FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.939
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
file992 kaže...

Godišnji bih uzeo svakako

Onda bi trebalo biti kao i za PC, a to znači da imaš FIFU od prvog dana + svi bonusi.

Ali radije provjeri još negdje za slučaj da nisu mijenjali nešto pa da ne ispadne da sam te zeznuo.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
file992 kaže...

Godišnji bih uzeo svakako

Onda bi trebalo biti kao i za PC, a to znači da imaš FIFU od prvog dana + svi bonusi.

Ali radije provjeri još negdje za slučaj da nisu mijenjali nešto pa da ne ispadne da sam te zeznuo.

 Drukčiji su uvjeti accessa za konzole nego za pc.

https://www.ea.com/ea-access

 

Oni top naslove imaju kao trial, tek nakon nekog vremena idu u full. To ti je kao basic access na pc-u.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
file992 kaže...

 tak si s visoka možeš doma svojima odgovarat, meni ne trebaš ubuduće 

 A kaj je tu s visoka? Pitas pitanje i dobijes odgovor. Samo ti napomenem da tak jednostavne stvari mozes i guglat 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 Nisam lud. Prvo probati na origin accessu pa onda zakljuciti sto dalje

13 godina
offline
Re: FIFA 20

Bolje se isplati uzet origin premier na pc nego kupit igru? 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Bolje se isplati uzet origin premier na pc nego kupit igru? 

 Ako mislis igrati ostale njihove igre onda svakako da ako samo mislis igrati fifu onda ti je bolje kupiti igricu

13 godina
offline
Re: FIFA 20

Mislim da se isplati samo zbog fife, nfs i bf 5, a gdje su jos ostale igre. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 Nisam lud. Prvo probati na origin accessu pa onda zakljuciti sto dalje

 Ma ja im ni za access nedam pare. Malo me uvjerilo ovo sto kurt prica da je igra dobra, ali sam poceo sumnjati da je to sve dio marketinske kampanje u reziji ovih ljigavaca.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 Nisam lud. Prvo probati na origin accessu pa onda zakljuciti sto dalje

 Ma ja im ni za access nedam pare. Malo me uvjerilo ovo sto kurt prica da je igra dobra, ali sam poceo sumnjati da je to sve dio marketinske kampanje u reziji ovih ljigavaca.

 Pa 100€ je premier access na godinu dana a sama igra koja ionako traje godinu dana je 400-500kn. SAMO JEDNA igra. Za moju logiku izbor je vrlo jednostavan - premier access i igram SVE za sitno više kuna od JEDNE igre.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 Nisam lud. Prvo probati na origin accessu pa onda zakljuciti sto dalje

 Ma ja im ni za access nedam pare. Malo me uvjerilo ovo sto kurt prica da je igra dobra, ali sam poceo sumnjati da je to sve dio marketinske kampanje u reziji ovih ljigavaca.

 Pa 100€ je premier access na godinu dana a sama igra koja ionako traje godinu dana je 400-500kn. SAMO JEDNA igra. Za moju logiku izbor je vrlo jednostavan - premier access i igram SVE za sitno više kuna od JEDNE igre.

 Ne isplati mi se to jer necu igrat nis osim fife pa onda po toj logici fifu platim 200kn vise. Popust na fp mi ne treba jer ih necu kupovat, a ako se i odlucim kupit ima da platim punu cijenu jer sam glup. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 Nisam lud. Prvo probati na origin accessu pa onda zakljuciti sto dalje

 Ma ja im ni za access nedam pare. Malo me uvjerilo ovo sto kurt prica da je igra dobra, ali sam poceo sumnjati da je to sve dio marketinske kampanje u reziji ovih ljigavaca.

 Pa 100€ je premier access na godinu dana a sama igra koja ionako traje godinu dana je 400-500kn. SAMO JEDNA igra. Za moju logiku izbor je vrlo jednostavan - premier access i igram SVE za sitno više kuna od JEDNE igre.

 Ne isplati mi se to jer necu igrat nis osim fife pa onda po toj logici fifu platim 200kn vise. Popust na fp mi ne treba jer ih necu kupovat, a ako se i odlucim kupit ima da platim punu cijenu jer sam glup. 

 To je ok, ako igraš samo fifu. Ja igram sve i svašta, bf pogotovo već preko desetljeća, tak da se meni i više nego isplati, pogotovo obzirom da u premier accessu dobivaš ultimate verzije igara. Pričam o pc-u naravno, access na konzolama je kao basic access na pcu i bitno je drukčiji od premier accessa.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Poz evo me i na novoj temi. Kaj vi ste vec svi preorderali novu fifu? 

 Nisam lud. Prvo probati na origin accessu pa onda zakljuciti sto dalje

 Ma ja im ni za access nedam pare. Malo me uvjerilo ovo sto kurt prica da je igra dobra, ali sam poceo sumnjati da je to sve dio marketinske kampanje u reziji ovih ljigavaca.

 Pa 100€ je premier access na godinu dana a sama igra koja ionako traje godinu dana je 400-500kn. SAMO JEDNA igra. Za moju logiku izbor je vrlo jednostavan - premier access i igram SVE za sitno više kuna od JEDNE igre.

 Ne isplati mi se to jer necu igrat nis osim fife pa onda po toj logici fifu platim 200kn vise. Popust na fp mi ne treba jer ih necu kupovat, a ako se i odlucim kupit ima da platim punu cijenu jer sam glup. 

 To je ok, ako igraš samo fifu. Ja igram sve i svašta, bf pogotovo već preko desetljeća, tak da se meni i više nego isplati, pogotovo obzirom da u premier accessu dobivaš ultimate verzije igara. Pričam o pc-u naravno, access na konzolama je kao basic access na pcu i bitno je drukčiji od premier accessa.

 Naravno ako igras vise igara pa makar samo dvije od ovih ajmo rec flagship igara, 100e za najjacu verziju nije nist. 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Moze li mi neko pojasnit ovaj premium access? Ako placam misecno premium access mogu instalirat bilo koju igru sa origina ( fifa20 , NFS itd. )bez dodatnih placanja?

 

Ako par miseci ne platim onda te misece ne mogu ni igrat?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
IDMM kaže...

Moze li mi neko pojasnit ovaj premium access? Ako placam misecno premium access mogu instalirat bilo koju igru sa origina ( fifa20 , NFS itd. )bez dodatnih placanja?

 

Ako par miseci ne platim onda te misece ne mogu ni igrat?

 

 Ako se ne varam imas dvije opcije za taj acces jedna jeftinija u kojoj novije igre dobis kao trial pa tek kasnije cijelu verziju i imas ovu skuplju neznam tocno kako se zovu, al u ovoj skupljoj dobis sve za 100e godisnje ili za nekih 15mj ako se ne varam.

A ako odaberes mjesecno placanje onda ti skidaju ko zdrastveno s racuna svaki mj i kad otkazes vise nemas pristup.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
A ako odaberes mjesecno placanje onda ti skidaju ko zdrastveno s racuna svaki mj i kad otkazes vise nemas pristup.

 Kako sam ja razumio s njihovih stranica mogu se ponovo aktivirat ako nisam par miseci placao i nastaviti igrat.  Ima li neko iskustva s ovim?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
IDMM kaže...

Moze li mi neko pojasnit ovaj premium access? Ako placam misecno premium access mogu instalirat bilo koju igru sa origina ( fifa20 , NFS itd. )bez dodatnih placanja?

 

Ako par miseci ne platim onda te misece ne mogu ni igrat?

 

 Pričaš o pc-u nadam se.

Da, maltene sve igre s origina dobiješ na premier accessu, popis igara u prem.accessu stoji na originu jasno. I da, kad ne platiš nema igranja, kad opet platiš igraš opet sve što si igrao i od tamo gdje si stao po pitanju levela i svega.

To su sve pitanja koja stoje na origin webu u faq-u, ja ne znam zar je tak teško zguglat 5 sekundi takve banalne stvari.

15 godina
online
FIFA 20

Čak ne moraš niti guglati jer su logične. Dok plaćaš igraš, kad ne plaćaš ne igraš i tako u krug.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo jedan video (7:21) gdje se da primjetiti drukčija fizika lopte. Očigledno je da ta lopta sada poskakiva prilikom pasa i ne ponaša se kao kugla na staklenoj podlozi. 

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20

 Bome, ko ce sad to docekati?

Kovačić
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

 Bome, ko ce sad to docekati?

 Sumnjam jer EA nista zvanicno nije najavio..

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Fifa 19=Fifa20

Al sto je najgore i fascinantno opet cemo je svi igrati......i najjaci mi su oni koji uporedjuju pes i fifu, kad su dve potpuno razlicite igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Red_Star_Forever kaže...

Fifa 19=Fifa20

Al sto je najgore i fascinantno opet cemo je svi igrati......i najjaci mi su oni koji uporedjuju pes i fifu, kad su dve potpuno razlicite igre.

 Prvo cemo si odigrat.. Onda cemo usporedivat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Red_Star_Forever kaže...

Fifa 19=Fifa20

Al sto je najgore i fascinantno opet cemo je svi igrati......i najjaci mi su oni koji uporedjuju pes i fifu, kad su dve potpuno razlicite igre.

 Ti si ljut vec prije nego je izasla. Daj si vremena, imat cemo 9 mj za ljutnju. :)

15 godina
online
FIFA 20

Demo fife 20 za PS4 je vani. Težak je oko 6.5 GB. Znači brzo će mi ga skinuti....

 

edit: evo, kada se instalira težak je oko 7.5 GB.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 16:27 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Demo fife 20 za PS4 je vani. Težak je oko 6.5 GB. Znači brzo će mi ga skinuti....

 

edit: evo, kada se instalira težak je oko 7.5 GB.

 

Mislio sam da sam nasjeo na fake news i da sam zezno ekipu, ali ipak je bilo tocno.

 

Nadam se pomaku... Danas pada odluka o tome sto igrati u novoj sezoni.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 16:40 (TheMaverick).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nova fizika lopte, nove animacije pokreta igraca, dobar osjecaj suta i konacno nova fizika jebenih mreza...meni ovo izgleda dobro i 99% da kupujem.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni nikad slicnija FIFA nije izasla.. (19-20) meni bukvalno 2 iste igre gdje je jedina promjena sto se moze rec je fizika lopte

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice