FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.608
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

u settingsima stavi lock na 60 FPS

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

u settingsima stavi lock na 60 FPS

 Stavio sam, to mi stoji od pocetka, ali opet isti problem

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Nedac10 kaže...
dr4zh3n kaže...

u settingsima stavi lock na 60 FPS

 Stavio sam, to mi stoji od pocetka, ali opet isti problem

 Makni dx12

14 godina
offline
FIFA 18

odigrao 10-ak tekmi protiv kompa, i ok je fifa, zapravo nekih 90% je ista ko fifa 17, bar takav osjecaj imam.. a obrana, neznam jel sam jedini al stvarno ju neznam igrati, neznam uopće princip na kojem radi i kako se treba igrat. evo niti jednu tekmu nisam odigrao da nisam gol primio.. 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
maxy0 kaže...

odigrao 10-ak tekmi protiv kompa, i ok je fifa, zapravo nekih 90% je ista ko fifa 17, bar takav osjecaj imam.. a obrana, neznam jel sam jedini al stvarno ju neznam igrati, neznam uopće princip na kojem radi i kako se treba igrat. evo niti jednu tekmu nisam odigrao da nisam gol primio.. 

Ova igra nema veze s fifom 17.

14 godina
offline
FIFA 18

FIFA 18-STEAMPUNKS

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 2:38 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pozdrav, ja sam onaj lik koji je napisao na onaj YT klip da je dobio ban xD, ali nisam, mene samo tu zanima kako vi dodjete do tolikih coinsa odmah na pocetku da imate za Bale-a, ja sam igrao fifu 14 i 15, bio sam u prvoj diviziji, ali nisam imao cijeli klub vrijedniji od 200k, makar sam radio ono s broncanim packovima, da kupis pack i prodas za malo vise i radio sam tradovanje, da kupim igraca za 2k, a prodam za 3,5 k. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Ajd molim vas da odgovorite na moje pitanje...

 

Vi koji ste uzimali FIFU 18 za PC preko nekih stranica, točnije kodove, jel vam radi FIFA? I jel vam radi online?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ja sam uzeo s IG, preordero sam, meni fifa kick-off radi, a online nisam jos probao, tek mi se skinulo 37 %, imam net uzasno los.

9 godina
offline
Re: FIFA 18
TheAster kaže...

Ja sam uzeo s IG, preordero sam, meni fifa kick-off radi, a online nisam jos probao, tek mi se skinulo 37 %, imam net uzasno los.

 Instant Gaming?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
TheAster kaže...

Pozdrav, ja sam onaj lik koji je napisao na onaj YT klip da je dobio ban xD, ali nisam, mene samo tu zanima kako vi dodjete do tolikih coinsa odmah na pocetku da imate za Bale-a, ja sam igrao fifu 14 i 15, bio sam u prvoj diviziji, ali nisam imao cijeli klub vrijedniji od 200k, makar sam radio ono s broncanim packovima, da kupis pack i prodas za malo vise i radio sam tradovanje, da kupim igraca za 2k, a prodam za 3,5 k. 

 Ulazu zive pare u igru ali cute ko picke pa se onda hvale sa igracima jer nemaju muda da igraju sa non rare !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: FIFA 18
TheAster kaže...

Pozdrav, ja sam onaj lik koji je napisao na onaj YT klip da je dobio ban xD, ali nisam, mene samo tu zanima kako vi dodjete do tolikih coinsa odmah na pocetku da imate za Bale-a, ja sam igrao fifu 14 i 15, bio sam u prvoj diviziji, ali nisam imao cijeli klub vrijedniji od 200k, makar sam radio ono s broncanim packovima, da kupis pack i prodas za malo vise i radio sam tradovanje, da kupim igraca za 2k, a prodam za 3,5 k. 

 Pa tko gubi vrijeme na brončane packove? Izaberi si ligu i prati cijene igrača. Neki dan sam uzeo dembele za 15k a prodao ga za 32k coinsa. Uzeo sam firmina za 10k coinsa a prodao ga za 19k coinsa. Kupio sam oblaka za 21k a prodao ga za 29k coinsa. Kupio sam gameira za 4k coinsa a prodao ga za 13k coinsa, i da ti dalje ne nabrajam. Nakupovao sam se team fitness kartica i sada čekam da im cijena poraste kada krenu WL. Samo na njima ću uzeti oko 150k coinsa. Kupovao sam ih po 500 coinsa a ići će za preko 1200 coinsa. Prošle godine su uredno išle za 1500 coinsa.

 

Niti to nije nešto ali za početak igre sasvim solidno. Igrajući cijelu godinu možeš samo od igranja potegnuti 2 milje coinsa ako si tako dobar kako kažeš. Imaš WL koja donosi solidne novce i ako imaš sreće pa izvučeš i solidne igrače iz nagradnih packova. Uvijek netko nešto u packu dobije pa odmah u startu ima bolju momčad. No zadnje dvije godine doći do par milijuna coinsa nije nikakav problem. I sve to bez ikakvog varanja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 10:35 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Ulazu zive pare u igru ali cute ko picke pa se onda hvale sa igracima jer nemaju muda da igraju sa non rare !

 Rekao sam neki dan da sam uzeo za 15k i 17k coinsa dva dembelea i jednog prodao a ovaj drugi me došao besplatno. Pogledaj na netu koliko dođe. Išao je do jučer za 32k coinsa. Sada je nešto malo pao, ne bitno zbog sinoćnjeg otvaranja packova. Sinoć si mogao zaraditi za cijelu momčad ako si imao vremena i malo si si dao truda. Luiz je išao za 55k coinsa a već oko ponoći je bio 75k coinsa. Stari, samo treba sjesti i pratiti market.

 

Od igranja u startu imaš 75k coinsa ako pobereš iz trgovine boostove. Stvarno od ničega radiš senzaciju. Daj si malo truda. Vrati se unazad i pogledaj kakvu sam momčad složio prije izlaska igre dok nije bilo mogućnosti kupovine pointsa. takvu ti nisi imao niti nakon 6 mjeseci igranja. Vrati se par stranica unazad pa pogledaj. Nitko ti nije kriv ako ne želiš visiti na marketu. Evo ti i fotka od 21.09. pa se vrati na stranicu 22 pa vidi kaj sam složio dok nije bilo mogućnosti doći do fifa pointsa na PS4. Nemoj bezveze vrijeđati ljude.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 10:47 (movie).
9 godina
offline
Re: FIFA 18
TheAster kaže...

Ja sam uzeo s IG, preordero sam, meni fifa kick-off radi, a online nisam jos probao, tek mi se skinulo 37 %, imam net uzasno los.

 Imaš poruku od mene

12 godina
offline
FIFA 18

@movie

Na PS-u gdje imate 3 milijuna itema na marketu nije problem mešetariti i zarađivati tolike coinse, ali na PC-u gdje ima 230,000 je to malo teže.

Ti si imao valjda 200 Dembelea na svom marketu, a na PC-u ih ima 25 i sve su cijene copy/paste.

Ako ideš na bidanje onda obično naletiš na panja koji će izbidati višu cijenu od minimalne buy now.

U zlatna vremena FIFE na PC-u sam i ja tako dolazio do coinsa, ali sada je to jako teško.

Odnosno nemam vremena niti živaca da bih toliko napora ulagao za sitne pare.

 

Moj savjet za mešetarenje na PC-u je, mada ga ne koristim jer mi se ne da zajebavati s tim, planirajte unaprijed i predviđajte koje kartice će biti popularne u sljedećem SBC-u.

Drugi način je da pronađete par igrača koji su iz nekog razloga traženi i da ih non-stop pratite.

Ali ti igrači bi trebali biti brončani ili srebrni.

Recimo neki Brazilac koji je potreban za SBC i slično.

Ljudi ponekad daju brončane i srebrne kartice za discard cijenu jer ne pogledaju market, a neki igrači mogu biti popularni i skupi.

 

Npr. slagao sam SBC za meksičku ligu, za klubove America i još jedan 4. po redu.

Da bi se složilo ta dva SBC-a potrebni su srebrni i brončani igrači koji su prilično skupi, od 2.000 coinsa na više.

Pošto sam to slagao, par dana sam pratio određene kartice i nabasao sam na jednu koju sam platio 200 coinsa, a inače se prodaje za više od 3.000.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ovo je liku pocetni squad?! Ja sam sa takvim timom igrao fifu 17 do kraja! I to sve dok fifa 18 nije ni izasla!
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Ovo je liku pocetni squad?! Ja sam sa takvim timom igrao fifu 17 do kraja! I to sve dok fifa 18 nije ni izasla!

 Kad si igrao na 6 razlicitih acc-ova. 

Ove godine ce jos lakse biti sklepat jaku momcad tu je WL od koje se zarade dobre pare i packovi ako imate srece + squad battles gdje ce i ovi slabiji igraci moci doci do coinsta i paketa, znam da nisu coinsti kao u WL ali da dodjete do gold1 mozete kupit jednog malo jaceg igraca i malo pomalo eto ti tima punog jakih igraca.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ako imate nekog dobrog dusmana kojeg bas mrzite,isplati vam se da mu kupite PS4+PSn+fifu .

Za 2-3 god ce imati ili hertz feler ili rakcinu !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 18
Jel' ovaj što kenja da je nemoguće napraviti 82 OVR momčad isti onaj što igra do sedme divizije pa onda ide na novi acc? Ako da, sve je jasno odmah...
One ring to bring them all and in the darkness bind them
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The Unforgiven kaže...
Jel' ovaj što kenja da je nemoguće napraviti 82 OVR momčad isti onaj što igra do sedme divizije pa onda ide na novi acc? Ako da, sve je jasno odmah...

 Ih sad do 7., do 5. hahahahahah

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 12:10 (goust78).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

Ajd molim vas da odgovorite na moje pitanje...

 

Vi koji ste uzimali FIFU 18 za PC preko nekih stranica, točnije kodove, jel vam radi FIFA? I jel vam radi online?

 games deal, radi sve

12 godina
offline
FIFA 18

GameLaden preorder verzija i sve ok . Uplatio, došao key za 15 min. Sve ok.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Ovo je liku pocetni squad?! Ja sam sa takvim timom igrao fifu 17 do kraja! I to sve dok fifa 18 nije ni izasla!

 Niš posebno. Ja sam imao bolju momčad u dva dana na PS4 a da nisam u igru ušao. Evo ovo sam složio na PC u dva dana samo od igranja dok sam imao pristup origin accessu. Znači da igram samo tjedan dana lijepo bi nadogradio talijane. Još imam od prve offline lige nagrade za pobrati a ne mogu ući više u igru jer mi isteklo 10 sati. Stvarno glumataš bez veze. Samo pobirući ove svakodnevne nagrade od kako ne igram skupio sam 9k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 13:37 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

Ajd molim vas da odgovorite na moje pitanje...

 

Vi koji ste uzimali FIFU 18 za PC preko nekih stranica, točnije kodove, jel vam radi FIFA? I jel vam radi online?

 Kupio na Gamesdeal i sve radi

9 godina
offline
Re: FIFA 18
Silhuette kaže...

GameLaden preorder verzija i sve ok . Uplatio, došao key za 15 min. Sve ok.

 

IDMM kaže...
playjob kaže...

Ajd molim vas da odgovorite na moje pitanje...

 

Vi koji ste uzimali FIFU 18 za PC preko nekih stranica, točnije kodove, jel vam radi FIFA? I jel vam radi online?

 Kupio na Gamesdeal i sve radi

 Koliko ste čekali za kod?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Za sada gold 3, za 2 dana sam napickao 28 k coinsa +kupio 2 non rare Bpl tima. Ove god cu igrati na jednom acc zato sto su ostali zakljucani?! Mogu samo da " prevarim " igru,udjem u fifu na acc. na kojem sam je kupio pa se onda presaltam na drugi acc. i onda moze.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...
Silhuette kaže...

GameLaden preorder verzija i sve ok . Uplatio, došao key za 15 min. Sve ok.

 

IDMM kaže...
playjob kaže...

Ajd molim vas da odgovorite na moje pitanje...

 

Vi koji ste uzimali FIFU 18 za PC preko nekih stranica, točnije kodove, jel vam radi FIFA? I jel vam radi online?

 Kupio na Gamesdeal i sve radi

 Koliko ste čekali za kod?

 Kupio sam prije tjedan dana a kod su mi poslali u cetvrtak ujutro

10 godina
offline
FIFA 18

Igrao sam protiv nekog lika u draftu koji je stavio nekog 80ovr cam njemca na gol nije imao chemistry sa igracima pa ne shvacam zasto ga je stavio kao golmana. Uglavnom branio je kao prosjecan golman u fifi pokusao sam par puta zapucat sa 30m ali mi je obranio, ovo na blizinu je gotovo sve primio ali imao je 3 jako dobre obrane. Sad po mom nekom zakljucku u ovoj fifi nije ni bitno jeli pravi golman ili igrac na golu jer brane isto. Eto sad ne znam jeli to bila sreca od protivnika da je obranio ovo iz daljine i jos imao 3 jako dobre obrane

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto nakon 35 utakmica dosla je utakmica na kojoj nisam zabio gol.Igrao sam squad battle(legendery) i izgubio sam 1-0 autogolom De Gea-e.Imao sam 23 udarca i od toga 17 u okvir gola dok su oni imali dva udarca od kojeg je jedan usao u gol tako sto je de gea uletio u gol skupa sa loptom. Buffon je jebena zvijer na golu ima 39 god a baca se kao macka sa jednog kraja gola na drugi dok sam ga gledao kako brani osjecao sam se koda igram fifu 17 i opet mucim muku sa prokletim golmanima i stativama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

E ljudi zasto se moraju svaki put kad ulazim u igru štimati kontrole za džojstik?? imam neki sped link i svaki put se mora na novo štimati, u fifa 17 su mi ostajale kontrole, neznam zasto sada neostaju, jel znate mozda u cemu je štos???

 

miki12345
 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice