FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 873.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Ja sam se prebacio sa 4231 na 41212 narrow.

 

I stvarno ne znam kako se braniti.Imam Kantea na CDM-u Kondogbiu na CM-u i IF Bakayoka na CM-u.

 

Uglavnom koje tipke drzis i jel napadas igrača ili mu pokrivaš dodavanje?

Puno puta mi se desi kad mi protivnik dode na 16 metra izlazim sa stoperom i primam gol.

 

A moji protivnici kao da im igrači sam uzimaju loptu.

 

Koja je caka?

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FIFA 19

Otvorim sada packove na drugom kontinentu ali sve je ostalo isto.  Najbolja kartica u 5 packova felipe anderson. Australija mi zadnja šansa.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ja sam u 41212 narrow, igrao sa Fabinhom na cdm-u, 2 box to box veznjaka su bili Talisca IF i Paulinho mislim da su oni dosta bitni jer trebaju biti dobri napadacki i defenzivno.

Branim se sa veznjacima, jos u Fifi 18 sam se naucio da cim izvucem stopere i krenem s njim u duele protivnik podvali loptu u prostor napadacima.

Ako sam blizu igracu koji prima loptu (cca 5m) idem u duel, ako sam dalje pokrivam pas. Ako protivnik prima loptu unutar 25m od gola uvijek pokrivam sut protivniku na jacu nogu.

 

 

Moram priznat da me ovi autoblockovi najvise sekiraju ove godine, postavis igraca gdje znas da ce protivnik pucati on krece u autoblock siri noge i lopte prolazi kroz njih, a kad idem sutati protivnicki stoperi ispruze nogu svaki put savrseno i skrenu loptu.

Treba biti ako nestignes promjeniti igraca i reagirati da tvoj igrac ne blokira, mislim da je to fer . Isto mi smeta kad moj napadac reagira na odbijenu loptu od protivnickog golmana i sam ju zakuca u gol, to nije potrebno, ako sam los i reakcije su mi mrtve ne zasluzujem zabiti gol.

 

I jos mi nije jasno kad lopta prolazi direktno uz nogu mojeg igraca i on uopce ne reagira ako ne promjenim na njega. Igra je toliko nekonzistetna sto se tice takvih stvari da nije realno. Nekad igra umjesto tebe, a nekad ti neda da promjenis igraca.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
MBuda kaže...

Nema tu na forumu ništa o taktikama i slično. Tu se ekipa samo skuplja da plače kako nije ništa dobila u paketima jer eto nije ikona iskočila iz svakog mega packa, a imaju momčadi od X stotina tisuća coinsa i trguju ko zna kakvim sve karticama po marketu cijele dane. Druga popularna žalopojka je psovat igru i Kanadu kad izgube "dobivene" partije jer eto skripta ih je ubila u pojam... :p

 No očito je problem naći dva igrača koja igraju nešto drugo a da se ne zove fut. To nije problem teme. Na temi se piše o onome što većinu interesira i na kraju većina kroji temu. Evo, povedi temu u nekom drugom smjeru. Otvori neka nova pitanja koja nemaju veze s futom.

 hah evo osim mene jedino souleclipse igra single player al njega ne viđam

 

btw ja sam taj timed finishnig izgasio kad sam palio prvi put, to je onaj bar iznad glave igrača koji moraš potrefiti na zeleno? nije valjda obavezan u mpu?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Otvorim sada packove na drugom kontinentu ali sve je ostalo isto.  Najbolja kartica u 5 packova felipe anderson. Australija mi zadnja šansa.

 U mega packu sbc-a od prekjučer

10 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 O taktikama se nema sto puno raspravljat vec smo odavno saznali da su najbolje formacije 4-2-3-1 i 4-1-2-1-2 i taktike pressure on heavy tuch ili pressure after ball loss i za napad balance na pocetku a kad ti treba gol fast build up. Ta taktika stoji od pocetka igrice glitchevi su isti. Nema se tu sta pricati kako zabiti gol kad svi znamo da samo trebas pucat finese sa 30m i od pet udaraca zabit ces jedan gol. Sad kad smo ustanovili da se u ovoj igri nista ne popravlja da je uvijek sve isto jedino nam preostaje da placemo zasto je igra takva i zasto se nista ne mjenja i da pricamo o trgovini.

 

Prije sam koristio te dvi taktike ali mi ne pasu nikako...omjer mi je bio takav da sam u dobrom minusu bio.Gliceve ne znam,a finese ne koristim jer sa svojim nacinom igre nikako da se nastelim.

Slabo i krila koristim tako da mi je steta kutinja koji je na lw ne mogu ga iskoristit maksimalno.

Od zivaca sam svaku utakmicu ekpserimentirao s taktikama i zaredao sam 3-4 pobjede sa 4-3-3 (5) to je ono sa laznom devetkom i tako sada igram.

Ne smatram se neki znalcem,cim ne znam za te "gliceve" i picke materine jasno vam je koliko igram,ali s ovom taktikom sam se dobor izvadio iz minusa sto se omjera tice.

Tu nista posebno nisam dirao Lb i Rb da ostaju nazat,CF da ostaje iza i da je centralini i to je to.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Otvorim sada packove na drugom kontinentu ali sve je ostalo isto.  Najbolja kartica u 5 packova felipe anderson. Australija mi zadnja šansa.

 Trebas otici u kanadu ipak je to njihova igra tako da bi tamo trebao dobiti najbolje igrace.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Previse kosta, a kartica je za mrvicu slabija od ucl firminha..

Zaha se isplatio jako, cekaj nove ponude :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Sto kazete na weekly objective za Josefa Martineza? 

Mene malo nerviraju ovi što odmah na startu uvedu 3 zamjene, no uspio sam dobiti 4 od 5 utakmica.

Imao sam i pozitivno iskustvo gdje je lik na klupi imao Kroosa, Messia i Suareza, a nije ih uveo posto nisam ni ja uvodio nikoga, poslao sam mu poruku da mu cestitam sto nije to napravio i ispada da je lik s naseg prostora. Eleta_90 svaka cast.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

I koliko si daleko doguerao u WL sa takvom sredinom?

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
FIFA 19

Ovu WL dosao do Gold 3 i ostalo mi jos 9 tekmi za odigrati. 

Nisam niti pokusavao dalje jer nisam imao volje makar me jebeno islo, Suarez mi je pun pogodak pa eto ako se netko razmisljao oko njega slobodno si ga uzmite..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zasad slozio FUTMAS Torreiru i Bobbyja. Torreira odličan, nek vas ne zavarava 82 rating. Brz, obrambeno odličan , 4 star skills i odličan sut izvana. Strenght i nije problem jer je super agilan i lako se izvuče iz guste situacije. Jedini minus - nizak pa ga ne ide igra glavom. 

Bobby Firmino pak, hmmmm, odigrao sam tek par tekmi s njim s Hunter chemistryjem. Finišing vrhunski, kao i dribling i pozicionirsnje. E sad sto je meni najjače kod Bobbyja, u formaciji 4321 kao ST odličan je i proigravanju LF i RF, pošto mu je passing jako dobar, tako da se driblingom može izboriti za šut ili nenadano podvaliti loptu do LF ili RF-u.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

I koliko si daleko doguerao u WL sa takvom sredinom?

 19 od 27. Imam i sliku, bio sam zivcan jer nisam stigao odigrat sve gameove, pa sam legi slikao zbog frustracije :(.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ja nisam za ovu fifu i gotovo.

 

Znaci ovo nije laz niti pretjerivanje.

Ja nisam dao ni9jedan gol glavom ili iz kornera ima 2 mjeseca.

 

Ne mogu uzeti loptu kao sto mi debili sami uzimaju loptu bez da ista stisnu a ja na svakog od njihovih igrača izlazim manualno i pogodim u vecini slucajeva gdje ce ali ne mogu uzeti loptu.

 

Sad igram ovaj 41212 lik me nabusi 6-0 i 3-0.

 

Uspio sam u WL 14/30 i to je moj maksimalni doseg jer da bi uspjesno igrao ovu igru ti ne smijes znati nista o pravom nogometu.

 

Kako je moguce da njegov stoper u bekovskom plesu prati mog Griezmana?

Koja je to logika.

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Ja nisam za ovu fifu i gotovo.

 

Znaci ovo nije laz niti pretjerivanje.

Ja nisam dao ni9jedan gol glavom ili iz kornera ima 2 mjeseca.

 

Ne mogu uzeti loptu kao sto mi debili sami uzimaju loptu bez da ista stisnu a ja na svakog od njihovih igrača izlazim manualno i pogodim u vecini slucajeva gdje ce ali ne mogu uzeti loptu.

 

Sad igram ovaj 41212 lik me nabusi 6-0 i 3-0.

 

Uspio sam u WL 14/30 i to je moj maksimalni doseg jer da bi uspjesno igrao ovu igru ti ne smijes znati nista o pravom nogometu.

 

Kako je moguce da njegov stoper u bekovskom plesu prati mog Griezmana?

Koja je to logika.

 

 Prati jer koristi tipku za jockey i zna kontrolirat igraca. Jedna od najvažnijih stvari u fifi 18 koju si moral naucit je jockey. Kad to savladas, 50% si bolji u obrani.

 

Inače, ko gura PL ekipu neka si slozi Lermu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 14:31 (SimeKZ).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Inače, ko gura PL ekipu neka si slozi Lemara. 

 ?

12 godina
offline
FIFA 19

Lermu... Prokleti autocorrect na mobitelu. 6 FUT swap igraca a karticu je cudo. Naljepi sam mu anchor... M/H Work rate, cist Cdm. Za nista. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam novi u ovome. Igrao sam davno aktivno PES i s fifom se susrecem u ovom smislu po prvi puta.

Svi ovdje igrate taj FUT ultimate zar ne ?

 

Jel se to igra offline ovako da se prelazi iz lige u ligu zaraduju coinsi i kupuju igraci ili se igra online.

Igram radi toga da igram online a ne offline.. 

Moze li mi netko ukratko objasniti sto kako i gdje :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Ja sam novi u ovome. Igrao sam davno aktivno PES i s fifom se susrecem u ovom smislu po prvi puta.

Svi ovdje igrate taj FUT ultimate zar ne ?

 

Jel se to igra offline ovako da se prelazi iz lige u ligu zaraduju coinsi i kupuju igraci ili se igra online.

Igram radi toga da igram online a ne offline.. 

Moze li mi netko ukratko objasniti sto kako i gdje :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nv-5xLKlweo  Ovo je dobar guide za pocetak. Pa kad startas i budes imao neka konkretnija pitanja pitaj, netko ce ti sigurno pomoci.

 

Vecinom se igra online tu su najbolje nagrade.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 17:37 (zagid3).
12 godina
offline
FIFA 19

Upravo mi skida novi update na PC-u.

Našao sam neki patch notes kratki:

-Made the following changes: Some improvements to the responsiveness of gameplay in situations where your opponent’s network connection may have been experiencing packet loss or high latency.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Danas sam dobio 3 gola tak da je moj stoper umjesto u stranu u koju ciljam, loptu spustio protivniku na tap in. 

To je neka nova finta il kaj? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ja nisam za ovu fifu i gotovo.

 

Znaci ovo nije laz niti pretjerivanje.

Ja nisam dao ni9jedan gol glavom ili iz kornera ima 2 mjeseca.

 

Ne mogu uzeti loptu kao sto mi debili sami uzimaju loptu bez da ista stisnu a ja na svakog od njihovih igrača izlazim manualno i pogodim u vecini slucajeva gdje ce ali ne mogu uzeti loptu.

 

Sad igram ovaj 41212 lik me nabusi 6-0 i 3-0.

 

Uspio sam u WL 14/30 i to je moj maksimalni doseg jer da bi uspjesno igrao ovu igru ti ne smijes znati nista o pravom nogometu.

 

Kako je moguce da njegov stoper u bekovskom plesu prati mog Griezmana?

Koja je to logika.

 

 Prati jer koristi tipku za jockey i zna kontrolirat igraca. Jedna od najvažnijih stvari u fifi 18 koju si moral naucit je jockey. Kad to savladas, 50% si bolji u obrani.

 

Inače, ko gura PL ekipu neka si slozi Lermu.

 Stari moj sjecam se jos u vrijeme Fife 12 da se jockey poceo spominjat od strane youtubera, kakva fifa 18.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
FIFA 19

Stavite video na 9:15 i tada krece utakmica gdje je lik izludio krasija kako brani sa golmanom. Od 10 udaraca on nije uspio predvidjeti samo jedan udarac ove ostale je sve pogodio stranu. Jako zanimljive 2min plus jos vidite krasija kako pizdi sto je presmijesno hahahaha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Upravo mi skida novi update na PC-u.

Našao sam neki patch notes kratki:

-Made the following changes: Some improvements to the responsiveness of gameplay in situations where your opponent’s network connection may have been experiencing packet loss or high latency.

 zaboravili su napisati ono najbitnije za update kopački, faca i frizura

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ja nisam za ovu fifu i gotovo.

 

Znaci ovo nije laz niti pretjerivanje.

Ja nisam dao ni9jedan gol glavom ili iz kornera ima 2 mjeseca.

 

Ne mogu uzeti loptu kao sto mi debili sami uzimaju loptu bez da ista stisnu a ja na svakog od njihovih igrača izlazim manualno i pogodim u vecini slucajeva gdje ce ali ne mogu uzeti loptu.

 

Sad igram ovaj 41212 lik me nabusi 6-0 i 3-0.

 

Uspio sam u WL 14/30 i to je moj maksimalni doseg jer da bi uspjesno igrao ovu igru ti ne smijes znati nista o pravom nogometu.

 

Kako je moguce da njegov stoper u bekovskom plesu prati mog Griezmana?

Koja je to logika.

 

 Prati jer koristi tipku za jockey i zna kontrolirat igraca. Jedna od najvažnijih stvari u fifi 18 koju si moral naucit je jockey. Kad to savladas, 50% si bolji u obrani.

 

Inače, ko gura PL ekipu neka si slozi Lermu.

 Stari moj sjecam se jos u vrijeme Fife 12 da se jockey poceo spominjat od strane youtubera, kakva fifa 18.

 Ne sjecam da se da je toliko krucijalan bil tad. Posto sam 17 preskočio... U 18 sam uletio direktno u tu jockey spiku. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Upravo mi skida novi update na PC-u.

Našao sam neki patch notes kratki:

-Made the following changes: Some improvements to the responsiveness of gameplay in situations where your opponent’s network connection may have been experiencing packet loss or high latency.

 Iako igram trenutno na 30fpsa i sa losom konekcijom reko idem probat sinoc 1 rivala odigra. Ulazi normalno u tekmu kad nema crvne strelice to jest nemogu sa ekipom uprvaljat sve radi AI za mene. Znaci gledam nevjerujem mogu samo pauzu i napravit zamjenu sve ostalo radi AI i to kako. Znaci do 25min bilo 3 0 za mene pa je lik izasao. Dodavnja kirurski precizna kao i sutevi. Ako je to normalno ja neznam... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

 Iako igram trenutno na 30fpsa i sa losom konekcijom reko idem probat sinoc 1 rivala odigra. Ulazi normalno u tekmu kad nema crvne strelice to jest nemogu sa ekipom uprvaljat sve radi AI za mene. Znaci gledam nevjerujem mogu samo pauzu i napravit zamjenu sve ostalo radi AI i to kako. Znaci do 25min bilo 3 0 za mene pa je lik izasao. Dodavnja kirurski precizna kao i sutevi. Ako je to normalno ja neznam... 

Ja sam odigrao samo dvije jučer nakon patcha i imao sam takav lag kao nikad u FIFI 19.

U prvoj pogotovo, cijela utakmica je bilo trzanje i preskakanje dijelova utakmice - druga malo bolja, ali isto s lagom.

I ovo što pišeš se meni nije dogodilo.

Morao sam ja upravljati igračima :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
toxic kaže...

Ja sam novi u ovome. Igrao sam davno aktivno PES i s fifom se susrecem u ovom smislu po prvi puta.

Svi ovdje igrate taj FUT ultimate zar ne ?

 

Jel se to igra offline ovako da se prelazi iz lige u ligu zaraduju coinsi i kupuju igraci ili se igra online.

Igram radi toga da igram online a ne offline.. 

Moze li mi netko ukratko objasniti sto kako i gdje :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nv-5xLKlweo  Ovo je dobar guide za pocetak. Pa kad startas i budes imao neka konkretnija pitanja pitaj, netko ce ti sigurno pomoci.

 

Vecinom se igra online tu su najbolje nagrade.

 

 

 Kako sam loš.

Doduše imam puno lošije igrace od ostatka koji igraju taj RIVAL online, no međutim uredno me tamburaju..

No nema veze, sve se to mora proc ako zelis napredovat, valjda :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Probaj si sloziti neku ekipu gold igraca koja je pristojne kvalitete, a to mozes za 15tak tisuca. Nije preporucljivo skociti sa bronzevima u rivalse. 

Evo stavio sam primjer ekipe koja kosta 13k, a odlicna za start. Ako mozes probaj uhvatiti obrambene sa anchor chem styleom na marketu za 100-200 coinsa vise vrijediti ce.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Cofinho kaže...
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ja nisam za ovu fifu i gotovo.

 

Znaci ovo nije laz niti pretjerivanje.

Ja nisam dao ni9jedan gol glavom ili iz kornera ima 2 mjeseca.

 

Ne mogu uzeti loptu kao sto mi debili sami uzimaju loptu bez da ista stisnu a ja na svakog od njihovih igrača izlazim manualno i pogodim u vecini slucajeva gdje ce ali ne mogu uzeti loptu.

 

Sad igram ovaj 41212 lik me nabusi 6-0 i 3-0.

 

Uspio sam u WL 14/30 i to je moj maksimalni doseg jer da bi uspjesno igrao ovu igru ti ne smijes znati nista o pravom nogometu.

 

Kako je moguce da njegov stoper u bekovskom plesu prati mog Griezmana?

Koja je to logika.

 

 Prati jer koristi tipku za jockey i zna kontrolirat igraca. Jedna od najvažnijih stvari u fifi 18 koju si moral naucit je jockey. Kad to savladas, 50% si bolji u obrani.

 

Inače, ko gura PL ekipu neka si slozi Lermu.

 Stari moj sjecam se jos u vrijeme Fife 12 da se jockey poceo spominjat od strane youtubera, kakva fifa 18.

 Ne sjecam da se da je toliko krucijalan bil tad. Posto sam 17 preskočio... U 18 sam uletio direktno u tu jockey spiku. 

 Jbg, bio si noobara tad ili nisi ni igrao.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice