FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 600.332
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Fifa 15

FIFA 15 na Ignite engineu će biti i na PC!

Službeno je potvrđeno da izlazi za X360,XONE, PS3, PS4 i PC.

E3 konferencija 9.6.2014. u 21:00h.

 Teaser trailer:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FIFA 15 brings football to life in stunning detail so fans can experience the emotion of the sport like never before. FIFA 15 launches on PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 and Xbox 360 on September 23 in North America and September 25 in Europe.

 

AGILITY & CONTROL AND CORRECT CONTACTS

 

Leave defenders in the dust or control the ball like the world’s best footballers. Players explode into action with improved balance, cuts and closer touches when in possession, giving greater responsiveness and personality to the game’s superstars.  Experience brilliant control as you keep the ball in a sprint or when searching for an opening in those close-touch situations.

 

AUTHENTIC PLAYER VISUALS

 

The Next Generation football player is here. Player faces have an incredible level of detail, while character models look and feel powerful and athletic. Kits move realistically and change with the environment, becoming dirty with mud and grass as the match unfolds. 

 

DYNAMIC MATCH PRESENTATION

 

Match Day feels dynamic and immersive. Improved commentary will highlight unique fan reactions, with chants and behavior changing on location. New bench reactions, 10-man goal celebrations and more will keep you engaged in the story of the match.

 

EMOTIONAL INTELLIGENCE

 

With over 600 new emotional reactions, players now respond to pivotal moments on the pitch – bad tackles, missed chances, epic goals - as they would in real life.

 

LIVING PITCH

 

Stadiums are alive and full of the emotion that only football can create. Playing surfaces wear down as the match progresses, with boot marks, slide tackles, and debris visible on the pitch. Corner flags move, goal frames shake, and animated LED ad boards bring FIFA 15 to life.

 

MAN-TO-MAN BATTLES

 

Dispossessing your opponent is more rewarding than ever! Intercept and keep the ball with Possession Tackles and new shoulder barges. Feel the impact with big fall physics; shirt pulling will also be visible with enhanced cloth technology. FIFA 15 fundamentally changes the way you compete for the ball.

 

TEAM TACTICS

 

Your AI teammates and opponents now recognize what’s happening in the match and will adjust their tactics just like real players. Park the Bus, In The Mixer, and Time Wasting are some of the Team Tactics you’ll come up against in FIFA 15.

 

 

 
 
      

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2014 19:42 (KiX777).
 
9 1 hvala 3
14 godina
offline
Re: Fifa 15

Molim te postaj izvore odakle si izvukao sve ove info iznad.

šumski put je bio ravan.
12 godina
offline
Fifa 15

Objavljen je teaser trailer na facebooku :  

 

Cijeli trailer izlazi u ponedjeljak.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 18:53 (KiX777).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Fifa 15

Odlicno sve bolje od boljeg;) LINK

 
6 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 15

nadam se da cu je moci pokrenuti sa dual core processorom :(

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Fifa 15

Moci ces sigurno, kao prvo pravi zahtjevi neće biti takvi, neće trebati 8 GB RAM-a, a kao drugo taj procesor Q6600 nije ništa bolji od nekog dual core procesora (npr. Athlon II x2 240 @ 3.2 GHz)

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 7 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 15

uh ovo je sjajna vijest za ignite. ove godine nisam odigrao ni dva sata nove fife. al sa igniteom vjerujem da ce biti druga prica dogodine. i mislim da ce to biti posljednji cavao u lijes pesa. na zalost.

14 godina
offline
Re: Fifa 15
Dariio7 kaže...

Odlicno sve bolje od boljeg;) LINK

Odlično! Ovo se čekalo :)

14 godina
offline
Fifa 15

Iskreno nisam očekivao da će se ovo dogoditi sve dok nisu izbacili besplatnu Fifu World.

 

Odlično.

Disregard the constabulary.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 15

Dal se zna išta o približnom datumu izlaska? Kako je to bilo sa Fifom 14?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 23:17 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Fifa 15

Izlazak igre je uvijek krajem 9. mjeseca.
Valjda EA neće zaboraviti na nas PS3/X360 igrače, valjda ćemo i mi dobiti neke novitete.
I bar da vrate Hrvatsku reprezentaciju.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Fifa 15
matić_žu kaže...

Izlazak igre je uvijek krajem 9. mjeseca.
Valjda EA neće zaboraviti na nas PS3/X360 igrače, valjda ćemo i mi dobiti neke novitete.
I bar da vrate Hrvatsku reprezentaciju.

To ne ovisi o njima nego o HNS-u,odnosno Šukeru.KLIKKLIK2

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 23:31 (emerik).
12 godina
offline
Fifa 15

Bit će naša repka, EA je ove godine kupio licencu zbog EA World Cup 2014, pa će biti i u FIFI.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Već sam pomislio da moram po PS4, kad ono gle čuda, next gen. dolazi i na PC. Aleluja! Budem izgurao još jednu-dvije sezone, barem što se zahtjeva tiče...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Ma znam o da sve ovisi o onome govnaru Šukeru, čak su mu i napravili legendu, al on je pohlepan.

Kako stvari stoje izgleda da ću se prebaciti na PS4, taman će opasti cijena do 9. mjeseca, a i bit će neka bundle akcija 100%

Najavljivali su da će u FIFI 15 legende biti zastupljene na svim platformama, nadam se da EA radi na tome.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 15

Šteta šta neću moći igrati.... treba Quad core :/

Only God Can Judge Me
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
se ti to salis ili?, dobro jutro da ces moci pokrenut i s ovom konfiguracijom koju imas
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Mah opet će biti isto. Prvo ćemo fappat na igru, a onda će usrat servere pa ćemo rageat zbog toga i momentuma.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
jukiii kaže...

Šteta šta neću moći igrati.... treba Quad core :/

Imamo isti procesor,  moci ces sigurno igrati, onaj Q6600 sto je zq minimum nije nista bolji od nasega.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
11 godina
offline
FIFA 15

Iznenadilo me ovo jako. Nisam ocekivo next gen fifu na pc-u vec ove godine. Mada ovo su mi malo preveliki zahtjevi za neku sportsku igru, sad se dvoumim izmedju kupovanja ps4 ili novog kompa.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Cofinho kaže...

Iznenadilo me ovo jako. Nisam ocekivo next gen fifu na pc-u vec ove godine. Mada ovo su mi malo preveliki zahtjevi za neku sportsku igru, sad se dvoumim izmedju kupovanja ps4 ili novog kompa.

Ne isplati ti se još godinu-dvije kupovati PS4, cijene su visoke, nema puno igrica, i nema puno naših ljudi tu konzolu.

 

Negdje sam pročitao prošle godine prije izlaska FIFA 14 da je EA otkupio prava za UEFA natjecanja i da bi se navodno LP i EL trebali pojaviti u ovogodišnjoj fifi.

 

 

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 14:52 (matić_žu).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Imam I5 procesor druge generacije, 4 GB RAM memorije i GT525m graficku kartu (Dell Inspiron N5110). Sta mislite hoce li to moci ici na ovome? Sjajna vijest, ali sam se zabrinuo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 15
matić_žu kaže...
Cofinho kaže...

Iznenadilo me ovo jako. Nisam ocekivo next gen fifu na pc-u vec ove godine. Mada ovo su mi malo preveliki zahtjevi za neku sportsku igru, sad se dvoumim izmedju kupovanja ps4 ili novog kompa.

Ne isplati ti se još godinu-dvije kupovati PS4, cijene su visoke, nema puno igrica, i nema puno naših ljudi tu konzolu.

 

Negdje sam pročitao prošle godine prije izlaska FIFA 14 da je EA otkupio prava za UEFA natjecanja i da bi se navodno LP i EL trebali pojaviti u ovogodišnjoj fifi.

 

 

jel ima kakvih naznaka da ce cijene konzola past do 9.mj?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Cijene konzola inače padaju oko 9. mjeseca kada većina igara izlazi, tako da se uvijek može naći neki bundle za male pare.

Recimo prošla 2 tjedna u Njemačkoj cijena PS4 pala je na 300€, naravno radi se o kratkotrajnoj akciji, al očekuj da će toga biti sve češće..

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 15

Hoću napokon manual FUT.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

Hoću napokon manual FUT.

Gluposti... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FIFA 15

{#} 

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

Hoću napokon manual FUT.

To nam nikad valjda neće omogućiti debili iz EA.. 

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...
Hexfire kaže...

Hoću napokon manual FUT.

Gluposti... 

Pa to je za nas koji znamo igrat, tebi se ništa neće promijeniti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice