FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 559.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Fifa 17

Reveal trailer - TODAY 06.06.2016 at 6.45pm UK / 10.45am PT, exclusively in-game on EA SPORTS News. https://t.co/H6CE97B0ra

 

 

Potvrdili su, ipak ce koristiti Frostbite :)

 

FIFA 17 will be released in North America on September 27 and on September 29 worldwide for the Xbox 360, Xbox 1, PlayStation 3, PlayStation 4 and PC, per EA Sports.

 

The FIFA 17 Web App release date is not far away and will be with you BEFORE the full game of FIFA 17.

 

Early EA Access and Origin Access will be available on Monday, September 19th, 2016, with the demo predicted to launch six days earlier on Tuesday, September 13th. FIFA 17 Webstart will be the preseason for FIFA Ultimate Team and is the first major release that you’ll want to be prepared for

 

 

MINIMUM SPECIFICATIONS FOR FIFA 17

 

Operating System: Windows 7 or 8 or 8.1 (only) 64-Bit

CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz OR AMD Phenom 7950 Quad-Core OR AMD Athlon II X4 620 OR Equivalent

RAM: 4 GB

Hard Drive Space Required: 15 GB

Minimum Supported Video Cards for FIFA 17: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650

DirectX Version: 11.0

Single System Multiplayer: 2-4 players and 1 keyboard on a PC and Origin

Input Devices: Keyboard, Mouse, Dual Analogue gamepad, VOIP Headset

 

RECOMMENDED SPECIFICATIONS FOR FIFA 17

 

Operating System: Windows 8 or 8.1 or 10 (only) 64-Bit

CPU: Intel i5-2550K @ 3.40GHz OR AMD FX-6350 Six-Core OR Equivalent

RAM: 8 GB

Hard Drive Space Required: 15 GB

Minimum Supported Video Cards for FIFA 17: ATI Radeon HD 6870 OR NVIDIA GTX 460

DirectX Version: 11.0

Single System Multiplayer: 2-4 players and 1 keyboard on a PC and Origin

 

 

 

Pre-Order FIFA 17 Standard Edition: Xbox One, PS4, Origin on PC

  • Full game
  • Up to five (5) FUT Draft Tokens (one (1) per week over five (5) weeks - worth up to $15)
  • Eight (8) match FUT loan item of Hazard, Martial, Reus, or Rodriguez
  • Custom FUT kits created by designers or FIFA soundtrack artists

 

Pre-Order FIFA 17 Deluxe Edition: Xbox One, PS4, Origin on PC

  • Full game
  • Up to 20 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Packs (one (1) per week over 20 weeks - worth up to $60)
  • Three (3) match FUT Team of the Week loan player (up to one (1) player per week over 20 weeks)
  • Eight (8) match FUT loan item of Hazard, Martial, Reus, or Rodriguez
  • Custom FUT kits created by designers or FIFA soundtrack artists

 

Pre-Order FIFA 17 Super Deluxe Edition: Xbox One, PS4, Origin on PC

  • Digital Only
  • Full game
  • Up to 40 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Packs (two (2) per week over 20 weeks - worth up to $120)
  • Three (3) match FUT Team of the Week loan player (up to two (2) players per week over 20 weeks)
  • Eight (8) match FUT loan item of Hazard, Martial, Reus, or Rodriguez
  • Custom FUT kits created by designers or FIFA soundtrack artists

 

Novi modeThe Journey

 

The Journey is a new mode in FIFA 17. Make your mark on and off the pitch as the Premier League's next rising star, Alex Hunter. Play at any Premier League club, for authentic managers, and alongside some of the best players on the planet.

 

 

Novi trailer 13.06.

 

 

 

FIFA 17 Web App

The likelihood is you’ll need to start on the web app before you can use the mobile campanion app. You’ll also be asked to select your default console. Price ranges will remain.

 

FIFA 17 Webstart Release Date

Last year, access to the FIFA 16 Web App released on Wednesday, September 16th, 2015 with several fortunate players accessing it before this date. The Webstart release was 24 hours prior to the early access period for EA Access and Origin Access members.

 

The FIFA 17 Web App Webstart period may begin on Sunday, September 18th, 12am UK. However, you’ll probably find that in the week leading up to the launch some users will be able to get online sooner. If possible, we’ll try to advise you how to get online sooner via our Twitter and free app. If you are one of the lucky few, we advise leaving the window open so you are continuously connected. In previous years many users exited the web app during times of high traffic and found it difficult to get back on.

 

 

 

Editirat cu kako budu novosti dolazile.

[19xx]C3c1l
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 17:41 (C3c1l).
Moj PC  
8 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 17
Novi je engine, potvrdili su u traileru :))))
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 17

Evo jedan detalj iz trailera gdje se vidi koliko bi igra trebala biti naprednija grafički sa Frostbiteom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 17

Ako ovim novim engineom ispeglaju onaj glupi clipping animacija (koje su osobito vidljive u cutscenama), te ako poprave modele igrača, uz dodatnu doradu igrivosti, čeka nas jako dobra igra. Ja sam uzbuđen!

 

 

By the way, poslao sam private poruke nekim igračima sa foruma, da ponekad odigramo koju virtualnu utakmicu. Evo i ovdje, dodajte me na Originu, zlilzatan. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 17

Jedino sta mene brine je u svoj toj tranzicji sa ignitea na frostbite dal ce se zapostavit neke stvari jer se nece stic napravit sredit do izlaska, i da ne bude kao sa PES-ovim novim engineom kad u prvoj inacici nije bilo vremenskih uvjeta i jos nekih stvari. Nadam se da ce tranzicija bit kompletna a ne da budemo morali cekat fifu 18 za to. Isto tako me zanima kako ce zapravo animacije i izgledat u frostbiteu, jer vjerovatno fizicki aspekt igraca ce bit od ignitea ukomponirn sa forstbiteom koji je prvenstveno za grafiku

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Fifa 17

Jedva cekammmm

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Fifa 17

Prije nego krene žustra rasprava, autor bi trebao od moderatora tražiti da naslov teme preprave u FIFA 17.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fifa 17
Spunkman kaže...

Prije nego krene žustra rasprava, autor bi trebao od moderatora tražiti da naslov teme preprave u FIFA 17.

 

razmislit cu o tome :P

[19xx]C3c1l
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 17
antimadridista kaže...

Evo jedan detalj iz trailera gdje se vidi koliko bi igra trebala biti naprednija grafički sa Frostbiteom.

 I tu se vidi sta?

13 godina
offline
Re: Fifa 17
Praetorian1 kaže...
antimadridista kaže...

Evo jedan detalj iz trailera gdje se vidi koliko bi igra trebala biti naprednija grafički sa Frostbiteom.

 I tu se vidi sta?

 Bolje osvijetljenje, modeli igrača, detalji na dresovima itd. Mislim očito je...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
FIFA 17

Cinematic je u svakoj novoj igri doveden skoro do savrsenstva, treba to vidjeti na djelu...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Kao sta sam naveo vec gore, ne brine mene grafika, jer sta se mene tice moze ostat i ovakva kakva je sad, vi koj imate mid range PC-eve radje se "brinite" jer dolaskom frosta na fifu dizu se automatski i system requirements. Tako da vec ionako mali broj PC igrac ce dodatno spustit dolazak frosta

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Iz trailera se nazire da bi i treneri mogli imati zapaženiju ulogu u vidu da ih odrade kao i same igrače, što mi je osobno bila i želja.

 

Nadam se da će frostbite engine donijeti kompletno novo ruho fifi i da će konačno nestati onaj malonogometni štih., što pak podrazumjeva drugačiji osjećaj za prostor kao i sama fizika kretanja lopte.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 11:04 (Spunkman).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
Spunkman kaže...

Iz trailera se nazire da bi i treneri mogli imati zapaženiju ulogu u vidu da ih odrade kao i same igrače, što mi je osobno bila i želja.

 

Nadam se da će frostbite engine donijeti kompletno novo ruho fifi i da će konačno nestati onaj malonogometni štih., što pak podrazumjeva drugačiji osjećaj za prostor kao i sama fizika kretanja lopte.

 Da su htjeli tako nešto drastično mijenjati bi odavno promijenili. Vjerojatnije je da će prvenstveno grafički igra napredovati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...
Spunkman kaže...

Iz trailera se nazire da bi i treneri mogli imati zapaženiju ulogu u vidu da ih odrade kao i same igrače, što mi je osobno bila i želja.

 

Nadam se da će frostbite engine donijeti kompletno novo ruho fifi i da će konačno nestati onaj malonogometni štih., što pak podrazumjeva drugačiji osjećaj za prostor kao i sama fizika kretanja lopte.

 Da su htjeli tako nešto drastično mijenjati bi odavno promijenili. Vjerojatnije je da će prvenstveno grafički igra napredovati.

 Nadam se u stabilnih 60 FPS-a na konzolama..da se moze igrat fluidno, da ne rade neka sranja kao lockanih 30 i tako.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

 Nadam se u stabilnih 60 FPS-a na konzolama..da se moze igrat fluidno, da ne rade neka sranja kao lockanih 30 i tako.

 Nadam se i ja da će raditi na 60 FPS, barem na PS4.5

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
FIFA 17

Kao sta je kolega gore napisao, samo da ne nabriju grafiku, a zapostave gameplay...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...
TheDarkSide kaže...

 Nadam se u stabilnih 60 FPS-a na konzolama..da se moze igrat fluidno, da ne rade neka sranja kao lockanih 30 i tako.

 Nadam se i ja da će raditi na 60 FPS, barem na PS4.5

 a trebalo bi ic u 60 i na ps4 obicnom, s obzirom da je vecinom to staticka grafika, odnosno ucitava se stadion publoika i ostalo i poslje nema vecih ucitavanja, nije to GTA ili skyrim di konstantno se ucitava mapa i okolina, ili ce pak mozda malo tonirat grafiku dole ako bude potrebno da se dobi 60 fluidnih

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
FIFA 17
Ako je mogao Battlefield 4 raditi u 60 fpsa sa Frostbite engineom na PS4, onda može i FIFA.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
FIFA 17
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 14:19 (mackocicko2004).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

BF4 ima padove na konzolama. Doduse ne velike, al desi se, posebno kad je kaos na ekranu. Sve sta zelim je konstantnih 60, a za grafiku se ne brinem bas jer u fifi nikad nisam ni mario bas za grafiku..naravno sve je to lijepo i lijepo je za vidit lica igraca kao da si pravi al opet kad krene utakmica sve to pada u drugi plan

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
FIFA 17

Bitno je da ne u*eru gameplay.


Sto se tice zahtjeva vjeruj te mi nece biti nesto pretjereano :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

Hebes ti grafiku i da igleda ko da mi messi u sobi stoji kad je gemplay uzasan... Ako to ne poprave nista od fife a smijesno je sta ce se prodat vjv u vise primjeraka nego 16-ka

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Gameplay 16ke je bio ok, jer su bar usporili igru, dok ako se sjecate u 15ci svi ko da su bili na speedu i to je bilo nehumano...igrace sa paceom ni bog nije mogoa uhvatit i mecevi su bili totalni kaos di u FUTu svi su imali doumbiu, emenikea i svi su samo koristili timove sa brzim igracima.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
FIFA 17

nikad vise fifu na pc, tako da me ne brinu zahtjevi.. ps4 se kupuje u 9. mjesecu samo zbog nje

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Na PS4 na aukciji ima oko 2 milje stvari, u peaku ide i do 2 i po milje. shiny contracti za 250-300, jedino malo squad fitnes je skuplji oko 900-1100 ovisno o vremenu, ovo ostalo sve je ok i cijene su dosta dobre posebno sa price rangeom.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FIFA 17

Bio je ok, i to je to, nista vise. Mene je smetalo to sto pass igra nije "konstantna". Osobno sam sa frendom igra 1v1 i sa plavim ozilom samo smo sajali i pokusavali dodat  neznam 20-30 puta zaredom uisto mjesto istom jacinom i vjeruj mi iznenadio bi se di te lopte lete sve. To mene nervira ako mi igrac trci u prostor ili stoji na otvorenom mjestu ja dodam loptu a ona sa igracem od 99 passinga ode 5m u stranu ili sa 1/4 bara lopta u for bude napucana u 5 red tribina tunesto ne stima a onda imas one idiote koji krene sa centra napravi 27 driblinga igrac se pritom 3 puta srusi na pod pokosi 2 moja igraca i u tom trenutku znas da ces primit gol jer eto igra nagraduje to. Prije ces proc igraca ako failas 360 okret i zabis se u obrambenog nego duplim pasom sta je tuzno.

8 godina
offline
FIFA 17

Ja sam 16 kupio jer sam ocekivao napredak u igri od 14. (15. nisam igrao)... Ove godine se necu zaletavat, nego cu pricekat koji mjesec da cujem vase dojmove (nemojte puno hvalit :p), a i mozda 17. dode na origin vault i onda uzet... Nedam im 70€ (FIFA basic and deluxe version will cost around $69 and $79, respectively. For the official then, stay tuned.) da se nerviram, a i kad postoji mogucnost da se strpim i igram za 4€ mjesecno...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 17

Da ne planiram ove godine preći na PS4 verziju bome bi i ja 17 uzeo preko Origin Accessa. Ionako za ozbiljno igram samo 3-4 mjeseca nakon izlaska, ako i toliko.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...

Da ne planiram ove godine preći na PS4 verziju bome bi i ja 17 uzeo preko Origin Accessa. Ionako za ozbiljno igram samo 3-4 mjeseca nakon izlaska, ako i toliko.

 Sta onda kupujes ako igras samo toliko, onda radje cekaj kraj proljeca pa kupi second hand za puno jeftinije, i jos si u velikom plusu kad dodjes u FUT, jer cijene su vec stabilizirane, i taman odigras do izlaska nove FIFE.

 

Ovako svaka fifa kad izadje cijene budu dosta visoke upocetku na FUT-u i onda se polako krenu stabilizirat.

Origin ID: ReaLazio
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice