FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.933
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
FIFA 20

Evo ovako da se malo osvrnem na Icon Swap objective. Po meni nije loša ideja, objectivi nisu preteški i neostvarivi, ima zajebanih, no na kraju krajeva nitko te ne tjera da ih radis.. Ionako većina ljudi uzme untradable rewardse od division rivalsa, jako mali postotak uzme coinse ili tradable rewardse, a i ako uzme tradable rewardse opet su to packovi koje na tjednoj bazi otvorimo preko 20,30 tako da igrače uvijek imaš u opticaju.. Ikone ko ikone, ne vidim neku koja bi mi previse koristila da bi sad grindao ne znam koliko za nju, ionako teško da ću ju koristit pošto će s vremenom dolaziti sve bolje i bolje kartice, tako da se ne siiim grindati objective, ako uđe uđe neka ikona, ako ne nema veze. Većina ljudi ionako na marketu provodi dosta vremena i profitira pa na kraju može i kupiti ikone koje želi, tako da što se tiče ovih Icon swapa, ideja je dobra, ima se za grindat tko želi, pogotovo onim danima kad nema puno događanja (pon,uto,sri)..

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

500k za upgrejd od 20tak statsa... samo EA :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

pa običan Auba je 360k.. i jos dobijes 4 paketica u sbcu, jbg.. kaj bi da je besplatan

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
playertwo kaže...

pa običan Auba je 360k.. i jos dobijes 4 paketica u sbcu, jbg.. kaj bi da je besplatan

Ne bi ali bi htio da bude bar kao i svake godine do sada, a to je da je potm kartica za dvije ocjene bila veća od postojeće kartice igrača s osjetno boljim statsima. Ničim me ne motiviraju da potrošim 500k na gotovo istu karticu koju sam jučer mogao kupiti za 320k coinsa. Prošle godine sam složo aubu, potrošio 550k coinsa i u packovima nazad nisam dobio 50k coinsa. Tako da mi niti packovi nisu neki motiv. Još manji mi je motiv odreći se 500k coinsa u ovoj fazi igre. Najbolje to znam po prošloj godini kada sam napravio tu grešku.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
playertwo kaže...

pa običan Auba je 360k.. i jos dobijes 4 paketica u sbcu, jbg.. kaj bi da je besplatan

 Zasto ides u krajnost? Ko trazi da je besplatan? Pazi molim te, 4 paketica... I kaj dobijes u toj razlici? 20+ statsa. Kupis Aubu, stavis chem i imas karticu za 370k coinsa, tradable koje se mozes rijesit kad god hoces. Ovako si 500k bacio u WCe radi jedne kartice. Ajde da je to neki upgrade pa bi covjek reko... al ovo nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kako da aktiviram transfer market na web app na telefonu vec 10 dana nece da ga otvore

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ovaj gameplay u WL je takvo tesko smece skriptirano. Stvorim 10 cistih prilika kojih mora bar 8 zavrsiti u gol moji promase svih 10 a ovaj zvizne sa 25m iz okreta sa lucasom i zabije u raslje i onda si ja mislim kako sam ja autisticno govno koji igra ovu igricu vec 6 godina a jos uvijek ne zna zabiti gol. Dodje sljedeca utakmica i onda iz svake sanse koju stvorim ja zabijam gol i onda si mislim pa koja je razlika zasto sada smijem zabiti a prijasnju utakmicu nisam smio zabiti kako sada znam a prije 10 min nisam znao a sve isto radim uvijek isto pucam a uvijek random dogadjaj se desi. U rivalsima je isto gameplay potrgan ali ne u tolikim kolicinama sve mi se cini da ni necu igrati vise WL samo se zivciram bezobzira na rezultat pobjedio ili izgubio.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Nitko me ne može ubijediti da je ova igra ista kada ne trebaš riješiti neki objectives i kada ga trebaš riješiti. Išao sam rješavati ove lake u SB i maloprije sam popio tabletu za tlak i ugasio PS. Neki puta nema smisla...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Evo jos jedan odlican video ovog puta sa 3-5-2 taktikom. Kombiniram ovu taktiku i onu od Borasa i ide dosta dobro.

15 godina
offline
FIFA 20

Tri tekme za redom gubim 3-2 i dobivam gol u zadnjoj minuti...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nisam ni znal da je izasel novi SBC, meni na marketu stoji jedno 15 komada Salvia po 2k... otisli svi u istom trenu :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Šime, novi SBC stara priča. Pet packova i najbolja kartica koju sam u njima dobio je Mathieu. Ne da ne mogu vidjeti walkout nego ne mogu vidjeti jebenu zastavicu. To nije normalno kako me prcaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

U ovome nisam ni ja nist dobil. Lingard je jedini vrijedan spomena.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ja dobio 3 igraca intera koje sam dobro prodao inace nista ,inace ovo mi je trenutna ekipa igram 4 1 2 1 2 pepe i Kane kao ST ili Sane i Pepe kad igram na kontre a Kova je na RM. Nekad igram 4 2 2 2 kad vodim sa vise razlike.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Ja sam danas iskoristio pad cijena i zgotovio momčad na duže vrijeme. Nemam više nikakvih ambicija. Ovih par dana sam stvarno dobro potegnuo na marketu tako da sam si priuštio Van Dijka a bonus mi je Firmino na kojeg nisam računao jer je bio preko 100k a večeras oko 80k pa rekoh da ga probam. Igrat će mi na CM u 4-1-2-1-2 (2) da zamijeni Pukkia koji seli na klupu do kraja ove igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Iduci cilj mi je van dijk i Ikona Neste ako nesto uleti uleti ali nemam bas nesto u planu imao sam i vise ratinga branice ali bili su losiji nego ovaj duo pa su zavrsili na marketu. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
online
FIFA 20

Za kaj sada treba ovaj Rogić 75 iz Celtica? Imao sam dva i samo zato kaj je iz Celtica stavio sam kartice na 6k coinsa i tako stoje već neko vrijeme na marketu. Večeras odu obje kartice. Dobijem 12k za ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Koju ikonu mislite uzeti, ja ae mislim da Guardiolu uzmem 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ma jebes sve sbc-e sve kartice sve paketice kad je gameplay u totalnom kurcu. Ja sam sada morao izaci iz utakmice jer frajer tri kick offa doslovno samo trci ravno sa willianom i lopta mu se tri puta odbije za redom i tri puta za redom zabije na isti nacin gol i ja tu nista nisam mogao. To je jednostavno previse iritantno i nerealno ja nikad u zivotu nisam vidio da igrac trci samo ravno i da mu se lopta stalno odbija nazad. Ubija mi svu volju za igrom i uopce mi se neda igrati. Cisto sumnjam da ce mi se i dati doci do golda 3 mislim da imam 6,7 pobjeda i 3,4 poraza jednostavno nemam volje igrati jos 10 utakmica minimalno. Ne kuzim kakav oni nogomet igraju u kanadi da oni takvu igricu stvaraju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

11-4 WL, katastrofalni serveri do sada.

Na drugu ruku, D3 u Rivalsima dok sam se zagrijavao tako da barem nesto :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

11-4 WL, katastrofalni serveri do sada.

Na drugu ruku, D3 u Rivalsima dok sam se zagrijavao tako da barem nesto :)

 Svaka cast ja sam zavrsio u silver 1 i to mi je super kak je krenulo :)

12 godina
offline
FIFA 20

Danas krecem nazad u pohode, nakon bana... Jel 🤣

Prekjucer sam krenul trejdat. 150k za sada u plusu samo kaj sam vrtil igrace. Kak kaze movie... Nades par igraca, zapamtos fluktuacije i samo vrtis. I ono kaj je najbitnije... Ako je 200 coinsa profita, uzmem... Sve je profit 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Nedjelja je nemam bas nesto za raditi razmisljam nekih 15minuta da li stvarno zelim igrati i odlucim da cu upaliti igru i cim se desi glupost ja gasim da se ne nazivciram. Krene tekma on ima kick off on trci sa Lucasom ide dodati drugom napadacu ja presjecem loptu sa Brandtom lopta se odbija nazad njemu u noge i tim odbijancem on je zaobisao moj kompletni vezni red jer nitko od mojih zadnjih veznih nije nista radio jer sam ja upravljao Brandtom. Priblizi se on na 20m ja napravim dobar tackle sa Marquinosom ali lopta nekako prolazi kroz njega i Lucas samo opali po cosku gola i zabija za 1:0 i ja stiscem alt+f4 jer je meni dosta za dns. Uzasan gameplay, kako mozes dati gol a imao si krivo dodavanje i samo si trcao ravno. Ta WL kao kompetetivni mod a nista nije kompetetivno vezano uz njega stalno se moras boriti protiv stvari na koje ne mozes utjecati. Jedini nacin da to pobjedis da exploitas propuste igre kao pro igraci jer igra na to ne moze utjecati ali to nije onda zabavno kupio sam igru da igram nogomet a ne neko propalo kanadsko shvacanje nogometa. Imam osjecaj da ce se od fife20 ljudi puno brze ohladiti nego od fife19.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zavrsena jos jedna WL i gubitak vjerovatno 3kg nakon ova 2 dana. Sve u svemu bitno mi je da napredujem i tu sam zadovoljan, proslu sam zavrsio u Gold 3 s 14 pobjeda i 2 neodigrane utakmice dok sam ovu u Gold 2 i 17 pobjeda (takodjer 2 neodigrane tekme ostale). Hvala Bogu da je zavrsilo a sad idemo po Griezmanna.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Steta da jucer nisam imal vise coinsa... Goretzka je isel po 19-20,500 coinsa... danas ga bez problema prodas za 26k. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Dali netko zna zasto nekad u meniu od futchampsa pise koliko je ostalo utakmica, a nekad ne pa moram ulaziti u onaj schedule da vidim?

Jeli to random ili se moze nesto napraviti?

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

WL zavrsena, gold 1 i ostale jos 3 utakmice neodigrane, dosta za ovaj vikend. Valjda u packovima izadje sta dobro i vrijedno, prosli vikend je to bio Grizemann

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

WL zavrsena, gold 1 i ostale jos 3 utakmice neodigrane, dosta za ovaj vikend. Valjda u packovima izadje sta dobro i vrijedno, prosli vikend je to bio Grizemann

 Daj stisni jos te 3 tekme, jednu po jednu. Probaj uhvatit taj elite, nemaš što za izgubiti.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

WL zavrsena, gold 1 i ostale jos 3 utakmice neodigrane, dosta za ovaj vikend. Valjda u packovima izadje sta dobro i vrijedno, prosli vikend je to bio Grizemann

 Daj stisni jos te 3 tekme, jednu po jednu. Probaj uhvatit taj elite, nemaš što za izgubiti.

 Ima, zivce

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice