FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Cek,ja sam na ps4 i fifu jis cekam da dodje.Taj web app ulazim preko browsera ili ?

Ne znam s kojim racunom da se prujavim posto imam uk,us i hrc acc na fifi.Kod na mail ne dolazi nikako.Do sad sam na pcu bio pa ovo na ps4 mi nije sasvim jasno.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Meni je za PC. Web app se ulazi preko browsera, ali prije nego se udje mora se biti prijavljen na ea sports stranicu, ali ja imam problem ne mogu se prijaviti jer imam sigurnosni kod da ukucam prije ulaska koji dodje na e-mail, ali uopste ne dolazi taj kod..

12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Cek,ja sam na ps4 i fifu jis cekam da dodje.Taj web app ulazim preko browsera ili ?

Ne znam s kojim racunom da se prujavim posto imam uk,us i hrc acc na fifi.Kod na mail ne dolazi nikako.Do sad sam na pcu bio pa ovo na ps4 mi nije sasvim jasno.

 Ulazis sa origin accountom sa kojim si prijavljen na Ps4. To je to. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 19

Baš sam baksuz. Na drugom acc dobijem icardija u two player pack.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Nece da mi se ulogije. Trazi kao da udjem u fifu 19 i da napravim ut team pa tek onda. Inace igram fifu 18 od izlaska. Zna li neko sta je u pitanju? 

 


 
 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
nedac96 kaže...

nema šanse da se prijavim na ea sports stranicu, nece da pošalje sigurnosni kod na e-mail, ili je jos preoptereceno ili je do mene, bez toga ne mogu uci u web app..

 Ista situacija... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Ulazis sa origin accountom sa kojim si prijavljen na Ps4. To je to. 

 E to moram provjerit sada kako sam se logirao.

Znam da mi je nesto nudilo za prijavu i mislim da sam se prijavio s istim acc kao na pcu sto sam igrao,to je kad sam poceo sa fifa 18.

Na ovaj web browser bi se trebao logirat s racunom kojim sam se prijavio u fifa 19 demo?

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

Ako nisi igrao fifa 18 na ps4 onda neces imat pristup. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ako nisi igrao fifa 18 na ps4 onda neces imat pristup. 

 Ne mogu ni ja to jer sam ps plus tek aktivira ovaj tjedan,takodjer fifu 18 nisam ni igrao na ps4(mislim na fut).Jesam na brzinu samo usao u fut ka sam ps4 kupio prije koji mjesec nije mi se dalo pocinjat jer fifa 19 dolazi svakako.

Gugla sam jutros i vidim da mi sto nismo prije 8mj pokrenili fut na 18ci moremo se slikat s ovim. 

Hvala ti svejedno.Prci ga,ostaje cekat da CD stigne i tj to.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 9:01 (hrka11).
15 godina
offline
FIFA 19

Nego jel tko odigrao tekmu ili samo paketiće otvarate 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Kakve tekme? Ovo je FUT.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

Odigrao sam ja, trenutni omjer 4-1-4, sve dobivene su mi bile Squad battelsi, tri online od čega su 0-1-2, obje izgubljene su bile u očajnim uvjetima, ne znam jel do moje wifi veze ili do servera, doslovno svaki moj potez (dodavanje, šut, promjena smjera) je kasnio pola sekunde do sekundu, užas je bilo.

 

Offline gameplayom sam zadovoljan, dosta je sporije, nepreciznije i ima težine (realno, što nije loše po meni), ali online mečevi su bili dno dna.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Dodinho kaže...

ali online mečevi su bili dno dna.

Znaci svake godine ista prica. 

EA je stvarno govno od firme, da ne mogu sloziti servere kako bog zapovjeda.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Dodinho kaže...

ali online mečevi su bili dno dna.

Znaci svake godine ista prica. 

EA je stvarno govno od firme, da ne mogu sloziti servere kako bog zapovjeda.

 Frend sa discorda mi je također potvrdio to lagano kašnjenje u reakcijama igrača.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
FIFA 19

Pa serveri su bili pod teskom dramom. Ne znam ko lud bi iso igrat online prvi sat igre. Onda se grinda SB i to je to. 

Jedan WoW ima problema sa izlaskom ekspanzija... Di nece Fifa. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Pa serveri su bili pod teskom dramom. Ne znam ko lud bi iso igrat online prvi sat igre. Onda se grinda SB i to je to. 

Jedan WoW ima problema sa izlaskom ekspanzija... Di nece Fifa. 

 A da, baš ludo od mene što očekujem da AAA naslov funkcionira na dan izlaska (pre-order izlaska, kada je čak i manje igrača)...

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
FIFA 19

Gledam malo video sa sporim gameplayom. Zašto igrači imaju opsesivnu potrebu dodrivanja, trljanja i zabijanja jedni u druge. 

Te proklizavanje kod primanja lopte.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 11:29 (plavi08).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Dodinho kaže...

 A da, baš ludo od mene što očekujem da AAA naslov funkcionira na dan izlaska (pre-order izlaska, kada je čak i manje igrača)...

 Pa nije dan izlaska igre. Svi koji igraju ovih dana su beta testeri. Kaj misliš zakaj su dali 5 dana ranije igrati? Nego, odigrao većinu ovih dostupnih sbc, pobrao zlatne packove i u njima nisam dobio rare igrača. Jedino što od toga mogu ostaviti u klubu su rare fitness kartice. Pa ja nemogu vjerovati kako me neće.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Jel citas ti privatne poruke?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Gledam malo video sa sporim gameplayom. Zašto igrači imaju opsesivnu potrebu dodrivanja, trljanja i zabijanja jedni u druge. 

Te proklizavanje kod primanja lopte.

 

 Ta proklizavanja kod primanja i dodavanja imas kod PESa takoder. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19

Ima. Al ovdje svaka 2 izgleda očajno kad je ovako mrvicu usporeno. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Jel citas ti privatne poruke?

Jebi ga kada ne vidim poruku. Nekada je bilo da ti stoji obavijest. Ovako skužim za koji dan. U svakom slučaju poslao sam ti odgovor pa se odluči što ćeš.

13 godina
offline
FIFA 19

Uranili su s tom fifom samo da je daju za igranje a ono ima bugova katastrofa.. probam Journey... dam gol kad ono igraci crni no i to nebi bio problem kad bi mogao zavrsit utakmicu cijelu. Zavrsi prvo poluvrijeme i nista dalje a igraci fino stoje na sredini i nista se ne desava.. tri puta tako do poluvremena odigrao i onda odigrao cijeli susret al sljedeca tekma isti qurac..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Otvorio pakete koje sam dobio kao dobrodoslicu i odradio 5 SBC-a, nisam dobio igraca jaceg od 79 rating 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
vik7 kaže...

Uranili su s tom fifom samo da je daju za igranje a ono ima bugova katastrofa.. probam Journey... dam gol kad ono igraci crni no i to nebi bio problem kad bi mogao zavrsit utakmicu cijelu. Zavrsi prvo poluvrijeme i nista dalje a igraci fino stoje na sredini i nista se ne desava.. tri puta tako do poluvremena odigrao i onda odigrao cijeli susret al sljedeca tekma isti qurac..

 Meni neće danas prihvatiti contractse i fitness kartice? Izgubim neko vrijeme na istraživanje, popizdim, izađem iz igre i vratim se za pola sata i sve štima. OK, igram na PC i općenito mi je igra zadnjih godina lopija na PC ali ovo je užas kaj se sve događa unutar igre...

16 godina
offline
FIFA 19

Dobio Keylor Navasa untradable iz SBC-a. Šteta, počeo sam s talijanima pa će za sada na klupu samo.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Dodinho kaže...

Dobio Keylor Navasa untradable iz SBC-a. Šteta, počeo sam s talijanima pa će za sada na klupu samo.

 Ja dobijem icardia isto tako ali na rezervnom acc na kojem uglavnom ne igram. Na ovom na kojem igram nisam još dobio rare igrača.

15 godina
offline
FIFA 19

Sad mi palo na pamet pa sam potražio i evo. Riješio dres i grb za ovu sezonu. Evo, izašao i companion novi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 20:13 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ako sam dobro shvatio neki već imaju igru? Ima li promjene u brzini gameplaya? Movie ajd probaj ofline na slow barem par minuta pa napiši da li je i dalje sporiji gameplay. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
FIFA 19

Uzeo origin access odigrao jednu utakmicu uzeo sam ove loan igrace iz kataloga. Utakmica zavrsila 3:3 ja imao 15 udaraca on ima 4 udarca. Ja budala zaboravio da na pocetku svake fife bude ukljucen voice chat odmah sam ga ugasio cim je utakmica zavrsila. Igrao sam protiv nekog spanjolca koji se u tih 15min podrignuo barem 30 puta ja ne znam jeli on to radio namjerno ili ne ali me nazivcirao. Kao prvo sve kontrole kasne nekih 10ak puta sam napamet ispucao loptu ili je dodao sa igracem zato jer su mi ostali X ili kocka zapamceni. Imao sam 3 prilike jedan na jedan sa Messiem on je svaki put promasio dok je taj spanjolac zabio iz prve sa 25m sa Chicaritom i zabio mi neki glupi ubacaj gdje je Chicharito nadskocio Ramosa. Taj spanjolac kad je zabio za 2:1 poceo se dodavati u obrani i pritom je cvilio jer sam mu radiio ogroman presing gdje sam naposljetku uzeo loptu sa Ronaldom koji je dodao Messiu i on je napokon pospremio u prazan dio gola. Ne znam sto je iritantnije bilo taj spanjolac koji se stalno podrigivao i cvilio ili jebena igra koja laga. Uzet cu pauzu od par dana dok ne poprave servere jer cu se ovako samo zivcirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice