FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.083.228
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
12 godina
offline
FIFA 13

Ako nista drugo, bar je realno :D Ali jbg :D 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13

realno bi bilo da je sudac ponistio gol..

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Idealist kaže...

realno bi bilo da je sudac ponistio gol..

I nebi, posto je golman bacio loptu.

 

A sad nemogu naci istu tu akciju di gol pustaju, posto je po pravilima regularan.

12 godina
offline
Re: FIFA 13
CroChef kaže...
Idealist kaže...

realno bi bilo da je sudac ponistio gol..

I nebi, posto je golman bacio loptu.

 

A sad nemogu naci istu tu akciju di gol pustaju, posto je po pravilima regularan.

 

Henryiu je isto ponisten.. 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Da, dosta sudaca je ponistavalo... ali po pravilima gol je regularan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Pa kako mozes probit ako ja napadam sa 3-4 igraca a on se brani sa njih 7 ? Aj mi objasni i jos duboku obranu igra. Ti si toliko pametan pa to uspijevas jelda ? Zato sam se otvorio i popio 8 komada jer drugacije nije islo. Zabio sam gol ali primio jos 8 za taj 1... I dalje zelim da svi pomru, jer to nije nogomet.

Barem je logično da ako suparnik igra bunker, radi se o limitiranom igraču koji te čeka na kontru ili prekid bilo kakve vrste. Valjda je jasno da ne igraš kontra takvih ultra attack jer im otvaraš upravo tu jedinu nadu da te krkne. Strpljivo i umjereno, gol uvijek mora doć. A onda trpaj.

I mene živciraju te spodobe..

11 godina
offline
Re: FIFA 13
Lepi_Borko kaže...
SimeKZ kaže...

Pa kako mozes probit ako ja napadam sa 3-4 igraca a on se brani sa njih 7 ? Aj mi objasni i jos duboku obranu igra. Ti si toliko pametan pa to uspijevas jelda ? Zato sam se otvorio i popio 8 komada jer drugacije nije islo. Zabio sam gol ali primio jos 8 za taj 1... I dalje zelim da svi pomru, jer to nije nogomet.

Barem je logično da ako suparnik igra bunker, radi se o limitiranom igraču koji te čeka na kontru ili prekid bilo kakve vrste. Valjda je jasno da ne igraš kontra takvih ultra attack jer im otvaraš upravo tu jedinu nadu da te krkne. Strpljivo i umjereno, gol uvijek mora doć. A onda trpaj.

I mene živciraju te spodobe..

a i nemora doć kad lopta nema kuda proć, pogotovo kod 5-2-2-1 i ultra def, opališ po golu ni ne nedođe do golmana od gužve u 16-ercu...

12 godina
offline
Re: FIFA 13
BoobZ kaže...
Lepi_Borko kaže...
SimeKZ kaže...

Pa kako mozes probit ako ja napadam sa 3-4 igraca a on se brani sa njih 7 ? Aj mi objasni i jos duboku obranu igra. Ti si toliko pametan pa to uspijevas jelda ? Zato sam se otvorio i popio 8 komada jer drugacije nije islo. Zabio sam gol ali primio jos 8 za taj 1... I dalje zelim da svi pomru, jer to nije nogomet.

Barem je logično da ako suparnik igra bunker, radi se o limitiranom igraču koji te čeka na kontru ili prekid bilo kakve vrste. Valjda je jasno da ne igraš kontra takvih ultra attack jer im otvaraš upravo tu jedinu nadu da te krkne. Strpljivo i umjereno, gol uvijek mora doć. A onda trpaj.

I mene živciraju te spodobe..

a i nemora doć kad lopta nema kuda proć, pogotovo kod 5-2-2-1 i ultra def, opališ po golu ni ne nedođe do golmana od gužve u 16-ercu...

 

Oderavaj po golu, bit ce kornera, past ce koj gol.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Kompletirao sam Chelsea, ima dva uljeza, ali su neophodni: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#e5YW8klSnIATf:pc

 

Inače ovaj Balotelli je čudo od igrača i svatko tko igra BPL ga treba imati, zabija svaku tekmu i najbolji je napadač kojeg sam imao.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Igram sad lijepu tekmu s likom. Ajde vodim ja 2-0... dode on na 2-4... I ja malo angaziro Balotellia i stignem ja njega na 4-4 i frajer DC. Ali na onaj nacin da nitko bodove ne dobije. Kako to napravi a da ne dobije DNF... nije mi jasno uopce.

 

EDIT: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#duZ98pWWnIAIz:pc evo i moje ekipe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 13:34 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 13
Đapa club kaže...

Kompletirao sam Chelsea, ima dva uljeza, ali su neophodni: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#e5YW8klSnIATf:pc

 

Inače ovaj Balotelli je čudo od igrača i svatko tko igra BPL ga treba imati, zabija svaku tekmu i najbolji je napadač kojeg sam imao.

strašan je, kao tenka su ga napravili, a isto tako Podolski je nezaobilazan, 87 pace, 87 shooting, mašina

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 13:39 (BoobZ).
11 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Igram sad lijepu tekmu s likom. Ajde vodim ja 2-0... dode on na 2-4... I ja malo angaziro Balotellia i stignem ja njega na 4-4 i frajer DC. Ali na onaj nacin da nitko bodove ne dobije. Kako to napravi a da ne dobije DNF... nije mi jasno uopce.

 

EDIT: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#duZ98pWWnIAIz:pc evo i moje ekipe.

fellaini bi trebao biti u sredini radi heading/defensive kvaliteta

12 godina
offline
FIFA 13

Bio mi je u sredini ali je leto naprijed ko blesav, ne znam zasto... stavim ga na stranu i ostaje odozada... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Bio mi je u sredini ali je leto naprijed ko blesav, ne znam zasto... stavim ga na stranu i ostaje odozada... 

čudno, a ima medium attackin i high defensive workrate, inače desnom zna zabit i longshot pa nek leta ako hoće {#}

12 godina
offline
FIFA 13

Mislim da sma u zadnjih 3-4 tekme pogodio jedno 5-6 precki s njim, nikako da pogodim dovoljno jako da ude :D Ali Baltoelli kako je neko gore napiso je kraljina. Koje bombe idu od njega to nisu istine. Mada sam vise ocekivo od Kagawe, malo jaci longshot. Ovo je odlicna ekipa. Samo bi htio Zamijeniti Kagawau za Matu i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Fine ekipice. 

Jedno pitanje. Jel vi koristite puno finte u igri ? Jer ja i kad ocu napravit finut, napravi sasvim neku 10. Makar sam pogledo 1000 tutoriala na youtubu, ali ne radi mi iste fine. Makar imo 4-5 zvjezdica. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Fine ekipice. 

Jedno pitanje. Jel vi koristite puno finte u igri ? Jer ja i kad ocu napravit finut, napravi sasvim neku 10. Makar sam pogledo 1000 tutoriala na youtubu, ali ne radi mi iste fine. Makar imo 4-5 zvjezdica. 

uf sa 5 star skillom npr Ben Arfa možeš sprdat protivnika {#}, a Mata se meni pokazao tak tak...striktno je lijevak, neznam kak če tebi pasat, probaj Cazorlu, može zabit i lijevom i desnom sa 40 metara

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 14:04 (BoobZ).
14 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Fine ekipice. 

Jedno pitanje. Jel vi koristite puno finte u igri ? Jer ja i kad ocu napravit finut, napravi sasvim neku 10. Makar sam pogledo 1000 tutoriala na youtubu, ali ne radi mi iste fine. Makar imo 4-5 zvjezdica. 

smjer desne gljive je uvijek u odnosu na leđa igracu. znaci, ako je igrac bocno okrenut prema kameri, onda nije vise isti smjer gljiva za istu fintu. ako me kuzis...

12 godina
offline
FIFA 13

Znaci nikad nije isti smjer, ako ja gledma prema golu, pream aut liniji ili prema svom golu, uvijek moram vrtit drugacije gljivu. TO nisam imo pojma.

 

EDIT: Oce netko Sancheza kupit za 7.000 coinsa, ili se mjenjat za Cazorlu uz moju nadoplatu ? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 14:44 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

ja ne znam radit fitnice, gledam dosta tutoriale, ali ne mogu si zapamtiti više od 3 fintice -.- te sve kombinacije i to tesko mi za popamtit, a i ove koje znam mi ne uspjevaju, 80% mi protivnik uzme loptu, pogotovo kad igram protiv bota, tako da se ja divim ljudima koji s lakoćom rade fitnice i prolaze sa po muke..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
BoobZ kaže...
Lepi_Borko kaže...
SimeKZ kaže...

Pa kako mozes probit ako ja napadam sa 3-4 igraca a on se brani sa njih 7 ? Aj mi objasni i jos duboku obranu igra. Ti si toliko pametan pa to uspijevas jelda ? Zato sam se otvorio i popio 8 komada jer drugacije nije islo. Zabio sam gol ali primio jos 8 za taj 1... I dalje zelim da svi pomru, jer to nije nogomet.

Barem je logično da ako suparnik igra bunker, radi se o limitiranom igraču koji te čeka na kontru ili prekid bilo kakve vrste. Valjda je jasno da ne igraš kontra takvih ultra attack jer im otvaraš upravo tu jedinu nadu da te krkne. Strpljivo i umjereno, gol uvijek mora doć. A onda trpaj.

I mene živciraju te spodobe..

a i nemora doć kad lopta nema kuda proć, pogotovo kod 5-2-2-1 i ultra def, opališ po golu ni ne nedođe do golmana od gužve u 16-ercu...

Ja se na takve isto povučem i stavim na CounterAttack, kad tad padne kontra na kontru.

12 godina
offline
FIFA 13

Zadnjih 5 spajanja, sve citeri. Pa ne mogu vjerovat da EA ne vidi da lik ima u ekipi 5 golmana i jos moze igrat... Pa da bar sloze nekakvu skriptu isto kako ne mozes bez zamjena tak oi ne mozes sa 30 golmana u ekipi. Pa kakve su to gluposti. Samo gubim contracte za bzvz

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 13
virtualAThome kaže...
BoobZ kaže...
Lepi_Borko kaže...
SimeKZ kaže...

Pa kako mozes probit ako ja napadam sa 3-4 igraca a on se brani sa njih 7 ? Aj mi objasni i jos duboku obranu igra. Ti si toliko pametan pa to uspijevas jelda ? Zato sam se otvorio i popio 8 komada jer drugacije nije islo. Zabio sam gol ali primio jos 8 za taj 1... I dalje zelim da svi pomru, jer to nije nogomet.

Barem je logično da ako suparnik igra bunker, radi se o limitiranom igraču koji te čeka na kontru ili prekid bilo kakve vrste. Valjda je jasno da ne igraš kontra takvih ultra attack jer im otvaraš upravo tu jedinu nadu da te krkne. Strpljivo i umjereno, gol uvijek mora doć. A onda trpaj.

I mene živciraju te spodobe..

a i nemora doć kad lopta nema kuda proć, pogotovo kod 5-2-2-1 i ultra def, opališ po golu ni ne nedođe do golmana od gužve u 16-ercu...

Ja se na takve isto povučem i stavim na CounterAttack, kad tad padne kontra na kontru.

a jedino tako, da pustiš njega da napada, nisam to probao 

12 godina
offline
FIFA 13

A probo sam, ali od sada samo se dodajem i oduzimam vrijeme dok se ne otvori i onda show. Jer ovako samo sebe trpam. 

 

Kupio jedna onaj za 15k paketic i nista posebno vrijedno... LF - LW cini mi se i atsu najvrijedniji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Pozdrav ekipa. Novi sam u svjetu FIFE, inače dugoo sam igrao PES, ali sada lagano prelazim na FIFU. Gameplay je dosta bolji nego na PESu.

Možda ću ispast glup, al imam jedno početničko pitanje ;D

Jel se može igrat online bez orginala? ;D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Ne moze se nista od toga igrat online osim PES 6... A nije ti skupa fifa... mozes ju nac za 150-160kn bez problema...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
online
FIFA 13

pa koji sam kreten, da sam šparao već bi sad imao za aguera samo tako.. al ne, kupi ti packove, sigurno ćeš dobiti nešto super u packovima...

 

otvaram sad zadnji - vidim - Valdez, reko ajde, bar nešto.

kad ono neki jadni stoper a ne Valdez kojem sam se nadao

 

ak ništ drugo barem imam 3 stranice gold contracta

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 19:01 (The Unforgiven).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13
The Unforgiven kaže...

pa koji sam kreten, da sam šparao već bi sad imao za aguera samo tako.. al ne, kupi ti packove, sigurno ćeš dobiti nešto super u packovima...

 

otvaram sad zadnji - vidim - Valdez, reko ajde, bar nešto.

kad ono neki jadni stoper a ne Valdez kojem sam se nadao

 

ak ništ drugo barem imam 3 stranice gold contracta

bez brige, nisi jedini... ja sam tako već mogao 2 aguera imat... lupam se po glavi svaki dan, od sad obećajem sam sebi da više neću nit jedan pack kupit, jer stvarnu su koma, najbolji igrač s packa mi je Muller koji sad vec ide po 4k. 

12 godina
offline
FIFA 13

CF -> CM position change... koliko bi to islo coinsa ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice