FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.375
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 Samo 18 tekmi za gold 1 a ima 40 tekmi? Na pcu treba 15 pobijeda za gold 1 od 25 utakmica. Nisu bas to dobro izbalansirali.

Eto, još jedan plus za konzolu. Svjesni su da ljudi ne igraju svih 40 tekmi pa su smanjili zahtjeve pri izlasku zadnjeg patcha. Za osigurati novu wl treba ti 11 pobjeda  tj. silver 3 a za gold 1 treba ti 18 pobjeda.

 Za gold 1 na ps4 treba 25 pobjeda, ne 18. 18 je dovoljno da se osigura sljedeća WL.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 Samo 18 tekmi za gold 1 a ima 40 tekmi? Na pcu treba 15 pobijeda za gold 1 od 25 utakmica. Nisu bas to dobro izbalansirali.

Eto, još jedan plus za konzolu. Svjesni su da ljudi ne igraju svih 40 tekmi pa su smanjili zahtjeve pri izlasku zadnjeg patcha. Za osigurati novu wl treba ti 11 pobjeda  tj. silver 3 a za gold 1 treba ti 18 pobjeda.

 Kad su uveli to pravilo da za gold 1 treba 18 pobeda nisam to video? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 Samo 18 tekmi za gold 1 a ima 40 tekmi? Na pcu treba 15 pobijeda za gold 1 od 25 utakmica. Nisu bas to dobro izbalansirali.

Eto, još jedan plus za konzolu. Svjesni su da ljudi ne igraju svih 40 tekmi pa su smanjili zahtjeve pri izlasku zadnjeg patcha. Za osigurati novu wl treba ti 11 pobjeda  tj. silver 3 a za gold 1 treba ti 18 pobjeda.

Gold 3 je 18 pobjeda, i prije je to bilo potrebno da bi i sljedeći vikend igrao WL. Sada su smanjili da ti treba Silver 2, što je 11 pobjeda. Vjerujem da je tako i na PS.

Nemam vremena (ni volje) odigrati sve utakmice WL, već igram koliko mi se da. I meni je sasvim ok igrati Div1 i DKT preko tjedna (dnevno cca 1sat), WL ta tri dana i mislim da imam i više nego dobru momčad s obzirom da nisam HC WL igrač.

 

Rezerve + hrpa igrača u klubu čekaju R9 SBC.

 

8 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
movie kaže...
The_K kaže...

 Samo 18 tekmi za gold 1 a ima 40 tekmi? Na pcu treba 15 pobijeda za gold 1 od 25 utakmica. Nisu bas to dobro izbalansirali.

Eto, još jedan plus za konzolu. Svjesni su da ljudi ne igraju svih 40 tekmi pa su smanjili zahtjeve pri izlasku zadnjeg patcha. Za osigurati novu wl treba ti 11 pobjeda  tj. silver 3 a za gold 1 treba ti 18 pobjeda.

Gold 3 je 18 pobjeda, i prije je to bilo potrebno da bi i sljedeći vikend igrao WL. Sada su smanjili da ti treba Silver 2, što je 11 pobjeda. Vjerujem da je tako i na PS.

Nemam vremena (ni volje) odigrati sve utakmice WL, već igram koliko mi se da. I meni je sasvim ok igrati Div1 i DKT preko tjedna (dnevno cca 1sat), WL ta tri dana i mislim da imam i više nego dobru momčad s obzirom da nisam HC WL igrač.

 

Rezerve + hrpa igrača u klubu čekaju R9 SBC.

 

 Tako i ja sam proslu wl savrseno odigrao osigurao cak silver 3😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

soft jbt ovi sami igraju? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

soft jbt ovi sami igraju? :)

 Možeš mislit. Lozano i Alessandrini ih razbacaju samo tako :)

10 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
movie kaže...
The_K kaže...

 Samo 18 tekmi za gold 1 a ima 40 tekmi? Na pcu treba 15 pobijeda za gold 1 od 25 utakmica. Nisu bas to dobro izbalansirali.

Eto, još jedan plus za konzolu. Svjesni su da ljudi ne igraju svih 40 tekmi pa su smanjili zahtjeve pri izlasku zadnjeg patcha. Za osigurati novu wl treba ti 11 pobjeda  tj. silver 3 a za gold 1 treba ti 18 pobjeda.

Gold 3 je 18 pobjeda, i prije je to bilo potrebno da bi i sljedeći vikend igrao WL. Sada su smanjili da ti treba Silver 2, što je 11 pobjeda. Vjerujem da je tako i na PS.

Nemam vremena (ni volje) odigrati sve utakmice WL, već igram koliko mi se da. I meni je sasvim ok igrati Div1 i DKT preko tjedna (dnevno cca 1sat), WL ta tri dana i mislim da imam i više nego dobru momčad s obzirom da nisam HC WL igrač.

 

Rezerve + hrpa igrača u klubu čekaju R9 SBC.

 

 Bolje da si si stavio fernandinha umjesto gundogana i mozda aguera umjesto jesusa

15 godina
online
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

 Za gold 1 na ps4 treba 25 pobjeda, ne 18. 18 je dovoljno da se osigura sljedeća WL.

Krivo sam napisao. 18 pobjeda je za gold 3 a po novom je potrebno 11 pobjeda za osigurati novu WL. To ti je od zadnjeg patcha. Smanjili su zahtjeve jer su se igrači bunili.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 

 Bolje da si si stavio fernandinha umjesto gundogana i mozda aguera umjesto jesusa

Previše mi je to onda defanzivnih igrača u veznom redu. Inače mi je tu igrali plavi KBD/Dele/Deco 90, Gundo je čist ok (bio jeftin, "živa" kartica, pa da probam), samo u produžecima umire.

Jesus je predobra kartica, 90+ agillity i balance, jedino s kim bih ga zamijenio je ili Maradona ili Ronaldo.

 

Kad bi u petak izašli SBC Bale ili Dele, uz sutra Gullita ili R9.. onda bi možda odigrao i nešto više utakmica ovu WL :)

 

10 godina
offline
Re: FIFA 18

 Nikakve promijene sto se tice gameplaya nice 

15 godina
online
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Nikakve promijene sto se tice gameplaya nice 

 Čemu mijenjati nešto što je dobro?

15 godina
online
Re: FIFA 18
soft kaže...

Jesus je predobra kartica, 90+ agillity i balance, jedino s kim bih ga zamijenio je ili Maradona ili Ronaldo.

 

Aguero to sve ima 93+ a da ne govorim o strahovitom udarcu s obje noge s bilo kojeg mjesta. O inteligenciji u igri, postavljanju i guranju suigrača u šansu suvišeno je govoriti. Naravno govorim o kartici 93. Ne znam je li može bolje od toga?

13 godina
offline
Re: FIFA 18

Može, R9/Maradona :)

15 godina
online
Re: FIFA 18
soft kaže...

Može, R9/Maradona :)

 Da, razlika između te dvije kartice i ovih o kojima pričamo je nekoliko milijuna coinsa. Bilo bi čudno da nisu bolje iako neki na netu nisu oduševljeni maradonom zbog desne noge, snage i stamine. Ocjena isplativosti kartice je 4.4 od 10.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
soft kaže...

Može, R9/Maradona :)

 Da, razlika između te dvije kartice i ovih o kojima pričamo je nekoliko milijuna coinsa. Bilo bi čudno da nisu bolje iako neki na netu nisu oduševljeni maradonom zbog desne noge, snage i stamine.

 Istina. No R9 i Maradonu ne planiram kupovat na marketu nego napraviti njihove SBC, tj. jednog od njih dvojice. Maradona je zasad 2.7 mil., nadam se da Ronaldo neće biti preko 3 mil. i onda njega radim. Ukoliko bude, kako neki predviđaju preko 4 mil., onda se vraćam na Maradonu. Maradona i R9 su pojam za nogomet i radije bih imao njih u momčadi, nego tog Aguera i 2-3 extra legende. Vidio sam nešto videa na YT i njihove komentare, no isto tako sam igrao dosta puta protiv tog Maradone i nevjerojatan je.

 

movie kaže...

cjena isplativosti kartice je 4.4 od 10.

Pusti te ocjene YT-bera, svaka kartica iznad 20k je neisplativa :)

15 godina
online
FIFA 18

Slažem se, R9 je vrh i volio bih ga imati no maradonu ne bih. Poslije R9 prva kartica koju bih htio imati je prime Gullit. Ostalih želja nemam a i ove dvije će mi ostati neispunjene. Imam Gullita 86 i kako sam već rekao, sve je za prodaju osim njega. Prošli tjedan sam imao par pogrešnih procjena i spizdio sam dvije milje coinsa tako da nemam nekih ambicija glede poboljšanja momčadi. Što imam, imam.. market je otišao k vragu i pitanje je hoće li se oporaviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Lik je ovako slozio ekipu i to igra prvu diviziju, odmah nakon pocetka utakmice je izvrsio izmene ali mu nije pomoglo Inace vidim da igra online od 2013.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto osvojio sam Velu iz prve ali uzasno sam nezadovoljan. Previse glupih strganih golova je bilo. Kick off glitch sa sigurnoscu mogu reci da nije popravljen jer kako ja liku koji se branio odlicno protiv mene 50min uspijem mu zabit prejednostavno nakon kick offa i obratno da se ne znamo branit teska je rijec. Tocno vidim kad cu popusit gol iz kick offa osjetim odmah kod centra reakcije svojih igraca to jest nereakcije jer dva igraca uspiju nadigrat njih 11. Najjednostavniji nacin da se zabije gol iz kick offa je tako da uletite sa kuta tako se rijesite onih protivnickih napadaca i veznjaka koji se kao vracaju nazad nakon kick offa i onda pokusate dodati ostru loptu unutra ili utrcite unutra i odigrate par duplih pasova sa drugim igracem i bum gol. Gotovo nemoguce za braniti o tom napadu ne ovisi vas protivnik koji se brani vec samo vi i igrica. Kick off glitch je lako branjiv jedino ako imate igricu na svojoj strani pa potom kod branjenja vasi igraci ce letit po terenu kao zivotinje i pokupit ce loptu vrlo jednostavno ali najcesce je to da su vam igraci tromi i da ne stignu reagirat pa vam na kraju jedino preostaje da molite EA bogove.

 

Meni nije realno to sto mi protivnik ima samo 3 udarca na moj gol i ta sva 3 udarca sa nekih 20m i 3 gola dok ja imam 20 udarca od toga 15 njih u sesnaestercu i na kraju ja njega jedva pobijedim na produzetke 4:3 zasto da mi utakmica bude jednostavna kad mi je EA mora izkomplicirat da ja potrosim sto vise zivaca da bi pobijedio. Da mi onaj prokleti Larsson dva puta asistira Suarezu tako sto zvizne loptu sa 30m pogodi precku i lopta dodje tocno Suarezu u noge i on puca po polupraznom golu a kad je lik imao sansu sa 7m udaljenosti onda mu je igrac promasio cijeli gol ali realno gledano ona prva dva gola ne bi ni trebala postojati dok bi taj promasaj trebao biti gol. To je sve samo da se ja bezveze mucim da ne pobijedim bez stresa vec samo jebeno zivciranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Eto osvojio sam Velu iz prve ali uzasno sam nezadovoljan. Previse glupih strganih golova je bilo. Kick off glitch sa sigurnoscu mogu reci da nije popravljen jer kako ja liku koji se branio odlicno protiv mene 50min uspijem mu zabit prejednostavno nakon kick offa i obratno da se ne znamo branit teska je rijec. Tocno vidim kad cu popusit gol iz kick offa osjetim odmah kod centra reakcije svojih igraca to jest nereakcije jer dva igraca uspiju nadigrat njih 11. Najjednostavniji nacin da se zabije gol iz kick offa je tako da uletite sa kuta tako se rijesite onih protivnickih napadaca i veznjaka koji se kao vracaju nazad nakon kick offa i onda pokusate dodati ostru loptu unutra ili utrcite unutra i odigrate par duplih pasova sa drugim igracem i bum gol. Gotovo nemoguce za braniti o tom napadu ne ovisi vas protivnik koji se brani vec samo vi i igrica. Kick off glitch je lako branjiv jedino ako imate igricu na svojoj strani pa potom kod branjenja vasi igraci ce letit po terenu kao zivotinje i pokupit ce loptu vrlo jednostavno ali najcesce je to da su vam igraci tromi i da ne stignu reagirat pa vam na kraju jedino preostaje da molite EA bogove.

 

Meni nije realno to sto mi protivnik ima samo 3 udarca na moj gol i ta sva 3 udarca sa nekih 20m i 3 gola dok ja imam 20 udarca od toga 15 njih u sesnaestercu i na kraju ja njega jedva pobijedim na produzetke 4:3 zasto da mi utakmica bude jednostavna kad mi je EA mora izkomplicirat da ja potrosim sto vise zivaca da bi pobijedio. Da mi onaj prokleti Larsson dva puta asistira Suarezu tako sto zvizne loptu sa 30m pogodi precku i lopta dodje tocno Suarezu u noge i on puca po polupraznom golu a kad je lik imao sansu sa 7m udaljenosti onda mu je igrac promasio cijeli gol ali realno gledano ona prva dva gola ne bi ni trebala postojati dok bi taj promasaj trebao biti gol. To je sve samo da se ja bezveze mucim da ne pobijedim bez stresa vec samo jebeno zivciranje.

 Ma to ti govori samo da si bolji, ne treba se puno nervirati jer u fifi vise od 50% utakmica ne pobedi bolji, koliko sam puta izdominirao a lik pobedi sa 3 razlike jer jednostavno ima srece. Igram danas sa nekim likom Dominik mu psn i znaci vodim 1:0 daleko sam bolji lik prvi sut na gol imao u 45' i naravno poluvreme 1:1 ali ipak u drugom sam mu dao jos dva gola ali moglo je da bude i da ne dam. To mi je bas smesno u ovoj igri jer ti dobra igra nije nikakav garant pobede cesto ni 3:0 ne bude dovoljno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Napravio sam si drugi tim da ne moram kupovat fitness kartice. Do sad sam igrao s jednim i nakon svake dvije tekme iskoristio squad fitness pa da ne igram za džabe.

 

I sad igram naizmjenice i ništa se ne puni fitness. 

Možda zato jer igram jednu sezonu pa jednu daily knockout? 

Jebo te igra.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Napravio sam si drugi tim da ne moram kupovat fitness kartice. Do sad sam igrao s jednim i nakon svake dvije tekme iskoristio squad fitness pa da ne igram za džabe.

 

I sad igram naizmjenice i ništa se ne puni fitness. 

Možda zato jer igram jednu sezonu pa jednu daily knockout? 

Jebo te igra.

 Nema veze. Bilo što da igraš unutar fut moda fitness se puni. Ja cijelo vrijeme imam dvije momčadi i stalno šaram po svim natjecanjima bilo online ili offline i puni mi se fitness.

 

Inače sada sam si sve razjebao do kraja. Uzeo otw sancheza jer mu cijena pala na 300k coinsa pa mi bilo glupo da ga ne uzmem jer raćunam koliko god mourinho sjebo MU mora lik jednu tekmu odigrati dobro za nadogradnju. Ista stvar i s aubameyangom. I njega sam uzeo jer mu cijena pala duplo pa sada čekam jedan bljesak da i on dobije nadogradnju. Valjda neću dočekati kraj igre s njima jer mi baš i ne odgovaraju u igri.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Napravio sam si drugi tim da ne moram kupovat fitness kartice. Do sad sam igrao s jednim i nakon svake dvije tekme iskoristio squad fitness pa da ne igram za džabe.

 

I sad igram naizmjenice i ništa se ne puni fitness. 

Možda zato jer igram jednu sezonu pa jednu daily knockout? 

Jebo te igra.

 Nema veze. Bilo što da igraš unutar fut moda fitness se puni. Ja cijelo vrijeme imam dvije momčadi i stalno šaram po svim natjecanjima bilo online ili offline i puni mi se fitness.

 Baš fotkao ekran prije tekme da vidim, i nije se promijenilo ni za 1. 

 

Baš imam 2 squada pa šaltam, ili moram imat jedan squad pa radit izmjene?

8 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Napravio sam si drugi tim da ne moram kupovat fitness kartice. Do sad sam igrao s jednim i nakon svake dvije tekme iskoristio squad fitness pa da ne igram za džabe.

 

I sad igram naizmjenice i ništa se ne puni fitness. 

Možda zato jer igram jednu sezonu pa jednu daily knockout? 

Jebo te igra.

 Nema veze. Bilo što da igraš unutar fut moda fitness se puni. Ja cijelo vrijeme imam dvije momčadi i stalno šaram po svim natjecanjima bilo online ili offline i puni mi se fitness.

 Baš fotkao ekran prije tekme da vidim, i nije se promijenilo ni za 1. 

 

Baš imam 2 squada pa šaltam, ili moram imat jedan squad pa radit izmjene?

 Napravis dva squad-a i npr u prvom imas tim sa kojim igras a u rezerve stavis drugi tim tj drugih 11 igraca i tako obrnuto sa drugim squadom i onda ce se puniti fitnes... Ako na to mislis. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Napravio sam si drugi tim da ne moram kupovat fitness kartice. Do sad sam igrao s jednim i nakon svake dvije tekme iskoristio squad fitness pa da ne igram za džabe.

 

I sad igram naizmjenice i ništa se ne puni fitness. 

Možda zato jer igram jednu sezonu pa jednu daily knockout? 

Jebo te igra.

 Nema veze. Bilo što da igraš unutar fut moda fitness se puni. Ja cijelo vrijeme imam dvije momčadi i stalno šaram po svim natjecanjima bilo online ili offline i puni mi se fitness.

 Baš fotkao ekran prije tekme da vidim, i nije se promijenilo ni za 1. 

 

Baš imam 2 squada pa šaltam, ili moram imat jedan squad pa radit izmjene?

 Tim 1 mora biti timu 2 u rezervama i obrnuto. Ako nisi to napravio, nece ti se ni fitness punit.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
blowfish_cro kaže...
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Napravio sam si drugi tim da ne moram kupovat fitness kartice. Do sad sam igrao s jednim i nakon svake dvije tekme iskoristio squad fitness pa da ne igram za džabe.

 

I sad igram naizmjenice i ništa se ne puni fitness. 

Možda zato jer igram jednu sezonu pa jednu daily knockout? 

Jebo te igra.

 Nema veze. Bilo što da igraš unutar fut moda fitness se puni. Ja cijelo vrijeme imam dvije momčadi i stalno šaram po svim natjecanjima bilo online ili offline i puni mi se fitness.

 Baš fotkao ekran prije tekme da vidim, i nije se promijenilo ni za 1. 

 

Baš imam 2 squada pa šaltam, ili moram imat jedan squad pa radit izmjene?

 Tim 1 mora biti timu 2 u rezervama i obrnuto. Ako nisi to napravio, nece ti se ni fitness punit.

 

Da, tak sam nekak i pretpostavio. Tnx!

12 godina
offline
FIFA 18

Složio na brzinu preko aplikacije ovaj mega pak i dobio mega kurcinu. 81 rating neki panj, nikad čuo za njega.

 

A sam sebi rekao idem upaliti možda se nešto promijenilo u ovih mjesec dana što ne igram.

 

Šta sad nemam sina da mali otvori kikija pa da mu i ja jebem mater haha

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Ubise me ovi nerjeseni u div 1. Svi imaju jacu ekipu od mene i na kraju 2-5-3 score.
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Uživam u Fifi zadnja 2-3 dana. Ogroman napredak u mojoj igri nakon samo male promjene taktike, prelaska na žičnu konekciju i monitor.

Jučer izdominirao Div 3 (7-1-2, od čega mi je za jedan poraz pukla veza) i prvi put od kako igram sam uvjeren da mogu doći u Div 1. Uz to, gotovo svi imaju bolje ekipe od mene što uspješno neutraliziram u obrani pa mi je još veći gušt. U napadu ionako može svatko zabit svakom 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
JohnnyBlaze kaže...
Ubise me ovi nerjeseni u div 1. Svi imaju jacu ekipu od mene i na kraju 2-5-3 score.

 Poznato mi to, imao sam takvih sezona bas u diviziji 1 i to kad se zareda po 5 neresenih za redom strasno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice