FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.373
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 18

Odigrao dvije tekme drafta, zaključak - arkadno smeće. 
U obje utakmice je palo preko 5 golova. Šanse stvorim svaki napad, šetam se kroz obranu kao da ne postoji, a pola toga igra odradi umjesto mene. 
Mislio sam da ne može gore od FIFA-e 17 što se arkadnosti tiče, ali stvarno idu u krajnost.

 

Mislim da je vrijeme da odustanem od ove nogometne "simulacije".

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
culecule kaže...

sta padaju lol


njegova cijena ce ti bit 30-40k minimum na prvi dan weekend lige, tak da ak ti se da cekat mozes si zaradit lijepo na njemu

prosle godine je na prvi dan fut weba bio 25k a prvog dana wl 80k(ps4) a na xboxu s 50k na 70k

i sad da neko ne veli, je ali je prosle godine bio 85 a sad je 84, lik ima -1 pace, -1 defending, +2 shooting, +1 physical, +1 passing

Moj odgovor je bio općenit jer pad cijena će se dogoditi kod 90% igrača.

U ovih 10% koji će zadržati cijenu ili će im rasti spadaju igrači koji će biti otkriveni kao OP i koje će ljudi forsirati.

Prošle ili pretprošle godine (nisam siguran točno) sam isto tako na početku FIFE kupio Van Persija za 13.000 jer sam u paketu dobio Sneidera i neke iz turske lige.

Taj isti Van Persie je za 2-3 dana kasnije išao po 1.500 coinsa pošto se ispostavilo da je loš.

 

Lani sam dobio Modrića upravo u ovim početnim paketima.

Prodao sam ga odmah kad je igra krenula jer mi španjolci nisu bili dobri za 100.000 coinsa.

Malo nakon toga mu je cijena pala na 70.000-80.000 coinsa.

Kasnije više nisam niti gledao jer me nije zanimalo, a vjerojatno je još niža bila?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 18

S obzirom da uvijek igram s njemačkom i engleskom ligom sa sigurnošću mogu reći da cijena svih bitnih igrača iz te dvije lige nakon što igra izađe ode znatno gore. Walkera sam kupio za 4k coinsa a nakon izlaska igre je otišao do 20k coinsa. Fernandinha sam uzeo za 3k coinsa a nakon izlaska igre otišao je preko 10k coinsa De Bruyne je bio oko 80k coinsa a nakon izlaska igre je otišao preko 200k coinsa. De Geu sam kupio za 60k coinsa a odmah potom je otišao na 140k coinsa i da dalje ne nabrajam. Sada sam stvarno iscrpio sve resurse i ovo je zadnja verzija momčadi koju sam posložio. Još ću samo dodati Deluofeua i bit će to lijepa momčad za početak ove fife. Jedino kaj sam ja za ništa zadnjih par mjeseci...

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=h3Dd858YnMIB6:FFA18PS4

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
culecule kaže...

sta padaju lol


njegova cijena ce ti bit 30-40k minimum na prvi dan weekend lige, tak da ak ti se da cekat mozes si zaradit lijepo na njemu

prosle godine je na prvi dan fut weba bio 25k a prvog dana wl 80k(ps4) a na xboxu s 50k na 70k

i sad da neko ne veli, je ali je prosle godine bio 85 a sad je 84, lik ima -1 pace, -1 defending, +2 shooting, +1 physical, +1 passing

Moj odgovor je bio općenit jer pad cijena će se dogoditi kod 90% igrača.

U ovih 10% koji će zadržati cijenu ili će im rasti spadaju igrači koji će biti otkriveni kao OP i koje će ljudi forsirati.

Prošle ili pretprošle godine (nisam siguran točno) sam isto tako na početku FIFE kupio Van Persija za 13.000 jer sam u paketu dobio Sneidera i neke iz turske lige.

Taj isti Van Persie je za 2-3 dana kasnije išao po 1.500 coinsa pošto se ispostavilo da je loš.

 

Lani sam dobio Modrića upravo u ovim početnim paketima.

Prodao sam ga odmah kad je igra krenula jer mi španjolci nisu bili dobri za 100.000 coinsa.

Malo nakon toga mu je cijena pala na 70.000-80.000 coinsa.

Kasnije više nisam niti gledao jer me nije zanimalo, a vjerojatno je još niža bila?

 

 

upravo usporedivas bpl koja je najpopularnija liga s turskom ligom
znaci usporedujes igraca koji je u top3 rw-a u engleskoj (70% ljudi ima engleske momcadi, a od njih 60% ljudi igra 4321 il neke varijacije 433) sa van persiem koji je zadnji put valjao tamo na fifi 15

a u vezi modrica, pogledaj s graf

https://imgur.com/a/O8bDk

ovo je do prve wl, di sam i covjeku preporucio da proda ovog williana, tamo se i jedan shaqiri popeo prosle godine s 5k na 13k, sigurno ce onda willianu past cijena od 14k

 

sportski pozdrav

 

 

movie kaže...

S obzirom da uvijek igram s njemačkom i engleskom ligom sa sigurnošću mogu reći da cijena svih bitnih igrača iz te dvije lige nakon što igra izađe ode znatno gore. Walkera sam kupio za 4k coinsa a nakon izlaska igre je otišao do 20k coinsa. Fernandinha sam uzeo za 3k coinsa a nakon izlaska igre otišao je preko 10k coinsa De Bruyne je bio oko 80k coinsa a nakon izlaska igre je otišao preko 200k coinsa. De Geu sam kupio za 60k coinsa a odmah potom je otišao na 140k coinsa i da dalje ne nabrajam. Sada sam stvarno iscrpio sve resurse i ovo je zadnja verzija momčadi koju sam posložio. Još ću samo dodati Deluofeua i bit će to lijepa momčad za početak ove fife. Jedino kaj sam ja za ništa zadnjih par mjeseci...

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=h3Dd858YnMIB6:FFA18PS4

 pa da ne kuzim dal ovaj gore trolla il sta, ak ne kuzi market, nek ne daje ljudima savjete

 

a momcad ti je zvijer :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 22:49 (culecule).
15 godina
offline
FIFA 18

Evo pojavilo mi se danas kako izgleda PS4 dres. Sinoć sam i na PC odradio sbc i dobio origin access dres ali on je još zamračen. Uzeo jutros Deulofeua i za tri dana završio sa slaganjem prve momčadi u novoj sezoni fife. Moram priznati da nikada nisam uspio u tri dana složiti po meni vrlo solidnu momčad. Jedino sam u onom prvom packu dobio Bakambua a sve ostale kupio na marketu. Puno pomažu ovi sbc koji se mogu odigrati. Nisam u njima dobio ništa bitnog ali u početku masa pomaže..

Gledam malo po marketu i nisam vidio još niti jednu iconu? Kaj to znači da ih još nisu pustili ili se jednostavno tako potrefilo dok sam gledao?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 8:36 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
culecule kaže...

sportski pozdrav

 

 

Ja pišem općenito, a ti se uhvatio 2 OP igrača i udaraš po svome bez da čitaš što ti pišem.

U prvom odgovoru sam točno to i napisao... da će neki igrači biti skuplji ako se ispostavi da su OP.

Tko garantira da će Willian ove godine biti dobar?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 18

Nema ti to veze s OP igračima. Jednostavno engleska liga je skupa i gotovo. Pogotovo prošle godine je bio problem na desnom krilu gdje nisi imao previše opcija. Meni taj william nije bio ništa posebno, imam i sbc i if verziju ali nisi imao previše opcija i zato je koštao po izlasku igre oko 60k coinsa. Sjećam se točno koliko je koštao aguero. Prije izlaska igre oko 200k a nakon izlaska igre varirao je od 400 do 500k coinsa. Svi bitni igrači su jako poskupili a tako će biti i ove godine. Naravno govorim o ovih pet najpopularnijih liga i već standardno poznatim igračima s kojima svi žele igrati. Turske, nizozemske, austrijske i ostale lige nisu u tom rangu i naravno da ti igrači jako brzo gube na vrijednosti..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Nema ti to veze s OP igračima. Jednostavno engleska liga je skupa i gotovo. Pogotovo prošle godine je bio problem na desnom krilu gdje nisi imao previše opcija. Meni taj william nije bio ništa posebno, imam i sbc i if verziju ali nisi imao previše opcija i zato je koštao po izlasku igre oko 60k coinsa. Sjećam se točno koliko je koštao aguero. Prije izlaska igre oko 200k a nakon izlaska igre varirao je od 400 do 500k coinsa. Svi bitni igrači su jako poskupili a tako će biti i ove godine. Naravno govorim o ovih pet najpopularnijih liga i već standardno poznatim igračima s kojima svi žele igrati. Turske, nizozemske, austrijske i ostale lige nisu u tom rangu i naravno da ti igrači jako brzo gube na vrijednosti..

Ako nema veze s OP igračima onda mi objasni zašto je Kante 81 išao po 25.000 i više coinsa umjesto da ide u discard?!.

Zašto je Smalling išao preko 20.000 coinsa, a ostali 84 rated igrači 3-5,000 coinsa?!.

Renato Sanchez, Walker, Shaqiri i ostala low rated ekipa...

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 18

Evo jedno pitanje koje me interesira kako cete odgovoriti.

5* Weak Foot ili 5* Skills?

Obozavao sam Mahreza u 17ici unatoc bezveznim Work Rate-ovima i preferirao ga ispred Mkhija i cak ispred 87 Eriksena.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
totalTV kaže...
Mic_zap kaže...

Kupio 4400 fifa pointsa i potrošio ih,mislim da mogu reći da me po***lo 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=gpADqqEYnMG3Q:FFA18PCC

 

Ovo je zapravo bolesno sta si izvukao...

Jesi ih vec poceo spamat po transfer listi?

 Nisam jer mi neda,pise mi da moram se ulogirat prvo na pc-u,a ja čekam da mi stranica pošalje CD key,ali dobro,doci ce pa cu visak prodat i slozit to posteno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
totalTV kaže...
Mic_zap kaže...

Kupio 4400 fifa pointsa i potrošio ih,mislim da mogu reći da me po***lo 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=gpADqqEYnMG3Q:FFA18PCC

 

Ovo je zapravo bolesno sta si izvukao...

Jesi ih vec poceo spamat po transfer listi?

 Ovo kaj je on dobio za 4400 fifa pointsa ti nećeš dobiti za 12000 fifa pointsa. Fakat je bio sretne ruke..

 Istina,ovo je 6 FIFA za mene i nikada nisam imao takvu sreću.

14 godina
offline
FIFA 18

Pitanje jedno za ps4 usere. Krenio sam sa fifom 17 kasno na plejki, samo da bi otkljuco web app za fifu 18 (17 sam igrao na PC)

 

Kada sam krenuo nisam imao nikakav squad, nego samo ono sto su mi oni dali (dva golda i sve ostalo sra+je). Dobivao sam protivnike s istim takvim ekipama a vec je bilo kasno u 'fifinoj godini'. Zato mislim da je možda bolje krenuti s lošijim squadom, s par dobrih golda (golman, špica i stoper) i ostalo staviti silvere i bronze kako bi me matchao s lošijim squadovima? Mislim da bi tako bilo puno lakše proci DKT i onda u WL koristiti najjaci tim koji imaš?

 

Znam da možda nije fora igrat s lošijim igračima i da je cilj imat "ultimate team", ali govorim samo za prvi tjedan, odnosno start. 

 

+znam da je opet to podjednako ako ja imam slabiju i moj protivnik slabiju ekipu, ali tu govorimo o onima koji nisu imali web app i ne snalaze se tolko u futu, te samim time vjerovatno nisu dobri igrači (NE NUŽNO!)

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18

Tako sam i ja mislio dok prošle god nisam napravio preorder na ps4 i krenuo igrati divizeje kad ono prvi dan svi imaju zlatne ekipe plus znaju igrati.

 

Inače sam standardno 1-2 divizija

11 godina
offline
FIFA 18

Ja mislim da te to tak spaja samo u 10. diviziji, vec poslije te spaja s likovima koji mogu imat troduplo jacu momcad od tebe. 

 

Sto se tice trejdanja. Vec je jasno da ce ova fifa bit slicna Fifi 17. Znaci pace i phy ce biti bitni, vec po tome mozes zakljucit koji igraci ce se koristit u WL i ti ce rast cijenom do prve weekend lige kad ce njihova cijena doseci vrhunac. Nakon toga ce im cijene polako padati. Neki igraci vec sada imaju nabijenu cijenu jer su bili OP u Fifi 17, tipa Renato Sanches. Ja sam si uzeo Kouyatea, imam neki osjecaj da bi mogao biti stvarno beast u sredini a workrate mu je high/high.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

jeli ko radia hybrid league sbc , planiram ga napravit ali mi se cini nekako skup posto nemam ni jednog igraca u clubu kojeg bi moga ubacit u taj sbc

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 18

Dakle ipak mi treba starter squad sa bronze rezervama?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Ja sam si uzeo Kouyatea, imam neki osjecaj da bi mogao biti stvarno beast u sredini a workrate mu je high/high.

Moguće, uzet ću ga u obzir :)

Jedino workrate mu je high/medium... barem prema ovoj stranici: https://www.futbin.com/18/player/1146/Kouyat%C3%A9/

 

Meni je zapeo za oko ovaj: https://www.futbin.com/18/player/515/S%C3%A1nchez/

Slične statistike kao Smalling, a nekoliko puta jeftiniji.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
Cofinho kaže...

 Ja sam si uzeo Kouyatea, imam neki osjecaj da bi mogao biti stvarno beast u sredini a workrate mu je high/high.

Moguće, uzet ću ga u obzir :)

Jedino workrate mu je high/medium... barem prema ovoj stranici: https://www.futbin.com/18/player/1146/Kouyat%C3%A9/

 

Meni je zapeo za oko ovaj: https://www.futbin.com/18/player/515/S%C3%A1nchez/

Slične statistike kao Smalling, a nekoliko puta jeftiniji.

 A je da, updateali su. Znam da je u pocetku na futheadu bilo da ce bit high/high. Ali ok je i ovo po meni.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
FIFA 18

@SimeKZ mucio sam se s tobom,istina,sada se moram vratit u formu jer od 4. mjeseca fifu nisam taknuo. Ti si sad na PS? Nisi vise na PC?

 

Evo jucer odigrao na PC 3 tekme,od toga jednu draft. Nisam dobio,dvije remi i poraz. Doduse imam bronze-silver ekipu a u draftu sam dobio jako dobrog protivnika. Obranu trebam puno vjezbat,no nisam naisao citera,sto me veseli. Jos cu danas/sutra odigrat da vidim jel ih ima... Opet cu pitat,jel tko na PC naisao na citera,da ga je odma disconectalo i pisalo poraz?

 

Cak sam u draftu naletio na igraca koji ima razumijevanja. Naime bilo je i meni i njemu ukljucen mikrofon,valjda po defaultu,jer mi stalno ona ikona za zvucnik svijetli (to moram maknut). I lik ide u kontranapad,siguran gol,meni pocne mobitel zvonit i ja se javim jer sam morao,i lik u kontri 10 sekundi i pauzira.Obavim u 30 sec sve kaj sam moral i prekinem,i lik veli,"you done,can we move on?" ,ja velim da da,hvala,a on kaze da nebi bilo fer da mi je tako zabio (mada,sam sam si kriv).Volim takve susretljive igrace :D

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pozdrav :)

 

S koje od ovih stranica ( http://ps4pricecheck.com/item/529/FIFA-18) preporučate da je najbolje naručit?

 

I kojima je dostava uključena u ukupnu cijenu?

 

I koliko se općenito čeka dostava ? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Nema ti to veze s OP igračima. Jednostavno engleska liga je skupa i gotovo. Pogotovo prošle godine je bio problem na desnom krilu gdje nisi imao previše opcija. Meni taj william nije bio ništa posebno, imam i sbc i if verziju ali nisi imao previše opcija i zato je koštao po izlasku igre oko 60k coinsa. Sjećam se točno koliko je koštao aguero. Prije izlaska igre oko 200k a nakon izlaska igre varirao je od 400 do 500k coinsa. Svi bitni igrači su jako poskupili a tako će biti i ove godine. Naravno govorim o ovih pet najpopularnijih liga i već standardno poznatim igračima s kojima svi žele igrati. Turske, nizozemske, austrijske i ostale lige nisu u tom rangu i naravno da ti igrači jako brzo gube na vrijednosti..

Ako nema veze s OP igračima onda mi objasni zašto je Kante 81 išao po 25.000 i više coinsa umjesto da ide u discard?!.

Zašto je Smalling išao preko 20.000 coinsa, a ostali 84 rated igrači 3-5,000 coinsa?!.

Renato Sanchez, Walker, Shaqiri i ostala low rated ekipa...

 

zato sto su bili usable u weekend ligi, isto kako ce i willian bit, te ce se povecat cijena do prve weekend lige, ne znam sta ti tu nije jasno, najvece cijene igraca su kad je prva vikend liga, samo mi pokazi kojem je igracu pala cijena prije 8.10. na prosloj fifi

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 14:45 (culecule).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
culecule kaže...

 

zato sto su bili usable u weekend ligi, isto kako ce i willian bit, te ce se povecat cijena do prve weekend lige, ne znam sta ti tu nije jasno

Naporan si više s tim Willianom.

Očito ne čitaš s razumijevanjem pa me jebeš bezveze.

Boli me kurac koliko će mu cijena rasti i padati.

Jebe mi se živo za Williana.

I za vikend ligu.

Eto, jesi sad zadovoljan?!

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 18

Da se dobro snajpat u ovo vrijeme web appa. Evo uzeo sam si Emrea Cana. Ima solidne ocjene i high/high workrate. Bit ce dobar za starter squad. Veza za sad Emre Can - Amartey - Kouyate.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...
Skilledžija kaže...
Cofinho kaže...

 Ja sam si uzeo Kouyatea, imam neki osjecaj da bi mogao biti stvarno beast u sredini a workrate mu je high/high.

Moguće, uzet ću ga u obzir :)

Jedino workrate mu je high/medium... barem prema ovoj stranici: https://www.futbin.com/18/player/1146/Kouyat%C3%A9/

 

Meni je zapeo za oko ovaj: https://www.futbin.com/18/player/515/S%C3%A1nchez/

Slične statistike kao Smalling, a nekoliko puta jeftiniji.

 A je da, updateali su. Znam da je u pocetku na futheadu bilo da ce bit high/high. Ali ok je i ovo po meni.

 

Ima puno stranica http://www.futhead.com/18/players/650/kalidou-koulibaly/

10 godina
offline
FIFA 18

Odigrao sam tri tekme u futu seasons. Prva je bila 5-3 za mene,druga je bila 6-6 a treca je zavrsila sa rezultatom 4-2 za protivnika. Fifa 18 je cisto smece od igrice obranu su skroz upropastili ja stisnem kocku za stand tackle i igrac mi se izmakne a ako ne stisnem nista onda protivnik samo prodje kroz mene,kretnje igraca su mi skroz neprirodne, uopce nemam osjecaja za njih. Drugu utakmicu sam gubio 4-0 ali nisam izlazio zato jer sam znao da mogu zabit 4 gola jer protivnik nije bio bolji od mene na kraju sam ga i sustigao sa 6-5 ali je uspio u 90min zabit gol za nerijeseno. U ovoj fifi ne pobjedjuje bolji igrac vec onaj kojem golman ima vise obrana. Igrica mi lici na pes 16 PC-verzija gdje je svaka lopta prolazila i tekme su zavrsavale po 6-5,7-6 itd. Moj zakljucak na igricu je taj da stavite formaciju sa 3 obranbena i da igrate na ultra attacking jer izgleda imali ili ne imali obranu svejedno ce te primit gol pa je pitanje onda samo tko ce vise zabit. Sveli su profesionalni nogomet na ulicni.

Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

gle onda nemoj ljudima filozofirat i govorit im da rade nesto sto je opce krivo

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 14:50 (culecule).
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Gledam malo po marketu i nisam vidio još niti jednu iconu? Kaj to znači da ih još nisu pustili ili se jednostavno tako potrefilo dok sam gledao?

 

Na transfer marketu prilikom postavljanja kriterija za search odi na league i nađi ICONS

15 godina
offline
FIFA 18

https://www.futwiz.com/en/fifa18/player/kalidou-koulibaly/20541

 

možeš ti dijeliti td koliko hoćeš ali i ovdje piše da je h/h

 

Išao sam paliti fifu i popušiti jedno igranje samo da ti dokažem da si u krivu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 15:04 (movie).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Uzeo bezveze 500 FP dok cekam 29.9. i u prvom paketicu izvucem IF Pereza..

Jedino sto mu je cijena losa, ali igrac mi izgleda vrhunski.

Uglavnom u ovih 5 obicnih paketica sam pullao dobar IF i Gundogana, mozda ove sezone krene bolje sto se srece u packovima tice..

12 godina
offline
Re: FIFA 18
izvone kaže...

@SimeKZ mucio sam se s tobom,istina,sada se moram vratit u formu jer od 4. mjeseca fifu nisam taknuo. Ti si sad na PS? Nisi vise na PC?

 

Evo jucer odigrao na PC 3 tekme,od toga jednu draft. Nisam dobio,dvije remi i poraz. Doduse imam bronze-silver ekipu a u draftu sam dobio jako dobrog protivnika. Obranu trebam puno vjezbat,no nisam naisao citera,sto me veseli. Jos cu danas/sutra odigrat da vidim jel ih ima... Opet cu pitat,jel tko na PC naisao na citera,da ga je odma disconectalo i pisalo poraz?

 

Cak sam u draftu naletio na igraca koji ima razumijevanja. Naime bilo je i meni i njemu ukljucen mikrofon,valjda po defaultu,jer mi stalno ona ikona za zvucnik svijetli (to moram maknut). I lik ide u kontranapad,siguran gol,meni pocne mobitel zvonit i ja se javim jer sam morao,i lik u kontri 10 sekundi i pauzira.Obavim u 30 sec sve kaj sam moral i prekinem,i lik veli,"you done,can we move on?" ,ja velim da da,hvala,a on kaze da nebi bilo fer da mi je tako zabio (mada,sam sam si kriv).Volim takve susretljive igrace :D

 

 

 Nisam igrao FIFAu aktivno od 15. Dakle, 16 i 17 sam preskocio jer nemam komp dovoljno jak za gurat. A sad da dajem 5,6 soma kuna za komp i monitor mi nema neke vajde jer sam doslovno prestao igrat a FIFA je jedino sta me zanima. Jedino sta sam igro je ovako 1v1 sa frendovima na PS4. Tako da mi je u planu piknut PS4 i igrat ko covjek. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice