FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 914.719
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FIFA 18

Da li je i kod vas cesto los latency u sezoni, bas cesto imam 2 crvene crtice, dok npr u vikend ligi mi je uvek odlican sa 4-5 zelenih? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18

Ovo za SB se meni isto desilo mislio sam da je do mog kompa. I kod mene je latency sjeban u draftu i sezoni najcesce budu dvije crvene crte a dok u WL 4 zelene

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 16:14 (The_K).
10 godina
offline
FIFA 18

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5942&v=_O7GZHI27HE

 

Kakav bug u grupnoj fazi lige prvaka pogledaj te na 1:38:45 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Nekad se prosto prosetam kroz 3 i 2 diviziju a nekad se ne mogu sastaviti sa igrom i onda sam se 100x pitao da li je do mene ili do igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soul_eclipse kaže...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5942&v=_O7GZHI27HE

 

Kakav bug u grupnoj fazi lige prvaka pogledaj te na 1:38:45 

Glupo je pričati kada ne znamo rezultate. U slučaju istog broja bodova gledaju se međusobni susreti. U ovom slučaju međusobni susreti ove tri momčadi.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ima li neko iskustvo na ovoj stranici

 

Jučer: Lokomotiva - Dinamo x1.27 je bilo za Dinamo, easy €

 

https://utcoinbets.com/index.php?route=account/bets

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Da li je i kod vas cesto los latency u sezoni, bas cesto imam 2 crvene crtice, dok npr u vikend ligi mi je uvek odlican sa 4-5 zelenih? 

 Da cesto puta, wl nikad ne steka, dok draft i online liga znaju stekati.

10 godina
offline
FIFA 18

Moja pretpostavka je ta da imaju bolje servere za wl zato nam i je tamo bolja konekcija

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Video sam da je movie pisao da je izasla ova besplatna verzija pesa, pa rekoh hajde da je i ja skinem i probam. Skinuo 8 gb i probao... Maaa gde se to moze igrati pored fife, graficki kao da je pravljen za ps2, bas tolika razlika je neverovatna. Kakva god da je fifa, daleko je najbolji virtualni fudbal koji postoji. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Jebate sad sam kao Movie ali jebem mu sve da mu jebem, napravim opet Marquee, vecinu igraca imam u klubu plus potrosim jos cca 15 000 coinsa, u 5 paketa ja 2 puta dobijem Paulinha iz barcelone.

znaci u minusu sam ne pitaj.

Da jebena skripta ne moze vratiti bar ono ulozeno to mi ne ide u glavu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Prokleta skripta, uvijek protiv. 

 

 

Sta se tice SBa. Jedna tekma mi je otisla na penale. Mislim da je zavrsila 4-4. Penali su bili 5-4 za mene. Ja sam dobio skoro 2300 bodova. Sta mi je bilo dosta sumnjivo, tocnije, puno je to bodova. Odem drugu tekmu namjerno na penale, 1-1 je bilo. Opet 5-4 i dobijem 2250 bodova. Neki moj zakljucak bi bio da se goolovi iz penala racunaju kao normalni golovi i da je najjednostavniji nacin dobivanja 2k+ bodova odlazenje na penale. Igram na legendary cisto da se zna. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Prokleta skripta, uvijek protiv. 

 

 

Sta se tice SBa. Jedna tekma mi je otisla na penale. Mislim da je zavrsila 4-4. Penali su bili 5-4 za mene. Ja sam dobio skoro 2300 bodova. Sta mi je bilo dosta sumnjivo, tocnije, puno je to bodova. Odem drugu tekmu namjerno na penale, 1-1 je bilo. Opet 5-4 i dobijem 2250 bodova. Neki moj zakljucak bi bio da se goolovi iz penala racunaju kao normalni golovi i da je najjednostavniji nacin dobivanja 2k+ bodova odlazenje na penale. Igram na legendary cisto da se zna. 

 moze li na ultimate taj squad batles? jel preteska ultimate tezina

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
10 godina
offline
Re: FIFA 18
hanteed kaže...
SimeKZ kaže...

Prokleta skripta, uvijek protiv. 

 

 

Sta se tice SBa. Jedna tekma mi je otisla na penale. Mislim da je zavrsila 4-4. Penali su bili 5-4 za mene. Ja sam dobio skoro 2300 bodova. Sta mi je bilo dosta sumnjivo, tocnije, puno je to bodova. Odem drugu tekmu namjerno na penale, 1-1 je bilo. Opet 5-4 i dobijem 2250 bodova. Neki moj zakljucak bi bio da se goolovi iz penala racunaju kao normalni golovi i da je najjednostavniji nacin dobivanja 2k+ bodova odlazenje na penale. Igram na legendary cisto da se zna. 

 moze li na ultimate taj squad batles? jel preteska ultimate tezina

Je preteska je igrao sam protiv broncanog tima na ultimate svaki njegov igrac je bio brzi i jaci od mojeg igraca

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ovaj Son je ponovo mašina za golove, bez obzira što se ne radi o specijalnoj kartici i što igra na poziciji ST kao LF (7CHEM.). U 12 nastupa, 20 golova za moj klub. Ovih dana razmišljam da stisnem zube i igram s ovim što imam, sve dok ne skupim dovoljno coinsa za njegovu specijalnu karticu.

 

Bome i ovaj klinac Sanchez ga zna stisnuti i nadavao se golova. Znam njegove mogućnosti iz FIFA 17, pa sam mu dao rolu kao Dalić Modriću, što se pokazalo odlično. Mislim da sam se rješio defanzivni okova i više mi obrana nije u fokusu. Dok sam igrao u 4-4-2, igrači na RM/LM mi nikad nisu mnogo zabijala i sve se više svodilo na asistencije. U formaciji 4-1-2-1-2 (2) sam dobio ofenzivnog veznog koji uz dva napadača redovno zabija i za sada najbolji učinak ima Sigurđsson koji je onako pravi lisac. U navedenoj formaciji, osjeti se malo propuh na bočnom djelu terena, ali kada se na vrijeme prebaci na igrača na CM poziciji, moguće je uspješno otkloniti taj nedostatak navedene formacije.

 

Sada planiram kupiti 3 nova igrača (Moratu, Bellerina i Gundogana) pa lagano od div 5 ka div 1.

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Prokleta skripta, uvijek protiv. 

 

 

Sta se tice SBa. Jedna tekma mi je otisla na penale. Mislim da je zavrsila 4-4. Penali su bili 5-4 za mene. Ja sam dobio skoro 2300 bodova. Sta mi je bilo dosta sumnjivo, tocnije, puno je to bodova. Odem drugu tekmu namjerno na penale, 1-1 je bilo. Opet 5-4 i dobijem 2250 bodova. Neki moj zakljucak bi bio da se goolovi iz penala racunaju kao normalni golovi i da je najjednostavniji nacin dobivanja 2k+ bodova odlazenje na penale. Igram na legendary cisto da se zna. 

 Znači, ja na legendary ne mogu dobiti na penale da dubim na glavi. Kako god puknem AI mi obrani. Od deset tekmi izgubio sam svih deset. Evo sad ujutro ono što šime voli, skripta. Imam 24 udarca po golu, tri puta s peterca pogađam stativu, golman brani nemoguće. AI ima jedan jedini jebeni korner i preko moja tri igrača skoči i pogodi mi u 90 u 90 minuti. Infarkt sam dobio. Odemo u produžetke pa na penale i prva tri penala mi brani. Prvi pucam u 90 gore lijevo, vadi. Drugi pucam točno u kut desno dolje, opet vadi. Treći opet pucam u 90 gore lijevo i opet vadi. Ono, nemoguće... i tako svaki jebeni put.

 

Druga tekma, opet milijun šansi, opet stative i prečke, fulani ziceri a AI iz jednog udarca zabija i izjednači. Do kraja tekme ne pređu centar, brane se s 11 igrača a ja ne mogu zabiti i onda u 90 minuti iz mog kornera izbija se idealna lopta na jedinog napadača s paceom 55 koji šprinta brže od bolta i zabija mi gol i izgubim? Skočio mi tlak, počelo srce preskakati, usrao sam se i bježim van na šetnju da se smirim. Dakle, ovako očito jebanje u mozak je morbidno. Sve što želim je da izgubim na pošteni način. Ovaj SB je sve samo ne pošten, to je najodvratniji mod u igri koji te dovodi do ludila a u ponedjeljak kada otvaraš packove pitaš se, pa zar sam toliki magarac da si uništavam zdravlje i društveni život za ovo sranje u packovima? Igrano na legendary.

8 godina
offline
FIFA 18

Malopre u sezoni dobijem benedikta pro igraca lol. Na prvu nisam ni skontao i proverim na poluvremenu i da, to je on. Napunio me 5:2 stim da je odmah imao penal koji stvarno nisam pravio i barem 3 puta jacu ekipu. Po sansama moglo je biti i malo drugacije 😛

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Kakav team of the week majko mojaa ajmeeeeee.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Hazard u CAM-u jako zanimljivo bas me zanima hoce li ga tko koristit u camu ili ce ga odmah prebacit u ST

http://www.futhead.com/18/totw/totw10/

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 16:52 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Dobro sto se ovdje dogodilo??

12 godina
offline
FIFA 18

Svaki dan se jebeno pitam zašto igram ovu igru. Ništa me nemože toliko izbacit iz ravnoteže ko ovo smeće od igre. Vratim se s posla, oću odigrat koju partiju za opuštanje, a na kraju svaki put završim u pozi u kojoj izgledam kao krvoločni manijak koji želi porazbijati sve u sobi i zapaliti komp. Na početku svake partije mogu skontati hoću li pobjediti ili izgubiti, kao da svaka partija ima gotov scenarij, a ja sam tu da bezveze stiskam gumbe. Počinje tekma, 3-4 stative, ziceri izravno u golmana... a nedaj bože ako uspijem uvalit gol moja obrana se instant RASPADNE, iako je prije toga držala fenomenalno 80 minuta... strašno.

Pa se tješim da se živciram jer mi je stalo do igre, jer mi je toliko dobra, jer da nije ne bi je igrao... i onda se nakon sat dva hlađenja uvijek vratim i ponovo uđem u ciklus.

 

Ne razumijem ništa. Zašto skriptiraju igru? Koja je svrha? Nije mi problem izgubiti, nekad su ljudi jednostavno bolji od mene, al kad  se uključi scenarij poludim. To se događa i u Squad Battlesima. Dam gol-dva, i računalo krene u presing, a moji igrači kao da izgube jedno 50-60% statsa - niti jedno jebeno dodavanje nemogu pogoditi, a da ne govorim za snagu dodavanja (usprkos tome što napunim bar do kraja), lopta jedva dolazi do mog igrača.

Također, imam osjećaj da je sasvim svejedno koju težinu izaberem na Squad Battlesu, ako po scenariju ja trebam dobit, dobit ću na svim težinama osim na ultimate (to je nemoguće), a ako trebam izgubit jedino me semi-pro može spasit (tu nemožeš izgubit).

 

A svejedno je svaki dan igram... zašto?

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Volos kaže...

Svaki dan se jebeno pitam zašto igram ovu igru. Ništa me nemože toliko izbacit iz ravnoteže ko ovo smeće od igre. Vratim se s posla, oću odigrat koju partiju za opuštanje, a na kraju svaki put završim u pozi u kojoj izgledam kao krvoločni manijak koji želi porazbijati sve u sobi i zapaliti komp. Na početku svake partije mogu skontati hoću li pobjediti ili izgubiti, kao da svaka partija ima gotov scenarij, a ja sam tu da bezveze stiskam gumbe. Počinje tekma, 3-4 stative, ziceri izravno u golmana... a nedaj bože ako uspijem uvalit gol moja obrana se instant RASPADNE, iako je prije toga držala fenomenalno 80 minuta... strašno.

Pa se tješim da se živciram jer mi je stalo do igre, jer mi je toliko dobra, jer da nije ne bi je igrao... i onda se nakon sat dva hlađenja uvijek vratim i ponovo uđem u ciklus.

 

Ne razumijem ništa. Zašto skriptiraju igru? Koja je svrha? Nije mi problem izgubiti, nekad su ljudi jednostavno bolji od mene, al kad  se uključi scenarij poludim. To se događa i u Squad Battlesima. Dam gol-dva, i računalo krene u presing, a moji igrači kao da izgube jedno 50-60% statsa - niti jedno jebeno dodavanje nemogu pogoditi, a da ne govorim za snagu dodavanja (usprkos tome što napunim bar do kraja), lopta jedva dolazi do mog igrača.

Također, imam osjećaj da je sasvim svejedno koju težinu izaberem na Squad Battlesu, ako po scenariju ja trebam dobit, dobit ću na svim težinama osim na ultimate (to je nemoguće), a ako trebam izgubit jedino me semi-pro može spasit (tu nemožeš izgubit).

 

A svejedno je svaki dan igram... zašto?

 Zato jer si utuvio u glavu da igra radi protiv tebe i to je to. Ja se slazem sa nepenthezom i govorim kako je skripta izmisljotina. Nema te skripte koja mene sprecava zabit gol. Ako ja pravilno napunim u gljivicu nastimam, to je to, gol. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Volos kaže...

Svaki dan se jebeno pitam zašto igram ovu igru. Ništa me nemože toliko izbacit iz ravnoteže ko ovo smeće od igre. Vratim se s posla, oću odigrat koju partiju za opuštanje, a na kraju svaki put završim u pozi u kojoj izgledam kao krvoločni manijak koji želi porazbijati sve u sobi i zapaliti komp. Na početku svake partije mogu skontati hoću li pobjediti ili izgubiti, kao da svaka partija ima gotov scenarij, a ja sam tu da bezveze stiskam gumbe. Počinje tekma, 3-4 stative, ziceri izravno u golmana... a nedaj bože ako uspijem uvalit gol moja obrana se instant RASPADNE, iako je prije toga držala fenomenalno 80 minuta... strašno.

Pa se tješim da se živciram jer mi je stalo do igre, jer mi je toliko dobra, jer da nije ne bi je igrao... i onda se nakon sat dva hlađenja uvijek vratim i ponovo uđem u ciklus.

 

Ne razumijem ništa. Zašto skriptiraju igru? Koja je svrha? Nije mi problem izgubiti, nekad su ljudi jednostavno bolji od mene, al kad  se uključi scenarij poludim. To se događa i u Squad Battlesima. Dam gol-dva, i računalo krene u presing, a moji igrači kao da izgube jedno 50-60% statsa - niti jedno jebeno dodavanje nemogu pogoditi, a da ne govorim za snagu dodavanja (usprkos tome što napunim bar do kraja), lopta jedva dolazi do mog igrača.

Također, imam osjećaj da je sasvim svejedno koju težinu izaberem na Squad Battlesu, ako po scenariju ja trebam dobit, dobit ću na svim težinama osim na ultimate (to je nemoguće), a ako trebam izgubit jedino me semi-pro može spasit (tu nemožeš izgubit).

 

A svejedno je svaki dan igram... zašto?

 Zato jer si utuvio u glavu da igra radi protiv tebe i to je to. Ja se slazem sa nepenthezom i govorim kako je skripta izmisljotina. Nema te skripte koja mene sprecava zabit gol. Ako ja pravilno napunim u gljivicu nastimam, to je to, gol. 

Možda si za taj dio u pravu. Al sigurno ne izmišljam da mi se obrana neobjašnjivo raspada u određenim trenutcima, i situacije kad dam gol a moji igrači odjednom postaju bronze (izgube doslovno 50-60% statsa, ko da su pijani, bez imalo snage). Nemožeš ništa. I kad primiš gol sve se vrati u normalu, obrana ponovo stoji kako spada, igrači ponovo mogu spojiti dva dodavanja i tako u krug...

15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Zato jer si utuvio u glavu da igra radi protiv tebe i to je to. Ja se slazem sa nepenthezom i govorim kako je skripta izmisljotina. Nema te skripte koja mene sprecava zabit gol. Ako ja pravilno napunim u gljivicu nastimam, to je to, gol. 

Šime nisi u pravu. U nedjelju sam odigrao 43 tekme u SB i sve pobijedio. Ostale još dvije. To što se događalo u 44 tekmi je film strave. Doslovce golman ai-a je branio bar 7/8 zicera iz peterca. Dodam svom igraču na prazan gol s tri metra a on pukne pored gola neometan. Drugi put mu dodam a on prima loptu u raskoraku. Smiješno. No i tako vodim do 90 minute a onda iz jedinog napada popijem gol. Da ne dužim, na kraju spljugam na penale i ništa od elite 1 a bio sam tu negdje. Nisam se previše živcirao ali mi je žao što nisam mogao snimiti tu tekmu jer je bila ogledan primjer kako ti igra ne da pobjediti. I danas mi se ujutro to dogodilo. U SB igra se dosta puta uplete u krajnji rezultat. Ako napravim 69k poena a ostale mi još dvije tekme do kraja, ne možeš mi reći da trebam vježbati i ne znam što. Da se razumijemo, ima tekmi kada mi igra ne da niti da izgubim.

10 godina
offline
FIFA 18

Sime objasni zasto ovdje nisam zabio gol

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Dobro sto se ovdje dogodilo??

 ne znam sto se dogodilo ali ja sam ga kupovao po 15k i sada ide po 60k :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Pa dobro kako su mu povecali defending sa 58 na 79 i physical sa 64 na 84? Jesam li ja corav?

10 godina
offline
FIFA 18

Evo jedan zanimljiv video kojeg bi svakako trebalo pogledat

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Sime objasni zasto ovdje nisam zabio gol

 

 Igra nije potpuna arkada i igrac svaki puta loptu drugacije zahvati. Pogotovo kad ides iz prve pucat, masu puta mi se to dogodilo u igri. Pogotovo sa ruba 16m na prazan gol. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
jpantalon kaže...

Dobro sto se ovdje dogodilo??

 ne znam sto se dogodilo ali ja sam ga kupovao po 15k i sada ide po 60k :)

Dogodila se greška, nisu mu takvi statsi. Inače, rafeal, neto, pastore, sve si ih mogao izeti po 11k ako si bio brz. Nažalost večeras je uvijek netko bio brži od mene. Sat i nešto sam stiskao kao manijak, naletio na stotinjak kartica po cijenama ispod 20k ali svaki jebeni put je netko bio brži. Je li me jebe input lag ili koji vrag ne znam. Uletim na pucanj, drito kad i kartica na market ali kasnim. Tako da sam večeras zaradio ravno nula coinsa. Prestao sam visiti na marketu, jedino probam srijedom u 19h ako nešto uleti na brzaka ali eto, više niti to ne mogu zgrabiti..

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Hocu da napravim 4321,imam sve igrace osim Martijala i Jesusa. Kad pocne tekma presao bih u 41212(2)
Da li valja ekipa posto bih na njoj ostao duze vrijeme?
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice