FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 17
dr4zh3n kaže...
ovo je takvo sranje da čovjek ne vjeruje, prva utakmica, korner. normalni ubačaj, a moj jebeni Lloris od 400 000 coinsa prvo boksa loptu ravno u zrak, i sad ona padne i on opet boksa i odboksa si ravno u gol
ne mogu ja to više

Imam ja običnog Llorisa i jako često boksa lopte koje bi po meni trebao lako hvatati.

Izgleda da mu je to mana?!

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 17

Kupljeni Kompany i Herrera iz ovog team of the weeka. Iz proslog sam uzeo Marcos Alonsa, Ozila i Sona. Jako zadovoljan.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

ja napravim taj marquee i dobijem najlosiji IF od svih njih, ne znam mu niti ime a spizdio sam malo vise od 50k, mater li im jebem :(

Ja sam prošli tjedan dobio Hunta 81, a jučer neki za kojeg prvi put čujem Rafael Toloi kurac palac isto 81 rated kartica.

Od vikend lige u paketima dobijem Promesa 87 koji je išao za 100k kad sam ga dobio, a jutros gledam ima ih po 45k - naravno da ga nisam prodao kad sam trebao :)

 

eee pa tog sam i ja dobio, cigani

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Mislio sam da ću se  načekati da dođem do IF Herrere, ali cijena mu je opasno pala, tako da sam ga kupio brzinom svijetlosti za 82k. Danas mu odmah slijedi vatreno krštenje za wl.

Croatian Football Club Mavericks
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17
Netko je stavio Herreru za 21k buy now - zdipio mi ga netko pred nosom :(
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
istina, na ubačajima se nekad ponaša, zapravo prečesto ponaša ko oni mali golmani tipa Bravo ili Schmeichel pa odboksava umjesto da pokupi, još uvijek mi je nekako najbolji golman Courtois, jer kupi te ubačaje ko blesav, možda i prodam ovog IF Lorisa pa se vratim na Courtoisa ili probam nekog drugog. Butlanda ne želim iz principa jer mi se pankreas okrene već kad ga vidim
15 godina
offline
Re: FIFA 17
dr4zh3n kaže...
ovo je takvo sranje da čovjek ne vjeruje, prva utakmica, korner. normalni ubačaj, a moj jebeni Lloris od 400 000 coinsa prvo boksa loptu ravno u zrak, i sad ona padne i on opet boksa i odboksa si ravno u gol
ne mogu ja to više

 Stari, prodao sam neuera i kupio horna za 700 coinsa. Lik brani da to nije normalno. Bacio sam na market i de geu i stavio butlanda i nema razlike. Dapače, butland ne brani ništa lošije od de gea-e a platio sam ga 1600 coinsa. Trošit novce na golmana u ovoj igri je najgluplja stvar jer svi brane isto a ovi najjeftinji su čak i najbolji. Danas neuer pao za nekih 30k na marketu tako da sam napravio odličnu stvar što sam ga jučer prodao. S de geom ide malo teže ali valjda ću ga riješiti. Rekao sam da neću više trgovati na marketu ali to je jače od mene. Opet sam sam se natrpao shaqiria i herrere i opet ću drhtati hoću li ih prodati.. što to meni treba?

12 godina
offline
FIFA 17

Ufff, plavi Mbappe :D

momentalno sam ga morao kupiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

Mislio sam da ću se  načekati da dođem do IF Herrere, ali cijena mu je opasno pala, tako da sam ga kupio brzinom svijetlosti za 82k. Danas mu odmah slijedi vatreno krštenje za wl.

Trebao si još malo pričekati. Ja ga maloprije kupovao po 65k coinsa. No onda me to ponese pa ih kupim 6 komada. Shaqiri padne na 93k coinsa i uzmem 4 komada. Za pola sata na bidanju uzmem još 4 komada po 85k coinsa. Neću više gledati jer će ziher još pasti pa ću još uzeti pa ću loše spavati dok ih ne prodam i nema tome kraja..

No bojim se da će večeras prodaja ići malo teže jer osim sbc imaju i ovi packovi od 55k. Znači market će biti zatrpan karticama.

 

Inače, zaljubio sam se u TIF Bentekea. Konačno napadač koji puca glavom, lijevom, desnom, ulazi u prazan prostor i nosi sve na kari ispred sebe a nije preskup.

 

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

Ufff, plavi Mbappe :D

momentalno sam ga morao kupiti 

 Ja nisam izdržao i uzeo thiaga. Mjerkam vidala ali s njim možda treba pričekati. Valjda će mu cijena pasti iako niti sada nije strašna za takvu karticu. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Jebem ti WL i onoga ko ju je izmislio, kako je moguce da sa 8-2 dodjem do 12-9. Mislim da je dosta za ovaj vikend a vjerojatno i za citav mjesec jer ovo je jebanje u mozak nevidjeno. Izgubio sam 2 tekme zasluzeno, naravno da sam izgubio na penale sva 3 puta kad sam do njih doso, ostali porazi svi gdje ja imam bar duplo vise udaraca i dominiram utakmicu. Jebes ovo, umjesto da se zabavim ja bacam dzojstike po kuci
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Riješim jučer SBC za untradable plavog igrača i dobijem braniča Celte koji je za quick sell.

Reko, sad moram riješiti tradable SBC jer nema smisla da držim ovu karticu i da mi skuplja prašinu.

Riješim taj drugi SBC i dobijem tog istog jebenog igrača.

Kao da me namjerno jebe igra i provocira da vidi koliko mogu izdržat da ne pljasnem kontroler u zid i razbijem sve oko sebe.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Riješim jučer SBC za untradable plavog igrača i dobijem braniča Celte koji je za quick sell.

Reko, sad moram riješiti tradable SBC jer nema smisla da držim ovu karticu i da mi skuplja prašinu.

Riješim taj drugi SBC i dobijem tog istog jebenog igrača.

Kao da me namjerno jebe igra i provocira da vidi koliko mogu izdržat da ne pljasnem kontroler u zid i razbijem sve oko sebe.

 I ja sam njega isto dobio u untradable i tradable packu hahahaha

7 godina
offline
FIFA 17

I ja sam se zaletio da odradim taj SBC pošto sam imao nekih untradeble igrača u klubu pa reko da ih se usput riješim. Dobijem Pouzela, poslije odma otvorim loan pack koji sam dobio u jednom od gold packova od tog istog SBC-a i baci mi TOTT Vidala. Mislim se što mi to nije bacilo u packu prije, a ne u loan packu. Odradim tradable SBC da se riješim Pouzela i probam ubost šta bolje, kad Viergever iz Ajaxa, još slabije rated igrač. Ne očekujem ništa dobro da dobijem od EA-a, ali uvijek se razočaraš iako nemaš očekivanja. :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Black and white kaže...

I ja sam se zaletio da odradim taj SBC pošto sam imao nekih untradeble igrača u klubu pa reko da ih se usput riješim. Dobijem Pouzela, poslije odma otvorim loan pack koji sam dobio u jednom od gold packova od tog istog SBC-a i baci mi TOTT Vidala. Mislim se što mi to nije bacilo u packu prije, a ne u loan packu. Odradim tradable SBC da se riješim Pouzela i probam ubost šta bolje, kad Viergever iz Ajaxa, još slabije rated igrač. Ne očekujem ništa dobro da dobijem od EA-a, ali uvijek se razočaraš iako nemaš očekivanja. :D

 Ne očekuješ ništa dobro da dobiješ od ea a dobiješ TOTT Vidala? Postali smo razmaženi i nezahvalni. Zašto mene ne pogodi takvo sranje od packa? Bio bih neizmjerno zahvalan.

7 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Black and white kaže...

I ja sam se zaletio da odradim taj SBC pošto sam imao nekih untradeble igrača u klubu pa reko da ih se usput riješim. Dobijem Pouzela, poslije odma otvorim loan pack koji sam dobio u jednom od gold packova od tog istog SBC-a i baci mi TOTT Vidala. Mislim se što mi to nije bacilo u packu prije, a ne u loan packu. Odradim tradable SBC da se riješim Pouzela i probam ubost šta bolje, kad Viergever iz Ajaxa, još slabije rated igrač. Ne očekujem ništa dobro da dobijem od EA-a, ali uvijek se razočaraš iako nemaš očekivanja. :D

 Ne očekuješ ništa dobro da dobiješ od ea a dobiješ TOTT Vidala? Postali smo razmaženi i nezahvalni. Zašto mene ne pogodi takvo sranje od packa? Bio bih neizmjerno zahvalan.

 Dobio ga u loan packu, 7 utakmica i kao da ga nema. Niti mogu da igram sa njim više od toga, niti mogu da zaradim na prodaji. Ovo samo da bude da EA daje. Sve i da mi se dopadne, morao bih prodat cijeli tim da ga kupim jer na PC-u košta oko 1,2-1,3 miliona coinsa.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17
skuham kavu, idem opalit vikend ligu, prva utakmica, lagano vodim 2-1, zabijem za 3-1 i odjednom "You have lost connection" i naravno poraz. Već treći put ovaj vikend, i uvijek u slučajevima kad vodim, nikad se ne dogodi da se to desi kad gubim, jel to neki novi cheat il koji kurac?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
dr4zh3n kaže...
skuham kavu, idem opalit vikend ligu, prva utakmica, lagano vodim 2-1, zabijem za 3-1 i odjednom "You have lost connection" i naravno poraz. Već treći put ovaj vikend, i uvijek u slučajevima kad vodim, nikad se ne dogodi da se to desi kad gubim, jel to neki novi cheat il koji kurac?

 Imaju lose servere 

10 godina
offline
Re: FIFA 17
dr4zh3n kaže...
skuham kavu, idem opalit vikend ligu, prva utakmica, lagano vodim 2-1, zabijem za 3-1 i odjednom "You have lost connection" i naravno poraz. Već treći put ovaj vikend, i uvijek u slučajevima kad vodim, nikad se ne dogodi da se to desi kad gubim, jel to neki novi cheat il koji kurac?

 Imaju lose servere 

15 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 Imaju lose servere 

Prije će biti da ovisi gdje ti živiš i čije intetnet usluge koristiš te kakav modem koristiš. Meni je gubljenje veze u ovoj igri stran pojam. Ne znam kako to izgleda osim kada veza pukne ili je prekine protivnik. 

14 godina
offline
Re: FIFA 17

Kupio ovo zlo od igra, nisam mogao odlijeti sad na popustu...

Može mi neko ukratko objasnit koja je fora s tom Weekend Ligom ili čim već, vidim da svi o tome pričate i da je užasno za živce haha

 

edit: ovo da ne smiješ alt-tabbat je neš najgluplje na svijetu

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 19:06 (The Unforgiven).
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
The_K kaže...

 Imaju lose servere 

Prije će biti da ovisi gdje ti živiš i čije intetnet usluge koristiš te kakav modem koristiš. Meni je gubljenje veze u ovoj igri stran pojam. Ne znam kako to izgleda osim kada veza pukne ili je prekine protivnik. 

 Pored fife igram overwatch i rainbow six siege tamo me jos nikad nije izbacilo dok u fifi me zna izbacivat.Nikad me nije toliko puta izbacivalo van u proslim fifama kao u ovoj fifi.Mislim da je problem u njihovim serverima jer znam i dozivjet da mi protivnik izadje dok je jos nerijeseno ili dok me on pobjedjuje.Jos je ovdje netko izbacio sliku da EA nema servere u europi i ako je to istina onda nije ni cudo sto ljude disconnecta stalno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 19:23 (The_K).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 Pored fife igram overwatch i rainbow six siege tamo me jos nikad nije izbacilo dok u fifi me zna izbacivat.Nikad me nije toliko puta izbacivalo van u proslim fifama kao u ovoj fifi.Mislim da je problem u njihovim serverima jer znam i dozivjet da mi protivnik izadje dok je jos nerijeseno ili dok me on pobjedjuje.Jos je ovdje netko izbacio sliku da EA nema servere u europi i ako je to istina onda nije ni cudo sto ljude disconnecta stalno.

 Ja sam stavio tu fotku. No poslije su lika neki demantirali i tvrde da ea ima server u Nizozemskoj. Što je istina, ne znam. Ja fifu igram na PS4 i ne znam za pucanje veze. Meni igra nije puknula otkako je izašla. Stvarno se ne sjećam. To ne doživim niti kod protivnika osim kada lik izađe kada gubi. Zašto je to tako, ne znam. No imamo dvije činjenice. Prva je da igra tebi često puca i druga je da meni nikada ne puca. U čemu je fora? Ja imam internet preko t-coma, vdsl...

Isto tako wl. Kod mene niti jedna tekma ne trza niti mi puca veza. Jedini je problem kaj se meni vikendom ne igra i žena me jebe ako igram.

Mogli bi dogovoriti da tko ne može igrati zbog ovog ili onog razloga dođe k meni pa odigra na miru vikend ligu... Što ti je život? Onaj tko bi igrao jebe ga igra onog koga ne jebe on ne igra vikendom..

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17
1000 posto sam siguran da je u pitanju neki cheat
znači, zadnje tri utakmice:

1. Povedem u 3. minuti, u istoj sekundi dobijem "You have lost connection..."
2. Izjednačim u 88., također odmah "You have lost..."
3. Povedem 2-0, negdje tamo 50 min, i odmah "You have lost..."

Plus da se to nikad ne događa onda kada gubiš.

Ne vidim smisao igranja više.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
The_K kaže...

 Pored fife igram overwatch i rainbow six siege tamo me jos nikad nije izbacilo dok u fifi me zna izbacivat.Nikad me nije toliko puta izbacivalo van u proslim fifama kao u ovoj fifi.Mislim da je problem u njihovim serverima jer znam i dozivjet da mi protivnik izadje dok je jos nerijeseno ili dok me on pobjedjuje.Jos je ovdje netko izbacio sliku da EA nema servere u europi i ako je to istina onda nije ni cudo sto ljude disconnecta stalno.

 Ja sam stavio tu fotku. No poslije su lika neki demantirali i tvrde da ea ima server u Nizozemskoj. Što je istina, ne znam. Ja fifu igram na PS4 i ne znam za pucanje veze. Meni igra nije puknula otkako je izašla. Stvarno se ne sjećam. To ne doživim niti kod protivnika osim kada lik izađe kada gubi. Zašto je to tako, ne znam. No imamo dvije činjenice. Prva je da igra tebi često puca i druga je da meni nikada ne puca. U čemu je fora? Ja imam internet preko t-coma, vdsl...

Isto tako wl. Kod mene niti jedna tekma ne trza niti mi puca veza. Jedini je problem kaj se meni vikendom ne igra i žena me jebe ako igram.

Mogli bi dogovoriti da tko ne može igrati zbog ovog ili onog razloga dođe k meni pa odigra na miru vikend ligu... Što ti je život? Onaj tko bi igrao jebe ga igra onog koga ne jebe on ne igra vikendom..

 Ja mislim da je mozda problem to sto ja igram na PC-u a ti na ps4 i da na ps4 imaju valjda bolje servere jer sva ova zaljenja sto sam citao da ih disconnecta ti ljudi igraju na pc-u.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

LUDNICAAA

Da li ga odmah prodati za nekih 1,3 miliona ili ?? Logika kaže da da, jer će uskoro TOTS?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 17

Prodaj sto prije.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Kolko vidim ova fifa je ful neka biznis igra postalas ti marketom. Pa jel vi sto igrate. Ja osobno igram pes ali nije to vise sto je bilo. Ima i tu scriptinga ali ni blizu. Nakon samih pocetaka issa sam.u dilemi zaigrat fifu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
AdisTM87 kaže...

LUDNICAAA

Da li ga odmah prodati za nekih 1,3 miliona ili ?? Logika kaže da da, jer će uskoro TOTS?

Što duže čekaš, manje će vrijediti. Ja budala potrošio preko milju u herreru i shaqiria a svaki dan manje vrijede. Ne znam kolika će šteta biti na kraju ali jako velika. Kako su kartice padale cijenom stalno sam kupovao nove da se pokrijem s onim prvima koje sam skuplje platio pa da budem na nuli. Iz greške u grešku sam išao. Sada sam na 11 kartica herrere koje moram prodati po 59k pa da budem na nuli. Evo jedna je končano prodana. S obzirom da će uskoro tots frka me dugo čekati te idem na prodaju s minimalnom zaradom samo da se svega rijršim i budem na nuli. Danas mi je stvar spasio kompany na kojem sam tijekom jutra zaradio oko 100k coinsa. Nadam se da ću na kraju imati planiranu cifru za tots.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 18:55 (movie).
10 godina
offline
FIFA 17

Evo ovaj frajer na kraju videa je rekao da mu je ps4 bilo odlicno iskustvo zbog odlicne konekcije to izgleda znaci da jedino igraci sa ps4 nemaju problema sa konekcijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice