FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 914.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Fifa 18

 

Count it down, FIFA 18 officially launches worldwide on Friday 29th September across PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 and Xbox 360.

 

 

Pre-order the ICON or Ronaldo Edition and get three days early access to FIFA 18, enabling you to play from September 26th, up to 40 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Packs, Cristiano Ronaldo and Ronaldo Nazário FUT Loan items, Team of the Week loan players and other great content! Learn more about our available pre-order offers

Powered by Frostbite™, FIFA 18 blurs the line between the virtual and real bringing to life the heroes, teams, and atmospheres of the world’s game.

EA Access members on Xbox One and Origin Access members on PC can play the game from September 21 with Play First Trials.

FROSTBITE GAME ENGINE TECHNOLOGY IS AVAILABLE ON XBOX ONE, PLAYSTATION 4 AND PC PLATFORM VERSIONS ONLY. NOT ALL FEATURES AVAILABLE ON ALL PLATFORMS

 

 

FIFA 18 službeni traileri:

 

 

Ono što do sada znamo, a to su slijedeće novosti vezane za FIFU 18:

 

  • - Igra službeno izlazi 29. rujna
  • - Naslovnicu same igre krasit će trenutno najbolji igrač svijeta Christiano Ronaldo
  • - FUT Legende dolaze na sve platforme kao FUT Icons
  • - Journey mod dobit će svoj nastavak u vidu Hunterovog povratka, kao glavnog junaka cijele priče
  • - Real player motion technology - sustav pomoću kojeg će biti implementiraa osobnost i vjernije animacije poznati igrača tj., sama autentičnost na terenu
  • - FROSTBITE engine donijet će do sada neviđenu grafiku kada je u pitanju virtualni nogomet u vidu same atmosfere na stadionu, proslave golova nogometaša u interakciji sa publikom, autentično navijanje, bogatije navijačke rekvizite itd...

 

Uskoro opširnije...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 11:46 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fifa 18

Ukratko, 

Biti ce govno od igre kao i 17, samo malo ljepse zapakirana.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Fifa 18

Zamolio sam moderatore da se naslov teme ispravi u "FIFA 18" tj., da se naslov teme napiše velikim slovim. Meni iz nekog razloga nije uspjelo otvoriti temu, kada bi pokušao upisati naziv teme velikim slovima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 18
C3c1l kaže...

Ukratko, 

Biti ce govno od igre kao i 17, samo malo ljepse zapakirana.

 Igrat ce se i dalje jer koliko god nedostataka igra ima jos uvijek je najbolja nogometna igra na svijetu.

10 godina
offline
Re: Fifa 18
C3c1l kaže...

Ukratko, 

Biti ce govno od igre kao i 17, samo malo ljepse zapakirana.

 Slazem se

11 godina
offline
Re: Fifa 18
The_K kaže...
C3c1l kaže...

Ukratko, 

Biti ce govno od igre kao i 17, samo malo ljepse zapakirana.

 Slazem se

 Ako se budem odlucio uzimat 18 onda budem isao na neku od konzola, ovo sa Pc-em nema smisla

12 godina
offline
Re: Fifa 18
C3c1l kaže...

 Ako se budem odlucio uzimat 18 onda budem isao na neku od konzola, ovo sa Pc-em nema smisla

Nemoj mislit da na konzoli teče med i mlijeko.

Mali moj igra na PS4 i žali se svako malo na lag, a bogami i na momentum.

Dere se iz sobe i psuje k'o veliki.

Na tatu je, očito :P

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 18
http://www.fifauteam.com/buy-fifa-18-prices-stores-editions/

https://www.ultimateteam.co.uk/2017/06/05/fifa-18-icons-playstation-4-xbox-one-pc-fut-legends/amp/

Kada si brže otvorio temu? Mislio sam ja danas ali i ove godine ste me pretekli a sljedeću tko zna hoću li doživjeti. Zato prvu sljedeću tekmu kada budemo igrali odmah na početku zabi si autogol.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Ako se budem odlucio uzimat 18 onda budem isao na neku od konzola, ovo sa Pc-em nema smisla

Nemoj mislit da na konzoli teče med i mlijeko.

Mali moj igra na PS4 i žali se svako malo na lag, a bogami i na momentum.

Dere se iz sobe i psuje k'o veliki.

Na tatu je, očito :P

 Reci malome da igra nešto pametnije :D

11 godina
offline
Re: Fifa 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Ako se budem odlucio uzimat 18 onda budem isao na neku od konzola, ovo sa Pc-em nema smisla

Nemoj mislit da na konzoli teče med i mlijeko.

Mali moj igra na PS4 i žali se svako malo na lag, a bogami i na momentum.

Dere se iz sobe i psuje k'o veliki.

Na tatu je, očito :P

 

Jadna Miljana, sad slusa sa dvije strane jebanje majke 

12 godina
offline
Re: Fifa 18
C3c1l kaže...

 

Jadna Miljana, sad slusa sa dvije strane jebanje majke 

Jbga, tako joj je pao grah :P

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 18

Uvijek uzimam standard verzije Fife, a eto sad bi mozda uzeo i ovu icon verziju. Nisam sad neki fan Cristiana, a nisam bio niti brazilskog Ronalda, al' ono...lijepo mi izgleda. Ovaj pre-order i ranije igranje pretpostavljam vrijedi samo za digitalne verzije?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

Uvijek uzimam standard verzije Fife, a eto sad bi mozda uzeo i ovu icon verziju. Nisam sad neki fan Cristiana, a nisam bio niti brazilskog Ronalda, al' ono...lijepo mi izgleda. Ovaj pre-order i ranije igranje pretpostavljam vrijedi samo za digitalne verzije?

Icon je samo digitalna verzija. Najjaču verziju s 40 packova do sada nisu nudili u maloprodaji. Ronaldo verziju ćeš isto moći igrati tri dana ranije. Jedino osnovna verzija nema te mogućnosti. Icon verziju prednaručenu iz igre dobiješ s 10% popusta ako si imao fifu17. Ja sam je jučer uzeo.

13 godina
offline
FIFA 18

Moj plan je igrati 17 do 11-12 mjeseca i onda upiknuti 18 na 50% off.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Hexfire kaže...

Moj plan je igrati 17 do 11-12 mjeseca i onda upiknuti 18 na 50% off.

Ima logike. Taman oko nove godine market pada i moći će se složiti solidna momčad za razumnu cijenu coinsa bez živciranja. Jedini minus je kaj mi se ne igra stara igra kada je nova vani. Uvijek mislim, ajde popravili su pa je bolje... no nada je ..

11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Cofinho kaže...

Uvijek uzimam standard verzije Fife, a eto sad bi mozda uzeo i ovu icon verziju. Nisam sad neki fan Cristiana, a nisam bio niti brazilskog Ronalda, al' ono...lijepo mi izgleda. Ovaj pre-order i ranije igranje pretpostavljam vrijedi samo za digitalne verzije?

Icon je samo digitalna verzija. Najjaču verziju s 40 packova do sada nisu nudili u maloprodaji. Ronaldo verziju ćeš isto moći igrati tri dana ranije. Jedino osnovna verzija nema te mogućnosti. Icon verziju prednaručenu iz igre dobiješ s 10% popusta ako si imao fifu17. Ja sam je jučer uzeo.

 Ma preferiram imat disk za plejku. Nez, jednostavno volim vidit hrpu kutija uz svoju konzolu. A opet bi uzeo neku od ovih verzija da mogu igrat ranije.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
FIFA 18

Večeras oko 21h kreće ea presica i najava svih njihovih ovogodišnjih izdanja među kojima je i fifa 18. Cijeli događaj po najavama trajat će oko 90 minuta a moći će se pratiti na navedenim linkovima.

 

 

https://www.twitch.tv/ea

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Iz viđenog, fifa 18 bit će grafička poslastica. Za ostalo ne znam ali prezentacija i atmosfera postavile su nove standarde... Vrlo vjerojatno boleštine iz gameplaya će nas i dalje pratiti. Ipak je to fifa.

 

http://www.hcl.hr/vijest/fifa-18-informacije-107702/

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 22:20 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
15 godina
offline
FIFA 18

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 18

ako bude arkadno smeće kao fifa 17,preskačem i nju...

fifu 17 kupio,odigrao par tekmi i prodao...teško nerealno smeće od gameplaya...

fizika lopte - ultraloša i nerealna

driblinzi - totalno nerealni

golmani - munjevita bacanja na mlazni pogon i jos brze ustajanje s poda da bi skinio i sljedeći udarac...

igrači - kao da svi imaju 20 kg s krevetom i kao da su od papira...

 

mogu do sutra...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Mortiis kaže...

ako bude arkadno smeće kao fifa 17,preskačem i nju...

fifu 17 kupio,odigrao par tekmi i prodao...teško nerealno smeće od gameplaya...

fizika lopte - ultraloša i nerealna

driblinzi - totalno nerealni

golmani - munjevita bacanja na mlazni pogon i jos brze ustajanje s poda da bi skinio i sljedeći udarac...

igrači - kao da svi imaju 20 kg s krevetom i kao da su od papira...

 

mogu do sutra...

 Nema potrebe, prijeđi na pes i riješio si problem. Sumnjam da će biti drastične razlike u gameplayu jer zlatnu koku nitko ne mijenja.

 

Naslov je za antologiju

 

http://www.hcl.hr/video/pes-2018-pokazao-sva-tri-licencirana-kluba-107990/

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2017 22:55 (movie).
12 godina
offline
FIFA 18

nikad nisi cuo za patch za ps4?

apsolutno svi klubovi budu licencirani sa grbovima,dresovima itd itd...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

S obzirom da će PES 2018 vjerojatno biti poslijednji u serijalu, EA će opet izbaciti istu igru ko i prethodnih godina i ponovno srušiti rekorde prodaje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Mortiis kaže...

nikad nisi cuo za patch za ps4?

apsolutno svi klubovi budu licencirani sa grbovima,dresovima itd itd...

 

Čuo sam da konami svake godine izbaci poluproizvid a onda dobri ljudi diljem svijeta od toga pokušavaju napraviti igriv proizvod. Stoga nije čudno što ea svake godine sruši svoj rekord prodaje i postavlja novi. I sve to s pola gasa... fifa je fenomen. Svi je mrzimo, svi je kupujemo i svi je igramo... žao mi konamia.

12 godina
offline
FIFA 18

Zato sam ja ostao na FIFI 16., jel kad sam vidio 17 - nema veze s vezom.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eh da jednu godinu konami potuce EA pa to bi bio vrh onda bi poceli radit pristojnu igricu a ne poluproizvod

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Eh da jednu godinu konami potuce EA pa to bi bio vrh onda bi poceli radit pristojnu igricu a ne poluproizvod

 Šanse su iste ko i da Hajduk potuće Dinamo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Fifa je fifa ko što movie kaže svi je mrzimo ali je kupujemo, povukao sam se davno iz online fifa života sad samo s jaranom odigram kad stignem i budu dobre tekme. Od 18ke očekujem da će promjenuti celofan na kutiji od igre i to je to.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice