FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 914.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 18

Gullit je čudo. Visok, jak, 5* lošija noga, nenadjebiv u skoku, brz, odličan pregled, odlični slobodnjaci, strašni udarci iz daljine ili blizine, nebitno. Jednostavno kompletna kartica. To je jedina kartica koju neću prodati do kraja igre. Posve mi je jasno zašto svi obi odlični igrači koriste skupljeg gullita jer kada je takav ovaj 86 kakva je onda bolja kartica ili kakva će biti prime kartica kada izađe?

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ruya pa ja sam ispao jednom iz prve lige jer sam imao 8 ili 9 nerijesenih hahaha. Sad igram u prvoj diviziji sa hrvatima prosjecna ocijena 76 naletim na lika koji ima dvije ikone pobijedi me jedva 4:3 uz pomoc igrice ali to nije problem. Problem je bio sto je on od 85min stalno stiskao start sve cutscene gledao i odugovlacio vrijeme hahahahahaha koja je to picka ima 5 puta bolji tim od moga i onda ne moze odigrati posteno zalim tog lika sto ga tuku roditelji pa da se mora izivljavati na ljudima u igrici. Zove se Zumenn i igra na PC-u. Ovo mi je super igrat sa hrvatima ne ljutim se kada naprave pogreske jer znam da su losi i sve 5 haha

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 15:04 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
NeZnam kaže...

 

Možda je to tvoje misljenje 

Neki dan sam Vidala izvukao u paketu i ukomponirao sam ga u ovu ekipu: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eDaF8boZnNJRP:FFA18PCC

Moram biti malko suzdržan pošto nisam odigrao dovoljan broj utakmica s njim za razliku od Naingolana, ali meni je i dalje Naingolan #1.

Naingolana ima po cijelom terenu i uvijek je u pravom trenutku na pravom mjestu, bila to situacija za zabit gol kad nema nigdje nikoga, ili u obrani da prekine neki napad.

Vidal je dobar, ne mogu reći da je loš, ali nije toliko aktivan kao Naingolan - barem se kod mene nije istaknuo toliko da istisne Naingolana.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

E da zaboravio sam da napomenem stigao je novi patch od 500MB jeli zna netko sto su novo stavili jer ja nemam nikakve obavijesti kad sam usao u igru a nisam primjetio da je gameplay drugaciji i dalje je strgan kao uvijek.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

E da zaboravio sam da napomenem stigao je novi patch od 500MB jeli zna netko sto su novo stavili jer ja nemam nikakve obavijesti kad sam usao u igru a nisam primjetio da je gameplay drugaciji i dalje je strgan kao uvijek.

 https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/920626/FIFA-18-upgrades-PS4-EA-Sports-Xbox-One-Patch-Notes-FUT

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
NeZnam kaže...

 

Možda je to tvoje misljenje 

Neki dan sam Vidala izvukao u paketu i ukomponirao sam ga u ovu ekipu: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eDaF8boZnNJRP:FFA18PCC

Moram biti malko suzdržan pošto nisam odigrao dovoljan broj utakmica s njim za razliku od Naingolana, ali meni je i dalje Naingolan #1.

Naingolana ima po cijelom terenu i uvijek je u pravom trenutku na pravom mjestu, bila to situacija za zabit gol kad nema nigdje nikoga, ili u obrani da prekine neki napad.

Vidal je dobar, ne mogu reći da je loš, ali nije toliko aktivan kao Naingolan - barem se kod mene nije istaknuo toliko da istisne Naingolana.

 

Ma sve 5. Nego kažem da sci igraci dobro igraju kako kome odgovara. Ja bi se jedino naingolanu vratio kad bi izasao jos jedan inform.

Ali za sada ide Vidal. Tranutno skupljam za uzet Ferdinanda.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
NeZnam kaže...
Skilledžija kaže...
NeZnam kaže...

 

Možda je to tvoje misljenje 

Neki dan sam Vidala izvukao u paketu i ukomponirao sam ga u ovu ekipu: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eDaF8boZnNJRP:FFA18PCC

Moram biti malko suzdržan pošto nisam odigrao dovoljan broj utakmica s njim za razliku od Naingolana, ali meni je i dalje Naingolan #1.

Naingolana ima po cijelom terenu i uvijek je u pravom trenutku na pravom mjestu, bila to situacija za zabit gol kad nema nigdje nikoga, ili u obrani da prekine neki napad.

Vidal je dobar, ne mogu reći da je loš, ali nije toliko aktivan kao Naingolan - barem se kod mene nije istaknuo toliko da istisne Naingolana.

 

Ma sve 5. Nego kažem da sci igraci dobro igraju kako kome odgovara. Ja bi se jedino naingolanu vratio kad bi izasao jos jedan inform.

Ali za sada ide Vidal. Tranutno skupljam za uzet Ferdinanda.

 Ja cu uzeti prvo Nainggolana jer ga mogu odmah uklopiti a posle Vidala da imam za uvesti jer ne mogu da ga povezem sa Englezima !

 I da zavrsim sa sredinom.:)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
NeZnam kaže...
Skilledžija kaže...
NeZnam kaže...

 

Možda je to tvoje misljenje 

Neki dan sam Vidala izvukao u paketu i ukomponirao sam ga u ovu ekipu: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eDaF8boZnNJRP:FFA18PCC

Moram biti malko suzdržan pošto nisam odigrao dovoljan broj utakmica s njim za razliku od Naingolana, ali meni je i dalje Naingolan #1.

Naingolana ima po cijelom terenu i uvijek je u pravom trenutku na pravom mjestu, bila to situacija za zabit gol kad nema nigdje nikoga, ili u obrani da prekine neki napad.

Vidal je dobar, ne mogu reći da je loš, ali nije toliko aktivan kao Naingolan - barem se kod mene nije istaknuo toliko da istisne Naingolana.

 

Ma sve 5. Nego kažem da sci igraci dobro igraju kako kome odgovara. Ja bi se jedino naingolanu vratio kad bi izasao jos jedan inform.

Ali za sada ide Vidal. Tranutno skupljam za uzet Ferdinanda.

 Ja cu uzeti prvo Nainggolana jer ga mogu odmah uklopiti a posle Vidala da imam za uvesti jer ne mogu da ga povezem sa Englezima !

 I da zavrsim sa sredinom.:)

 Ako je za uklopit bolje, uzmi Naingolana. A poslje na onaj tim koji imas ja bi pokusao radit neki hybrid squad. Tipa Fahrman na golu , alaba , boateng, manolas , florenzi zadnja linijea, u sredini vidal na jednu naingolan na drugo stranu i gore ostavi engleze ali pazi da ti chemistry bude dobar (pravi zelene linije ukoliko je moguće).

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
NeZnam kaže...

 Ako je za uklopit bolje, uzmi Naingolana. A poslje na onaj tim koji imas ja bi pokusao radit neki hybrid squad. Tipa Fahrman na golu , alaba , boateng, manolas , florenzi zadnja linijea, u sredini vidal na jednu naingolan na drugo stranu i gore ostavi engleze ali pazi da ti chemistry bude dobar (pravi zelene linije ukoliko je moguće).

 Ima smisla ali mi treba dosta igraca Fahrman na golu , alaba , boateng, manolas , florenzi ! :)

Jedino ovako ali ne igram ovu formaciju a da prelazim svaku tekmu u 41212-2 mrzi me i jbg . :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 21:36 (goust78).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Počeo sam se malo baviti marketom. Imam profit od nekih 30k u zadnja dva dana. Nije puno al čovjeka veseli, s obzirom na to da do sad nisam profitirao skoro na ničem. 

 

Problem mi je najviše što teško iz prve mogu prodat baš sve što kupim, tako da mi je premali transfer list. Aktivirao sam ona dva +10 itema tako da sad imam 50, ali još 20 bi mi dobro došlo. Ja sam tek level 28 (treba biti 30) na ovom accountu pa me zanima imate li kakav savjet kako se brže zlevelat? Preko FUT-a ide užasno sporo, bio sam level 25 prije 2 mjeseca a igram konstantno. Kako najbrže dobivat XP? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 9:26 (blowfish_cro).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 18

Igranjem, osvajanjem divizija.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

da li je velika razlika u igri ako su linije crvene između igrača i zelene? npr. imam na golu donnarumu, a obrana bailly i smalling. ili napad Icardi a rw willian.

 

Ja to ne osjetim, ali moja igra je na razini dijeteta koje igra samo sa jednom tipkom na joysticku jer su ostale potrgane - pa mozda nisam prava osoba da to kužim.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

da li je velika razlika u igri ako su linije crvene između igrača i zelene? npr. imam na golu donnarumu, a obrana bailly i smalling. ili napad Icardi a rw willian.

 

Ja to ne osjetim, ali moja igra je na razini dijeteta koje igra samo sa jednom tipkom na joysticku jer su ostale potrgane - pa mozda nisam prava osoba da to kužim.

 

Jel ti jasno otprilike barem kako Chemistry sustav funkcionira? Svi igraci ti mogu imati Chem od 1-10 a tim moze imati od 11-100. Sto veci Chem tim veci boost na atributima igraci dobivaju. NPR, Donnaruma na 4 Chema i 100 Team Chema ne dobija nikakav boost dok ako padne na 3 i 100 dobiva "debuff" (smanjuju mu se atributi). Dakle bitno je imati cim visi chem na igracu i timu generalno. Chem ne ide preko 10 tako da ako doguras nekoga do toga, dobar si.

11 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

da li je velika razlika u igri ako su linije crvene između igrača i zelene? npr. imam na golu donnarumu, a obrana bailly i smalling. ili napad Icardi a rw willian.

 

Ja to ne osjetim, ali moja igra je na razini dijeteta koje igra samo sa jednom tipkom na joysticku jer su ostale potrgane - pa mozda nisam prava osoba da to kužim.

 

Cek malo, ti to trolaš ili si ozbiljan?

Prije tjedan dana si nam palamudio kako je igra super i da je problem u nama ne u igri.

Ne razumijem.

Skilledžija ?? objasni molim te

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

to su 2 odvojene teme.

 

Zašto bi trolao.. Prodao sam sad Eriksena i kupio 2 electruma na promo ponudi - i dobio k** i sad gledam kako sloziti momcad da igram SB da bar dodjem do gold 1 i dobijem neke novce i packove...

 

To što sam vam rekao da je igra kao igra meni SUPER nema veze s tim da li ja znam kako chem funkcionira. Meni je igra odlična i moj point u cijeloj toj priči je bio isključivo da se takve stvari događaju i na nogometnim terenima.

Ovaj vikedn vam se nisam htio javljat jer bi mi opet je** mater.... ali ako je itko gledao tekmu Genoa - Inter i vidio prvi gol Genoe, znat će o čemu pričam. Možemo pričati o tome da je nešto učestalije, neka pojava - i da se događa vama skoro na svakoj tekmi, ali hrpa takvih stvari se događa u nogometu.

 

Hvala na pojašnjenju oko chem-a, sada mi je jasnije.

6 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
nadimaknaforumu kaže...

da li je velika razlika u igri ako su linije crvene između igrača i zelene? npr. imam na golu donnarumu, a obrana bailly i smalling. ili napad Icardi a rw willian.

 

Ja to ne osjetim, ali moja igra je na razini dijeteta koje igra samo sa jednom tipkom na joysticku jer su ostale potrgane - pa mozda nisam prava osoba da to kužim.

 

Cek malo, ti to trolaš ili si ozbiljan?

Prije tjedan dana si nam palamudio kako je igra super i da je problem u nama ne u igri.

Ne razumijem.

Skilledžija ?? objasni molim te

 Ajde ajde, nema potrebe za time. Decko ima ideju sto se njemu svida i unatoc tome sto je sa kompetitivne strane u krivu, ok to je njegovo misljenje. Ne budi kao onaj M4X sa BF1 teme.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

 Ajde ajde, nema potrebe za time. Decko ima ideju sto se njemu svida i unatoc tome sto je sa kompetitivne strane u krivu, ok to je njegovo misljenje. Ne budi kao onaj M4X sa BF1 teme.

Max je legenda.

Bez njega BUG forum nema smisla.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ajde ajde, nema potrebe za time. Decko ima ideju sto se njemu svida i unatoc tome sto je sa kompetitivne strane u krivu, ok to je njegovo misljenje. Ne budi kao onaj M4X sa BF1 teme.

Max je legenda.

Bez njega BUG forum nema smisla.

 Koji je taj max? Jel igrao kad sa nama bf? Nisam upućen :)

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 Koji je taj max? Jel igrao kad sa nama bf? Nisam upućen :)

S nama nikad, ali protiv nas je.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 18

Jel se igraju kome dvije prijateljske za weekly?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

Jel se igraju kome dvije prijateljske za weekly?

 Odradio bih te dvije pa možemo sutra ako si za? Slobodan sam od jutra do nekih 16h.

6 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Jel se igraju kome dvije prijateljske za weekly?

 Odradio bih te dvije pa možemo sutra ako si za? Slobodan sam od jutra do nekih 16h.

 E jbg, ja radim do pola 4.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...
E jbg, ja radim do pola 4.

 Aj čujemo se poslije 18h. Pošalji mi poruku  kada budeš na PS4.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

ajd i mene dodajte - superperozg - ja sam oko 5 s posla pa sam online

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pazi ovo, obični Auba vs. šareni Auba. Oba iz Arsenala, identični statsi. Jedan ide za 500k više? 

Propuštam ja nešto ili je ovo debilizam?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Pazi ovo, obični Auba vs. šareni Auba. Oba iz Arsenala, identični statsi. Jedan ide za 500k više? 

Propuštam ja nešto ili je ovo debilizam?

Kad dobije IF, ako dobije, će šareni dobiti upgrade, a zlatni neće.

Zato je razlika.

Ovaj šareni, kako si ga nazvao, je OTW kartica.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Pazi ovo, obični Auba vs. šareni Auba. Oba iz Arsenala, identični statsi. Jedan ide za 500k više? 

Propuštam ja nešto ili je ovo debilizam?

Kad dobije IF, ako dobije, će šareni dobiti upgrade, a zlatni neće.

Zato je razlika.

Ovaj šareni, kako si ga nazvao, je OTW kartica.

 Aaa, kužim. Nisam prepoznao po boji, ovdje je neki žut a OTW je crna kartica. Sve jasno onda 

6 godina
offline
FIFA 18

Ista stvar ti vrijedi i za Path To Glory (PTG) kartice. Ali mislim da je od njih jedini koji je upgrade dobio do sada Saul iz Atletica.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Pazi ovo, obični Auba vs. šareni Auba. Oba iz Arsenala, identični statsi. Jedan ide za 500k više? 

Propuštam ja nešto ili je ovo debilizam?

Smiješno mi je da netko tko igra fut postavlja takvo pitanje? Nisi čuo za OTW karticu?

 

http://www.futhead.com/winter-otw/

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 15:38 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Pazi ovo, obični Auba vs. šareni Auba. Oba iz Arsenala, identični statsi. Jedan ide za 500k više? 

Propuštam ja nešto ili je ovo debilizam?

Smiješno mi je da netko tko igra fut postavlja takvo pitanje? Nisi čuo za OTW karticu?

 

http://www.futhead.com/winter-otw/

 

Pa neznamo svi sve... Da igraš FUT trebaš kupit igru, otvorit account i upalit PS4. Ništa drugo. Zašto bi trebao pratiti po webu/forumu sve doatno ako mi se neda/neznam eng/nemam vremena. ako samo zelim igrati igru...

Kužim zašto je smiješno jer vi to igrate na jednom potpuno većem/ozbiljnijem nivou i više imate koristi od toga. Ali meni koji je division 9 nije bitno sve to. Sada ćete vjerojatno reći da sam zato tu i da ne napredujem. OK - stoji. Ali meni je dovoljno to što ja navečer upalim sebi fifu na pola sata/sat - odigram 2 tekme i malo se opustim. A FUT mi je zanimljiv jer sam sebi slažem igrače a ne momčadi i igram protiv drugih online (koji su u 98% bolji od mene).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice