FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.462.263
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Fifa 14

Izgleda da se ekipa iz EA Sportsa polako priprema za najavu nove FIFA-e... Danas su na svojoj Facebook stranici objavli "teaser" sliku i profilnu sliku FIFA-e 14 uz poruku "LIKE if you want FIFA 14 news tomorrow".

Pa krenimo, koje bi promjene voljeli vidjeti u novom nastavku igre, što vas smeta trenutno, što novo očekujete? neka rasprava počne {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
9 2 hvala 2
13 godina
offline
Fifa 14

Hoću stabilnije servere kao prvo jer ovo sad je katastrofa.

 

Gameplay 13-ice mi nije bio zabavan kao u 12-ici i nadam se da tu bude poprilično promjena. Najradije bih da nerfaju assisted kontrole ili ih u potpunosti izbace, ali to neću doživjeti. Manual igračima treba malo ljubavi, manual FUT npr bi bio odličan. Impact engine još uvijek ima bugova i hoću Hrvatsku natrag. Bit će lakše diskutirati kad najave koj točno promjene planiraju.

 

Iskreno, ove godine me više interesira što će Konami izmisliti ako stvarno prelaze na novi engine. Nekako sam se zasitio FIFE u ove 3 godine odkad ju igram, možda je došlo vrijeme za promjenu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
8 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Javi se brendu da vrati Hrvatsku u fifu.

 

 

Volio bi da srede FUT, servere :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 14

malo nagađanja prije sutrašnje službene najave igre, moguće je da će biti nekih promjena sa komentatorima, navodno bi Gary Neville mogao biti novi komentator u igri...

http://fifasoccerblog.com/blog/commentary-team-shake-up-for-fifa-14/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Fifa 14

Trebali su staviti Ray Hudsona, lik je genijalan! {#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2013 22:18 (KiX777).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 14

ja bi volio da poprave konačno ono sa gamepadima, jer stvarno vjerujem da im to nije problem napraviti, a ovako masu ljudi ima problema s time. Ja osobno nikad nisam imao problema zbog xbox gamepada, ali uvijek svi imaju problema sa generic gamepadom, neka konačno to naprave kako spada, kao u PES-u primjerice, jednostavno i dobro napravljeno što se tiče toga. Ako im je to neki problem, onda stvarno neznam što reći.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...

malo nagađanja prije sutrašnje službene najave igre, moguće je da će biti nekih promjena sa komentatorima, navodno bi Gary Neville mogao biti novi komentator u igri...

http://fifasoccerblog.com/blog/commentary-team-shake-up-for-fifa-14/

 

 

jel bude svrsavo ko kod Torresovog gola

 

11 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Ocekujem da igraci vise ne potezu na nos pa da im se smanji turbo u guzici te da tribine vise ne budu udaljene "150" metara od gola. Kad se ocekuju te vijesti? Za pes 14  navodno slike u nedelju.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...

ja bi volio da poprave konačno ono sa gamepadima, jer stvarno vjerujem da im to nije problem napraviti, a ovako masu ljudi ima problema s time. Ja osobno nikad nisam imao problema zbog xbox gamepada, ali uvijek svi imaju problema sa generic gamepadom, neka konačno to naprave kako spada, kao u PES-u primjerice, jednostavno i dobro napravljeno što se tiče toga. Ako im je to neki problem, onda stvarno neznam što reći.

Neće. Razlog je u tome što žele da kupiš gamepad s markom, a ne neki bezvezni. Žalosno.

Come to the dark side, we have cookies.
11 godina
offline
Re: Fifa 14

Ćosića za komentatora {#}

13 godina
offline
Re: Fifa 14
crystal6 kaže...
antimadridista kaže...

ja bi volio da poprave konačno ono sa gamepadima, jer stvarno vjerujem da im to nije problem napraviti, a ovako masu ljudi ima problema s time. Ja osobno nikad nisam imao problema zbog xbox gamepada, ali uvijek svi imaju problema sa generic gamepadom, neka konačno to naprave kako spada, kao u PES-u primjerice, jednostavno i dobro napravljeno što se tiče toga. Ako im je to neki problem, onda stvarno neznam što reći.

Neće. Razlog je u tome što žele da kupiš gamepad s markom, a ne neki bezvezni. Žalosno.

Gdje tu ima logike? EA-u je cilj prodati što više kopija, pa je onda logično da izađu u susret onima koji koriste gamepade iz Konzuma. Znači ili ih nije briga, što su pokazali mnogo puta ili su procijenili da broj igrača koji nema xbox live podržana gamepad (a svatko tko je normalan nema) nije toliko velik da bi im se dalo zajebavati s tim.

 

U svakom slučaju, bolje od PES-a na kojem ne radi Xboxov gamepad za PC, a koristi ga najveći broj ljudi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

 ¸

 

http://www.ea.com/soccer/blog/fifa-14-reveal

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 13:34 (CroChef).
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) today unveiled innovations to the greatest sports game on the planet that will enable fans to experience the emotion of scoring great goals when playing EA SPORTS™FIFA 14 on the PlayStation®3 computer entertainment system, Xbox 360® videogame and entertainment system and PC.

 

Innovations to the franchise’s award-winning* gameplay will make FIFA 14 the complete matchday experience, introducing features that inspire fans to build play through midfield, dictate the tempo of a match and create rewarding opportunities. Great football matches are achieved through measured build up and incredible finishing. A new feature in FIFA 14 called Pure Shot and a brand-new ball physics system will transform shooting, making every shot attempt feel real, and when players connect with the perfect strike, feel exhilarating.

“FIFA 14 will play the way great football matches are contested with build up through midfield, tension throughout the match as chances are created, and incredible finishing,” said David Rutter, Executive Producer for FIFA 14. “Opportunities in FIFA 14 will be rewarding and great goals will look stunning.”

 

Finishing has been transformed with Pure Shot so players have the intelligence to adjust their stride and approach angle to find the best position for hitting the back of the net. Well-hit balls feel more exhilarating and rewarding.  New shot types include pure strikes, as well as off-balance and rushed shots. Plus, Real Ball Physics now determines the trajectories of balls, enabling players to kick the ball with force from distance, drill low rising shots with accuracy, and blast dipping or turbulent shots, just like real footballers.

 

Fans will be able to create rewarding build up to opportunities and have the tools to dictate the tempo of a match through four new features. Protect The Ball will enable players to fend-off and block defenders from the ball while dribbling at any speed, or out-muscle opponents for position before receiving the pass, then turn defenders to carve out opportunities. Teammate Intelligence has been improved on both sides of the ball. New decision-making logic delivers tighter, smarter marking and improved run tracking where defenders recognize opportunities to provide support and win back possession, while attacking players have new ways to outsmart their opponents by creating space for themselves, running along the backline and checking their pace. Major changes to ball control add new tools to win the midfield battles. Sprint Dribble Turns enable players to turn in every direction at sprint speed while preserving momentum, delivering the control and confidence to take on defenders one-on-one. Variable Dribble Touches introduces variety on touches when sprinting. Skilled players will have better touch and more control when sprinting with the ball.

 

In addition to innovations to gameplay, FIFA 14 is introducing a game-changing new way to play Career Mode. The Global Scouting Network brings the world of professional scouting to life. Players now develop and refine a scouting network and search for talent year-round. Scouts can evaluate footballers all over the world to uncover the attributes and traits of every player in the game, in preparation for the transfer windows. Plus, a new hub delivers easy navigation, fewer interruptions and live scouting reports.

FIFA 14 will deliver engaging online** features and live services that connect fans to the heartbeat of the sport—and to each other—through EA SPORTS Football Club, making FIFA 14 football's social network, where fans connect, compete and share with millions of others around the world. The game will also feature:

  • Changes to the wildly popular FIFA Ultimate Team
  • A new online Mode that will encourage social competition
  • Multiple new features and benefits to EA SPORTS Football Club, the live service that is the heartbeat of FIFA
  • Complete authenticity with more than 500 officially licensed clubs.


FIFA 14 is in development at EA Canada and will be available in stores world-wide this fall. Additional platforms will be revealed in the months ahead. The game has not yet been rated.

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Fifa 14

Promjene u 13, a posebno u 12 su na papiru zvučale puno drastičnije. Treba čekat prve gameplay filmiće da se vidi koliko bolje će to izgledati. Sve u svemu, nisam pretjerano oduševljen ovom najavom. One stvari koje su bile lošije, izgleda da će tako i ostati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 14

Čak nisam siguran želim li potrošiti kune na ovaj naslov. Ove novosti su bezveze. Njima treba novi engine, veći tereni, otežati assisted, usporiti igru, poboljšati grafiku, rješiti sve gluposti oko impact engine i first touch pi*darija..

šumski put je bio ravan.
 
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fifa 14
KiX777 kaže...

Trebali su staviti Ray Hudsona, lik je genijalan! {#}

 

 

Ma trebaju stavit samo Kamaru da skomentira nešto svakih 3 min sa klupe i to je to.. Imaju GOTY 

12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fifa 14

i suker ce im sad trazit duplo nego prosle godine, ipak smo 4-ti :D

[19xx] C3c1l
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
C3c1l kaže...

i suker ce im sad trazit duplo nego prosle godine, ipak smo 4-ti :D

Ne, suker ce rec da svi ozbiljni igraci igraju PES :D Da je tako rekla vecina hahaha :D

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Re: Fifa 14
dreammaker kaže...

Čak nisam siguran želim li potrošiti kune na ovaj naslov. Ove novosti su bezveze. Njima treba novi engine, veći tereni, otežati assisted, usporiti igru, poboljšati grafiku, rješiti sve gluposti oko impact engine i first touch pi*darija..

Ovako na prvu, te novosti oko udaraca će biti jedino dobre ako će biti teže zabiti gol, ako će biti po starom onda ćemu to. Animacije udaraca su ionako dovoljno dobre. Požalio sam što sam uzeo preorder 13-ice i tak nešto sigurno neću ponoviti bez obzira na najave i čak sam demo igre. Ove godine čekam barem 2-3 tjedna nakon izlaska da vidim dojmove. Nadam se da će Konami ipak pokazati zube i ako ništa drugo izbaciti drugačiju igru od zadnjih 4-5 PES-ova, ako će već engine biti novi. A možda mi Mortal Kombat kad izađe za 2-3 mjeseca postane nova online droga pa neću ni trebat nogomet na PC-u :D.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Fifa 14

evo nekoliko novih sličica iz Career Modea i iz same igre. Career Mode izgleda stvarno lijepo...

Career Mode #1 Career Mode #1
Career Mode #2 Career Mode #2
Pure Shot #1 Pure Shot #1
Pure Shot #2 Pure Shot #2
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 16:58 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Fifa 14
Hexfire kaže...

Gdje tu ima logike? EA-u je cilj prodati što više kopija, pa je onda logično da izađu u susret onima koji koriste gamepade iz Konzuma. Znači ili ih nije briga, što su pokazali mnogo puta ili su procijenili da broj igrača koji nema xbox live podržana gamepad (a svatko tko je normalan nema) nije toliko velik da bi im se dalo zajebavati s tim.

 

U svakom slučaju, bolje od PES-a na kojem ne radi Xboxov gamepad za PC, a koristi ga najveći broj ljudi.

Logika je uvijek u zaradi. Ako ti netko plati da na igri stoji slika njihovog gamepada što bi ti htio? Nažalost u americi nema konzuma pa su im njihovi proizvodi nezanimljivi.

Kad sam odlučio osim na PS3 igrati fifu i na PC, prvo što sam odlučio je kupiti kvalitetan gamepad. Opet nažalost, takvi ljudi i takva logika su u množini. Može se postaviti i pitanje, ako nemaš 220 kn za kvalitetan gamepad otkuda ti onda isto toliko novaca za igru? Ne vidim zašto bi podržali no name gamepade kad industrija štiti sama sebe.

Kako rekoh, nije bez vraga slika microsoftovog i logitechovog gamepada u igri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 17:05 (movie).
15 godina
online
Re: Fifa 14
dreammaker kaže...

Čak nisam siguran želim li potrošiti kune na ovaj naslov. Ove novosti su bezveze. Njima treba novi engine, veći tereni, otežati assisted, usporiti igru, poboljšati grafiku, rješiti sve gluposti oko impact engine i first touch pi*darija..

Pričaš o novom engineu? Je li možda znaš koliko je star postojeći?

13 godina
offline
Fifa 14

FIFA 14 - First Look Developer Interview

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 17:22 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...
Hexfire kaže...

Gdje tu ima logike? EA-u je cilj prodati što više kopija, pa je onda logično da izađu u susret onima koji koriste gamepade iz Konzuma. Znači ili ih nije briga, što su pokazali mnogo puta ili su procijenili da broj igrača koji nema xbox live podržana gamepad (a svatko tko je normalan nema) nije toliko velik da bi im se dalo zajebavati s tim.

 

U svakom slučaju, bolje od PES-a na kojem ne radi Xboxov gamepad za PC, a koristi ga najveći broj ljudi.

Logika je uvijek u zaradi. Ako ti netko plati da na igri stoji slika njihovog gamepada što bi ti htio? Nažalost u americi nema konzuma pa su im njihovi proizvodi nezanimljivi.

Kad sam odlučio osim na PS3 igrati fifu i na PC, prvo što sam odlučio je kupiti kvalitetan gamepad. Opet nažalost, takvi ljudi i takva logika su u množini. Može se postaviti i pitanje, ako nemaš 220 kn za kvalitetan gamepad otkuda ti onda isto toliko novaca za igru? Ne vidim zašto bi podržali no name gamepade kad industrija štiti sama sebe.

Kako rekoh, nije bez vraga slika microsoftovog i logitechovog gamepada u igri.

a ako ides u srednju skolu, dobijas dnevno jedva za gablec, fifu dobijes za rođendan i onda šta? da gladujem pa da si kupim gamepad?

15 godina
online
Re: Fifa 14
Idealist kaže...

a ako ides u srednju skolu, dobijas dnevno jedva za gablec, fifu dobijes za rođendan i onda šta? da gladujem pa da si kupim gamepad?

Šparaj... recimo franjin unuk dean je šparao od gableca kako nam priča baka ankica i ušparao za svoju prvu banku.  Valjda ćeš i ti za obični gamepad..

13 godina
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...

Kako rekoh, nije bez vraga slika microsoftovog i logitechovog gamepada u igri.

Ima i drugih proizvođača čiji gamepadi su očitani kao xboxov, ali da, 200 kuna negdje se mora izdvojiti. Al po meni je to i minimum da bi se uživalo u igri kak spada. I druga stvar. Danas su takvi gampeadi praktički standard jer je svaka nova igra pravljena prema takvim kontrolama. Svi ovi ostali su u manjini i stoga se ni nemaju neko veliko pravo buniti.

 

@idealist

2 tjedna zaredom umjesto na kavu odeš na prva 2 sata i imaš za gamepad. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 19:01 (Hexfire).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
Idealist kaže...
movie kaže...
Hexfire kaže...

Gdje tu ima logike? EA-u je cilj prodati što više kopija, pa je onda logično da izađu u susret onima koji koriste gamepade iz Konzuma. Znači ili ih nije briga, što su pokazali mnogo puta ili su procijenili da broj igrača koji nema xbox live podržana gamepad (a svatko tko je normalan nema) nije toliko velik da bi im se dalo zajebavati s tim.

 

U svakom slučaju, bolje od PES-a na kojem ne radi Xboxov gamepad za PC, a koristi ga najveći broj ljudi.

Logika je uvijek u zaradi. Ako ti netko plati da na igri stoji slika njihovog gamepada što bi ti htio? Nažalost u americi nema konzuma pa su im njihovi proizvodi nezanimljivi.

Kad sam odlučio osim na PS3 igrati fifu i na PC, prvo što sam odlučio je kupiti kvalitetan gamepad. Opet nažalost, takvi ljudi i takva logika su u množini. Može se postaviti i pitanje, ako nemaš 220 kn za kvalitetan gamepad otkuda ti onda isto toliko novaca za igru? Ne vidim zašto bi podržali no name gamepade kad industrija štiti sama sebe.

Kako rekoh, nije bez vraga slika microsoftovog i logitechovog gamepada u igri.

a ako ides u srednju skolu, dobijas dnevno jedva za gablec, fifu dobijes za rođendan i onda šta? da gladujem pa da si kupim gamepad?

3 godine sam putovao u Zagreb u skolu s 20kn dnevno u djepu i znao sam ustedit 150-200kn mjesecno... dva mjeseca malo stednje i eto gamepada

13 godina
offline
Fifa 14

Dajte ba ljudi, zamjeniti druzenje s rajom, rostiljanje, ispijanje pića ljeti u basti, odvajanje od usta, da bi se skupilo za gamepad???!! Prokleto nema smisla, za gamepad ce kad tad doci pare, igara ce biti uvijek, izaci ce FIFA i naredne godine, i one poslije, i poslije nje... a druzenja je nemoguce vratiti :)

 

OT: Ova FIFA cini mi se nece donijeti apsolutno nista revolucionarno, no, sto se mene tice dovoljno je da ispoliraju Impact engine i jos par sitnica, malo poprave golmane pri izlijetanju i kad neka lopta ide u korner a on stoji na gol crti, i ja zadovoljan.

You better run, you better take cover!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 21:23 (Smucek).
Moj PC  
2 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice