FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.859
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Hoce li svaka kartica koja dobija upgrade porast sama od sebe ili ce postojati 2 razlicite kartica npr Salah 83 i Salah 85 ili ova 83 automaski postaje 85?

 Zlatne kartice će biti dvije.

12 godina
offline
FIFA 18

Ovaj Rui Costa je toliko dobar da me jednostavno tjera da mu dovedem Icon partnera u klub :P

Počeo sam jučer Larssona slagat, ali me pokolebala Itanijeva recenzija.

Coinsa da kupim Icon karticu nemam tako da dolazi u obzir isključivo slaganje SBC-a.

Ima li netko kakvu preprouku?

I da, u obzir dolaze samo ikone za koje treba 7 slagalica i da je veza ili napad u pitanju.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Ovaj Rui Costa je toliko dobar da me jednostavno tjera da mu dovedem Icon partnera u klub :P

Počeo sam jučer Larssona slagat, ali me pokolebala Itanijeva recenzija.

Coinsa da kupim Icon karticu nemam tako da dolazi u obzir isključivo slaganje SBC-a.

Ima li netko kakvu preprouku?

I da, u obzir dolaze samo ikone za koje treba 7 slagalica i da je veza ili napad u pitanju.

 Meni je Shevchenko (Loan, naravno) bio zvijer. Ne bi trebao biti preskup za složit, oko 600-700k? 

13 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
Skilledžija kaže...

Ovaj Rui Costa je toliko dobar da me jednostavno tjera da mu dovedem Icon partnera u klub :P

Počeo sam jučer Larssona slagat, ali me pokolebala Itanijeva recenzija.

Coinsa da kupim Icon karticu nemam tako da dolazi u obzir isključivo slaganje SBC-a.

Ima li netko kakvu preprouku?

I da, u obzir dolaze samo ikone za koje treba 7 slagalica i da je veza ili napad u pitanju.

 Meni je Shevchenko (Loan, naravno) bio zvijer. Ne bi trebao biti preskup za složit, oko 600-700k? 

 Meni je Sheva bio užasan, kvikselo sam ga nakon 4 utakmice da mi ne smeta u klubu (Loan ;)).

 

Skilledžija, definitivno napravi Loan verziju i sam je isprobaj i onda odluči. Nekome igrač odgovara, nekome ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 13:58 (soft).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 Meni je Sheva bio užasan, kvikselo sam ga nakon 4 utakmice da mi ne smeta u klubu (Loan ;)).

 

Skilledžija, definitivno napravi Loan verziju i sam je isprobaj i onda odluči. Nekome igrač odgovara, nekome ne.

I Itani je spomenuo da mu je Ševa loš bio.

Ima H/H i da je često bio izvan pozicije.

Kaže za Larssona da je isto H/H, ali po tom pitanju da se bolje ponaša.

 

Pričekat ću još par recenzija pa i ako treba složit ću loan Larssona.

Mada mi je glupo utući 82 rated ekipu za to - previše po mom mišljenju traže.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

Znaci uzmem loptu sa Boatengom suparnickom igracu i moj boateng zbog nekog razloga ostavi loptu iza sebe i nastavi trcat ravno zatim se ta lopta iz nicega odbija nazad suparnickom napadacu u noge i ja brze bolje se okrecem sa Boatengom i on njega osine po nogama i on dobije penal i pobijedi utakmicu WTF?????? Koji je k sa tom strganom igricom da sam bar mogao snimit to kako se lopta iz nicega odbija suparnickom napadacu u noge. Na sve forume drustvene mreze bi to zalijepio pa neka svi ljude vide tu sramotu od igrice. EA djelatnicima preporucujem da me zaobilaze u sirokom luku jer bi moglo biti ozbiljnih posljedica po njihovo zdravlje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
soft kaže...

 Meni je Sheva bio užasan, kvikselo sam ga nakon 4 utakmice da mi ne smeta u klubu (Loan ;)).

 

Skilledžija, definitivno napravi Loan verziju i sam je isprobaj i onda odluči. Nekome igrač odgovara, nekome ne.

I Itani je spomenuo da mu je Ševa loš bio.

Ima H/H i da je često bio izvan pozicije.

Kaže za Larssona da je isto H/H, ali po tom pitanju da se bolje ponaša.

 

Pričekat ću još par recenzija pa i ako treba složit ću loan Larssona.

Mada mi je glupo utući 82 rated ekipu za to - previše po mom mišljenju traže.

 Za 82 momčad ti treba 2x 81 i 9x 82... uz trenutne cijene to je oko 10k :)

12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 Za 82 momčad ti treba 2x 81 i 9x 82... uz trenutne cijene to je oko 10k :)

Ma imam ja kartica u klubu koliko treba, nije to u pitanju, stvar je principa :P

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
soft kaže...

 Za 82 momčad ti treba 2x 81 i 9x 82... uz trenutne cijene to je oko 10k :)

Ma imam ja kartica u klubu koliko treba, nije to u pitanju, stvar je principa :P

 A moras shvatit da te icone imaju sve preko 90 rating i da su stavili jeftinije svi bi to radili ovako samo isprobavas igraca koji te zanima. Ja sam slozio za Ronaldinha jer mi je jedan od najdrazih igraca i bio je zvijer. Okochu sam isto slozio da ga isprobam i odigrao sam snjime nekih 10 utakmica i nije mi se svidio

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 A moras shvatit da te icone imaju sve preko 90 rating i da su stavili jeftinije svi bi to radili ovako samo isprobavas igraca koji te zanima. Ja sam slozio za Ronaldinha jer mi je jedan od najdrazih igraca i bio je zvijer. Okochu sam isto slozio da ga isprobam i odigrao sam snjime nekih 10 utakmica i nije mi se svidio

Mogli su staviti posudbu na 5 utakmica i manji zahtjev, recimo 80 pa da možeš isprobati svaku karticu, a ne da biraš.

Recimo, mene od ovih novih zanimaju Larsson i Rijkaard.

Volio bih probati obojicu, ali mi se baš ne bacaju kartice i coinsi u vjetar.

 

Inače od ikona sam probao na početku debelog Ronalda 5 utakmica što sam dobio s prednarudžbom i Ruija Costu.

Ronalda se više ne sjećam kako je igrao, ali ovaj Rui Costa me oduševljava iz utakmice u utakmicu.

Ima odlična kretanja, baš kako mi odgovara.

Dolazi u obranu po loptu, otvara se u napadu jako često, a pass, to je ludnica - taj ne može dodat krivu loptu.

Jedini nedostatak kod njega je što nije ubojit po gol, ili što bi jutuberi rekli, nije clinical, ali bez obzira na to, ja sam jako zadovoljan s tom karticom i nije mi žao što sam je složio.

Sad me kopka kakve su ostale ikone.

Zamišljam još jednu sličnu ikonu u veznom redu pa da s dvije ikone izluđujem protivnika dodavanjem :)

Rijkaard bi mi čak više odgovarao od Larssona jer sam s napadačima zadovoljan, ali u sredini terena ima mjesta za napredak.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

NIF Aguero vam je sad na akciji.  :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
Nikolacurak kaže...
Onda sta nakraju SIF Mooy ili Kante? (U vezi imam jos Bakayoka i IF Arnautovica 86 rat. )

 Kantea nikad nisam probao pa ti nemogu nista reci za njega dok sif mooy je strasna kartica. Tko zna kakav ce tek biti kad dobije upgrade

 S obzirom da mu je NIF kartica 77 a prva IF 82, teško da će IF kartica dobiti nadogradnju. NIF bi morala u bar jednom statsu dostići IF karticu no to izgleda nemoguće.

 

Nego kako netko u sekundi izgubi a netko zaradi milju. Jaja bih si pojeo od muke što nisam imao coinsa... a još više bih ih izgrizao da sam imao pa nisam uspio...

15 godina
offline
FIFA 18

Aguero POTM. Da se otključa trebat će IF kartica Aguera... super. Pa ovo će koštati debelo preko dvije milje.

 

http://www.futhead.com/news/fifa-18/1602/fifa-fut-18-kun-aguero-squad-building-challenges/

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 17:02 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Frajer ide dodat ja blokiram odbije se lopta do njega opet on ide dodat lopta savrseno prodje kroz noge i bum zabije gol. On ima korner ubacuje na rub peterca i zabija mi gol glavom iz mrtvoga kuta doslovno da mi je golman ostao stajat obranio bi ali on je morao cucnut iz nekog razloga ALT+F4 EA nabijem te na k. Dosta za dns ove sprdacine i tuge od igrice

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 17:36 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

 A moras shvatit da te icone imaju sve preko 90 rating i da su stavili jeftinije svi bi to radili ovako samo isprobavas igraca koji te zanima. Ja sam slozio za Ronaldinha jer mi je jedan od najdrazih igraca i bio je zvijer. Okochu sam isto slozio da ga isprobam i odigrao sam snjime nekih 10 utakmica i nije mi se svidio

Mogli su staviti posudbu na 5 utakmica i manji zahtjev, recimo 80 pa da možeš isprobati svaku karticu, a ne da biraš.

Recimo, mene od ovih novih zanimaju Larsson i Rijkaard.

Volio bih probati obojicu, ali mi se baš ne bacaju kartice i coinsi u vjetar.

 

Inače od ikona sam probao na početku debelog Ronalda 5 utakmica što sam dobio s prednarudžbom i Ruija Costu.

Ronalda se više ne sjećam kako je igrao, ali ovaj Rui Costa me oduševljava iz utakmice u utakmicu.

Ima odlična kretanja, baš kako mi odgovara.

Dolazi u obranu po loptu, otvara se u napadu jako često, a pass, to je ludnica - taj ne može dodat krivu loptu.

Jedini nedostatak kod njega je što nije ubojit po gol, ili što bi jutuberi rekli, nije clinical, ali bez obzira na to, ja sam jako zadovoljan s tom karticom i nije mi žao što sam je složio.

Sad me kopka kakve su ostale ikone.

Zamišljam još jednu sličnu ikonu u veznom redu pa da s dvije ikone izluđujem protivnika dodavanjem :)

Rijkaard bi mi čak više odgovarao od Larssona jer sam s napadačima zadovoljan, ali u sredini terena ima mjesta za napredak.

 Ja sam imao 500k jučer i razmišljao se da napravim Overmars SBC.

Na kraju sam kupio Hernandeza baby karticu (85) za 470k na marketu, reko da vidim kakav je pa lako prodam i odem na Overmarsa.

Dakle, sa hunter karticom ovo je uvjerljivo najbolji igrač s kojim sam igrao ove godine. Taj ne promašuje. Čudo od igrača.

Brijem da ga ne prodajem haha :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
WL 0-8 ocigledno sam prelos Fifa igrac... Zeli li me neko dodat pa da me malo nauci ? Ucinite dobro djelo vezano za fifu ne samo negativa 😂
PSN:nikolacurak
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
WL 0-8 ocigledno sam prelos Fifa igrac... Zeli li me neko dodat pa da me malo nauci ? Ucinite dobro djelo vezano za fifu ne samo negativa 😂

 Bas si me lipo nasmija....nema predaje i molim te javi se kad padne prva pobjeda

12 godina
offline
FIFA 18

Super mi je ultimate pack.

Baš me oduševio.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Evo pala je...al ne ozb ja jesam los. Ovo mi je prvi put u WL
PSN:nikolacurak
12 godina
offline
FIFA 18

Stigla i treća ikona ove godine! (rare mega pack)

Flower Boy
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 20:01 (Toxic1337).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
WL 0-8 ocigledno sam prelos Fifa igrac... Zeli li me neko dodat pa da me malo nauci ? Ucinite dobro djelo vezano za fifu ne samo negativa 😂

 Samo peglaj. Prva ti je WL i tu stvarno nema losih igraca. Cak i od pocetka kad moras prvih 5 tekmi odigrat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Evo pala je...al ne ozb ja jesam los. Ovo mi je prvi put u WL

 Bas zato sam ti reka...sitim se kad sam bio slican tebi kako me ova igra i svaka pobjeda veselila.

11 godina
offline
FIFA 18

Odlicno. Taman prodao Aguera(92) prije lunar new year eventa. Sad vidim da je ovaj najnoviji Aguero(93) kako su krenuli packovi za lunar new year na toj istoj cijeni koju sam dobio za 92 karticu. Dobar tajming kupnje i prodaje.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

Odlicno. Taman prodao Aguera(92) prije lunar new year eventa. Sad vidim da je ovaj najnoviji Aguero(93) kako su krenuli packovi za lunar new year na toj istoj cijeni koju sam dobio za 92 karticu. Dobar tajming kupnje i prodaje.

 Ha, ha a što da ja kažem? Prodam aguera 92 danas oko 17h za 1.5 milja. Dosadno mi dok čekam 19h a pošto volim drkati na bidanju reko idem malo bidati da se zajebavam. I bidam s nekim likom opet aguera 92. Cijelo vrijeme pratim kartice i znam do kuda mogu ići. Bidam ga za 1.190 00 jer je najjeftinji u tom trenutku bio 1.250 00, no kada sam ja bidao pojavi se na marketu kartica za 1.195 00 i lik je uzme a ja se oženim za ovog. Taman je bilo blizu 19 h i počele cijene padati i ništa od prodaje. Aj bar sam zaradio oko 250k i ostao na istoj kartici. Dodao još 10k i uzeo ovog novog firmina da se utješim. Ovo je prvi put da sam izvisio na bidanju kureći druge.. I za kraj, hoću maknuti iz momčadi david luiza i umjesto da ga maknem obrišem ga. Ništa odoh na market i kupim drugog za 33k coinsa. Baš lijep dan a mogao sam od kartice 92 kupiti karticu 93 i firmina 87.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 22:28 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Jel vam se ovo prije dogadjalo? Igrao sam WL i protivnika disconecta meni oduzme game a ne dobijem Win?
PSN:nikolacurak
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Jel vam se ovo prije dogadjalo? Igrao sam WL i protivnika disconecta meni oduzme game a ne dobijem Win?

 Pa ne dobiješ win ako nisi vodio u trenutku disconecta. Ako si gubio ili neriješeno igraš novu tekmu a ako je puklo tebi u svim kombinacijama ti se ta tekma računa kao poraz.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Jel vam se ovo prije dogadjalo? Igrao sam WL i protivnika disconecta meni oduzme game a ne dobijem Win?

 Kako si uspio da se kvalifikujes za wl? :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Kad je bio daily knockout tournament gdje je trebalo imat 8 igraca iste nacionalnosti u prvih 11 ja sam to sa Francuzima odradio. S obzirom da mi je ovo prvi put u WL probacu svih 40 utakmica odigrat. Odigrao sam 20 dosad i imam 9 winova s obzirom da mi je cilj uhvatit 12 winova ovo je i vise nego dobro 😉. Btw Fahrman je Bog igre brani cuda.
PSN:nikolacurak
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Danas u ovim Lunar packovima dobio untradeable: Pepe, Fahrman, Jorginho, Lamela, Digne, Alcacer..

 

I onda u onom packu gdje su 2 - dobijem Kantea. Tako da nije loše počeo vikend...

 

I još sam uzeo jedan Gold Players Premium pack - dobio Sergio Rico - i odmah u prodaju za +18k (upravo se bid-a) i tu sam par tisuca zaradio...

 

Nadam se da ste i vi ostali dobili neke dobra igrace u ovim lunar packovima :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Evo pala je...al ne ozb ja jesam los. Ovo mi je prvi put u WL

 

ti bar upadneš u WL  ja se ne mogu ni kvalificirat :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice