FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 559.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Kad pokusam gadjat godnje kuteve ili raslje to zavrsi stil ramosa, kad pak pokusam po podu imam osjecaj da igrac zeli pogodit korner zastavicu, jer lopta ode blize njoj nego stativi...

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

Sta se tice prekida, sve stima..osim penala...to definitivno napravit redizajn ili vratit na staro..jer ovo novo je komedija..

 Pa ne znam. Ja zabijem svaki penal ili mi golman obrani. Nisam još promašio cijeli gol. Nije neka nauka ali mi je pucanje penala bezveze, baš kao i korneri i slobodnjaci. Sve mi je to nekako isforsirano. Nemam u tome nikakvog gušta. Ja sam na demou svaku tekmu završavao neriješeno, namjerno, kako bih mogao pucati penale. U principu više manje sve je isto. Treba dobiti osjećaj koliko možeš pomicati gljivu lijevo desno. No kako rekoh, svi prekidi su mi nekako isforsirani

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 14:12 (movie).
11 godina
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...
C3c1l kaže...

 

jucer sam pucao penal u FUT-u i pogodio aut liniju. 

 Tak i ja, ali se onda protivnik sažalio nad mnom i zabio si autogol.

 

ovaj nije, naguzio me kasnije i bas taj gol mi je falio.. 

 

[19xx]C3c1l
14 godina
offline
FIFA 17

zgleda da me fifa zeli nagradjivat...prvo sam dao 300 pointsa za draft,sad svaki put kad izgubim dobim draft token entry,vec 3. put zaredom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

FIFA 17 za PS4 narucena, ceka se. Jeidno citao sam ekipa se zali na nekakav delay, dal bilo input ili opcenito kod paseva i suteva, al ja nisam to primjetio, sve mi je manje vise isto oko tog, nikakav delay

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
FIFA 17

Danas je FIFA 17 sluzbeno izasla u Juznoj Koreji, tako da mozete krenut igrat sa VPNom ako ste kupili na originu.

Jel postoji neka cd key stranica koja key šalje prije 29.?

 

edit: Vidim da je FIFA 17 u J. Koreji 38€, jel probao netko narucit od tamo? :P

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 18:55 (KiCo77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Pozz ekipa. Moze li mi netko pojasniti da li postoji preload? I moze li se igrati prije 29 i kako? Hvala vam ako je vec ovo odgovoreno moje isprike!

Poslano s samsung galaxy s6 edge plus.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

FIFA 17 za PS4 narucena, ceka se. Jeidno citao sam ekipa se zali na nekakav delay, dal bilo input ili opcenito kod paseva i suteva, al ja nisam to primjetio, sve mi je manje vise isto oko tog, nikakav delay

 Od sutra ćeš je moći skinuti s PSN ako si je uzeo preko sonyevog online servisa...

12 godina
offline
Re: FIFA 17
jerdna kaže...
Pozz ekipa. Moze li mi netko pojasniti da li postoji preload? I moze li se igrati prije 29 i kako? Hvala vam ako je vec ovo odgovoreno moje isprike!

Poslano s samsung galaxy s6 edge plus.

Ja sam uzeo preko Origina i od 23. se mogao raditi preload.

Upravo sam danas krenuo i ja skidati.

 

Za igranje prije 29. moraš koristiti VPN.

 

Za kupovanje i igranje preko VPN morate znati da je opasno i da vam zbog toga mogu banirati account.

Nemojte poslije reći da niste bili upozoreni ako nešto krene po zlu.

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
TheDarkSide kaže...

FIFA 17 za PS4 narucena, ceka se. Jeidno citao sam ekipa se zali na nekakav delay, dal bilo input ili opcenito kod paseva i suteva, al ja nisam to primjetio, sve mi je manje vise isto oko tog, nikakav delay

 Od sutra ćeš je moći skinuti s PSN ako si je uzeo preko sonyevog online servisa...

 Nemam volje skidat ako nemoram, dolazi boxed edicija iz domenice

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
jerdna kaže...
Pozz ekipa. Moze li mi netko pojasniti da li postoji preload? I moze li se igrati prije 29 i kako? Hvala vam ako je vec ovo odgovoreno moje isprike!

Poslano s samsung galaxy s6 edge plus.

Ja sam uzeo preko Origina i od 23. se mogao raditi preload.

Upravo sam danas krenuo i ja skidati.

 

Za igranje prije 29. moraš koristiti VPN.

 

Za kupovanje i igranje preko VPN morate znati da je opasno i da vam zbog toga mogu banirati account.

Nemojte poslije reći da niste bili upozoreni ako nešto krene po zlu.

 Imaju cijelu bandu citera koje nisu banali zasto bi onda banali ove koji koriste VPN

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Kad će ee moći kupiti na policama u dućanu?

Jel to točno 29. ili će biti koji dan kasnije...
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
jerdna kaže...
Pozz ekipa. Moze li mi netko pojasniti da li postoji preload? I moze li se igrati prije 29 i kako? Hvala vam ako je vec ovo odgovoreno moje isprike!

Poslano s samsung galaxy s6 edge plus.

Ja sam uzeo preko Origina i od 23. se mogao raditi preload.

Upravo sam danas krenuo i ja skidati.

 

Za igranje prije 29. moraš koristiti VPN.

 

Za kupovanje i igranje preko VPN morate znati da je opasno i da vam zbog toga mogu banirati account.

Nemojte poslije reći da niste bili upozoreni ako nešto krene po zlu.

 Za igranje neces dobit ban, za kupovanje mozda, ali su male šanse.

Do ove godine je pola foruma kupovalo iz Brazila ili Meksika, pa mozemo valjda i u Koreju preselit nakratko :P

Ja jos nisam kupio, jos se predomisljam haha

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

 Nemam volje skidat ako nemoram, dolazi boxed edicija iz domenice

 To je drugo. Ja sam igru uzeo preko PSN i sutra počinje skidanje

 

 

The_K kaže...

 Imaju cijelu bandu citera koje nisu banali zasto bi onda banali ove koji koriste VPN

 Pa valjda si shvatio kako svijet funkcionira? Uvijek najebu oni mali koji si samo hoće pomoći na sitno. Krupne ribe nikada ne padaju..

14 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
TheDarkSide kaže...

 Nemam volje skidat ako nemoram, dolazi boxed edicija iz domenice

 To je drugo. Ja sam igru uzeo preko PSN i sutra počinje skidanje

 

 Mi smo na PSN skinuli još prošli tjedan. Doduše kupljena je na američkom accountu.

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 21:50 (dreammaker).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
dreammaker kaže...

 

 Mi smo na PSN skinuli još prošli tjedan. Doduše kupljena je na američkom accountu.

 Na HR acc igra je dostupna za skidanje od sutra.. a sve ti dođe na isto kada ne možeš igrati još dva dana, iako mislim da na američkom acc možeš igrati od 27.09. ? Ili griješim?

8 godina
offline
FIFA 17

3:1 vodim 80' i istekne mi vreme trial-a, pu majku im je'em 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...

3:1 vodim 80' i istekne mi vreme trial-a, pu majku im je'em 

 Meni je isteklo u 90.

10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
ruya kaže...

3:1 vodim 80' i istekne mi vreme trial-a, pu majku im je'em 

 Meni je isteklo u 90.

 Bas si razmisljam kakvi su smradovi jer su sposobni da te izbace na pola tekme kada ti istekne trial a nisu sposobni napraviti nesto da ako imas neki program ukljucen sa strane da te izbaci iz igrice.Mene nebi smetalo to da moram ugasiti chroome da bi igrao fifu bez citera.Znam da sam vec dosadan stime ali jbg kad mi to ide na živce a nema se para da trosim na gluposti kao sto je kupovina ps4+acc za PSN+fifa 

12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
dreammaker kaže...

 

 Mi smo na PSN skinuli još prošli tjedan. Doduše kupljena je na američkom accountu.

 Na HR acc igra je dostupna za skidanje od sutra.. a sve ti dođe na isto kada ne možeš igrati još dva dana, iako mislim da na američkom acc možeš igrati od 27.09. ? Ili griješim?

 Cekaj, danas (27.9.) cu je moc skinut,a igrat pocet tek u 00:00 29.?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Ovi koji igraju preko EA acessa, jel oni shvacaju da oni tako rec jos i placaju da budu beta testeri? Jer ce do 29tog kad izlazi u EU i svugdje ostalo izbacit barem jedan patch, i tako svake godine.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
FIFA 17

Pa više manje svaka igra koja danas izađe treba par patcheva da bi uopće došla na razinu na kojoj je morala biti.

 

U globalu mi je ovaj Access ok. Demo ionako ne znači ništa. Sad da nije bilo Accessa ne bih ušparao 35 eura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

ja sam napravio sljedeće...
Uzeo sam origin access za 3€, dobio 10% popusta za fifu i time ustedio 5€... odnosno ako odbijes ea access 2€. S time da mogu pocet igrat vec danas. Evo sad cekam da mi se skine igra do kraja.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
Bash kaže...

 Cekaj, danas (27.9.) cu je moc skinut,a igrat pocet tek u 00:00 29.?

 Da. Meni se noćas sama igra skinula. Ima 43 GB i verzija igre je 1.01 kao i svake godine

 

TheDarkSide kaže...

Ovi koji igraju preko EA acessa, jel oni shvacaju da oni tako rec jos i placaju da budu beta testeri? Jer ce do 29tog kad izlazi u EU i svugdje ostalo izbacit barem jedan patch, i tako svake godine.

 Na koji način sam ja beta tester ako nisam svoja iskustva i primjedbe s nikim podijelio? Je li itko s ovog foruma poslao ea sportsu svoja zapažanja i primjedbe i je li to netko tražio od njega?

Inače beta testeri se svake godine izvlače i igraju igru krajem 8 mjeseca (ove godine od 18-28.08.) kada su bili dužni sva svoja zapažanja i primjedbe poslati ea sportsu. Svake godine iznova se svi ovdje nadamo da ćemo biti izvučeni ali eto, još nitko s ovog foruma nije imao sreće biti beta tester. Stoga bilo kakvo beta testiranje sedam dana prije izlaska igre nema smisla niti bi to tako radila ozbiljna firma.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Bash kaže...

 Cekaj, danas (27.9.) cu je moc skinut,a igrat pocet tek u 00:00 29.?

 Da. Meni se noćas sama igra skinula. Ima 43 GB i verzija igre je 1.01 kao i svake godine

 

TheDarkSide kaže...

Ovi koji igraju preko EA acessa, jel oni shvacaju da oni tako rec jos i placaju da budu beta testeri? Jer ce do 29tog kad izlazi u EU i svugdje ostalo izbacit barem jedan patch, i tako svake godine.

 Na koji način sam ja beta tester ako nisam svoja iskustva i primjedbe s nikim podijelio? Je li itko s ovog foruma poslao ea sportsu svoja zapažanja i primjedbe i je li to netko tražio od njega?

Inače beta testeri se svake godine izvlače i igraju igru krajem 8 mjeseca (ove godine od 18-28.08.) kada su bili dužni sva svoja zapažanja i primjedbe poslati ea sportsu. Svake godine iznova se svi ovdje nadamo da ćemo biti izvučeni ali eto, još nitko s ovog foruma nije imao sreće biti beta tester. Stoga bilo kakvo beta testiranje sedam dana prije izlaska igre nema smisla niti bi to tako radila ozbiljna firma.

 Nisam ja rekao da si beta tester i da to negdje pise, nego razmisli malo. Ea je pametno osmislio taj "early acess"..znaci testiraju jos dodatno servere, podese sta treba, ljudima kao "naprave" uslugu da igraju, u ustavri time sebi pomazu, sad neki ljudi su voljni i daju im feedback(onaj tko zeli) i jos nakraju EA zaradi od svega toga.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FIFA 17
jerdna kaže...

ja sam napravio sljedeće...
Uzeo sam origin access za 3€, dobio 10% popusta za fifu i time ustedio 5€... odnosno ako odbijes ea access 2€. S time da mogu pocet igrat vec danas. Evo sad cekam da mi se skine igra do kraja.

 Možeš igrati 10 sati, kao i svi mi koji smo to već odigrali. No jeftinije bi prošao da si igru recimo uzeo ovdje?

 

http://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-17-pc-cd-key-origin?mw_aref=8023ef0aa94165947417b567beee956d&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

 Nisam ja rekao da si beta tester i da to negdje pise, nego razmisli malo. Ea je pametno osmislio taj "early acess"..znaci testiraju jos dodatno servere, podese sta treba, ljudima kao "naprave" uslugu da igraju, u ustavri time sebi pomazu, sad neki ljudi su voljni i daju im feedback(onaj tko zeli) i jos nakraju EA zaradi od svega toga.

Pa zar to nisu testirali na većem uzorku igrača u puno većem periodu nego sada od 18.08. do 28.08. kada su bili uključeni i PS4 korisnici.  7 dana prije izlaska igre to apsolutno nema smisla. Ja sam bio voljan dati feedback ali ne znam gdje? Zar misliš da ću sada istraživati na netu kako mogu dati svoja zapažanja i primjedbe?

Od 18.08 do 28.08. sve je to bilo lijepo organizirano i dobili su sve što su htjeli.

9 godina
offline
FIFA 17

Am I wrong ili šta? Preloadao sam igricu i sad je netko spomenuo da igra ima 43GB, zašto ju ja nemam na Originu?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Sve to stoji sta ti govoris, al sa tim ea acessom im je dodatna prilika, a i patch 1.1 koliko znam vec je izasao, i valjda 1.2 se sprema, i to sve u ovih 7 dana. Znaci ipak ima koristi od tog EA acessa, sa njihove strane.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
FIFA 17

Pa sigurno da im ne škodi. Što prije klinci počnu plakati po EA forumu to prije će još više sj*bati igru s patchiranjem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice