FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.451
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 18

Meni je problem kad igram SB napad.

Jako teško razvijam napad je moji igrači stoje i čekaju u obrani.

Drkao sam custom tactics, stavim im all out attack, ali oni i dalje ne idu naprijed.

Ne znam skillove pa me to muči jako.

 

Kad igram online protiv pravih igrača, nemam nikakvih problem s tim segmentom i zato mi ništa nije jasno??!!

Da li AI igra obranu tako da moji ne mogu u napad ili negdje drugdje griješim nemam pojma?

 

Imate li tko kakav savjet kako da ih natjeram da se otvaraju prema naprijed?

 

Inače, stavio sam custom tactic od Borasa, pa nekog lika baš za moju formaciju 433(4) (koja je slična Borasovoj), ali isti kurac.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Meni je problem kad igram SB napad.

Jako teško razvijam napad je moji igrači stoje i čekaju u obrani.

Drkao sam custom tactics, stavim im all out attack, ali oni i dalje ne idu naprijed.

Ne znam skillove pa me to muči jako.

 

Kad igram online protiv pravih igrača, nemam nikakvih problem s tim segmentom i zato mi ništa nije jasno??!!

Da li AI igra obranu tako da moji ne mogu u napad ili negdje drugdje griješim nemam pojma?

 

Imate li tko kakav savjet kako da ih natjeram da se otvaraju prema naprijed?

 

Inače, stavio sam custom tactic od Borasa, pa nekog lika baš za moju formaciju 433(4) (koja je slična Borasovoj), ali isti kurac.

To sam i ja primjetio. Stavim omiljenu mourinho taktiku parkiranja busa  a svi naprijed i popušim kontru. Stavim svi u napad a oni svi otraga. Sve kontra? Jedino što mi preostaje je L1 i R1 i na taj način zvati igrače da mi priđu ili krenu u prazan prostor. Ja ti taktiku prepišem od ovvya. nekako mi najviše odgovara. Baci pogled. Ovo je za 4-3-2-1, no može proći i 4-3-3. Pogledaj na njegovoj stranici možda ima nešto novo za 4-3-3.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

To sam i ja primjetio. Stavim omiljenu mourinho taktiku parkiranja busa  a svi naprijed i popušim kontru. Stavim svi u napad a oni svi otraga. Sve kontra? Jedino što mi preostaje je L1 i R1 i na taj način zvati igrače da mi priđu ili krenu u prazan prostor. Ja ti taktiku prepišem od ovvya. nekako mi najviše odgovara. Baci pogled. Ovo je za 4-3-2-1, no može proći i 4-3-3. Pogledaj na njegovoj stranici možda ima nešto novo za 4-3-3.

Zovem ih i ja, ali mi to ide na živce jer kad igram online možda jednom u cijeloj partiji moram zvati igrača u napad.

Kad igram protiv AI neće nitko da napada.

Imam na CAM-u naredbu da ostane u napadu, a on više u obrani nego u napadu.

 

Probao sam 3-5-2 formaciju u nadi da ću zbog količine igrača u sredini terena imati s kim graditi napad - isti kurac.

Vratio sam se na 4-3-3 pa guram preko krila ili nabijam na Ibru ili Mandžu (ovisi s kojom ekipom igram) i koristim ih kao špondu.

A problem kod taktike s Ibrom je što se on gradi i čeka da se panjevi dovuku u napad, a njima treba prilično da se sjete ići u napad i onda Ibra gubi loptu jer ga stisnu sa svih strana.

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Idem offline Draft odigrat na world class. Izmetem prve dvije. U trecoj dolazi Liverpool i 1-0 izgubim. Shema mi je kad ne mogu sa paypalom uzet PSN a tlaka mi upisivat karticu :D 

 

 

Skuzio sam cim vise ti nariktas tezinu igre to su tvoji retardiraniji. Dakle, nije samo boost protivnika, nego je i dodan jos hendikep na tvoje. Steta je jedino da kad igras protiv pravog igraca sasvim druga igra. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Idem offline Draft odigrat na world class. Izmetem prve dvije. U trecoj dolazi Liverpool i 1-0 izgubim. Shema mi je kad ne mogu sa paypalom uzet PSN a tlaka mi upisivat karticu :D 

 

 

Skuzio sam cim vise ti nariktas tezinu igre to su tvoji retardiraniji. Dakle, nije samo boost protivnika, nego je i dodan jos hendikep na tvoje. Steta je jedino da kad igras protiv pravog igraca sasvim druga igra. 

 Kupi bon u SD ako nećeš karticu stavljati. Ja sam na netu s karticom od 1996 i nikada nisam imao problema.. Uopće o tome ne razmišljam.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Koga da dovedem na CDM? Bakayoko, Matić ili da ostavi Guiye-a?
10 godina
offline
FIFA 18

Cekam ove nagrade od WL tako da si kupim Marchisia,otvaram paketice i dobijem Marchisia hahaha 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ekipa, šta mislite ove godine o stoperima u BPL? Prošle godine mi je Smalling bio no1, ove godine mi se nije svidio bas, sad sam doveo u ekipiukoscielnya i van dijka pa cu vidjet kakvi su

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18

Da mi je netko rekao da ću u ovoj fifi završiti na većini igrača reala sterao bih ga u k...c. To mi je jedan od omraženijih klubova ali što ćeš. Krenem od suareza i završim kako sam završio...

 

Samo da dodam jer nije tema ali neugodno sam se iznenadio novim designom bug portala. Poprilično anarhično i predugačko za prvu stranu što se informacija tiče. Preglednost je nešto što nema kompromisa a skrolanje do besvijesti da bih pregledao prvu stranu zamara i nije korak naprijed. Osim toga izgubljena je prepoznatljivost portala. Sada je to još jedan u nizu nepreglednih portala. Stoga palac dolje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 21:19 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja ne znam koji je smisao ove fife ja idem presjec dodavanje lopta prodje kroz noge, idem blokirat udarac lopta prodje kroz noge. Pa jebem ti realnost da ti jebem prije bi prihvatio to da kad je igrac u trku i pogodi ga lopta da se saple i prospe po podu a lopta ode u picku materinu a ne da igracu koji je u sprintu da mu lopta savrseno prodje kkroz noge i dodje do suparnickog igraca neokrznuta. Ne znam kako se to samo meni desava jer ja jos nisam primjetio da je mom protivniku i jednom prosla lopta kroz noge dok meni po utakmici prodje najmanje 4,5 puta. I druga stvar koju najvise mrzim kad idem blokirat udarac ta lopta se odbije samo metar od mog igraca i opet zavrsi kod protivnika. Kakva je to realnost jesu li oni kad napucali covjeka sa metar udaljenosti i vidjeli da lopta ode 3pm a ne samo metar ispred.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Juce i danas sam igrao fut, stigao do 5 divizije evo prilozicu sliku trenutnog skora, mogu da kazem da je ova fifa za 80% mada mislim i vise drugacija od svih predhodnih... Gameplay ne lici na fifin gameplay, cesto imam osecaj kao da ne igram fifu, driblinzi gotovo da vise ne postoje i retko koja finta prodje i imam osecaj da svi znaju da igraju i oni u 10 diviziji xd Ovo sto su smislili sa novim nacinom igranja odbrane mi se svidja ali su trebali da izbalansiraju to malo bolje, svaki napadac u sesneastercu je superiorniji od odbrambenog, kao da na tom delu terena dobije neki boost. Brzina igre je ok, delujemi sporije od 17. To je otprilike moje prvo zapazanje. Treba ponovo uciti igrati fifu :) 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Treba ponovo uciti igrati fifu :) 

Ne treba, treba napraviti deinstal jer ovo kaj ova igra radi ljudskom zdravlju je gore od nekog oblika raka. Razbit ću ogledalo u kupaoni da ne moram gledati facu idiota koji i dalje igra ovu igru misleći da će biti bolje sljedeće godine....

10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
ruya kaže...

Treba ponovo uciti igrati fifu :) 

Ne treba, treba napraviti deinstal jer ovo kaj ova igra radi ljudskom zdravlju je gore od nekog oblika raka. Razbit ću ogledalo u kupaoni da ne moram gledati facu idiota koji i dalje igra ovu igru misleći da će biti bolje sljedeće godine....

 

hahahha legendo :)

 

Ja sam prestao ONLINE igrati jer zamalo da zavrsim u ludari hah salu na stranu

 

Vise uzivam igrajuci offline carrer mod,ovaj update zadnji stvarno je popravio igru.

 

Jel bio update za konzole ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 15:01 (soul_eclipse).
8 godina
offline
Re: FIFA 18
soul_eclipse kaže...
movie kaže...
ruya kaže...

Treba ponovo uciti igrati fifu :) 

Ne treba, treba napraviti deinstal jer ovo kaj ova igra radi ljudskom zdravlju je gore od nekog oblika raka. Razbit ću ogledalo u kupaoni da ne moram gledati facu idiota koji i dalje igra ovu igru misleći da će biti bolje sljedeće godine....

 

hahahha legendo :)

 

Ja sam prestao ONLINE igrati jer zamalo da zavrsim u ludari hah salu na stranu

 

Vise uzivam igrajuci offline carrer mod,ovaj update zadnji stvarno je popravio igru.

 

Jel bio update za konzole ?

 Ja nisam video da je bio, u kom smislu je popravio igru? Ja sad usao u 4 diviziju i sad je vec kriticnoo, igraju svi dobro i imaju becinom duplo jace ekipe, sta ja mogu samo sa igrom zaraditi, al polako malo po malo se pojacavam.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
soul_eclipse kaže...
movie kaže...
ruya kaže...

Treba ponovo uciti igrati fifu :) 

Ne treba, treba napraviti deinstal jer ovo kaj ova igra radi ljudskom zdravlju je gore od nekog oblika raka. Razbit ću ogledalo u kupaoni da ne moram gledati facu idiota koji i dalje igra ovu igru misleći da će biti bolje sljedeće godine....

 

hahahha legendo :)

 

Ja sam prestao ONLINE igrati jer zamalo da zavrsim u ludari hah salu na stranu

 

Vise uzivam igrajuci offline carrer mod,ovaj update zadnji stvarno je popravio igru.

 

Jel bio update za konzole ?

 Ja nisam video da je bio, u kom smislu je popravio igru? Ja sad usao u 4 diviziju i sad je vec kriticnoo, igraju svi dobro i imaju becinom duplo jace ekipe, sta ja mogu samo sa igrom zaraditi, al polako malo po malo se pojacavam.

 

 

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/324535/fifa-18-title-update-3

Ovde ti sve detaljno pise.

 

Posto igram carrer ligu od kako je izasla fifa 18 osjeti se svaki update.

 

Ovaj je do sada najbolji,prvo sto sam primjetio da odbrana vise ne ispada tj kao da imaju role haha,igraci vise ne lete na terenu ..Popravljen je onaj bug da lopte prodje kroz mrezu.

 

Igra je barem meni onako kako treba da bude,nadam se da EA nece zeznuti nesto sa sledecim update-om.

 

I ono sto sam primjetio na Carrer Mode je cut scena ,lista strijelaca u premier ligi.


SLIKA :

 

https://imgur.com/l7plGeg

 

Ovo sam vidio tek nakon treceg updatea .

 

Update je tezak oko 1.5 GB.


Za online nebi ti znao reci a imas gore link sta su tacno ispravili sve.

 

Pisao bi ti jos ,pisem sa moba pa me mrzi malo xD

 

Pozz :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 15:28 (soul_eclipse).
8 godina
offline
Re: FIFA 18
soul_eclipse kaže...
ruya kaže...
soul_eclipse kaže...
movie kaže...
ruya kaže...

Treba ponovo uciti igrati fifu :) 

Ne treba, treba napraviti deinstal jer ovo kaj ova igra radi ljudskom zdravlju je gore od nekog oblika raka. Razbit ću ogledalo u kupaoni da ne moram gledati facu idiota koji i dalje igra ovu igru misleći da će biti bolje sljedeće godine....

 

hahahha legendo :)

 

Ja sam prestao ONLINE igrati jer zamalo da zavrsim u ludari hah salu na stranu

 

Vise uzivam igrajuci offline carrer mod,ovaj update zadnji stvarno je popravio igru.

 

Jel bio update za konzole ?

 Ja nisam video da je bio, u kom smislu je popravio igru? Ja sad usao u 4 diviziju i sad je vec kriticnoo, igraju svi dobro i imaju becinom duplo jace ekipe, sta ja mogu samo sa igrom zaraditi, al polako malo po malo se pojacavam.

 

 

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/324535/fifa-18-title-update-3

Ovde ti sve detaljno pise.

 

Posto igram carrer ligu od kako je izasla fifa 18 osjeti se svaki update.

 

Ovaj je do sada najbolji,prvo sto sam primjetio da odbrana vise ne ispada tj kao da imaju role haha,igraci vise ne lete na terenu ..Popravljen je onaj bug da lopte prodje kroz mrezu.

 

Igra je barem meni onako kako treba da bude,nadam se da EA nece zeznuti nesto sa sledecim update-om.

 

I ono sto sam primjetio na Carrer Mode je cut scena ,lista strijelaca u premier ligi.


SLIKA :

 

https://imgur.com/l7plGeg

 

Ovo sam vidio tek nakon treceg updatea .

 

Update je tezak oko 1.5 GB.


Za online nebi ti znao reci a imas gore link sta su tacno ispravili sve.

 

Pisao bi ti jos ,pisem sa moba pa me mrzi malo xD

 

Pozz :)

 Hvala druze moj. :))) 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
online
FIFA 18
Za konzole će izaći vjerojatno sljedeći tjedan. Malo testiranja je li sve ok i onda ga puste. Previše igrača na konzolama da si mogu dopustiti kiks veći nego što je sama igra.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Oprostite, imam pitanje...igram online season, ali na ps4 i u drugoj sam diviziji naletio na prevaranta, frajer mi dva puta stisne start, vrijeme normalno iscuri i ponovno u 5 min utakmice stisne start i vrijeme iscuri i čak se ne pojavi ono odbrojavanje od 3 sec, nego se jednostavno igra smrzne...čekao sam 15min i naravno nije mi se dalo više čekati, ponovno sam pokrenuo igru i imam poraz 3:0, pogledao sam njegov score i vidio kako je još imao takvih pobjeda, ovo mi se još nije događalo, činilo mi se kako toga nema na konzoli. Ima li netko od vas sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kako dozvoljavaju legacy def. u SB ? Hoce mozda da ga vrate i u online ili su jednostavno previdili nesto ?!

Zato vecina i igra na legendary pa sere kako dobija komp. :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Kako dozvoljavaju legacy def. u SB ? Hoce mozda da ga vrate i u online ili su jednostavno previdili nesto ?!

Zato vecina i igra na legendary pa sere kako dobija komp. :)

 Velika vecina zna igrat. 

 

ZAGORJE i FC COOL... ako ste ovdje na forumu, gg za tekme. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
online
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Kako dozvoljavaju legacy def. u SB ? Hoce mozda da ga vrate i u online ili su jednostavno previdili nesto ?!

Zato vecina i igra na legendary pa sere kako dobija komp. :)

A kaj ti ne štima? uvijek je bio dozvoljen u offline modu, ništa novog. Ne igram legacy def. ali ne vidim što bi mi on pomogao u činjenici da pogodim 3/4 stative i fulam 3/4 mrtve šanse svaku tekmu? To su mi problemi na legendary a ne obrana.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

Kako dozvoljavaju legacy def. u SB ? Hoce mozda da ga vrate i u online ili su jednostavno previdili nesto ?!

Zato vecina i igra na legendary pa sere kako dobija komp. :)

A kaj ti ne štima? uvijek je bio dozvoljen u offline modu, ništa novog. Ne igram legacy def. ali ne vidim što bi mi on pomogao u činjenici da pogodim 3/4 stative i fulam 3/4 mrtve šanse svaku tekmu? To su mi problemi na legendary a ne obrana.

 Sad odigram jednu na leg.,izgubim 0:4 ,dobijem 1400 poena za poraz ?!

 Ispada da je bolje da gubim na leg . ili jos bolje na ultim. nego da bijedim na semi pro

gdje dobijem oko 700-800 ? :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Legacy je bolji protiv losijih ekipa jer imaju niži passing, ali kad koristis teammate pressing na legacyju kod boljih ekipa brzim dodavanjima ti do gola dodu za sekundu. Pogotovo ako pise tiki taka na opisu ekipa. Jel itko ima Rui Costu ili je bar probao preko drafta ili loana? I ako je, isplati li se dati 400k?

15 godina
online
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Sad odigram jednu na leg.,izgubim 0:4 ,dobijem 1400 poena za poraz ?!

 Ispada da je bolje da gubim na leg . ili jos bolje na ultim. nego da bijedim na semi pro

gdje dobijem oko 700-800 ? :)

 Ne znam kako si dobio toliko a niti gol nisi postigao? Ja obično dobijem oko 700 poena kada izgubim na legendary a znao sam gubiti 4:3 i tako.... Najviše do sada sam za pobjedu dobio 2550 poena. To mi je rekord i to sam danas pobrao.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 Sad odigram jednu na leg.,izgubim 0:4 ,dobijem 1400 poena za poraz ?!

 Ispada da je bolje da gubim na leg . ili jos bolje na ultim. nego da bijedim na semi pro

gdje dobijem oko 700-800 ? :)

 Ne znam kako si dobio toliko a niti gol nisi postigao? Ja obično dobijem oko 700 poena kada izgubim na legendary a znao sam gubiti 4:3 i tako.... Najviše do sada sam za pobjedu dobio 2550 poena. To mi je rekord i to sam danas pobrao.

 greska moja ,igrao sam onu prvu trkmu ! jbg ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
online
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 greska moja ,igrao sam onu prvu trkmu ! jbg ! :)

 Pa kaj se ta tekma ne odigra prva? Odradit ću još sutra do kraja sb i mislim da neću više igrati. Previše stresa, previše za igrati a premalo dobijem. Zadnja dva tjedna nisam dobio igrača vrijednijeg od 1000 coinsa. Nema smisla. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 greska moja ,igrao sam onu prvu trkmu ! jbg ! :)

 Pa kaj se ta tekma ne odigra prva? Odradit ću još sutra do kraja sb i mislim da neću više igrati. Previše stresa, previše za igrati a premalo dobijem. Zadnja dva tjedna nisam dobio igrača vrijednijeg od 1000 coinsa. Nema smisla. 

 Ona 5. odnosno prva sto nosi vise poena !  :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
online
FIFA 18
Nju odiram uvijek prvu, još u ponedjeljak ujutro...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Nju odiram uvijek prvu, još u ponedjeljak ujutro...

 Na drugom nalogu ,nisam pipao da malo prije ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
FIFA 18

Kojim danom dolazi marquee matchup?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice