FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.958
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 20

Ma ne isplati se uopce gledat youtubere svi igraju uglavnom odvratno. Gledao sam malo krasija za vikend igrica je izgledala prelose ni malo zabavno sve se igralo iz prve i hrpu slomljenih stvari jer ovaj u bugarskoj ima konekšon disandvanteđ. I potpuno razumijem zasto EA ne vidi problem u tome jer kad je igra izasla ono za early access svaki drugi covjek je imao tim kao da su igrali dva mjeseca a ne dva dana igru. Ljudi su nakon katastrofalne fife19 odlucili kupiti jos vise pakatica ove godine jer ce to kao natjerati EA da popravi stvari. NECE, oni nikad nece popravljati dokle god ljudi budu masovno kupovali pointse oni ne vide smisao da se trude jer vec ovako masovno zaradjuju. 

 

Igram yugioh duel links na mobitelu igrica je od konamija kad god u igrici padnu serveri ili se desava neki maintance oni uvijek daju 500gemsa u znak isprike, ingame valuta sa kojom mogu kupiti 10 paketica a u jednom paketicu ima 5 karata a sto EA radi oni se prave koda se nista nije desilo umjesto da daju barem Mega untradable pack u znak isprike jer su ipak ljudi platili igru 50eura i vise. EA s razlogom je najomrazenija game-ing firma i bit ce dokle god se budu tako ponasali. Samo se sjetite suprise mechanics i kinder jajeta 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ja neznam kako meni Sane nemoze pretrcati casemira u punom trku a recimo Jovic pretrci mog Tellesa u istoj tekmi. Uglavnom taj glupi skripting unistava igru i kad zabijem gol sudi mi se nepostojeci offside ili faul koji je bio prije 10min.sto je najgore bez obzira ma instrukcije moja obrana nekad neradi to sto sam zadao dok u iducoj tekmi sve odlicno. Igram draft i dodem do 3 pobjede 1. tekma najteze oba smo igrali dobro ali nekako sam zabio i tako i ostalo. Zadnja tekma protivnik nezna igrati obranu a napad samo duge lopte i svaka u milimetar tocna i pretrcava moju obranu kao nista do 4 0 onda vratim na 4 3 moji opet stanu igrati i nemozes vise nista. Pucao bar 10 cistih i pogodio sve osim gola valjda. Ako vec popustaju sa skriptom ona neka bar ostave obranu da radi kako treba a neka dignu pass i shot protivniku a ne potpuno te potopi jel nemoze doslovno nista.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Ja neznam kako meni Sane nemoze pretrcati casemira u punom trku a recimo Jovic pretrci mog Tellesa u istoj tekmi. Uglavnom taj glupi skripting unistava igru i kad zabijem gol sudi mi se nepostojeci offside ili faul koji je bio prije 10min.sto je najgore bez obzira ma instrukcije moja obrana nekad neradi to sto sam zadao dok u iducoj tekmi sve odlicno. Igram draft i dodem do 3 pobjede 1. tekma najteze oba smo igrali dobro ali nekako sam zabio i tako i ostalo. Zadnja tekma protivnik nezna igrati obranu a napad samo duge lopte i svaka u milimetar tocna i pretrcava moju obranu kao nista do 4 0 onda vratim na 4 3 moji opet stanu igrati i nemozes vise nista. Pucao bar 10 cistih i pogodio sve osim gola valjda. Ako vec popustaju sa skriptom ona neka bar ostave obranu da radi kako treba a neka dignu pass i shot protivniku a ne potpuno te potopi jel nemoze doslovno nista.

 Jep to i mene najvise smeta ili ga lomim ili me lome, treceg nema. Ne mozes reci dal si dobar il los kad ili te guraju ili te koce. Jedino evo u nedjelju sam do 4 igrao wl posto sam ovaj tjedan nocna pa sam morao presaltati bioritam. Al u noci sam nanizao 6-7 pobjeda za redom bez beda, al sve se bojim da je skripta dozvolila to.

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Kad igram po noci kao da skripta neradi neznam zasto ali je tako nanizao sam bio 10 pobjeda u rivalima ali iduci dan gubim onda bar 3 4 za redom i onda opet normalno. Neki su stvarno puno bolji od mene ali neke igraju ocajno ali im ulazi sve najbolje kad opali sa nekim koji ima shoting 60 2 gola sa 30m a ja nemogu cistu priliku sa kaneom koji ima finish 99.a ako slucajno zabijes gol onda ga dobijes odmah na kick offu bez obzira na taktiku instrukcije i sve lika hocu srusit sa kockom noge od branica produ kroz njega on samo hoda dalje do gola 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

hocu srusit sa kockom noge od branica produ kroz njega on samo hoda dalje do gola 

Danas mi se slično dogodilo.

Dam gol u 90' i još ostali produžeci od 2 minute.

Lik krene s centra i trači k'o Forrest Gump po lijevom boku i ja za njim, ali ne mogu ga stići da mu uzmem loptu.

Reko, moram ga sad skršit da ne popijem gol iz kick offa, a utakmica samo što nije gotova.

I ja mu se krvnički bacim s leđa da ga srušim, a on ništa.

Noge mog igrača su doslvono prošle kroz njega i loptu, ali nisu utjecale na njegovo i loptino daljnje kretanje HAHAHAHAH

Naravno da je zabio gol iz te akcije.

To je bilo zacrtano još prije nego li je krenuo s centra.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 20

Eto neka mi sada netko kaze da skripta ne postoji kako ne postoji frajer ni kriv ni duzan odigrao nerijeseno samnom a trebao je izgubiti. Citavu utakmicu sam ja pokusavao probijati njegovih 11 igraca jer su svi bili u sesnaestercu i onda on izadje jednom i ovo se desi. Tocno kad se desilo to znao sam da nesto nije uredu znao sam da sam napravio dobar tackle znao sam da sam mu trebao uzeti loptu ali mi nije bilo jasno sto se desilo. Kad sam vidio snimku nisam ni bio iznenadjen ne kuzim zasto taj lik ne bi smio izgubiti posteno vec lopta MORA proci kroz stopalo mog igraca

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Kad igram po noci kao da skripta neradi neznam zasto ali je tako nanizao sam bio 10 pobjeda u rivalima ali iduci dan gubim onda bar 3 4 za redom i onda opet normalno. Neki su stvarno puno bolji od mene ali neke igraju ocajno ali im ulazi sve najbolje kad opali sa nekim koji ima shoting 60 2 gola sa 30m a ja nemogu cistu priliku sa kaneom koji ima finish 99.a ako slucajno zabijes gol onda ga dobijes odmah na kick offu bez obzira na taktiku instrukcije i sve lika hocu srusit sa kockom noge od branica produ kroz njega on samo hoda dalje do gola 

Nema delaya. Preko dana igra gro ljudi i mreza je katastrofalno opterecena. Po noci je ipak to manji broj pa su utakmice fluidnije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Koji sbc prvi sloziti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Evo druga utakmica odmah dva gola od skripte zavrsilo je na kraju 4:3 za mene ali trebao sam ga dobiti bar 7:1 koliko sam prilika imao. Znaci poveo sam 2:0 i krene kick off i ja mu uzmem loptu ali moj igrac se ukopao u zemlju i nije se mogao pomaknuti i on mi samo pokupi loptu i ja opet uspijem uzeti loptu ali se lopta odbije odmah nazad njemu i na kraju izadje on 1na1 i lopta prolazi kroz ruku mog Navasa tocno se vidi na snimku. LOpta se trebala odbiti od njegovu ruku ali je ona samo prosla kroz loptu koda je ni nema. Drugi gol mi isto zabio na odbijanac i treci gol mi zabije ovako da moj Navas na uzasan nacin boksa loptu do njegovog igraca koji zabija glavom iz mrtvog kuta. Prava je sreca sto sam ga dobio 4:3 jer on da je bio dobar komotno je mogao iskoristiti skriptu kod 2:1 ali nije jer je los toliko los da mu ni EA nije mogao pomoci svim silama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Kako vam ide uspon u Rivalsima? Trenutno sam na 1430SR, D4.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Kako vam ide uspon u Rivalsima? Trenutno sam na 1430SR, D4.

 Ja sam na 1410, kako si zavrsio WL nisam kasniej gledao strim?

6 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Kako vam ide uspon u Rivalsima? Trenutno sam na 1430SR, D4.

 Ja sam na 1410, kako si zavrsio WL nisam kasniej gledao strim?

 Na 19 pobjeda, zadnjih 5-6 tekmi je bio suludi delay, pa sam i ja puko i nisam vise igrao onako kako sam tim namjestio. Steta, idemo dalje iducu :)

15 godina
offline
FIFA 20

Opet serveri padaju.

Kakvi su to moroni, a ne najjača kompanija za igre pravit u svijetu.

 

Edit:

Bakambu je zvijer. Nemam riječi.

Uletio mi maloprije dybala u 2 players packu, untrejdabl, ispunjavao onaj weekly, pa sam malo presložio ekipu naprijed, radi chema. Lagano sam si sad sve osim bekova izduplao kvalitetnim i adekvatnim zamjenama, još uzet Semeda tak da pokrijem Carvajala sa zamjenom, ili obrnuto ak Semedo bude bolji, i lijevo nekog Brazilca još uz Tellesa, koji je btw vrlo dobar i to je to. Dalje samo skupljat lovu za Alissona i neku bolju špicu iz Serie A od Lautara, al nemam ideje uopće koga, imao sam ih nekoliko, Mandžu, itd., nitko nije bio zanimljiv za ostavit.

Btw, uz Paulinha, uzeo sam i Taliscu, zbog Allanovog chem-a, i Talisca je bolji dosta od Paulinha, Paulinho je dobar kao zamjena za Allana na cdm-u, ali kao cm/cam, Talisca je više u šansama za gol(otvara se sam često), lakše je dat gol s njim i pokretljiviji je.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2019 0:45 (jopis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Uzeo sam sinoc na probu Dele Allia. Kao navijac Arsenala me malo sram. Kao netko tko je zakucao dva gola u tekmi sa suludom kolicinom delaya, lik je predivan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Prebacite na 8:47 da vidite kako se skripta pali. Urnebesno je gledati Handanovica kako se saginje samo da loptu ne bi uhvatio i odmah poslije gola ide isto skriptirana akcija protivnika ali je krasi imao srece i nije zavrsilo u njegovom golu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Prebacite na 8:47 da vidite kako se skripta pali. Urnebesno je gledati Handanovica kako se saginje samo da loptu ne bi uhvatio i odmah poslije gola ide isto skriptirana akcija protivnika ali je krasi imao srece i nije zavrsilo u njegovom golu

 Opet ta budaletina... igra najgadljiviji nogomet u FIFAi ikad. Taj bi sve napravil za viewove... Da postoji skripta kojom moze disat bez napora, taj bi ju koristil.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Pozdrav ljudi, vidim da vas puno tu komentira UT, i frustracije su manje vise na gameplay i kako se igraci ponasaju na terenu, to ne zelim komentirati jer fifu kupujem i igram samo Career mode i online seasons ako igram online i tako vec puno godina.

Zanima me da li jos netko igra career mode i dal vidite ista cudno? Tipa poceo sam igrati u championshipu sa Leeds-om i promotion sam dobio u prvoj sezoni, i tu su krenuli problemi, u premier ligi dobri timovi, poput Uniteda, Arsenala, Chelsea, svi od reda u donjoj polovici tablice, Liverpool  najgori bori se za ostanak u ligi, Bournemouth mi je bio drugi ispod mene na kraju sezone, city je ajde uspio biti 3. ostatak teamova koji su dobri nigdje na vidiku.

 

Isto tako, sim match ne radi bas kak spada, dobije se duplo vise puta u odnosu na fifu 19 ako simuliras match.

 

I interview sistem takodjer - zesci uzas. Jako lose zamisljen i nema nikakav downside, mozes shit talkat imas jednu opciju, al u principu teamu se moral uvijek dize. Nesto sam malo proucavao danas ujutro, i vidio sam da je pokrenuto "fixcareermode" na redditu, i bas to je jedna od glavnih stavki.

 

Ne znam kak su uspjeli sjebat fifu u odnosu na proslu godinu tak jako, i to govorim bez da se opce osvrcem na probleme u samom gameplayu. Bas sam razocaran s ovogodisnjom fifom jer cini se da je sav fokus bio na ultimate team - dakle ono sto im nosi najvise novaca.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2019 11:26 (kameni_zg).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
kameni_zg kaže...

Pozdrav ljudi, vidim da vas puno tu komentira UT, i frustracije su manje vise na gameplay i kako se igraci ponasaju na terenu, to ne zelim komentirati jer fifu kupujem i igram samo Career mode i online seasons ako igram online i tako vec puno godina.

Zanima me da li jos netko igra career mode i dal vidite ista cudno? Tipa poceo sam igrati u championshipu sa Leeds-om i promotion sam dobio u prvoj sezoni, i tu su krenuli problemi, u premier ligi dobri timovi, poput Uniteda, Arsenala, Chelsea, svi od reda u donjoj polovici tablice, Liverpool  najgori bori se za ostanak u ligi, Bournemouth mi je bio drugi ispod mene na kraju sezone, city je ajde uspio biti 3. ostatak teamova koji su dobri nigdje na vidiku.

 

Isto tako, sim match ne radi bas kak spada, dobije se duplo vise puta u odnosu na fifu 19 ako simuliras match.

 

I interview sistem takodjer - zesci uzas. Jako lose zamisljen i nema nikakav downside, mozes shit talkat imas jednu opciju, al u principu teamu se moral uvijek dize. Nesto sam malo proucavao danas ujutro, i vidio sam da je pokrenuto "fixcareermode" na redditu, i bas to je jedna od glavnih stavki.

 

Ne znam kak su uspjeli sjebat fifu u odnosu na proslu godinu tak jako, i to govorim bez da se opce osvrcem na probleme u samom gameplayu. Bas sam razocaran s ovogodisnjom fifom jer cini se da je sav fokus bio na ultimate team - dakle ono sto im nosi najvise novaca.

 

 

 Pogledaj im ekipu sa kojom igraju. Igraju sa 3. ili 4. postavom. Zato su svi u donjem dijelu tablice.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 

 Pogledaj im ekipu sa kojom igraju. Igraju sa 3. ili 4. postavom. Zato su svi u donjem dijelu tablice.

 Zasto bi to radili?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

 

 

 Pogledaj im ekipu sa kojom igraju. Igraju sa 3. ili 4. postavom. Zato su svi u donjem dijelu tablice.

 Zasto bi to radili?

https://help.ea.com/en/contact-us/

 

Evo tu pitaj zakaj FIFA 20 ima vise bugova nego 18 i 19 zajedno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

SimeKZ, da skuzio sam to da ne igraju s prvom postavom. Navodno je to updateano, bas citam na redditu posto sam nasao taj thread kaze:


  • Team Selection

    • AI will always select best First 11 and subs

  • Match Simulation & League Table

    • Best teams in the league will finish with 90+ points

    • Goal scorers & assisters are much more realistic

  • Press Conferences & Morale

    • There is more of a risk and reward to most of the press conferences (not all yet! There is a lot to go through.)

  • Player Editor

    • The Player Editor is now fully unlocked (you can edit any player's attributes)

 

Morao bi startati novi career mode i probati sve iznova, ili pustiti jos malo vremena da fixaju sto jos treba fixat pa krenut iznova.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

 

 

 Pogledaj im ekipu sa kojom igraju. Igraju sa 3. ili 4. postavom. Zato su svi u donjem dijelu tablice.

 Zasto bi to radili?

Postoji bug u novom Moral sistemu; u predsezoni igraju mladi igrači, oni zbog toga budu sretni i AI ih nastavi igrati u prvoj postavi kako bi održao moral level na visini i zbog toga su prve postave tih timova ful prošarane i u obrani igraju svakakvi igrači i dolazi do loših rezultata.

 

Navodno je privremeni fix da se preskoče preseason tournamenti, odnosno da odabereš da ne želiš igrati.

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Prebacite na 8:47 da vidite kako se skripta pali. Urnebesno je gledati Handanovica kako se saginje samo da loptu ne bi uhvatio i odmah poslije gola ide isto skriptirana akcija protivnika ali je krasi imao srece i nije zavrsilo u njegovom golu

 Opet ta budaletina... igra najgadljiviji nogomet u FIFAi ikad. Taj bi sve napravil za viewove... Da postoji skripta kojom moze disat bez napora, taj bi ju koristil.

 Sve to stoji ali je frajer jedan od zabavnijih fifa youtubera presmijesan mi je za gledati kako pizdi i kako se trudi a igra ga stalno jebe. I jos placa dva interneta od 1000Mbit/s brzine i on dalje ima lag  hahahahahhaha to je toliko tuzno da je smijesno ali boli ga k na kraju dana zaradjuje dobre pare.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Prebacite na 8:47 da vidite kako se skripta pali. Urnebesno je gledati Handanovica kako se saginje samo da loptu ne bi uhvatio i odmah poslije gola ide isto skriptirana akcija protivnika ali je krasi imao srece i nije zavrsilo u njegovom golu

 Opet ta budaletina... igra najgadljiviji nogomet u FIFAi ikad. Taj bi sve napravil za viewove... Da postoji skripta kojom moze disat bez napora, taj bi ju koristil.

 Sve to stoji ali je frajer jedan od zabavnijih fifa youtubera presmijesan mi je za gledati kako pizdi i kako se trudi a igra ga stalno jebe. I jos placa dva interneta od 1000Mbit/s brzine i on dalje ima lag  hahahahahhaha to je toliko tuzno da je smijesno ali boli ga k na kraju dana zaradjuje dobre pare.

 Jbte svi nesto lag a ja koji igram preko 4g sam to osjetio mozda 2 puta u 100 tekmi...

11 godina
offline
FIFA 20

Taj delay uopce nema veze ni sa serverima ni sa vasom internet konekcijom. Jednostavno je nesto u kodu u igre sto izaziva lag a sto oni ne znaju rjesit. Otkad su prebacili na frostbite engine to se pocelo desavat. Na onom ignite enginu nije bilo tog delaya. Odbijam povjerovat da ne mogu rijesit jednu stvar jos tamo od Fife 17. Ekipa je jednostavno prenesposobna.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Taj delay uopce nema veze ni sa serverima ni sa vasom internet konekcijom. Jednostavno je nesto u kodu u igre sto izaziva lag a sto oni ne znaju rjesit. Otkad su prebacili na frostbite engine to se pocelo desavat. Na onom ignite enginu nije bilo tog delaya. Odbijam povjerovat da ne mogu rijesit jednu stvar jos tamo od Fife 17. Ekipa je jednostavno prenesposobna.

 PS5 izlazi na bozic 2020. Dakle FIFA 22/23 bi trebala imati novi engine.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Taj delay uopce nema veze ni sa serverima ni sa vasom internet konekcijom. Jednostavno je nesto u kodu u igre sto izaziva lag a sto oni ne znaju rjesit. Otkad su prebacili na frostbite engine to se pocelo desavat. Na onom ignite enginu nije bilo tog delaya. Odbijam povjerovat da ne mogu rijesit jednu stvar jos tamo od Fife 17. Ekipa je jednostavno prenesposobna.

 Tako je, lag nije ni do servera niti do interneta vec do koda koji je katastrofalno implentiran.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Nisam baš siguran da nije do servera?!

Često me spaja s Rusima, Ukrajincima i sličnima, a s njima kao da igram tetris ponekad bude, a ne nogomet.

Razlika je velika da li me spaja na server u Njemačku ili Rusiju.

Ne isključujem da je i kod sjeban, ali ima nešto i do servera.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Taj delay uopce nema veze ni sa serverima ni sa vasom internet konekcijom. Jednostavno je nesto u kodu u igre sto izaziva lag a sto oni ne znaju rjesit. Otkad su prebacili na frostbite engine to se pocelo desavat. Na onom ignite enginu nije bilo tog delaya. Odbijam povjerovat da ne mogu rijesit jednu stvar jos tamo od Fife 17. Ekipa je jednostavno prenesposobna.

 Jednostavno su dignuli ruke od ove igre i zadnje dvije godine odrađuju stvari na rutinu uz minimalne intervencije. Tek toliko da zadrže prodaju. U razvoju je fifa 21 koja je na novom engineu za novu generaciju konzola i tek tu možemo očekivati rješavanje nekih problema koji nas muče zadnjih godina. Naravno ne znači da će tako biti ali lijepo se nadati. Igra će vizualno svakako biti poslastica a za sve ostalo tu je master card, što bi rekli u onoj reklami.

 

sexytoiletpaper kaže...

 PS5 izlazi na bozic 2020. Dakle FIFA 22/23 bi trebala imati novi engine.

 Već sljedeće godine dobit ćemo novu fifu na novom engine za novu generaciju konzola.

7 godina
offline
FIFA 20

Od neki dan kad su im pali serveri pa evo sve do sad imam takav problem sa delayom da to nije normalno. Osjećam kašnjenje kontrola kao da igram igre na cloud gaming servisu, a ne da dajem input na svom računaru. Apsolutno je nebitno da li će mi doći igrač iz divizije 1 ili 10 kad čak i movement inputi imaju delay. Da stvar bude gora od početka igram igru kratih pasova i na posjed, a s tim delayom taj stil najviše pati. Hoću da skrenem, igrač mora napravit u prosjeku dva koraka pa tek promijenit smjer. Ako uđeš između protivničkih linija tipa između odbrane i veze gdje se svaki njegov igrač nalazi na 3-4 koraka od tebe osuđuješ sebe na 99% izgubljenu loptu jer ti delay ne dopušta da iskoristiš to malo prostora. Jer dok moj input prođe protivnik skrati distancu za 2 koraka, a dok animacija prođe da li dodavanja ili okreta gubi se još korak ili dva razdaljine i već se nađeš u radiusu gdje njegov igrač ima finu šansu da blokira dodavanje ili da ti uzme loptu. U realnim uvjetima gdje nema ili ima vrlo malo delaya mogao bih tog istog protivnika vozat kako hoću.


Također kad moj igrač trči bilo kakvo dodavanje koje mu uputim završi u većini slučajeva dva tri koraka iza njega. Kao da server ne registruje gdje je trenutno u trku, već gdje je bio prije 1-2 sekunde. I onda isti taj igrač naglo usporava i trči nazad po istu tu loptu. Nije ovo passing error već lopta ide kako treba, ali igrač na mom ekranu i na serveru nisu sinhronizovani.

 

Čak se desi da me izbaci iz utakmice i vrati me u FUT meni, ne onaj početni, već onaj kad se uđe u ultimate team, ali bez diskonetanja sa njihovih servera. I to je prvi put da mi se dešava i to baš u periodu od kako su imali problema sa padom servera.

 

Sve mogu oprostit, ali delay je ono što mi ubija svaku volju i želju za igrom...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2019 16:07 (Black and white).
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice