sistem i opet isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

daj neko nek posalje valjanu verziju s torentom da skinem-o ..:)

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

jel ima neko link za offline da skinem

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Evo uplaceno je na Key4Game, sad cekam key. Btw. jel netko probao prebaciti fileove od FIFE 13( sa torrenta) u Origin folder?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Jabulani kaže...

Evo uplaceno je na Key4Game, sad cekam key. Btw. jel netko probao prebaciti fileove od FIFE 13( sa torrenta) u Origin folder?

 

Ja sam prebacio i ne mogu pokrenuti fifu, stane mi kod welcome screena a loading se samo vrti. Sada cu da je izbrisem i da instaliram sve sa origina. Kad se diskonektujem sa origina i pokrenem fifu, uspijem uci u meni ali se igra crasha instant. Mozda ce raditi u tvom slucaju, meni nista drugo ne preostaje da pokusam pokrenuti fifu nego da instaliram sve sa origina. 

14 godina
offline
FIFA 13

Uplatio u banci za FIFU 13 UE i u roku od nekoliko minuta dobio key! Key4game je odličan!
Sad se skida, a onda moram protiv dreammakera odigrati koju tekmu jer nismo uspjeli za vrijeme FIFE 12. {#}

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

E ako kupim fifu13 u nekom od ducana dali cu svejedno dobit key za igranje na netu?{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Naravno, bez keya ne možeš instalirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Ljudi, evo sad konkretno. Molim za pomoć oko konfiguracije gamepada socijalnog kaj nas dosta ima vjerujem. Desna gljiva mi ne šljaka uopće. Na dvanaestici je bio onaj fifa12config na kojem sam mogo buttone konfigurirat.

Ovdje nemrem ništa osim stavit na alternate al i tada bez desne gljivice, promjena igrača je L2 itd..

 

Ima li itko rješenje neko suvislo?

 

 

13 godina
offline
FIFA 13

vidi mučke đubradi što uživa dok ja čekam key sa base-hosta :)

 

recite mi kakvi su skill games, još nitko nije pisao o tome koliko vidim.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 16:31 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Skill games odlican za skratit vrijeme.

Ja neznam jel to do mene ili do ea, em nemogu u ultimate team uc a sad nemogu ni sezonu vise igrat kak spada. 

Jel to do njihovih servera ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
G1g1 kaže...

Skill games odlican za skratit vrijeme.

Ja neznam jel to do mene ili do ea, em nemogu u ultimate team uc a sad nemogu ni sezonu vise igrat kak spada. 

Jel to do njihovih servera ili?

Čini se. Ja sam isto mogao seasons igrat, ali UT nikad nisam. Sad isto ne mogu nijedno ni drugo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Mene izbaci svaki drugi search izbaci iz auction housea, season mi svaku drugu tekmu stane u areni nakon sto nade protivnika i onda moram gasit fifu jer nikako da poce match..

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Preporuke za Key4Game, uplatio sam i dobio key prije nego što su sjele pare njemu, svaka čast. Čak mislim da je i najniža cijena(250kn).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Osvojio cup i u gold packu dobio Mandžukića. Dao sam ga na aukciju za 5000, pa možda netko neš ponudi {#}

balkan-gaming.net - NBA, PES i FIFA online
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Sad sam probao igru, ma predobro. Najbolji nogomet koji sam igrao. Što se tiče optimizacije igra mi radi ko podmazana, nikakvo štekanje. Jedini minus mi je taj što je igra malo prebrza, demo je bio bolji po tom pitanju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Sad će me ubit ovo čekanje. btw. koliki je rating Mandži? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Jabulani kaže...

Ako je bilo, ispričavam se. {#}

Zasto to radis hoces ove pesovce srcka da strefi :)

 

Da si samo rekao niko ti nebi poverovao ali slika govori sve!!!!

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

jel mozda netko zna jel izasla jogurt verzija?{#}

 
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice