FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.419
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Za 3 dana mi se otkljucava bf V i onda bye bye fifa. Ovo nije normalno znaci tek kad dobijem 2 gola moji pocnu igrat dodem do 2 2 onda zaborave i tako u krug. Ako slucajno vodim on samo mora opucat po golu nije ni bitno sa kojim igracem bitno da ide u okvir gola i nekako lopta ude

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 11:21 (CroVandal).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Za 3 dana mi se otkljucava bf V i onda bye bye fifa. Ovo nije normalno znaci tek kad dobijem 2 gola moji pocnu igrat dodem do 2 2 onda zaborave i tako u krug. Ako slucajno vodim on samo mora opucat po golu nije ni bitno sa kojim igracem bitno da ide u okvir gola i nekako lopta ude

 Bolje pricekaj sa bf V ovo malo sto sam citao po forumu ekipa pise da se desavaju razna sranja i bolje ti je pricekat dok to sve ne poprave nego uzimat opet strganu igru. Bar sto se pucacina tice tu je trziste uvijek bilo puno i mozes birat

12 godina
offline
FIFA 19

Što ja krivo radim da se meni lopta ne odbija i da tako zabijam golove?

Zabijem ja tu i tamo neki odbijanac, ali jako rijetko, a 90% golova koje primim su odbijanci i pizdarije na koje ne mogu utjecat.

Igram jutros ovu jebenu vikend ligu i nema šanse da pobijedim - imam 2 pobjede od 12 utakmica.

Jutros sam igrao 11 utakmica i ja se ne sjećam da sam dobio gol iz akcije da je lik igrao od noge do noge i izjebo me i tako zabio gol.

Svaki jebeni gol je neki odbijanac ili režija jebene FIFE.... znači kad moraš dobiti gol onda se tvoji obrambeni razvuku kako bi protivnički napadač ostao sam na golmana i kome će se lopta odbiti nego njemu.

Nisam se jako živcirao jer polako postajem ravnodušan, ali nije mi jasno zašto mene jebena igra ne nagradi ponekad i pokloni mi pobjedu?!

Kad vidim kakve sam likove razbijao koji imaju one crvene kartice iz vikend lige pa se pitam kako u pičku materinu, kako je taj uspio to postići, a blage veze nema??!!!

 

Još jedna stvar.... kod izvođenja jebenog kornera.... ja kad izvodim korner ako protivnik izbije loptu ona u 90% slučajeva ide na jedinog njegovog u napadu i često bude kontra iz koje dobijem gol.

Kad protivnici izvode korner to bude šou... lopta se po nekoliko puta odbija njima nazad ma kako god ja izbio jebenu loptu.

Što treba namjestiti u postavkama?

Da stavim manje igrača da sudjeluju u korneru?

Koji kurac da napravim?

Kako da postignem da se meni jebena lopta odbije 5 puta dok ne zabijem????

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Meni je vec drugi dan za redom ne igrivo. Kontrole mi kasne, jednostavno timed finishing ne mogu pogoditi i tu najvise osjetim. 3 tekme mi odu na penale jer se ne mogu branit zbog tog stuteringa. Umjesto da sam na 8-2 ja sam na 5-5. Probat cu jos navecer malo ili sutra, al ovo mi nema nikakvog smisla ovako igrat. 

 

Ako niste vidjeli na američkom storeu je PS+ 260kn. Ja si taman slozio americki acc i kupio. Jos mi ostalo 10$ Al planiram ustedit da uzmem BF 5 ili RDR2. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

odigrao 5 tekmi...3 pobjede zaredom i onda me lik ubije jer je dao 2 gola iz rebounda i kornera...izadem na 3-0...

 

Zatim sljedecu opet izgubim mojih veznih nema lik daje golove skaricama.I tu izadem na polvremenu...rezultat je bio 5-3

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Meni je vec drugi dan za redom ne igrivo. Kontrole mi kasne, jednostavno timed finishing ne mogu pogoditi i tu najvise osjetim. 3 tekme mi odu na penale jer se ne mogu branit zbog tog stuteringa. Umjesto da sam na 8-2 ja sam na 5-5. Probat cu jos navecer malo ili sutra, al ovo mi nema nikakvog smisla ovako igrat. 

 

Ako niste vidjeli na američkom storeu je PS+ 260kn. Ja si taman slozio americki acc i kupio. Jos mi ostalo 10$ Al planiram ustedit da uzmem BF 5 ili RDR2. 

 Uzmi RDR2 treba sto vise izbjegavati EA

12 godina
offline
FIFA 19

Ma fan sam BF serijala, a treba mi neka online igra jer mi je SP vise za razbibrigu. Online je za razbijoy 🤣🤣🤣

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Igra bas nema smisla frajer igra 120min high pressure i svi igraci mu nemaju staminu osim tri igraca koje je zamijenio u 60min ali i oni imaju samo 30% stamine dok sam ja imao sve igrace sa 30% stamine i trojicu sa 50% stamine. Stamina ne igra nikakvu ulogu jer frajer je imao SMS koji nema staminu i on je sa njime uspio prestici mog SMS-a koji je imao 50% stamine i jos ga odgurnuo. Imamo dva ista igraca jedan ima vise stamine drugi je uopce nema i onda je ovaj bez stamine brzi i snazniji. Na kojim su oni drogama radili ovu igricu???

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Dodam Mandzukicu da izadje 1na1 sa golmanom i zabije za 3:3 frajeru prodje lopta kroz noge. Mbappe sto sam gledao na svjetskom pokazao se kao pravi napadac ali da je u obrani kao Maldini u svoje najbolje vrijeme e tu su pretjerali u EA-u. Frajeru je svaki tackle bio tocan presjekao loptu 6,7 puta uzmes mu loptu on si je uzme nazad bez da mu se odbije lopta od noge. Frajer zna sve igrat a ima 39 defending

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma smece odigro 20 tekmi dobio 4. Barem 6 igrao x onda kraj 2. Produzetka sumnjivi golovi. Jos 10 i zadnja wl koju igram bf je vec narucen bez obzira na probleme nema zivaca za fifu kad je doslovno pokvarena i nema smisla. Lik ima golmana ovr 80 znaci brani sve zivo valjda reflekese ima 999 a moj navas 9

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

btw. Miki je mogu slobodno reci broj jedan CAM koji sam do sada probao, obican mi je bio dobar ali ovaj, uff.

 

Imam Llalanu onog SBC pa sam odustao od Mikija.

Jedino me prca što će Miki dobiti upgrade, a Llalana ne.

Jel stvarno dobar, da ga napravim?

Nisam palio forum od jucer pa sam tek sada vidio.

Meni je odlican, probao sam sve zivo od veznih iz Premier ligi i ova kartica mi je daleko najbolja. 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Imam Sergeja SBC, Mkhitaryana SBC, Parteya TOTW, Guilaboguia i Gotzea flashback. Ko bi vama bio starter? Imam 3 mesta i Wernera na spicu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Imam Sergeja SBC, Mkhitaryana SBC, Parteya TOTW, Guilaboguia i Gotzea flashback. Ko bi vama bio starter? Imam 3 mesta i Wernera na spicu. 

 

Gotze.

Taj me jebe svaki dan. 

Bez vazelina.

10 godina
offline
FIFA 19

Drago mi je sto su popravili penale uzivam kada sa gljivicom naciljam u desnu stranu a moj igraca zapuca ulijevo i jos mu golman obrani. Odlicno su isprogramirali igricu bez greske

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Menjao bih ga za Modrica ili Eriksena bez razmisljanja, ali je preskup da bi sedeo na klupi. Mkhtaryana sam uradio zbog nagrada ali nista nisam dobio. Sergej je dobar u skoku i u duelu, stvarno ne znam koga na klupu. 

12 godina
offline
FIFA 19

Znači zaključili smo da sam loš igrač i da dalje od 5. divizije ne mogu, a u vikend ligi mi je najveći doseg bio 10 pobjeda.

Sad odigram dvije vikend lige iz dosade i dobijem obje i to razvaljivanje protivnika - sličnih protivnika od kakvih sam jutos izgubio 10 partija.

 

No zašto se javljam.... dakle, prvu sam igrao protiv tipa koji u ekipi ima crvenu karticu 86 ratinga što znači da je morao doći do golda u jednoj od vikend liga.

Kao prvo natrpao je sve šarene kartice koje veze nemaju jedna s drugom - 80 u je bio chem, ali kad sam vidio tu crvenu me ispočetka bilo strah kakav je lik.

Na 4-0 u 55 min je quitao, a statistiku vam prilažem dolje u vidu screenshota i to statistika samo prvog poluvremena.

Znači, ja sam loš igrač i ne mogu skupiti 13 pobjeda ili koliko god da se traži za gold... pa kako je jebo mu EA mater ovaj tip došao do 13 pobjeda???!?!!!

PA KAAAAAAAK???!!!

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Mislim da se i za Silver 3 dobija 1 igrac. 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Vodim 3-0 na poluvremenu protiv lika koji se zove TrulkanBulkan.

 

 

Nakon polvremena lik sprinta samo sa Larsonom i da mi sugavi gol ni on nezna kako...

3-2.

Zatim uzmem mu loptu na centru i moj igrač koji ima loptu splete se od njegovog koji je na podu i primim gol iz kontre.

 

I naravno u produzetcima izgubim nakon gola iz kornera gdje prekidam tekmu..

 

Dabogda oni koji su radili ovu igru dobiju rak na mozgu i umru na mukama.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
 pa kako je jebo mu EA mater ovaj tip došao do 13 pobjeda???!?!!!

 PA KAAAAAAAK???!!!

 

 

 Jednostavno, zabijao je gol više od protivnika. To ti je nogomet. Ne pobjeđuje uvijek bolji...

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Movie što je sa scream karticama?

 

Hoće li one cijelo vrijeme ovakve ostati ili?

 

Treba mi desno krilo...Znači da je lijeva noga i da ima dobar šut a scream Shakiri bi mi odlično došao...

Naravno ako će mu statsi ovakvi ostati.

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Znači zaključili smo da sam loš igrač i da dalje od 5. divizije ne mogu, a u vikend ligi mi je najveći doseg bio 10 pobjeda.

Sad odigram dvije vikend lige iz dosade i dobijem obje i to razvaljivanje protivnika - sličnih protivnika od kakvih sam jutos izgubio 10 partija.

 

No zašto se javljam.... dakle, prvu sam igrao protiv tipa koji u ekipi ima crvenu karticu 86 ratinga što znači da je morao doći do golda u jednoj od vikend liga.

Kao prvo natrpao je sve šarene kartice koje veze nemaju jedna s drugom - 80 u je bio chem, ali kad sam vidio tu crvenu me ispočetka bilo strah kakav je lik.

Na 4-0 u 55 min je quitao, a statistiku vam prilažem dolje u vidu screenshota i to statistika samo prvog poluvremena.

Znači, ja sam loš igrač i ne mogu skupiti 13 pobjeda ili koliko god da se traži za gold... pa kako je jebo mu EA mater ovaj tip došao do 13 pobjeda???!?!!!

PA KAAAAAAAK???!!!

 

 

 ma dobijes i za silver 3. kaje to 6 pobjeda? to je mogao izgurat, a uglavnom takve noobare i dobe od EA dobre kartice jer ih svi buse u igri, pa da ne odustanu skroz od igre, bar ih EA puni dobrim karticama.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
offline
FIFA 19

Evo povlacim ono sto sam rekao da nemam delaya u igri ove godine. Ocito je ova subota navecer kriticno vrijeme za igranje jer mi je delay u WL stvarno ogroman. Bojim se igrat dalje da zbog jebenog delaya ne sjebem score, a stvarno dobro igram ovu WL.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...

 

 

 ma dobijes i za silver 3. kaje to 6 pobjeda? to je mogao izgurat, a uglavnom takve noobare i dobe od EA dobre kartice jer ih svi buse u igri, pa da ne odustanu skroz od igre, bar ih EA puni dobrim karticama.

Dobiješ za silver tri kartice za biranje, ali maksimum 84 rated.

Znači 10 pobjeda sam imao jedanput i opet sam dobio tri kartice 84 rated maksimum.

 

Ovaj lik je imao 86 rated karticu Felipea Andersona: https://www.futwiz.com/en/fifa19/player/felipe-anderson/17880

Meni je smiješno što taj lik prema onome kako je igrao protiv mene nije za 10 diviziju.

Onakvu statistiku kakvu sam imao protiv njega u prvom poluvremenu nemam kad igram protiv 60 rated brončanog tima u SB-u.

 

A ekipa koju je složio... sve šarene kartice koje veze nemaju jedna s drugom.

Na ST je imao IF Dosta koji s nikim nije bio povezan u ekipi što mi govori da lik blage veze nema, ali ima jebenu 86 rated crvenu karticu :)

 

Ne znam da li se može varat u vikend ligi?

To bi bilo jedino objašnjenje osim ako mu EA nije obilato pripomogao da dođe do golda?

Ali ako je varao onda, zašto nije večeras?

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Mozda mu je ostalo zadnjih par utakmica, a nemoze uci u visi rank pa je prodao ekipu i igra sa untradeable sto ima u klubu (prodao je sad ekipu jer su svi jos dosta skupi a slijedeci petak je black friday).

Meni kad 2 tekme ostanu, a trebaju mi 3 pobjede za visi rank, igram sa bronze ekipom ili ekipom golmana da protivnik dobije laganini pobjedu, a ja dobijem bodove za Rivals jer me tad vec boli k*** mozda se i taj lik rugao.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo dobio walkout napokon...I to Aubmeyang...

 

Mislio sam da vrijedi 150k kad ono 340...Lagano

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Mozda mu je ostalo zadnjih par utakmica, a nemoze uci u visi rank pa je prodao ekipu i igra sa untradeable sto ima u klubu (prodao je sad ekipu jer su svi jos dosta skupi a slijedeci petak je black friday).

Meni kad 2 tekme ostanu, a trebaju mi 3 pobjede za visi rank, igram sa bronze ekipom ili ekipom golmana da protivnik dobije laganini pobjedu, a ja dobijem bodove za Rivals jer me tad vec boli k*** mozda se i taj lik rugao.

 Nije igrao rivals da skuplja bodove vec WL a jos je rage quit napravio znaci nije dobio onih 400 bodova a nije se rugao jer je napravio rage quit inace bi odigrao do kraja. Sto dovodi do zakljucka da lik koji nema pojma igrat je dosao do gold 3

10 godina
offline
FIFA 19

Autizam je blaga rijec za ovu igricu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Mozda mu je ostalo zadnjih par utakmica, a nemoze uci u visi rank pa je prodao ekipu i igra sa untradeable sto ima u klubu (prodao je sad ekipu jer su svi jos dosta skupi a slijedeci petak je black friday).

Meni kad 2 tekme ostanu, a trebaju mi 3 pobjede za visi rank, igram sa bronze ekipom ili ekipom golmana da protivnik dobije laganini pobjedu, a ja dobijem bodove za Rivals jer me tad vec boli k*** mozda se i taj lik rugao.

Kao što je kolega gore napisao, tip je u 55 minuti rage quitao tako da nije bila zajebancija s njegove strane.

A i po igri bih primjetio da se zajebava, ali ja to nisam... trudio se on, ali sve mu je to bilo uzaludno kad je jako loš.

Čak sam i pizdio ispočetka jer mi ništa nije ulazilo, a imao sam strašne šanse.

Mislio sam da je to jedna od onih utakmica kad dominiraš i izgubiš, ali se nakon 30 minute otvorilo i onda sam ga trpao lagano.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Opet im vrisnuli serveri???

Ovo više nije normalno.

Jel radi kod vas na PS-u?

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Meni radi, ali je igra nenormalno spora, komande nisu responzivne, jedva sam odigrao ova 4 meca. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice