FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 558.565
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
nitro66 kaže...
Movie ajde ti znas moju momcad, formacija 4-1-2-1-2 (2) jel mozes ubacit neka jeftina 4 MLS igraca jer mi je uvijet za kvale vikend lige, a da mi je chem dobar.
Uglavnom ako ne znas (Aguero,Dybala,CAM-Lanzini, CM - Kante i Pereyra, LB - Azpalicueta,CB-Koscielny i Smalling i Rb-Walker.)
Trebam pomoc jer radim danas pa kad dodjem oko ponoc da samo kupim. Tako i onako cu radit sub 1 ili 2 ali opet da nisu neki samo tako

 Ne pratim MLS tako da nemam pojma niti o jednom igraču iz te lige...

 

 

Kaj ovvy napravi kada mu igrač stane na loptu? Gledam stalno to rade ali ne znam kako? Inače završio je s 38 pobjeda i dva nesretna poraza na fifa način.

 

Kad dođeš blizu lopte stisneš i držiš tipku za sprint dok ti ne stane igrač bez da stisneš ijedan smjer.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Dobro da li netko moze na temelju moje postave i igraca dat preporuku za mls ligu 4 igraca mi treba da nisu skupi da mogu kvale igrat.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
nitro66 kaže...
Dobro da li netko moze na temelju moje postave i igraca dat preporuku za mls ligu 4 igraca mi treba da nisu skupi da mogu kvale igrat.

 http://www.futhead.com/17/squads/2872441/

Ovo sam brzinski pa ti vidi jel ti paše. Ili stavi rooneya ili nekog engleza iz premiershipa umjesto diera isti chem će ti biti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 20:33 (jpantalon).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

ljudi igram fifa 17 career mode english league 2 worldclass, počima druga sezona transfer budgets 200mil !  kako to popraviti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Naso sam ja jebenu kombinaciju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
nitro66 kaže...

Naso sam ja jebenu kombinaciju.

 Baci sliku ili link

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Je li itko išta složio za sljedeći fut champs sa maksimalno 3 države?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Bok ljudi. Želio bih kupiti FIFU 17, no problem je što po system requirement ne prelazim ni prag minimuma. Skinuo sam demo, tek toliko da vidim je li ikako moguće pokrenuti ju.

Srećom, može na low. Nemam nikakvih lagova, pikeova, bugova dosad. Specifikacije laptopa su mi:

 

 

i5-6200u 2,3ghz sa turbo boostom do 2,8;

geforce 920m 2gb( zbog njega i piše da ne mogu);

8gb rama.

i

splati li mi se kupovati, i štetim li laptopu igrajuci igricu koja nije prilagođena njemu? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

 

Kaj ovvy napravi kada mu igrač stane na loptu? Gledam stalno to rade ali ne znam kako?

 Samo fakeshot i pusti sve na gamepadu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
jpantalon kaže...
movie kaže...
nitro66 kaže...
Movie ajde ti znas moju momcad, formacija 4-1-2-1-2 (2) jel mozes ubacit neka jeftina 4 MLS igraca jer mi je uvijet za kvale vikend lige, a da mi je chem dobar.
Uglavnom ako ne znas (Aguero,Dybala,CAM-Lanzini, CM - Kante i Pereyra, LB - Azpalicueta,CB-Koscielny i Smalling i Rb-Walker.)
Trebam pomoc jer radim danas pa kad dodjem oko ponoc da samo kupim. Tako i onako cu radit sub 1 ili 2 ali opet da nisu neki samo tako

 Ne pratim MLS tako da nemam pojma niti o jednom igraču iz te lige...

 

 

Kaj ovvy napravi kada mu igrač stane na loptu? Gledam stalno to rade ali ne znam kako? Inače završio je s 38 pobjeda i dva nesretna poraza na fifa način.

 

Kad dođeš blizu lopte stisneš i držiš tipku za sprint dok ti ne stane igrač bez da stisneš ijedan smjer.

 A kako na 4:55 ono zarola loptu u stranu ko polu kurg da napravi jebena finta .

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Prvo napravi fake shot ali ne dira lijevi analog znači bez smijera.

I onda fake shot plus smijer.

Ako je to to što mislim.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
nitro66 kaže...

 A kako na 4:55 ono zarola loptu u stranu ko polu kurg da napravi jebena finta .

 Fakeshot i lijevi analogni lijevo ili desno, ovisno na koju stranu želiš da se okrene.

 

 

 

Edit: evo moje dvije momčadi za ovaj WL

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 23:45 (soft).
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Hvala momci, idem sad igrat kvale i izgubit koji zivac :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Evo sredene kvale za vikend ligu :) namucio sam se , ali 4 tekme i gotova prica. 

Edit: sa ovime ja napadam ovaj vikend , jedino cu izmjenu napravit zbog 3 nacionalnosti ,ali samo da mogu dalje nastaviti i odma vratim.

http://prntscr.com/dfu2ez

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 1:13 (nitro66).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Jel istina da EA banuje tj oduzme sve coinse od onih kojih kupi preko nekog sajta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...
Jel istina da EA banuje tj oduzme sve coinse od onih kojih kupi preko nekog sajta?

 Ti si se probudio iz zimskog sna?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Red_Star_Forever kaže...
Jel istina da EA banuje tj oduzme sve coinse od onih kojih kupi preko nekog sajta?

 Ti si se probudio iz zimskog sna?

 Ako si na ps4 mozes probati jer osim para nemas sta izgubiti ...

Da me ne mrzi da stavljam 20 bronzanih za 5000 coinsta probao bih ja !Samo odmah potrosis coinse i ok

Mozda drodjes samo sa opomenom.

 

Igram mjesec dana i od Muse i Remy se nisam mrdnuo ....

Igram redovno protiv IF Immobile ,Higuaina,Kantea .....

Ljudi imaju vec timove od 1 000 000 coinsa....

 

Najskuplji igrac koga sam probao je Kante ,kupljen za 30 k !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 11:32 (goust78).
13 godina
offline
Re: FIFA 17

Ja sam na PC prošli tjedan kupio 70k ccoinsa, dobio sam samo upozorenje i uzeli su mi sve što mi je ostalo 3k.

Da sam znao uzeo bi više jer mi je sad bad ponovno uzimati.

 

Gdje mogu naći nickove da dodam domaću ekipu na origin da se igramo?

jel ima neki popis gdje je sve na jednom mjestu?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 12:55 (Grga1984).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Jedina losta stvar u kupovanju coinsa je to sto se s tim podupiru chiteri protiv kojih se toliko raspravljamo i seremo po EA. Kolega movie je reko u postu prije da ne vidi nista lose ako neko hoce kupiti coinse jer vecina nas nikad nebi zaradila toliko love posto se mora visit na marketu ili imati srece u packovima sto 99% nemamo. Slazem se tu definitivno, isto kao sto se kupuju points , neka ljudi kupuju i coinse. To sto EA napravi skriptiranu igricu , igricu koja je kara u mozak i onda jos ocekuje da ces dat 20 eura za pointse da otvoris packove i unutra ti daju igrace za koje nemres dobit 5k na marketu. Zasto ljudi nebi kupovali coinse kada za 20 eura dobijes kolicinu da otvoris duplo pekova nego sto EA daje za istu sumu pointsa. Nek oni sredi igricu da je normalna i da su svi jednaki i onda sve stima, ovako te samo karaju u mozak , ocekuju da kupujes skupe poene (nikad na akciji na PCu) i ko te jebe. Uglavnom, jedina stvar koja je losa u kupnji coinsa je to sto se financiraju chiteri, ali ako EA nista ne poduzima po tom pitanju i jos su skrti i pohlepni, narode samo navali, ko ima love nek si kupi, ali pazite se tih opomena , citao sam da drugi put je vece sranje. Ako kupujete kupite na kolicinu i odma kupite momcad da vam supci ne uzmu coinse.
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
nitro66 kaže...
Jedina losta stvar u kupovanju coinsa je to sto se s tim podupiru chiteri protiv kojih se toliko raspravljamo i seremo po EA. Kolega movie je reko u postu prije da ne vidi nista lose ako neko hoce kupiti coinse jer vecina nas nikad nebi zaradila toliko love posto se mora visit na marketu ili imati srece u packovima sto 99% nemamo. Slazem se tu definitivno, isto kao sto se kupuju points , neka ljudi kupuju i coinse. To sto EA napravi skriptiranu igricu , igricu koja je kara u mozak i onda jos ocekuje da ces dat 20 eura za pointse da otvoris packove i unutra ti daju igrace za koje nemres dobit 5k na marketu. Zasto ljudi nebi kupovali coinse kada za 20 eura dobijes kolicinu da otvoris duplo pekova nego sto EA daje za istu sumu pointsa. Nek oni sredi igricu da je normalna i da su svi jednaki i onda sve stima, ovako te samo karaju u mozak , ocekuju da kupujes skupe poene (nikad na akciji na PCu) i ko te jebe. Uglavnom, jedina stvar koja je losa u kupnji coinsa je to sto se financiraju chiteri, ali ako EA nista ne poduzima po tom pitanju i jos su skrti i pohlepni, narode samo navali, ko ima love nek si kupi, ali pazite se tih opomena , citao sam da drugi put je vece sranje. Ako kupujete kupite na kolicinu i odma kupite momcad da vam supci ne uzmu coinse.

Ne sjećam se da sam tako rekao? Rekao sam da ne vidim ništa loše ako netko hoće potrošiti svoje novce i kupiti fifa pointse. U principu svatko sa svojim novcima radi što hoće. Ne smeta mi to. Uvijek sam snosiš rizik i posljedice tog rizika. Tko voli neka izvoli..

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 14:33 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Red_Star_Forever kaže...
Jel istina da EA banuje tj oduzme sve coinse od onih kojih kupi preko nekog sajta?

 Ti si se probudio iz zimskog sna?

 ne pitam za sebe al ok ne ka bude... onda mi je ne logicno da ovvy i krasi reklamiraju sajtove za kupovinu coins-a?znam da cete reci da za to oni dobijaju novac ali malo je kontradigtorno.....zar ne???P.S: a znamo da kupovinom coinsa dobijes upozorenje, oduzmu ti coinse na kraju itd...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 16:10 (Red_Star_Forever).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ja sam koristio i dalje koristim utcoinbets gde mozete da se kladite sa coinsima i par puta sam prebacivao po 100k na profil i niko mi nista nije rekao.ali nisam radio sigurne transakcije nego putem transfera igraca ja stavim nekog panja da se proda za 106k i oni ga kupe
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Dobro onda sam ja pobrko,ali uglavnom stojim da je jedina losa stvar podupiranje chitera sa kupovinom coinsa, ali posto EA boli kurac za PC verziju i jos ne stavljaju popust na points kao na ps4 ili xbox nemam nista protiv da ljudi kupi coinse jer EA nas kara u guzicu i jos su pohlepni k tome. Tako da ko voli rizik i ima love neka kupuje.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...

 ne pitam za sebe al ok ne ka bude... onda mi je ne logicno da ovvy i krasi reklamiraju sajtove za kupovinu coins-a?znam da cete reci da za to oni dobijaju novac ali malo je kontradigtorno.....zar ne???P.S: a znamo da kupovinom coinsa dobijes upozorenje, oduzmu ti coinse na kraju itd...

 Što je kontradiktorno? Pa nisu oni zaposlenici ea sportsa. Tu su da budu gledani i da tu gledanost naplate. Nerijetko im ea zbog reklamiranja bana acc. 

vaskeas kaže...
Ja sam koristio i dalje koristim utcoinbets gde mozete da se kladite sa coinsima i par puta sam prebacivao po 100k na profil i niko mi nista nije rekao.ali nisam radio sigurne transakcije nego putem transfera igraca ja stavim nekog panja da se proda za 106k i oni ga kupe

 A kako inače ekipa kupuje nego da stavi panja a ea onda to registrira i eto problema. Oni pametniji stave nekog jačeg igrača pa je transakcija manje sumnjiva i veća vjerojatnost da im promakne. 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

samo ne znam odakle im pravo da me banuju zbog toga moje je pravo da prodajem igraca za koliko ja hocu i neko drugi moze da kupi tog igraca za koliko hoce nista tu nije protiv pravila.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
vaskeas kaže...

samo ne znam odakle im pravo da me banuju zbog toga moje je pravo da prodajem igraca za koliko ja hocu i neko drugi moze da kupi tog igraca za koliko hoce nista tu nije protiv pravila.

 

 U pravu si. Ja sam posuđivao veće količine coinsa i vraćali su mi i nikada nas netko zbog toga nije banirao. Isto tako pošto imam dva PS4 acc često sam si znao  prebacivati coinse s jednog na drugi acc i nikada nisam imao zbog toga problema. No problem postaje kada igrača prodaješ stranici koja ga kupuje jer si im ti platio te coinse. Brzo povežu ip adrese ili što već jer su im sve te stranice pod povečalom i nije problem dokazati radnju koja je zabranjena njihovim pravilima igre. Zato ako hoćeš kupovati coinse nikada to ne radiš preko neke tako eksponirane stranice jer ti je ban garantiran. Zar stvarno misliš da je jednoj takvoj firmi problem dokazati od kuda su ti stigli coinsi na tvoj acc?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 19:09 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

ljudi, pozdrav
evo cijeli dan mi izbacuje "There were no opponents found"...
imate li i vi isti problem? o PC-u govorim, jer ne znam šta da radim, čupao bih kosu, ali brijem glavu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
dr4zh3n kaže...

ljudi, pozdrav
evo cijeli dan mi izbacuje "There were no opponents found"...
imate li i vi isti problem? o PC-u govorim, jer ne znam šta da radim, čupao bih kosu, ali brijem glavu

 U kojem modu?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

u FUT-u, onda sam probao i seasons kojeg nikad ne igram, čisto da vidim, ali ni tamo ništa

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
I meni javlja isto cilo popodne
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice