FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 560.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FIFA 17

Osvojio D1 konačno jučer.Bio sam u d5 i do pobjede u d1 jedan poraz i to naravno lost connection to the ea servers.Sve ostalo nadmoćne pobijede,definitivno najbolja ekipa koju sam imao.

Smalling se popravio,žao mi je što nisam imao relive da vidite assist petom kroz cijelo obranu i u istoj tekmi sa laznjakom nakon kornera slomio 4 igrača i zabio u stilu sonalda :D

Ovaj Ali 84 djeluje kao da ima puno veće ocjene nego što ima , Son 55 tekmi 33 gola i 40 assista , Martial svaku šansu trpa bez problema 30 nastupa 27 golova.

Jedini trn u oku mi je Mane 50 nastupa 25 golova i 25 assista , u jednoj tekmi sve živo trpa u idućoj nemoš ništa s njim.Onda zamjenim njega i Martiala i ubacim Kane-a kao targetman-a u čem je bolesnik.

50 nastupa 25 golova i 36 assista :/ Šteta što nema malo bolji pace inače bi od početka igrao.

 

Jedva čekam iduću WL :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 16:12 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17
Bez nekog vidljivog razloga kupim tots luiza? Učinila mi se dobra cijena ali teško da ću ga prodati i zaraditi. Jednostavno prst je bio prebrz bez obzira kaj je to bila najniža cijena za tu karticu koju sam ja do sada vidio. Nisam s njim igrao niti mi se sviđa ali ako ga ne uspijem utopiti budem ga upario s ogbonnom. Možda budu interesantan par. Ne možeš svaki put zaraditi... Inače uzeo ga za 645k, po toj ga cijeni još nisam vidio. Danas je išao za 700k, no sada je pao na nekih 660k. Previše da bih zaradio. Pričekat ću noć, tada obično cijene odu malo gore..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Iz drugog pokušaja osvojio Sigurdssona, odigrao jednu tekmu s njim, zabio jedan long shot, odličan mi se čini, brijem da će trpat long shatove lagano..

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
nidjoPro kaže...

Iz drugog pokušaja osvojio Sigurdssona, odigrao jednu tekmu s njim, zabio jedan long shot, odličan mi se čini, brijem da će trpat long shatove lagano..

 Kolega, sam da pitam, gdje si ga tocno osvojio? Sbc ili kroz pack?

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Nisam igrao fifaru tjednima i upalim sad malo za vikend da vidim jel se štogod promjenilo, znači smeće da veće ne može biti. Iz 1 online divizije pao u 4, puj!

 

Mislim da je to to od fifare ikad što se mene tiče, sretno svima i doviđenja!

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...

Nisam igrao fifaru tjednima i upalim sad malo za vikend da vidim jel se štogod promjenilo, znači smeće da veće ne može biti. Iz 1 online divizije pao u 4, puj!

 

Mislim da je to to od fifare ikad što se mene tiče, sretno svima i doviđenja!

 Ja iz 5. nisam izasao ! :)

 Doduse,sa Musom i Remy pitanje da li se i moze dalje ?!

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 9:58 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...
nidjoPro kaže...

Iz drugog pokušaja osvojio Sigurdssona, odigrao jednu tekmu s njim, zabio jedan long shot, odličan mi se čini, brijem da će trpat long shatove lagano..

 Kolega, sam da pitam, gdje si ga tocno osvojio? Sbc ili kroz pack?

 kroz kvalifikacije za vikend ligu. Imaš fore do četvrtka i sve zajedno 20 pokušaja s time da prve kvalifikacije imaju neke zahtjeve a druge su bez ikakvih zahtjeva. Nemam 17 rare igrača u klubu a kamoli toliko engleza pa ću pričekati druge kvalifikacije

11 godina
offline
FIFA 17

jel netko zna sto je sa onim SBC-ma sto trebamo raditi mjesec dana?

ja sam napravio onaj prvi i svaki dan gledam preko app na mobu ali nema novog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

jel netko zna sto je sa onim SBC-ma sto trebamo raditi mjesec dana?

ja sam napravio onaj prvi i svaki dan gledam preko app na mobu ali nema novog?

 to ti izlazi svaki utorak u 19h mislim

13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
TheMaverick kaže...
nidjoPro kaže...

Iz drugog pokušaja osvojio Sigurdssona, odigrao jednu tekmu s njim, zabio jedan long shot, odličan mi se čini, brijem da će trpat long shatove lagano..

 Kolega, sam da pitam, gdje si ga tocno osvojio? Sbc ili kroz pack?

 kroz kvalifikacije za vikend ligu. Imaš fore do četvrtka i sve zajedno 20 pokušaja s time da prve kvalifikacije imaju neke zahtjeve a druge su bez ikakvih zahtjeva. Nemam 17 rare igrača u klubu a kamoli toliko engleza pa ću pričekati druge kvalifikacije

 Ne trebaju ti englezi, treba ti samo 17 rare ili common igrača, slobodno koristi i srebrne ;)

 

 

15 godina
offline
FIFA 17

Igram maloprije protiv ovog lika i nagradno pitanje, tko je bio igrač utakmice? Ne mogu ovo više podnijeti.

Dva problema me ebu cijelo vrijeme i iz tih problema dobijam 90% golova. Prvo je golmansko ispucavanje i sranja se događaju obično u 90 minuti a drugi problem je da me svaki lik ako mu se ukaže prilika pregazi u mojih 16m, uzme loptu bez prekršaja i zabije mi gol. Frustrirajuće. Gradim se ali ne pomaže i to ne mogu nikako shvatiti. Lik baci mog SIF Cana metar i pol u zrak bez prekršaja, ali doslovno. S druge strane lik ima clichya i ne mogu ga pomaknuti kada s njim krene po boku? Nije to svaku tekmu ali naletim na majstore koji su to doveli do savršenstva i ne mogu im fizički ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Nije to svaku tekmu ali naletim na majstore koji su to doveli do savršenstva i ne mogu im fizički ništa.

Mislim da je to do igre, a ne njihovog znanja.

Meni je jučer lik dvaput uklizao krvnički u šesnaestercu i jedanput me gurnuo tako da mi je ozlijedio igrača i niti jedna od te tri situacije nije bila penal.

Ponekad, kad igra tak odluči, meni svira penal samo što stojim pored igrača i ne stišćem ništa.

Ovi što igraju tako kad skuže da im igra ide na ruku onda rokaju do kraja, ali kad dobiju karton odmah na početku, ponekad se znaju smiriti i igrati normalno.

Žalosno je što igra češće ide na ruku grubijanima pa im tolerira svašta.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 17
soft kaže...
Ne trebaju ti englezi, treba ti samo 17 rare ili common igrača, slobodno koristi i srebrne ;)

 

 

 Imam 8 rare igrača u klubu, znači trebao bih kupiti 9 igrača i nešto slagati da bude smisleno ako hoću biti konkurentan. Ne isplati mi se. Pričekam sutra kada neće biti zahtijeva i probam ako ide ide, ako ne ide, nema veze. Ionako mi ta kartica ne treba no uvijek je lijepo nešto osvojiti..

12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

 

 

 Imam 8 rare igrača u klubu, znači trebao bih kupiti 9 igrača i nešto slagati da bude smisleno ako hoću biti konkurentan. Ne isplati mi se. Pričekam sutra kada neće biti zahtijeva i probam ako ide ide, ako ne ide, nema veze. Ionako mi ta kartica ne treba no uvijek je lijepo nešto osvojiti..

Na klupi mogu biti sve boje osim IF.

Ja imam srebrnu klupu što mi je ostala od vikend lige i igrao sam jučer normalno.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Mislim da je to do igre, a ne njihovog znanja.

Meni je jučer lik dvaput uklizao krvnički u šesnaestercu i jedanput me gurnuo tako da mi je ozlijedio igrača i niti jedna od te tri situacije nije bila penal.

Ponekad, kad igra tak odluči, meni svira penal samo što stojim pored igrača i ne stišćem ništa.

Ovi što igraju tako kad skuže da im igra ide na ruku onda rokaju do kraja, ali kad dobiju karton odmah na početku, ponekad se znaju smiriti i igrati normalno.

Žalosno je što igra češće ide na ruku grubijanima pa im tolerira svašta.

Pa evo, lik ima 9 tots igrača a da mi nije napravio šansu a dobio 1-0. S leđa se kane zabije u boatenga, sruši ga i gotovo s korner linije zabije gol. Golman poskoči dovoljno toliko da bi lopta završila u mreži. S druge strane jebeni butland ima 11 obrana. Danas sam odigrao 8 tekmi i u 6 likovi su imali butlanda. Nevjerojatno ali to je po svemu viđenom najbolji golman u igri.

 

Sinoć uhvatim dva tots alonsa po 250k i prodam ih ujutro po 315k. Mogao sam još kojeg ali bilo me frka. mislio sam da cijene idu prema dolje. Gledam sada i cijene skočile svim karticama? Pa dokle? kada će krenuti prema dolje? Po najavama totw bi ovaj tjedan trebao biti solidan pa možda to pomogne otvaranju packova i nižim cijenama. Prodam sinoć i luiza a danas mu cijena skočila gotovo 100k coinsa? Sve je ludo.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Na klupi mogu biti sve boje osim IF.

Ja imam srebrnu klupu što mi je ostala od vikend lige i igrao sam jučer normalno.

 Opet sam kratak. U klubu imam 30 igrača. 20 IF, 8 rare i 2 brončana.

8 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
CrazyMan kaže...

Nisam igrao fifaru tjednima i upalim sad malo za vikend da vidim jel se štogod promjenilo, znači smeće da veće ne može biti. Iz 1 online divizije pao u 4, puj!

 

Mislim da je to to od fifare ikad što se mene tiče, sretno svima i doviđenja!

 Ja iz 5. nisam izasao ! :)

 Doduse,sa Musom i Remy pitanje da li se i moze dalje ?!

 Macak, pa jos pro nisi postao

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...
goust78 kaže...
CrazyMan kaže...

Nisam igrao fifaru tjednima i upalim sad malo za vikend da vidim jel se štogod promjenilo, znači smeće da veće ne može biti. Iz 1 online divizije pao u 4, puj!

 

Mislim da je to to od fifare ikad što se mene tiče, sretno svima i doviđenja!

 Ja iz 5. nisam izasao ! :)

 Doduse,sa Musom i Remy pitanje da li se i moze dalje ?!

 Macak, pa jos pro nisi postao

 Zadovoljan sam svojom igrom ! Sad sto nemam uspjeha u div . jbg !

 Zalecem se tu i tamo jos na igraca sa loptom ali bar sam pohvatao vecunu komandi ! hahahhahaha

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Na klupi mogu biti sve boje osim IF.

Ja imam srebrnu klupu što mi je ostala od vikend lige i igrao sam jučer normalno.

 Opet sam kratak. U klubu imam 30 igrača. 20 IF, 8 rare i 2 brončana.

 Kupis neki cheap beast momcad i probas osvojit :P

11 godina
offline
FIFA 17

Kad vidim ovog Butlanda na golu sere mi se momentalno.

Isto kao i Son, overrating player sve redom, realnost retardirane igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Ja imam courtois-a na golu i zadovoljniji sam s snjime nego sa butlandom i najteze mi je igrat protiv begovica jer je lik ogroman prekrije doslovno cijeli gol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Ovo je strašno kako ova igra unaprijed odluči protivnika i možeš se jebat.

Možda bi trebalo ispočetka radit gluposti pa da igra pomisli da sam panj pa da meni ponekad ide na ruku?

 

Sad igram finale za Sigurdsona i prvi napad zabijem odmah gol.

Ovog nema nigjde, oduzimam mu loptu na centru i stišćem pola sata nenormalno.

ALI ne mogu više zabit.... ili pogrešan zadnji pas, ili prvom do sebe traljavo dodam, ili golman brani čuda i naravno jedna stativa.

Korner za mene, odbijanac na njegovog igrača na centru, a mojih nema nigdje... Chielini bere cvijeće na centru i ne jebe živu silu 1:1.

Tu je puklo i mojih više nema na terenu... ovaj dolazi do gola kad i kako hoće, ja stišćem za prebacit na igrača, a igra prebacuje na sasvim krivog itd.

Kad mi počne prebacivat na krivog igrača odmah znam koliko je sati.

To vam se sigurno dogodilo... vaš igrač je blizu protivničkog s loptom, a igra prebaci na nekog koji je minimum 5m dalje od događanja.

Ili kad mi igra sama prebacuje igrače, a imam namješteno isključvo kad su visoke lopte da to radi automatski.

 

On povede u drugom poluvremenu iz neke, ajmo reći, solidne akcije.

Ja odmah izjednačim i igramo produžetke.

To mu je bio prvi ili drugi korner na utakmici i on zabije iz kornera.

Ja stišćem k'o mutav, ali njegovo govno brani sve živo i mrtvo.

Drugi produžetak, on dobije korner i zabije opet.

Nisam igrao do kraja nego sam quitao jer nema smisla kad nema šanse da pobijedim protivnika i igru istovremeno.

Malo prije toga sam bacio pogled na statistiku gdje sam ja imao 15/11 udarce na gol, a on 7/5 i tada je rezultat bio 4-2 za njega.

Nisam gledao za kornere, ali ja sam ih imao preko 5, a on 2 ili 3 i zabije mi 2 gola iz jebenog kornera.

 

Ne bih se bunio da sam vidio da lik zna i da me dobio igrom, ali ovako kad me dobije jer je igra tako odlučila popizdim skroz.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Ovo je strašno kako ova igra unaprijed odluči protivnika i možeš se jebat.

Možda bi trebalo ispočetka radit gluposti pa da igra pomisli da sam panj pa da meni ponekad ide na ruku?

 

Sad igram finale za Sigurdsona i prvi napad zabijem odmah gol.

Ovog nema nigjde, oduzimam mu loptu na centru i stišćem pola sata nenormalno.

ALI ne mogu više zabit.... ili pogrešan zadnji pas, ili prvom do sebe traljavo dodam, ili golman brani čuda i naravno jedna stativa.

Korner za mene, odbijanac na njegovog igrača na centru, a mojih nema nigdje... Chielini bere cvijeće na centru i ne jebe živu silu 1:1.

Tu je puklo i mojih više nema na terenu... ovaj dolazi do gola kad i kako hoće, ja stišćem za prebacit na igrača, a igra prebacuje na sasvim krivog itd.

Kad mi počne prebacivat na krivog igrača odmah znam koliko je sati.

To vam se sigurno dogodilo... vaš igrač je blizu protivničkog s loptom, a igra prebaci na nekog koji je minimum 5m dalje od događanja.

Ili kad mi igra sama prebacuje igrače, a imam namješteno isključvo kad su visoke lopte da to radi automatski.

 

On povede u drugom poluvremenu iz neke, ajmo reći, solidne akcije.

Ja odmah izjednačim i igramo produžetke.

To mu je bio prvi ili drugi korner na utakmici i on zabije iz kornera.

Ja stišćem k'o mutav, ali njegovo govno brani sve živo i mrtvo.

Drugi produžetak, on dobije korner i zabije opet.

Nisam igrao do kraja nego sam quitao jer nema smisla kad nema šanse da pobijedim protivnika i igru istovremeno.

Malo prije toga sam bacio pogled na statistiku gdje sam ja imao 15/11 udarce na gol, a on 7/5 i tada je rezultat bio 4-2 za njega.

Nisam gledao za kornere, ali ja sam ih imao preko 5, a on 2 ili 3 i zabije mi 2 gola iz jebenog kornera.

 

Ne bih se bunio da sam vidio da lik zna i da me dobio igrom, ali ovako kad me dobije jer je igra tako odlučila popizdim skroz.

 Ma cim se to meni desi takva igra igram dok ne bude 2 razlike onda samo izadjem jer mi ne vrijedi gubit zivce

 

7 godina
offline
FIFA 17

Najjača stvar je kad vidim da fifa pokušava da postane eSport. Igra gdje je reaktivnost na malom prostoru toliko bitna i gdje se toliko stvari dešava unutar tako kratkog vremena, a kašnjenje kontrola je nešto što praktički svaki meč mora da bude prisutno u većoj ili manjoj mjeri. Nisi više siguran da li i tebe i protivnika u istoj mjeri to zahvati. Onda kad izgubiš zapitaš se da li je to do skilla ili kašenjenja kontrola i guranja protivnika od strane igre.Jer ako i postoji skill gap, delay ga u velikoj mjeri uništava.

 

Nemoguće da u utakmici imam po 4 prečke/stative i izgubim je, a 90% šuteva uputim iz šesnesterca. Znači ne mogu izaći 1 na 1 jer mu je odbrana duboko postavljena, ne igra igru na posjed već igra na kontre. Bez obzira toliko rupa mu ostaje i tako slabu odbranu odigra da skoro svaki napad bude nevjerovatno dobra šansa. Bude 10-15 šuteva u okvir gola. Nakon toga dođe identičan protivnik i primi 10 komada samo zato što nema tih prečki i stativa na pretek.

 

Koliko puta sudija ne svira očigledan faul gdje promaši loptu, udari mog igrača, moj igrač padne, igra se nastavi bez problema. Rukom drži i savija mog igrača kao da je od gume i tako od centra pa do svog gola ako treba, ali niti jednom se neće pojavit ona ikonica za puštenu prednost. Znači ruke može koristit normalno, nova pravila u fudbalu. Za običan faul gdje protivnik ne dobija ni žuti karton meni dane crveni bez problema.S druge strane znalo mi se dešavat da po 2 igrača povređena svaki ili svaki drugi meč imam, a protivnik nikad da dobije crveni. Lomi redom jer zna da može.

 

I nešto što mi najviše ide na živce je kad lik ide pravolinijski, koliko god standing tacklova uradiš nastavlja da ide kao da mu se zaljepila lopta za nogu i ne možeš je izbit iz 2-3-4 pokušaja. Najljepše je što je pojedinim to stil igre i tako rade 90 minuta. Svu svoju nadu stave u poguranciju od strane igre. A kad igrač, pretežno štoper raširi noge, digne jednu u nivo kukova, uhvati se za međunožje i smanji se što je moguće više kako bi lopta prošla ili udarila u njeg pa skrenula u gol. Ili prilikom pucanja penala pogodiš strane, golman legne, ali se skupi, i ostavi dovoljno prostora za 3 lopte. I tako 1001 druga stvar koju svako normalan ne može da razumije.

 

Sve da pojedine stvari isprave u fifi 18, opet će bit set drugih stvari poput ovih koje neće ispravit do fifi 19  i tako u krug. Ono za šta im se treba skinut kapa je da su majstori prodavanja polovično završenog proizvoda.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Kako je moguće da igram protiv čovjeka iz HR a šteka u tri pičke materine ?!?!?!? Lik je smrad jer je očito znao šta se meni događa i samo lijevo desno ide sa igračem i ja nemogu ništa.Smrad smrdljivi ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Black and white kaže...

Nisi više siguran da li i tebe i protivnika u istoj mjeri to zahvati. 

To i mene živo zanima.

Volio bih znati koliko sam puta pobijedio zato jer sam bio bolji, a koliko zato jer je igra tako htjela.

Ponekad vidim sam da igra gura na moju stranu, onda kad je to očito.

Ali ponekad ne možeš znati.

Recimo, kad igra prebacuje na krivog igrača i slično, ja to ne mogu znati.

Kad se meni dogodi, onda znam, ali kod protivnika teško tekave stvari mogu primjetiti.

 

Ovo fauliranje što pišeš... povlačenje s leđa je koliko se sjećam u FIFI 16 bilo sankcionirano svaki put... mislim da je i žuti padao za to.

U FIFI 17 povlačenje s leđa 0 bodova, osim ako te baš ne potegne skroz i sruši, ali za takve prekršaje nikad nisam vidio da je sudac izvadio karton.

A povlačenje u šesnaestercu, kad te povuče samo malo, tek toliko da golman pobere loptu ili da te izbaci iz ravnoteže i onda lagano oduzme.

Ili, dogodilo mi se X puta, da me protivnik sruši u šesnaestercu bez da je prije toga dirao loptu i nema prekršaja??!!!

Po meni bi se nogometna pravila trebala striktno poštivati, a ne kako su neki programerčići odlučili i smislili neka njihova pravila.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Cadus kaže...

Evo, da je i mene posralo, al onak - posteno! Jucer otvaram 6 packova, i u jednom od njih mi uleti TOTS Mane! Savrseno... :)

Neki dan mi je uletio i Azpilicueta TOTS :) Vjerojatno mi sad Fifa vraca za sve ranije otvorene (bezvrijedne) packove!

Jeste vidjeli molim vas karticu od Dendonckera? Sve si smisljam kako bih ga spojio u EPL team sa full chem, ali nista mi ne pada na pamet. A perfect link mu je ajmo reci samo sa Tielemansom, a on je brz ko magla, tak da nis od tog. A i imam jacu vezu od Tielemansa. :/

11 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Ovo je strašno kako ova igra unaprijed odluči protivnika i možeš se jebat.

Možda bi trebalo ispočetka radit gluposti pa da igra pomisli da sam panj pa da meni ponekad ide na ruku?

 

 

Imao je Butlanda na golu? 

12 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

 

Imao je Butlanda na golu? 

Ne, nekog švabu.

Igrao je sa nekakvim hibridom chem 88 koliko se sjećam.

U obrani Boateng i ostalo loše neke kartice, a u napadu BPL.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Taj Butland je zvijer u fifi, ali meni je Cech duplo veca zvijer, koja ima pokrice za takvo sto. Probao sam skoro sve bolje vratare osim Neuera, pa cak i ovog Butlanda, ali nitko od njh nije branio vanserijski kao Cech.

Kod mene ovaj Sbc Son ne misli stati...55 odigranih, 57 postignutih golova. Ovako nesto jos nisam dozivio od kada igram fut. Da stvar bude zanimljivija, nema cak ni full chem jer igra na St poziciji.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice