FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.123
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Kako prebacim profil sa Origina na PS4? bude me on sam pitao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Jucer sam na nagradnoj igri na FB dobio PS4 pro neki limit edition, Ivan Šarić ga je dijelio, pa eto igrom slucaja prebacujem se na konzolu :)

Napravio sam sinoc US account jer koliko sam citao ne bi trebao imati problema sto kupujem igre u americi.


Posto sam nov u PS svijetu svaki savjet je dobrodosao :)

 Savjet je da uopce ne otpakiravas... prodas tu limited ediciju, jer kosta ko svetog petra kajgana i rasprodana je svugdje u svijetu. 

 

Lijepo kupis PS4 Pro na njuski za kojih 2000-2200kn, FIFAu uz to i miran si. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Kako prebacim profil sa Origina na PS4? bude me on sam pitao?

 Kod prvog pokretanja fife igra će te tražiti ili da kreiraš origin acc ili da upišeš šifru za postojeći origin acc. Kada to jednom napraviš više ne možeš mijenjati osim da otvaraš novi PS4 acc. Stoga razmisli što želiš prije nego stisneš dalje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 15:18 (movie).
16 godina
offline
FIFA 19

Oće taj Demo?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Izasao demo ili standardno odugovlace?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Zadnjih par godina, ako se dobro sjećam demo je izlazio oko 19:00 - 20:00 

 

EDIT: Pričam za PC verziju na originu.

EDIT2: Demo za PC je vani

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:25 (Reedy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Vidim po tviteru francuzi se raspisali da je pusten demo,meni javlja gresku kada hocu da udjem u store sa konzole. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Izaso je demo za pc oko 7gb je :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 19
ertz111 kaže...

Vidim po tviteru francuzi se raspisali da je pusten demo,meni javlja gresku kada hocu da udjem u store sa konzole. 

I meni. Restartaj konzolu. Nakon toga sve ok.

12 godina
offline
FIFA 19

Ja imam us acc i jos nis nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
tomislavivic kaže...

Ja imam us acc i jos nis nema

Logično, kod njih još nije 16h.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
ertz111 kaže...

Vidim po tviteru francuzi se raspisali da je pusten demo,meni javlja gresku kada hocu da udjem u store sa konzole. 

I meni. Restartaj konzolu. Nakon toga sve ok.

 3 puta restartao ps4 i ništa, samo izbacuje erore non stop. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
mariclius kaže...
movie kaže...
ertz111 kaže...

Vidim po tviteru francuzi se raspisali da je pusten demo,meni javlja gresku kada hocu da udjem u store sa konzole. 

I meni. Restartaj konzolu. Nakon toga sve ok.

 3 puta restartao ps4 i ništa, samo izbacuje erore non stop. 

 Pokusaj preko mobitela ako imas ps app tako moze.

PSN - FROSTXQ
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Nerfan sut u suprotni kut po podu, sad bas treba dobar tajming za njega, ali nakon par sati igranja ce i to sjest na svoje mjesto. Golmani dosta dobri koliko sam uspio vidit iz ovih 6-7 utakmica i centarsuti su dosta jaki, ali imao sam Ronalda i Mandzukica pa to ne mora znacit da je sa svakim igracem.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...
Nerfan sut u suprotni kut po podu, sad bas treba dobar tajming za njega, ali nakon par sati igranja ce i to sjest na svoje mjesto. Golmani dosta dobri koliko sam uspio vidit iz ovih 6-7 utakmica i centarsuti su dosta jaki, ali imao sam Ronalda i Mandzukica pa to ne mora znacit da je sa svakim igracem.

 Kakva je brzina igre jel sporija ili brza od fife 18 ?

PSN - FROSTXQ
12 godina
offline
FIFA 19

Hvala Movie i sonicfox93 , morao sam preko mobitela jer drugačije nije htjelo. Evo skida se. Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 18:20 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Odigrao par tekmi.

Ukratko, nemam uopce nikakve volje ni zelje za igrom.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Odigrao par tekmi.

Ukratko, nemam uopce nikakve volje ni zelje za igrom.

 

Baš tako. Ovaj timed finishing mi je totalno sranje. OK, imam dosta godina i teško prihvaćam promjene ali uzeli su mi tapkanje koje sam doveo do savršenstva. Dva puta tapnem i po podu u sam kut. Kako sada puknuti loptu po podu? Ako dva puta tapneš aktiviraš timed finishing? Ugasim ga ali opet nije to pucanje kao do sada. Kako puknuti loptu da ide po travi? Po meni je ovo čisto sranje. Što ja sada moram pumpati i hvatati timing kao u nekoj pucačini. Pa ovo je nogomet. Napravim si šansu i puknem. Kakve sranja kao timed finishing doprinose nogometnoj simulaciji. Ako ću to morati imati upaljeno online ja prestajem igrati i prije nego sam počeo.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

Odigrao par tekmi.

Ukratko, nemam uopce nikakve volje ni zelje za igrom.

 

Baš tako. Ovaj timed finishing mi je totalno sranje. OK, imam dosta godina i teško prihvaćam promjene ali uzeli su mi tapkanje koje sam doveo do savršenstva. Dva puta tapnem i po podu u sam kut. Kako sada puknuti loptu po podu? Ako dva puta tapneš aktiviraš timed finishing? Ugasim ga ali opet nije to pucanje kao do sada. Kako puknuti loptu da ide po travi? Po meni je ovo čisto sranje. Što ja sada moram pumpati i hvatati timing kao u nekoj pucačini. Pa ovo je nogomet. Napravim si šansu i puknem. Kakve sranja kao timed finishing doprinose nogometnoj simulaciji. Ako ću to morati imati upaljeno online ja prestajem igrati i prije nego sam počeo.

 Doveo si do savrsenstva bug u igri jer golmani pola godine nisu imali animaciju za bacit se po podu. O jbt led.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

Odigrao par tekmi.

Ukratko, nemam uopce nikakve volje ni zelje za igrom.

 

Baš tako. Ovaj timed finishing mi je totalno sranje. OK, imam dosta godina i teško prihvaćam promjene ali uzeli su mi tapkanje koje sam doveo do savršenstva. Dva puta tapnem i po podu u sam kut. Kako sada puknuti loptu po podu? Ako dva puta tapneš aktiviraš timed finishing? Ugasim ga ali opet nije to pucanje kao do sada. Kako puknuti loptu da ide po travi? Po meni je ovo čisto sranje. Što ja sada moram pumpati i hvatati timing kao u nekoj pucačini. Pa ovo je nogomet. Napravim si šansu i puknem. Kakve sranja kao timed finishing doprinose nogometnoj simulaciji. Ako ću to morati imati upaljeno online ja prestajem igrati i prije nego sam počeo.

 A sto je najgore sljedece godine ce oipet uvesti sut po travi i kao to ce biti novitet.

PSN - FROSTXQ
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
movie kaže...

 Doveo si do savrsenstva bug u igri jer golmani pola godine nisu imali animaciju za bacit se po podu. O jbt led.

 Pa to nije moj problem? Meni su isto od 10 golova tako zabijali 8. Kaj da nabijam ko konj kada dođem do gola? Zar u pravom nogometu ne postoji udarac po travi? Znači nema animacije golmana da se baci po podu pa sada više nema niti udarca po travi. To je sve ok? Samo ne vidim kaj se čudiš jer si ti prvi rekao da tako pucaš. Ne da mi se sada tražiti tvoj post ali budem si dao truda. tada ti je to bilo logično.

12 godina
offline
FIFA 19

Meni je ovo puno bolje od 18 i za karijeru odlično uz slow i podešavanja slidera. 

Modeli igrača i face puno bolje nego prije, grafika također ljepša. Nekako mi je nakon 18 ovdje osvjetljenje za 10 i taj hdr mi je sada jako dobar. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 18:58 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...

 Doveo si do savrsenstva bug u igri jer golmani pola godine nisu imali animaciju za bacit se po podu. O jbt led.

 Pa to nije moj problem? Meni su isto od 10 golova tako zabijali 8. Kaj da nabijam ko konj kada dođem do gola? Zar u pravom nogometu ne postoji udarac po travi? Znači nema animacije golmana da se baci po podu pa sada više nema niti udarca po travi. To je sve ok? Samo ne vidim kaj se čudiš jer si ti prvi rekao da tako pucaš. Ne da mi se sada tražiti tvoj post ali budem si dao truda. tada ti je to bilo logično.

 Malo se skuliraj. Komentar je bio na rijec ''savrsenstvo''... ne na zakaj ga koristis. 

 

Naravno da koristim takav nacin udarca, najbolje da cu gledat kak me trpaju a ja ispred gola izvodit gluposti. Steta je jedino kaj to nije niciji skill, nego cisti propust u igri.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
offline
FIFA 19

I ove godine će bit ping-ponganja, opet će bit silovanja PSG-a, Kylianov udarac je čudo u ovoj igrici, Neymar standardno brz i prodoran, a Cavani od 2 udarca glavom, oba puta gol...

Smatram da je gotovo isto u usporedbi s prošlom godinom, al svejedno ću kupit...


I da, ne znam jel to bug ili je to svima tako, ne mogu igrat kick-off u demo-u, samo jedan susret Lige prvaka i tako cijelo vrijeme...

Onaj fish-eye prilikom ispucavanja lopte kad lopta ode u gol-aut mi se nikako ne dopada, prijašnji kut kamere je bio boljši...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Malo se skuliraj. Komentar je bio na rijec ''savrsenstvo''... ne na zakaj ga koristis. 

 Pa ako svaki put puknem uz samu stativu ili od nje znači da sam poprilično dotjerao udarac. Nije isto puicati metar od stative i uz samu stativu. Treba treninga. Ako mogu svaki put tako puknuti znači da sam udarac doveo do savršenstva.

6 godina
offline
FIFA 19

Movie moj, nije to nikakav skill stvarno. Apsolutno svatko sa malo mozga moze to u kut ubaciti. Da si bio najbolji u tome bio bi u D1.

Driven je sada prebacen na Lob+Placed. Drzi zajedno tu kombinaciju i sutiraj da dobijes driven. Drugaciji je sut nego u 17 i 18.

Igra ko igra je daleko dalje od 18 nego sto je 18 bila od 17. 5* skill je fora i Legendary AI je zabavan za igrat protiv. Sve u svemu, dobar demo.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Ovo su prve kartice koje sam vidio. Netko ima druge?
Btw. Sta mislite hahaha
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Udarac po podu vam je sada tipka za udarac+R1+L1

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Movie moj, nije to nikakav skill stvarno. Apsolutno svatko sa malo mozga moze to u kut ubaciti. Da si bio najbolji u tome bio bi u D1.

Driven je sada prebacen na Lob+Placed. Drzi zajedno tu kombinaciju i sutiraj da dobijes driven. Drugaciji je sut nego u 17 i 18.

Igra ko igra je daleko dalje od 18 nego sto je 18 bila od 17. 5* skill je fora i Legendary AI je zabavan za igrat protiv. Sve u svemu, dobar demo.

 Jesam li ja igdje rekao da sam najbolji ili da je to nekakav skill? Rekao sam da teško podnosim promjene i da mi sada to fali jer sam na to naučio. Ja rađe neću igrati igru nego da me svake godine šetaju po gamepadu.  Kaj ja sada moram  mjesec dana u mozak ubacivati ono što sam radio automatizmom i o tome nisam niti razmišljao? Igra mi je bezveze. Igrači se okreću kao tenkovi a igrač pacea 75 bez problema hvata mog igrača pacea 96. Gledam kako je par metara iza mene i stiže me i gura bez problema? U kojem filmu osim james bondu je to moguće?

 

Zabijanje golova mi je uzbudljivo kao kada imam tvrdu stolicu. Totalno bez ikakvog osjećaja i gušta a igrači se postavljaju na udarac van svake nogometne logike. Gledam kod prekida opet ista stvar. Moja tri igrača stoje potpuno sama baš kao i tri napadača. Pa zar konačno ne mogu pozicionirati igrače da u fazi obrane kod prekida svaki igrač stane pored napadača? Kakvog ovo ima smisla? Za razliku od prošle godine, ove već nakon tekme ili dvije na ultimate bez problwema pobjeđujem. Na legendary još nisam probao.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice