FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ne znam za vas, ali meni je demo odličan. Popravljena su dodavanja i udarci. Brzina mi se čini također idealno pogođena. Bolja definitivno od 19 i uzima se sigurno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Joj koliko DEMO verzija FIFE je bilo stvarno odlično pogođeno pa sve okrenu naglavačke prvim patchom. Bazirati se na demu nema više nikakvog smisla. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Kozmetika je vidljiva na svakom koraku ali i dalje su prisutna sranja tipa izbijem loptu pa mu se vrati ili izbijem loptu iz svojih 16 m i od deset lopti devet će ih otići protivniku. Rekli su da su smanjili golmanske obrane jedan na jedan a u ovom demou golman kao da je na steroidima. Sve brani nogome bez beda. I da, lakše mi je stativu pogoditi nego mrežu. Namjerno sam uzeo Liverpool i filao samo lopte u prostor za salaha i lik ne može nikome pobjeći. Njega Hummels s paceom 50 hvata kao od šale a da ne pričam kako nakon dvadesetak metara trka igrač vidno uspori kako bi ga obrana uhvatila. Sad kužim zakaj su svima porezali pace jer to ionako  nema nekog utjecaja na igru koliko sam skužio u desetak odigranih tekmi. Opet lopte prolaze kroz igrača. Kako je netko rekao, previše sličnosti s fifom 19.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Meni se ne da uopće probavat demo jer ono najvažnije, a to je famozni adjustment tu nećemo vidjeti na djelu.

 

Osim toga, zanima me, tko je probao, da li su ostavili opcije za štelanje presinga kao u FIFI 19 jer je to meni druga najgora stvar u igri.

 

Evo, koga zanima, za Premier access za PC kako stvari stoje i kad počinjemo igrat imate sve na slici:

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni ovaj ludi origin ni ne nudi demo. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Glupo je ista pisati u vezi dema kad demo i cijela verzija igre bit ce kompletno razlicite igre. Od fife 14 niti jedan demo nije bio blizu cijeloj igrici uvijek je bilo drugacije. Pravi test je kad izadje igra i za 4eura mozemo isprobati 10h igre tek tada cemo znati na cemu smo

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Osim toga, zanima me, tko je probao, da li su ostavili opcije za štelanje presinga kao u FIFI 19 jer je to meni druga najgora stvar u igri.

 

Naravno da možeš štelati... 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Namjerno sam uzeo Liverpool i filao samo lopte u prostor za salaha i lik ne može nikome pobjeći. Njega Hummels s paceom 50 hvata kao od šale a da ne pričam kako nakon dvadesetak metara trka igrač vidno uspori kako bi ga obrana uhvatila. Sad kužim zakaj su svima porezali pace jer to ionako  nema nekog utjecaja na igru koliko sam skužio u desetak odigranih tekmi. Opet lopte prolaze kroz igrača. Kako je netko rekao, previše sličnosti s fifom 19.

 

Probaj malo koristiti desnu gljivu pri sprintu. Maloprije sam prilikom prijema lopte cvaknuo brzo desnu gljivu i krenuo u sprint i pretrcao stopera PSG-a, kao da ga nema.

 

Nema sanse da se ulove Mane i Salah kada se ispravno kombinuju komande za sprint. Odgovorno tvrdim....

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 20:31 (TheMaverick).
9 godina
offline
FIFA 20

Vidi se pozitivni pomak u odnosu na 19, ali kakvi su oni usrani slobodnjaci?? Na koju foru se to sad izvodi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Uvijek je desna gljiva bila da si daš loptu u for i pretrčiš obrambenog igrača

12 godina
offline
FIFA 20

Odigran demo. Dojmovi izrazito pozitivni, neocekivano. 

 

Grafika - Zategnuta FIFA 19. Tu se nema kaj pricat. Stadion, ugodaj, teren, sve izgleda izvrsno. Animacije kod proslave pogotka su jos bolje graficki odradena, te sami izgled igraca je poboljsan. 

 

Gameplay - Puno sporiji od prethodne, lijepo se da igrat bez jurcanja prema naprijed. Jako se vidi da igraci sa visokim ratingom passinga ce u ovoj FIFAi imat premoc ( zbog nove fizike lopte ). Primjetio sam takoder nove animacije pri stopanju i vodenju lopte. Ima jako lijepih animacija gdje igrac vanjskom nogom pristopa loptu ili si ju gurne u prostor. 

Ova nova fizika lopte, gdje lopta nije kugla mi se svida. Igra ima potpuno drugaciji osjecaj i sama dodavanja su puno bolje odradena zbog toga. 

Isto tako onaj ko odigra vise tekmi ce primjetit da i AI ''razmislja'' puno bolje. Prilazi po loptu i ulazi u prostor. 

 

Udarci su poboljsani, realniji ja bi cak reko. 

 

 

Ima jos toga za napisat... al ovo je ukratko ono kaj sam ja primjetil. Svida mi se nova FIFA i jedva cekam da UT pocne. Samo se nadam da ce gameplay ostat ovakav... da nece drkat po njemu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
movie kaže...

Namjerno sam uzeo Liverpool i filao samo lopte u prostor za salaha i lik ne može nikome pobjeći. Njega Hummels s paceom 50 hvata kao od šale a da ne pričam kako nakon dvadesetak metara trka igrač vidno uspori kako bi ga obrana uhvatila. Sad kužim zakaj su svima porezali pace jer to ionako  nema nekog utjecaja na igru koliko sam skužio u desetak odigranih tekmi. Opet lopte prolaze kroz igrača. Kako je netko rekao, previše sličnosti s fifom 19.

 

Probaj malo koristiti desnu gljivu pri sprintu. Maloprije sam prilikom prijema lopte cvaknuo brzo desnu gljivu i krenuo u sprint i pretrcao stopera PSG-a, kao da ga nema.

 

Nema sanse da se ulove Mane i Salah kada se ispravno kombinuju komande za sprint. Odgovorno tvrdim....

 

 

 Nisam dobro citiral pa mi je nestalo u mom postu. To je prvo kaj sam primjetil... Pace je vidljiv. Igral sam sa Realom protiv PSGa. Kad je Di Maria krenul u prostor nema isusa da ga stignem Ramosom... isto sa druge strane... gurnem loptu u for za Hazarda, kad je potegnul ( desna gljiva za for ) frajer koda je na motoru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Probaj malo koristiti desnu gljivu pri sprintu. Maloprije sam prilikom prijema lopte cvaknuo brzo desnu gljivu i krenuo u sprint i pretrcao stopera PSG-a, kao da ga nema.

 

Nema sanse da se ulove Mane i Salah kada se ispravno kombinuju komande za sprint. Odgovorno tvrdim....

 

 

Koristim i kombiniram R2 i desnu gljivu no kaj to vrijedi kada s leđa dotrčava Hummels i samo smanjuje razdaljinu dok me konačno ne stigne. Na kratko u par koraka možeš se otresti obrambenog i pucati ali na dvadesetak metara koliko ja vidim nema šanse. Igrač ti jednosavno počne usporavati a obrambeni ubrzavati. Kao da nema sape... Jedino sam do sada primjetio da Son može pobjeći bez problema a ima manji pace od salaha.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 

 Nisam dobro citiral pa mi je nestalo u mom postu. To je prvo kaj sam primjetil... Pace je vidljiv. Igral sam sa Realom protiv PSGa. Kad je Di Maria krenul u prostor nema isusa da ga stignem Ramosom... isto sa druge strane... gurnem loptu u for za Hazarda, kad je potegnul ( desna gljiva za for ) frajer koda je na motoru. 

Onda kod mene nekaj ne štima jer ja ne vidim razliku u trčkaranju i šprintu. Baš silujem ove brzance i meni svi igrači istom brzinom trče. Jedino Son otskače. Po ovome bit će za početak igre jako dobra kartica.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Igram fifu dugo i osjecaj kada se zabije gol i kad lopta zatrese mrezu nikad nije bio bolji. EA je s fifom 20 meni osobno dokazao da mogu napraviti dobru igru, ali kao da ne zele. 

 

Po meni su igraci i dalje nekako zbrzani i nisu podeseni do kraja kako treba i ne osjetim njihovu tezinu, jer da jesu, jos bi se bolje isticale animacije pokreta. 

 

Isto tako, pojedini igraci su fizicki promaseni, a medju njima i nas Luka "Orkestrator" Modric, sto kvari dozivljaj.

 

Kako ce sve izgledati na kraju, Bog dragi samo zna..., ali jedno je sigurno, EA da hoce, u suradnji s ljudima koji se kuze u nogomet, moze napraviti "igretinu" i tu prije svega mislim na gameplay. 

 

FIFA 20 ima dobru podlogu, ali moraju malo smanjiti dozivljaj, a za to je dovoljno da pogledaju koju tekmu PL-e.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Odigrao jednu tekmu za sada. Nije puno da mogu donosit neke zakljucke, ali ono sto sam vidio za sada je to da je gameplay nekako drugaciji nego u 19. Vise mi se svidja. Sad vidit cemo kad krene online igranje.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Jel se samo meni čini ili ovaj iniesta move više kur*a ne vrijedi ? Djeluje totalno drugačije nego u prethodniku, gotovo neupotrebljiv. Ne mogu nikog više s njim prijeći. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nažalost i fifa i pes su neshvatljivo prebrze igre. Na pesu moraš staviti -2 brzinu da bi to ličilo na nogomet. Dok god je ovo ok igra ljudima koji troše po 400/700 kn neće nikada biti pomaka. Jedan kolega stavi +2 brzinu na pesu. Isprobao demo i nažalost ta brzina ubije sve drugo dobro u fifi. Igrači kao da su na spidu, nenormalno se brzo okreću. Godinama isti problem. Sjećam se kad su izbacili mod za SP, tu večer je gameplay bio jako dobar. Igrači su bili usporeni i prirodni, ali već ujutro su izbacili update i opet sve po starome. Šteta, baš šteta. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 20

LOL pa ovaj normal u demo-u je prespor, inace uvijek stavim na fast i taman mi je.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

fliperaš :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
luckyluke kaže...

Jel se samo meni čini ili ovaj iniesta move više kur*a ne vrijedi ? Djeluje totalno drugačije nego u prethodniku, gotovo neupotrebljiv. Ne mogu nikog više s njim prijeći. 

Koliko sam shvatio, neki dan kad je Kurt izbacio video je to spominjao, sad se više skillevi ne mogu spamati jedan za drugim jer svaki idući je lošiji.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Perix LOL tebi kad je tebi ovo sporo. Ti si kao kolega sa pesa +2 brzina. Nema veze što nogomet nije takav i što je tempo igre sporiji. Dobro piše zaki, fliper:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
(Jel se samo meni čini ili ovaj iniesta move više kur*a ne vrijedi ? Djeluje totalno drugačije nego u prethodniku, gotovo neupotrebljiv. Ne mogu nikog više s njim prijeć)

Nadam se da se ovakve stvari vise nece upotrebljavati, i ti kao tebi slicni vise ni ne igrat!! Hvala EA!!
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: FIFA 20
perix231 kaže...

LOL pa ovaj normal u demo-u je prespor, inace uvijek stavim na fast i taman mi je.

 Odi igraj hokej

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
(Jel se samo meni čini ili ovaj iniesta move više kur*a ne vrijedi ? Djeluje totalno drugačije nego u prethodniku, gotovo neupotrebljiv. Ne mogu nikog više s njim prijeć)

Nadam se da se ovakve stvari vise nece upotrebljavati, i ti kao tebi slicni vise ni ne igrat!! Hvala EA!!

 Hahahaha to vam je djeco tako kad ne znate igrat obranu pa drzite samo contain i ocekujete da fifa igra obranu za vas. Da znate igrat obranu manualno nebi vam bio problem branit se od la krokete.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
FIFA 20

Ima šta za produžiti utakmice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Demu vjerujem kolko je crnoga pod noktom, a jucer sam grickalicu koristio. Demo 18 je bio odlican, Demo 19 je bio odlican, Demo 20 se cini dobar. A onda dode UT, IF kartice, Hunter, Hawk, Anchor, Shadow, i igra vise ne lici na sebe.

Dodaj tome da je ovo jedna od zadnjih godina u kojima ce EA moci koristiti mikrotransakcije ovako agresivno i vjerujem da ce Fifa 20 biti ili totalni P2W, gori od 19, ili da nece imati uopce P2W, u nadi da pokazu kako su to neistinite tvrdnje.

Sve u svemu, uzivajte u igri ekipa i najvjerojatnije se vidimo tamo krajem 10. mjeseca kada impulizvno donesem losu odluku, kupim ovo govno od igre i nastavim gubiti kosu izazvan stresom :)

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Cofinho, ako mislis na mene da ne znam igrat onda se varas, pukli ligamenti na koljenu, te 6 mjeseci doma, samo fifa i pas u setnju.. valjda sam naucio igrat?!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Odigran demo. Meni ovo i dalje ne liči na nogometnu igru. Svako primanje lopte je savršeno, bez obzira koliko komplicirano dodaš loptu igraču, on ju primi savršeno. Kretanje izgleda neprirodno, igrači se kližu po terenu. I ono gdje FIFA već godinama zaostaje su modeli igrača i lica. PES ima svoje probleme ali mi izgleda puno manje arkadnije i bliže simulaciji od FIFA-e ove godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

Odigran demo. Meni ovo i dalje ne liči na nogometnu igru. Svako primanje lopte je savršeno, bez obzira koliko komplicirano dodaš loptu igraču, on ju primi savršeno. Kretanje izgleda neprirodno, igrači se kližu po terenu. I ono gdje FIFA već godinama zaostaje su modeli igrača i lica. PES ima svoje probleme ali mi izgleda puno manje arkadnije i bliže simulaciji od FIFA-e ove godine.

 I onda pogledamo ekspresiju lica u PESu i ne moze prepoznat jel covjek ili gumena masa... 

 

Simulirati nogomet nikad neces niti ces ga moc simulirat. Usporavanjem igre se doprinosi realnosti, ali opet nedovoljno. 

 

Ja ne znam sta je neprirodno ako imas ove godine puno vise animacija u prihvacanju lopte, za razliku od PESa pokreti nisu robotizirani, nego cak i imas osjecaj neke fluidnosti u pokretu. Drzi sprint ili probaj dodati igraci u sprintu i svhatit ces da svako primanje nije savrseno... svatko tko je odigrao vise od jedne tekme je skuzio da igrac cak u FIFAi 19 ne stopa savrseno loptu... a sad sam to jos vise primjetio od kad lopta ima svoju fiziku a nije kugla koja se kotura po podlozi. 

 

PES nije nista bolji niti losiji od FIFAe, a govoriti da je blize simulaciji od FIFAe je smijesno... Jedna i druga igra su daleko od neke simulacije, odnosno ne mogu niti ulaziti u kontekst simulacije koliko su daleko od toga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice