FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

fifa je posle update-a postala ne igriva, nisam znao da se vratilo pravilo kada golmanu vracas loptu sme u ruke da je uzme...cim sam to video u pet navrata izasao sam iz igre i rekao od mene dosta igranja, mislim da nema vise smisla je igrati, jer predhodnu ja vodim tri nula i lik izadje, nek se nosi i on i EA u tri lepe...

15 godina
offline
Re: FIFA 17
miikaa77 kaže...

Od svih igraca sto sam probo preko Griezmanna, Balea, Neymara, Ronalda, Ibrahimovica, Modrica, Inieste, Diega Coste, Sancheza.. igrac koji me je najvise odusevio je definitivno Pogba, kakva je to zvijer, ima sve sto treba u ovoj igri, snagu, sut, brzinu, igru glavom, defanzivu. BEAST

 Ja bih još samo dodao, i tromost. A, nisam skužio niti kakvu brzinu ima jer s njim nisam mogao nikoga pretrčati. Po meni kartica je apsolutno precijenjena.  Na CM su mi bolji crni kante te sbc can i fernandinho. Prodao sam pogbu i nemam želju ponovno ga kupovati. Dati sada za njega 650k coina, ma daj molim te. No sva ta opažanja su čisto subjektivne prirode. Nekome valja, nekome ne valja. Meni je najimpresivnija kartica SIF Hazard na ST. Za tu karticu mogu reći da sve ima. Brzinu, udarac, dodavanja, proigravanja pa i igru glavom. Brutalna kartica. Druga najimpresivnija kartica koju sam probao je crni dembele. Obje ove kartice sam kupio zbog zarade i da ih sada prodajem imao bih na njima zaradu od oko 500k coinsa, no toliko sam se zaljubio u obje da mi ne pada na pamet prodavati ih. Sto ljudi, sto čudi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

iskreno bih voleo da probam Pogbu mislim da bi meni pasao na CAM poziciji iza martiala i lacazetea ili benzeme, samo ja nemam toliko coinsa....

 

da li moze neko da mi objasni kako moze da prodje lopta i uvek tako prodje u klipu kod drugog gola za vodstvo, i tako stalno gledam video klipove od raznih i uvek prolazi, to mi vredja intelegencija kao nekog koje se profi bavio fudbalom, ok je da to prodje jedan puta ali da stalno se ide na to i prolazi onda je to po meni lose ove godine uradjena odbraana...

 

pogldeaj te: na 03, 50

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 15:49 (Red_Star_Forever).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...

iskreno bih voleo da probam Pogbu mislim da bi meni pasao na CAM poziciji iza martiala i lacazetea ili benzeme, samo ja nemam toliko coinsa....

 

da li moze neko da mi objasni kako moze da prodje lopta i uvek tako prodje u klipu kod drugog gola za vodstvo, i tako stalno gledam video klipove od raznih i uvek prolazi, to mi vredja intelegencija kao nekog koje se profi bavio fudbalom, ok je da to prodje jedan puta ali da stalno se ide na to i prolazi onda je to po meni lose ove godine uradjena odbraana...

 

pogldeaj te: na 03, 50

 

 A dogodi se... istina, malo često. Nevjerojatno je da sam ja licem okrenut svom igraču i dodam krivo a da lik petom doda svom igraču kroz nekoliko igrača i nogu posve točno? Inače nikada nisam uspio proigrati svog igrača kroz nekoliko nogu jer lopta uvijek zapne na prvoj nozi na koju naiđe. Mene više živcira kao u ovom slučaju kada golman obrani a lopta se vrati napadaču za popravni. Meni se uvijek odbije negdje u 3pm. Nikada mome napadaču. Valjda takve stvari moraš zaslužiti igrom, ne znam no dodavanja su očajna. Netko iz okreta u nemogućoj situaciji doda točnije od mene koji štelim igrača da to sve bude kako treba biti. Kada ja probam iz okreta dodati, lopta završi u trećem redu tribine.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
slazem se da se dogodi ali da to bude u kontinuitetu i da protivnik stalno to radi, onda to vise nem asmisla, kao i kada sutnem loptu nikada mi se nije desilo da se lopta vrati i da dam gol,a redovno ih tako primam...jednostavno bi voleo neko da mi kaze kako protiv hendikepa tj lopte kja prolazi kao duh do igraca kojeg niko ne ometa....
14 godina
offline
Re: FIFA 17
Jel' vama radi PSN, meni cijeli dan piše da je under maintenance?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Jel se moze upalit fifa bez joysticka?imam neki android daljinski ali ne mogu dalje od onog gdje treba start.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ne znam meni nije trom Pogba, cak sta vise, ali eto svak ima svoje misljenje, najbolji strijelac mi je poslije Ibre. Ibra inace ko zna igrat s njim je beton isto, imam Movember njega ali mi nije jasno da je isto coinsa ko i obicni a ovaj ima bolje statse ?!

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17

Ovakve golove obozavam davati 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 17:24 (ruya).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Imamo isti grb, samo steta sto nema pravi....
15 godina
offline
Re: FIFA 17
miikaa77 kaže...

Ne znam meni nije trom Pogba, cak sta vise, ali eto svak ima svoje misljenje, najbolji strijelac mi je poslije Ibre. Ibra inace ko zna igrat s njim je beton isto, imam Movember njega ali mi nije jasno da je isto coinsa ko i obicni a ovaj ima bolje statse ?!

 Pa NIF Ibra ti je potreban ako želiš složiti sbc ibru kao igrača mjeseca. Zato mu je trenutno cijena tako visoka.

15 godina
offline
FIFA 17

Evo sve je objašnjeno ako još netko ne zna.

 

http://www.fifauteam.com/fifa-17-weekend-league-cancelled/

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 18:34 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Red_Star_Forever kaže...
Imamo isti grb, samo steta sto nema pravi....

 Nema jbg, steta, borio bih se onda vise na terenu za taj grb 😀

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
grb bi vise kosta nego mesi i ronaldo zajedno
10 godina
offline
Re: FIFA 17
JohnnyBlaze kaže...

Ako netko hoce igrat ligu nek se prijavi na http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=44&p=5576326#p5576326.

 

Trenutno se odigrava zadnje kolo prve sezone. Ekipa je dobra i liga je dosta izjednacena gdje svako svakog moze pobjedit. Igra se na PC-u.

 

Nedavno sam se registrovao tamo i jos mi nisu aktivirali acc.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Bas beze veze sto su izbacili mogucnost kada pritisnes pauzu da u fomraciji pomeris igraca i ne bude vise cm nego cdm, ne znam sta su hteli time da postignu da iskljuce tu mogucnost, umesto da se bave glupostima kao sto je glitch i da odbrana bude kompaknija, oni se bavi da li ce neko da u toku igre se odluci da mu jedan cm bude cdm ili da cam bude cg sve jedno, meni je to nekad bilo i od koristi....takodje sam primetio da golovi 705 slucajeva padaju 45 i 90 min, a to su golovi za spice u svrhu da neko snimi i da se svi smejemo zajedno....
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Mislim da sam dao bar 2000 golova u fifi 14 i 17 u 45. minuti.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FIFA 17
To sto su onemogucili pomicanje igraca tjekom igre je odlicna stvar, neznam kako nisi nikad igrao protiv nekoga ko pomakne 8 ili vise igraca u obranu i ostavi jednog ili dvoje naprijed. Pa ti daj gol kad mu svi igraci stoje u njegovih 20 metara cijelu tekmu
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Kako vi izlazite na kraj sa protivnikom koji samo siluje igru preko bokova,ja osobno kad vidim takvog dobim slom zivaca,jos ako je igra na njegovoj strani to zavrsi katastrofom.Najcesce kombinacije od kojih dobim slom zivaca su cuadrado-insingne,depay-sane,coman-costa itd
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
kovac91 kaže...
Kako vi izlazite na kraj sa protivnikom koji samo siluje igru preko bokova,ja osobno kad vidim takvog dobim slom zivaca,jos ako je igra na njegovoj strani to zavrsi katastrofom.Najcesce kombinacije od kojih dobim slom zivaca su cuadrado-insingne,depay-sane,coman-costa itd

Pa bolje da siluje po bokovima gdje je neopasan nego po sredini gdje uvijek može potegnuti šljucu po golu ili mu se kakvo krompiranje odbiti za gol šansu. Zato se veselim kada lik siluje po boku jer samo markiranje i guranje na korner zastavicu može puno toga napraviti. Po mogučnosti ga udvojiti i manje više nema problema. U ovoj igri brzina apsolutno ništa ne znači. U 700 tekmi ne znam jesam li dva puta nekoga uspio  pretrčati i je li netko dva puta mene pretrčao.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Marijooo kaže...
To sto su onemogucili pomicanje igraca tjekom igre je odlicna stvar, neznam kako nisi nikad igrao protiv nekoga ko pomakne 8 ili vise igraca u obranu i ostavi jednog ili dvoje naprijed. Pa ti daj gol kad mu svi igraci stoje u njegovih 20 metara cijelu tekmu

 Kako ih on pomeri u odbrani tako i ja ih u napad isto pomerim, al iskreno nisam nalaeteo na igraca koji to uradi, meni je dovoljno bilo da u 4321 formaciji srednjeg cm'a pretvorim u cdm i to mi je bas odgovaralo....neka oni samo stoje, samo da vidim kada pocnem da sutiram sa dvadeset metara da li ce stajati morace da napadne a kad napadne eto prilike ya dupli pas ili kako vec....

9 godina
offline
Re: FIFA 17
Neznam jel si ti ozbiljan ili se zajebavas... Pa i pro igraci imaju problema sa park the busom i trpanjem svih igraca u obranu. Naravno bude to dosta lakse ako uspijes brzo dat gol, ali ako se lik dobro brani i nemas srece, u kurcu si... U vikend ligi pola utakmica mi bude mucenje protiv takvih debila. Ovo sto kazes kad ides pucat da ti lik izade na udarac i onda imas priliku za dupli pas... Pa da, izleti s jednim igracem i jos ih samo 8 ostane. Ako vec moras imat cdma zasto ne odaberes 433 s cdm-om i 2 cm-a, na rw i lw stavis da ulaze u sredinu i eto ti...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Matori probao sam tu formaciju i ne leezi mi ta formacija, samo kazem kao ideju sta bi moglo kad bi moglo mada nikada nisam probao niti imao situaiju da neko igra sasvima u odbrani...
7 godina
offline
FIFA 17

Koji je po vama najbolji golman u BPL za imat u ekipi? osim Butlanda, vec me polako zivcira..

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
playertwo kaže...

Koji je po vama najbolji golman u BPL za imat u ekipi? osim Butlanda, vec me polako zivcira..

 LLoris mi je čak bio bolji od De Gee jedino mu moraš stavit glove chemistry da mu popravi positioning, Courtois mi je isto bio odličan, a trenutno imam IF Schmeihela, i refleksi su mu fenomenalni

8 godina
offline
FIFA 17

Na futhead-u sam viđao ratinge za igrače po pozicijama , jel se može gdje to nać ? 

Može preporuka napadača , trenutno Sturrdige koji me oduševio u par utakmica te Vardy (Martial)..Alexis-a kupio al mi ne odg formacija s wingerima pa igra CAM-a..Probao Lukaku-a i IF Graya koje sam prodao

Ovaj Layun iako naruši chem je je..... zvjer sa Anchor-om (35k za IF karticu)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Bojim se da sam bacio u vjetar 230k coinsa. Sinoć nakon što je sane zabio gol odmah sam kupio crnu karticu. No kasniji razvoj tekme nije garancija da će dobiti IF, dapače uvjeren sam da neće biti ništa od toga. Danas u tvrdoj tekmi mustafi zabije gol i odmah kupim i njegovu crnu karticu. Šanse da dobije IF su nešto veće ali nisam optimista. Rađe bi da je ostalo 1-0, šanse bi bile veće. Ovako, lutrija. Bar da on dobije pa da pokrijem kiks sa saneom. A tako je to. Moraš neki puta i riskirati.

Evo, kada tonem neka tonem, uzeo sam još jednog mustafia. Sada je to minus već 350k coinsa... valjda će se pretvoriti u plus.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 18:19 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Na futbin imas ocene po pozicijama.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 17
vaskeas kaže...
Na futbin imas ocene po pozicijama.

 A kome odgovaraš na pitanje kada nikoga ne citiraš?

15 godina
offline
FIFA 17

Evo potencijalne liste zimskog upgrade igrača pa da se možemo pripremiti i na vrijeme se riješiti nif igrača koji će dobiti upgrade ili kupiti if igrače koji će dobiti upgrade pa nešto zaraditi. Kažu da je ovo 99% točna lista.

 

http://www.fifauteam.com/potential-fifa-17-winter-upgrades-list/

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice